×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionių istorijos ir patarimai

Baltic Tours pristato Alberto Casillas Garcia!

4+
Baltic Tours visada palaikė aktyvaus poilsio bei turizmo idėjas, o išgirdę apie nenumalšinamą jauno sportininko norą atstovauti mūsų mylimą šalį Olimpinėse žaidynėse, nusprendė su juo susipažinti iš arčiau.

Kas jis?

Alberto Casillas Garcia yra Ispanijos triatloninkas, jau ne kartą debiutavęs įvairiose varžybose, kuriose atstovavo Lietuvą. Tiesa, ispanas nesiruošia sustoti ir trokšta atstovauti Lietuvą Tokio Olimpinėse žaidynėse 2020 metais !

Vaikinas pradėjo sportuoti dar vaikystėje, kuomet aktyviai leisdavo laisvą laiką su tėvais. Šeima dažnai poilsiaudavo kalnuose, todėl berniukas turėjo galimybę išbandyti įvairias sporto šakas, tokias kaip slidinėjimas, važinėjimas kalnų dviračiais ir pan.

Alberto-Casillas-Garcia-standing

Kaip viskas prasidėjo?

Alberto karjera prasidėjo paauglystėje, tuo metu vaikinas greitai stiprėjo, o rezultatai vis gerėjo. Sportininkas kartu su savo sese Miriam Casillas pradėjo treniruotis drauge su vietine komanda Badachose. Ne už ilgo jo karjera šoktelėjo ir į nacionalinį lygmenį.

Vaikinui įstojus į Madrido universitetą, treniruotėms pritrūko laiko, todėl sportas atsidūrė antrame plane, o treniruotės tapo hobiu. Tačiau tai truko ne ilgai. Vaikinas, vedamas meilės, atsidūrė Lietuvoje, kur gavo progą susipažinti su Lietuvos Triatlono Federacija ir atstovauti mūsų šalį. Pats sportininkas sako, jog Lietuva yra nepaprasta šalis ir jis didžiuojasi turėdamas galimybę parodyti mūsų trispalvę visam pasauliui. Lietuvos rinktinės naujokas tai sėkmingai daro nuo 2015 metų.

Atstovavimas Lietuvai

Kuomet Alberto žengė į nacionalinį lygį, jo rezultatai tik gerėjo, o tai kėlė didelius lūkesčius jo ateities karjerai. Dabar vaikino tikslas ir didžiausia svajonė yra dalyvauti Olimpinėse žaidynėse, kurios įvyks Tokijuje 2020 metais. Sportininkas viliasi jose atstovauti Lietuvos vardą.

Alberto-Casillas-Garcia-on-bike

Tai bus ilga ir įdomi kelionė, kurią sportininkui įveikti padės Baltic Tours, sekite naujienas ir pamatykite kaip atrodo Alberto Casillas Garcia kelionė į sėkmę !

Baltic Tours
Emocijos, profesionalumas ir dalijimasis kelionių džiaugsmu – tai, kas daro mus išskirtiniais. Kelionių agentūra – daugiau nei kelionės įsigijimo vieta ar paslaugos. Tai patirties mainai, atspindintys inovatyvius kelionių organizavimo ypatumus.