×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Venesuelą

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Venesuelą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Venesuelos viešbučiai, žymiausi Venesuelos miestai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Venesuelą, Venesuelos klimatas, lauktuvės iš Venesuelos, Venesuelos maistas, Venesuelos valiuta, ekskursijos po Venesuelą.

Kelionė į Venesuelą – nepamirštamas įvykis kiekvieno nuvykusio gyvenime, o galbūt vis dar neišsipildžiusi svajonė? Baltic Tours komanda kartu su partneriais Novaturas, Tez Tour, Kidy Tour pasiruošę prisidėti prie neeilinės svajonės išpildymo. Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Venesuelą, bilietai internetu žema kaina ir Baltic Tours padės keliauti į Venesuelą pigiau. Atostogos Venesueloje – neįkainojamas poilsis, juk čia kvapą gniaužianti gamta, užburianti atmosfera ir šarminga vietinių kultūra. Venesuelai priklausanti Los Roques sala – nardytojų rojus, o žvilgantys baltojo smėlio paplūdimiai – tyro poilsio oazė. Dar viena kerinti Venesuelos sala – Margarita, itin pamėgta turistų, mat saloje ištisus metus šviečia saulė, jau įsitikinote, kad laukia šiltos ir saulėtos atostogos Venesueloje Užburiantis Los Llanos regionas sukviečia laukinės gamtos stebėtojus, būkite vieni iš jų! Ar teko skaityti romaną “Dingęs pasaulis”? Romano autorius Konanas Doilis įkvėpimo romanui parašyti pasisėmė iš Kanaima gamtos draustinio, galbūt pabuvoję jame ir jūs sukursite pasaulinio garso kūrinį, tai bent pilnas iššūkių ir motyvacijos poilsis Venesueloje! Transportas Venesueloje neturėtų sukelti problemų, populiariausia susisiekimo priemonė – autobusas, o šalies sostinėje Karakasi itin patogu keliauti metro. Viešbučiai Venesueloje ganėtinai seni, o jų kokybė skirtingose šalies dalyse gali gerokai skirtis, tačiau tikrai rasite jums tinkamą pasirinkimą.

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų Venesueloje top 10: Anchelio krioklys, Los Llano, Los Roques nacionalinis parkas, Choroni paplūdimys, Merida Cable, Roraima kalnas, sala Margarita, Mochima nacionalinis parkas, Medanos smėlio kopos, Morrocoy nacionalinis parkas.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 14-30 dienų.
 • Klimatas Venesueloje: Venesueloje skiriami du sezonai – sausasis ir drėgnasis, itin lietingos vasaros. Vidutinė metinė oro temperatūra Venesueloje svyruoja nuo 25° iki 29° šilumos, tik Andų kalnuose klimatas kiek vėsesnis, o naktys ganėtinai šaltos. Vasaros Venesueloje lietingos ir karštos, tuo tarpu žiemos sausos ir šiltos.
 • Maistas Venesueloje: vaisių mėgėjams Venesueloje tikras rojus, šalyje gausu ananasų, mangų, bananų, apelsinų, papajų ir daug kitų sultingų gėrybių. Venesuelos virtuvėje karaliauja jautiena, vištiena, jūros gėrybės ir kukurūzai. Atostogos Venesueloje tikrai gardžios, svečiuojantis šalyje derėtų pasimėgauti tradiciniais patiekalais: kukurūzų tešlos saldžiuoju blynu Cachapa, keptu kukurūzu įdarytu mėsa Arepa, jautienos gabaliukais su gardžiu garnyru Pabellon criollo, kukurūzų pyragu su žuvies, mėsos ar sūrio įdaru Empanada, skanaus!
 • Ekskursijos Venesueloje: pažintinė ekskursija po Venesuelos sostinę Karakasį leis susipažinti su miesto katedra, Bolivaro aikšte, šiuolaikinio meno muziejumi ir kitomis sostinės įžymybėmis, tačiau daug laiko Karakasiui skirti nereikės, juk atvykote pamatyti Venesuelos gamtos grožio. Ekskursija prie Anchelio krioklio – būtina, o nuotykių ištroškusiems rekomenduotina pasiirstyti Oriniko deltos kanalais, išvysite unikalią laukinę gamtą. Kanaima gamtos draustinis, Marakao ir Mochima nacionaliniai parkai palepins jūsų akis tokiais vaizdais, kokių net filmuose neteko matyti, atsipalaiduokite ir mėgaukitės atostogomis Venesueloje.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Venesuelą būtina turėti galiojantį pasą, atvykus į šalį, keliautojams išduodamos turistinės kortelės, kurios galioja iki 3 mėn.
 • Lauktuvės iš Venesuelos: viena labiausiai turistų perkama prekė Venesueloje – hamakas, įsigykite ir jūs šį gėrį, patikėkite, tokiame patogiame dar nebus tekę ilsėtis. Suvenyrai su Venesuelos atributika ir romo gėrimas iš Karakasio taip pat nudžiugins artimuosius.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Venesuelą, iš Rygos į Venesuelą, iš Varšuvos į Venesuelą.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS