×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Urugvajų

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Urugvajų: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Urugvajaus viešbučiai, žymiausi Urugvajaus miestai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Urugvajų, Urugvajaus klimatas, lauktuvės iš Urugvajaus, Urugvajaus maistas, Urugvajaus valiuta, ekskursijos po Urugvajų.

Kelionė į Urugvajų – vienas geriausių jūsų sprendimų! Turiningos atostogos Urugvajuje padės pamiršti visus rūpesčius, leis pailsėti ir suprasti, ką reiškia būti laimingam. Gardus maistas, vandens pramogos, unikali gamta, didinga miestų istorija, šarminga kultūra ir įtraukiantis vietinių gyvenimas, visa tai – poilsis Urugvajuje. Kiek mažesnė nei trys Lietuvos šalis įtrauks į savitą gyvenimą vos tik nusileidus oro uoste, populiariausias transportas Urugvajuje – autobusas, leis patogiai ir saugiai aplankyti šalį ir susipažinti su jos subtilybėmis. Dar viena puiki žinia, paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Urugvajų žema kaina, norite keliauti dar pigiau? Baltic Tours komanda kartu su partneriais Novaturas, Tez Tour, Kidy Tour pasiruošę jums padėti. Bilietai internetu, išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos leis dar labiau mėgautis atostogų Urugvajuje džiaugsmais.

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų Urugvajuje top 10: Montevidėjas, Kolonija, Piriapolis, San Antonio kalva, Punta del Estė, La Platos estuarija, Rocha pakrantė, Punta del Diablo, Atlantida, Capo Polonio.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 12-25 dienos.
 • Klimatas Urugvajuje: orai Urugvajuje švelnūs, klimatas subtropinis. Vasaros metu, kuri šalyje tęsiasi gruodžio-vasario mėnesiais, temperatūra laikosi ties 35° šilumos, o štai žiemą, kuomet Lietuva džiaugiasi vasara, oro temperatūra nenusileidžia žemiau 10° šilumos.
 • Maistas Urugvajuje: Urugvajaus virtuvėje imponuoja tirštos sriubos, taip, kad pietus pradėkite būtent nuo jos. Didelį vaidmenį vaidina daržovės, prieskoniai, žuvis, kalakutiena ir aviena. Tradicinis urugvajiečių patiekalas, kurio lankantis šalyje paragauti tiesiog privalu – virti lęšiai su pomidorais. Skoniu nenusileidžia ir troškiniai, bene vienas populiariausių – virti ryžiai su juodosiomis pupelėmis pagardinti rūkyta mėsa ir prieskoniais. Poilsis Urugvajuje tikrai gardus, šį faktą patvirtins burnoje tirpstantis figų pudingas. Montevidėjas yra laikomas svarbiausiu vyno regionu šalyje, tad svečiuojantis šalies sostinėje pasimėgaukite sodraus vyno taure.
 • Ekskursijos Urugvajuje: gido pagalba lankantis Montevidėjuje tikrai pravers, ekskursijos metu po sostinę, sužinosite įdomybių apie miesto senamiestį, katedrą ir kitus žymius objektus. Svečiuojantis Montevidėjuje vertėtų užsukti ir į futbolo varžybas, sirgalių vieningumas tikrai nustebins. Atostogų Urugvajuje metu aplankykite seną žvejų miestelį Punta del Diablo, tai tikrai ramybės oazė norintiems pabėgti nuo šurmulingo miesto, o vietiniuose restoranėliuose gaminami žuvies patiekalai – vieni skaniausių, nepraleiskite progos paragauti delikateso – ryklio. Pasivaikščiokite Atlantidos pėsčiųjų gatve, kuri smagiu šurmuliu atgyja kiekvieną vakarą, aplankykite nors ir nediduką, bet dėmesio vertą zoologijos sodą ir įsiamžinkite prie akmeninio namelio El Águila, kurio forma – erelio galva. Sveikai pamišusius vandens sporto entuziastus užburs Barra del Solis paplūdimys, kuriame susipina upė su vandenynu, o susidariusioje deltoje karaliauja vandens pramogos. Specialiais džipais, kurie kursuoja ko ne kas valandą, nuvykite į hipių miestelį Capo Polonio, čia suprasite, kiek nedaug žmogui reikia būti laimingam, atsipalaiduokite, pamirškite visus rūpesčius ilsėdamiesi hamake, nerkite į vandenyno bangas, o naktimis grožėkitės užburiančiu žvaigždėtu dangumi, atostogos Urugvajuje, lyg rojuje.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Urugvajų būtina turėti galiojantį pasą, trumpalaikiam buvimui Urugvajuje Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia.
 • Lauktuvės iš Urugvajaus: Montevidėjuje itin išvystyta vilnos pramonė, tad gaminiai iš jos puikiai tiks lauktuvėms, kurios žiemos laikotarpiu itin pravers. Sugrįžę į namus Tannat vyno taurei pasikvieskite draugus ir artimuosius, kurie ištroškę jūsų kelionės pasakojimų, įteikite po nedidelį rankų darbo suvenyrą primenantį Urugvajų ir prisiminkite kelionės į Urugvajų įspūdžius.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Urugvajų, iš Rygos į Urugvajų, iš Varšuvos į Urugvajų.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS