×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Marmarį

Keliones i Marmari

Karšti pasiūlymai į Marmarį

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Marmarį: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Marmario viešbučiai, žymiausi Turkijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Marmarį, Marmario klimatas, lauktuvės iš Marmario, turkiškas maistas, Turkijos valiuta, ekskursijos po Marmarį.

Kelionės į Marmarį

Kelionės į Marmarį – atostogos, kurių taip laukėte! Poilsis Marmaryje, viename iš gražiausių Turkijos Viduržemio jūros pakrantės kurortų, traukia savo auksiniais paplūdimiais ir senovės bei modernaus pasaulio kontrastais. Kiekvienas kelionės momentas Marmaryje taps puikiu pasakojimu grįžus, nes šis kurortas gali pasiūlyti tiek ramų poilsį prie jūros, tiek aktyvų ir net ekstremalų laisvalaikį visiems norintiems! Marmaris – vienas iš žymiausių Turkijos kurortų, viliojantis nuostabiausiais paplūdimiais bei šilta žydra jūra. Atostogos Marmaryje garantuos puikiausią poilsį ir nepamirštamas akimirkas!

Užtenka tik pagalvoti apie vasaros karštį, šiltą pajūrio vėjelį ir gaivinantį Viduržemio jūros vandenį ir taps aišku, kad kelionė į Marmarį – tai, ko reikia tikroms atostogoms. Kurortas patrauklus dėl įdomios istorijos – tai buvo svarbus prekybinis miestas, vėliau užgrobtas Aleksandro Makedoniečio, ištvėrė daugybę užkariavimų, apie kuriuos dabar primena įspūdingas senamiestis. Net ir šiais laikais mieste reziduoja, poilsiauja, o vėliau ir apsigyvena Turkijos prezidentai. Čia komfortabiliai jausitės su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Paskutinės minutės (ir ne tik) pigios kelionės į Marmarį – Baltic Tours ir partnerių („Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“) nuopelnas, tad nepraleiskite progos tyrinėti šią pasaulio dalį itin žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top: Marmario pilis, Didysis Marmario turgus, Kleopatros (Sedir) sala, Ičmelero miestelis, šokantys fontanai, Marmario kalnai, Dalyan (Daljano) upė, Nacionalinis parkas, Efeso griuvėsiai, barų gatvė.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė 3–7 dienos.
 • Klimatas Marmaryje. Viduržemio jūros Marmario klimatas atsakingas už karštas, sausas vasaras ir malonias, lietingas žiemas. Atostogų sezonas Marmaryje prasideda balandžio pradžioje ir tęsiasi iki pat spalio pabaigos. Gausiausi turistų antplūdžiai – birželį–rugsėjį. Taigi tie, kurie nori išvengti grūsčių ir aukštų kainų, arba tie, kurie kurie nori geriau pažinti regioną ir saulės vonioms neteikia prioriteto, keliauja nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario.
 • Marmario virtuvė. Čia galėsite ne tik pasimėgauti tradiciniais turkiškais patiekalais kofta, dolma bei čiorba sriuba, žymiaisiais turkiškais saldumynais lokum, bet ir išmėginti įvairių šalių virtuves, nes Marmaris pasižymi restoranų įvairove ir gausa. Kainos vietiniuose restoranuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui iki 6 € (apie 20 Turkijos lirų). Su viskas įskaičiuota maitinimo tipu viešbučiuose siūloma tradicinė vakarietiška ir turkiškos virtuvės.
 • Ekskursijos Marmaryje. Galėsite leistis kruizais pagal Turkijos pakrantę bei Dalyan upę, išbandyti turkišką pirtį, pajodinėti žirgais Nacionaliniame parke, grožėtis išlikusia senąja architektūra ir paminklais. Pažinsite povandeninį pasaulį nardydami Viduržemio jūroje. Su šeima smagiai leisite laiką vandens pramogų parkuose bei galėsite aplankyti netoliese esančius miestus ir miestelius.
 • Reikalingi dokumentai. Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Marmarį, būtina turėti galiojantį asmens pasą.
 • Populiariausi viešbučiai: Mehtap Beach Hotel 4*, Begonville Hotel 3*, L’etoile Beach Hotel 4*, Grand Yazici Marmaris Palace 5*, Marmaris Park Hotel 4*, Ideal Prime Beach 5*, Marti La Perla 4*, Grand Yazici Club Turban 4*, Elegance Hotels International 5*, Kaya Maris 4*, Tropikal Hotel 4*, Pasa Beach 4*, Pineta Park Deluxe 4*, Mar-Bas 3*, Elegance Hotels International 5*, Mirage World 4*, Kalemci 4*.
 • Šventės ir festivaliai Marmaryje. Marmaris švenčia visas pagrindines šalies šventes, tačiau šiame krašte yra švenčiamos ir savitos, unikalios šventės. Liepos viduryje vyksta Cukraus festivalis. Tada lankomi draugai, giminaičiai, o svečiai vaišinami saldžiuoju Turkijos skanėstu – baklava. Marmario tarptautinė burlaivių varžybų savaitė prasideda spalio 24 dieną. Joje galima pasigrožėti daugiau negu tūkstančiu burlaivių miesto įlankoje. Šiame krašte vyksta daug religinių ir valstybinių švenčių, todėl kiekvieną mėnesį galima rasti, ką nors įdomaus ir savito.
 • Lauktuvės iš Marmario. Ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams? Puikiai tiks turkiška arbata, tradicinis arbatinis ir arbatos stiklinės, rožių vanduo, kava, prieskoniai, kilimai, turkiški saldumynai, tradiciniais raštais išmarginti drabužiai bei aksesuarai, juvelyriniai, odos dirbiniai.

Keliautojai dalijasi:

 • Marmaris yra vienas iš mėgstamiausių krypčių naktinėms linksmybėms, kartais vadinamas Turkijos Ibiza. Daug jaunimo iš visos Europos pritraukia tiek puikus klimatas, tiek puikūs naktiniai klubai.
 • Žinokite, kur ir kaip derėtis. Marmaryje įprasta derėtis turguose, ilgai važiuojant taksi, dėl nakvynių viešbučiuose, kai nėra sezonas. Jei norite nusiderėti turguje, reikia būti draugiškam ir mandagiam, pateikti argumentus, kodėl kaina turėtų būti mažesnė. Kartais kainą numušti galima net iki pusės, tačiau tada būtina pirkti, kitaip pardavėjas jausis apgautas. Svarbu visada turėti smulkiųjų pinigų, nes prekeiviai esą „neturėdami grąžos” yra linkę pakelti kainas, o dalis tiesiog nepriima stambesnių banknotų.
 • Turkiškose voniose ir pirtyje patariama apsilankyti iškart atvykus į miestą. Procedūros atpalaiduos ir išvalys odą, šis efektas išliks per visą poilsį. Be to, dauguma vonių yra ypač gražios, išklotos ir dekoruotos marmuru.
 • Nors šalyje vyrauja islamas, alkoholiniai gėrimai plačiai parduodami, jų galima įsigyti nuo 18 metų. Nepaisant to, būti apgirtusiam viešoje vietoje nepriimtina.
 • Persukti laikrodžio Turkijoje nereikės – ji priklauso tai pačiai laiko zonai.
 • Marmaryje nepatariama gerti vandens iš čiaupo, mat jis chloruojamas. Pirkite vandenį buteliukuose.
 • Mieste patogu važinėtis autobusiukais, vadinamais Dolmus. Važiuojantys miesto ribose šie nudažyti žaliai, o kiekviena kryptis iš Marmario turi savo spalvą, pavyzdžiui, į Yalanci įlanką važiuoja rožiniai. Bilietą pirkti reikia tiesiai iš vairuotojų.
 • Turkijoje naudojamas tokios pačios formos rozetės lizdas, kaip ir Lietuvoje.
 • Už 1 eurą gausite šiek tiek daugiau negu 5 Turkijos liras, jos žymimos – ₺.

Išsirinkite pigų Baltic Tours internetu siūlomą kelionės lėktuvu į Marmarį variantą ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais! Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Marmarį, iš Rygos į Marmarį, iš Varšuvos į Marmarį.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Marmarį, iš Rygos į Marmarį, iš Varšuvos į Marmarį.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS