×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Marmarį

Keliones i Marmari

Karšti pasiūlymai į Marmarį

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Marmarį: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Marmario viešbučiai, žymiausi Turkijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Marmarį, Marmario klimatas, lauktuvės iš Marmario, turkiškas maistas, Turkijos valiuta, ekskursijos po Marmarį.
Geriausi pasiūlymai atostogoms

Kelionės į Marmarį – atostogos, kurių taip laukėte! Poilsis Marmaryje, viename gražiausių Turkijos Viduržemio jūros pakrantės kurortų, traukia savo auksiniais paplūdimiais, senovės bei modernaus pasaulio kontrastais bei triukšmingu naktiniu gyvenimu. Kiekvienas kelionės momentas Marmario mieste taps puikiu pasakojimu grįžus, nes šis kurortas gali pasiūlyti tiek ramų poilsį prie jūros, tiek aktyvų ir net ekstremalų laisvalaikį visiems norintiems! Marmaris – vienas žymiausių Turkijos kurortų, viliojantis nuostabiausiais paplūdimiais bei šilta žydra jūra. Atostogos Marmaryje garantuos puikiausią poilsį ir nepamirštamas akimirkas!

Užtenka tik pagalvoti apie vasaros karštį, šiltą pajūrio vėjelį ir gaivinantį Viduržemio jūros vandenį ir taps aišku, kad kelionė į Marmarį – tai, ko reikia tikroms atostogoms. Kurortas patrauklus savo turtinga istorija – buvęs svarbus prekybinis miestas, vėliau užgrobtas Aleksandro Makedoniečio, ištvėręs daugybę užkariavimų, apie kuriuos dabar primena įspūdingas senamiestis, Marmaris nepalieka abejingu nei vieno svečio. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Marmaris – pasakiškas kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Marmarį – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos patyrinėti pasaulio žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Marmario pilis, Didysis Marmario turgus, Kleopatros (Sedir) sala,  Ičmelero miestelis, šokantys fontanai, Marmario kalnai, Dalyan upė, Nacionalinis parkas, Efeso griuvėsiai, barų gatvė.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 3-7 dienos.
 • Klimatas Marmaryje: Viduržemio jūros Marmario klimatas atsakingas už karštas, sausas vasaras ir malonias, lietingas žiemas. Atostogų sezonas Marmaryje prasideda balandžio pradžioje ir tęsiasi iki pat spalio pabaigos. Gausiausi turistų antplūdžiai – birželį-rugsėjį, tad tie, kurie nori išvengti grūsčių ir aukštų kainų, arba geriau pažinti regioną ir saulės vonioms neteikia prioriteto, keliauja nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario.
 • Maistas Marmaryje: čia galėsite ne tik pasimėgauti tradiciniais turkiškais patiekalais kofta, dolma bei čiorba sriuba, žymiaisiias turkiškais saldumynais Turkish Delight, bet ir išmėginti įvairių šalių virtuves, nes Marmaris pasižymi restoranų įvairove ir gausa. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 6€ (apie 20 Turkijos lirų).
 • Ekskursijos Marmaryje: galėsite leistis į kruizus palei Turkijos pakrantę bei Dalyan upę, išbandyti turkišką pirtį, pajodinėti žirgais Nacionaliniame parke, grožėtis išlikusia senąja architektūra ir paminklais. Pažinsite povandeninį pasaulį nardydami Viduržemio jūroje, su šeima smagiai leisite laiką vandens pramogų parkuose, bei galėsite aplankyti netoliese esančius miestus ir miestelius. Marmaris tikrai nenuvils ir linksmybių mėgėjus, nes čia naktinis gyvenimas vienas iš triukšmingiausių Turkijoje!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Marmarį, būtina turėti galiojantį asmens pasą.
 • Populiariausi viešbučiai: Mehtap Beach Hotel 3+ *, Begonville Hotel 3+ *, L’etoile Beach Hotel 4 *, Grand Yazici Marmaris Palace Hv-1, Marmaris Park 4+ *, Ideal Prime Beach 5 *, Marti La Perla 4 *, Marmaris Park 4+ *, Grand Yazici Club Turban 5 *, Grand Yazici Marmaris Palace Hv-1, Elegance Hotels International 5*, Kaya Maris 4*, Tropikal 4*, Pasa Beach 4*, Pineta Park Deluxe 4*, Marbas 3*, Elegance Hotels International 5*, Mirage World 4*, Kalemci 4*, Pasa Beach 4*.
 • Šventės ir festivaliai Marmaryje: Marmaris švenčia visas pagrindines Turkijos šventes, tačiau šiame krašte yra švenčiamos ir savitos, unikalios šventės. Liepos viduryje vyksta Cukraus festivalis, kurio metu lankomi draugai, giminaičiai, o svečiai vaišinami saldžiuoju Turkijos skanėstu – baklava. Marmario Tarptautinė burlaivių varžybų savaitė prasideda spalio 24 dieną, kurios metu galima pasigrožėti daugiau nei tūkstančiu burlaivių miesto įlankoje. Šiame krašte vyksta daug religinių ir valstybinių švenčių, todėl kiekvieną mėnesį galima rasti ką nors įdomaus ir savito.
 • Lauktuvės iš Marmario: Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – turkiška arbata, tradicinis arbatinis ir arbatos stiklinės, rožių vanduo, kava, prieskoniai, kilimai, turkiški saldumynai, tradiciniais raštais išmarginti drabužiai bei aksesuarai, juvelyriniai, odos dirbiniai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Marmarį, iš Rygos į Marmarį, iš Varšuvos į Marmarį.

  Geriausi pasiūlymai atostogoms
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS