×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Kušadasį

Keliones_i_Kusadasi

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Kušadasį: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Kušadasio viešbučiai, žymiausi Turkijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Kušadasį, Kušadasio klimatas, lauktuvės iš Kušadasio, turkiškas maistas, Turkijos valiuta, ekskursijos po Kušadasį.

Kelionės į Kušadasį – linksmybių kupinos atostogos! Poilsis Kušadasyje, nedideliame Egėjo jūros pusiasalyje, primenančiame paukščio formą,  leis pasimėgauti kaitriais saulės spinduliais ir susipažinti su tūstančius metų siekiančia regiono istorija. Kelionė į Kušadasį apdovanos įsimintinomis akimirkomis, nes čia sklando ypatinga istorija ir didybe persmelkta dvasia. Kušadasis – vienas iš gražiausią kraštovaizdį turinčių  Turkijos kurortų, kurio krantai skalaujami Egėjo jūros vandeniu, o akį džiugina kalnų viršūnės. Atostogos Kušadasyje garantuos puikiausią poilsį ir įsimintinas akimirkas!

Kelionė į Kušadasį – atostogos muziejuje po atviru dangumi! Kurortas pasižymi savo europietiškumu, kuris čia puikiai dera su senojo miesto griuvėsiais. Kušadasis padovanos nuostabų poilsį prie jūros, vieną plačiausių ekskursijų pasirinkimų ir kvapą gniaužiančią miesto bei gamtos panoramą. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, praleisite smagias atostogas su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Kušadasis – nuostabus pasirinkimas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Kušadasį – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią salą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Kušadasį?

  • Lankomiausių vietų top 10: Balandžio sala, uostas, Damų paplūdimys, Priene miestas, Miletus miestas, Didyma, Kirazli kaimelis, Dilek nacionalinis parkas, Šv. Mergelės Marijos namai, Efeso miestas.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 3-7 dienos.
  • Klimatas Kušadasyje: Viduržemio jūros subtropinis Kušadasio klimatas atsakingas už karštas, sausas vasaras ir malonias, lietingas žiemas. Atostogų sezonas Kušadasyje prasideda gegužės pradžioje ir tęsiasi iki pat rugsėjo pabaigos. Gausiausi turistų antplūdžiai – birželį-rugsėjį, tad tie, kurie nori išvengti grūsčių ir aukštų kainų, arba geriau pažinti regioną ir saulės vonioms neteikia prioriteto, renkasi keliauti nuo rudens vidurio iki balandžio mėnesio.
  • Maistas Kušadasyje: čia galėsite pasimėgauti tradiciniais turkiškais patiekalais kofta, dolma bei čiorba sriuba, žymiaisiais turkiškais saldumynais Turkish Delight, baklava, bei kitais turkiškais gardumynais, o atsigaivinimui – stipri turkiška kava arba Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 6€ (apie 20 Turkijos lirų).
  • Ekskursijos Kušadasyje: galėsite leistis į įvairias ekskursijas ir aplankyti Efesą, Pamukkalę, bei kitus netoliese esančius miestus. Mėgaukitės kelione laivu, paviršiniu nardymu, džipų safariu ar išbandykite turkišką vonią Veiklos Kušadasyje tikrai nepritrūks, todėl įspūdžių kupinos atostogos garantuotos!
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Kušadasį, būtina turėti galiojantį asmens pasą.
  • Populiariausi viešbučiai: Tusan Beach Resort 5 *, Fantasia Hotel De Luxe Kusadasi 5 *, Kustur Club Holiday Village Hv-1/5*, Amara Sealight Elite 5 *, Palm Wings Ephesus Beach Resort 5 *, Richmond Ephesus Resort 5 *, Club Cactus Paradise 4 *, Imbat 4*, Ephesia Holiday Beach Club 5*
  • Šventės ir festivaliai Kušadasyje: Kušadasis švenčia visas pagrindines Turkijos šventes, tačiau šiame krašte yra švenčiamos ir savitos, unikalios šventės. Auksinio Balandžio muzikos festivalis vyksta paskutinę balandžio savaitę, ir yra populiarus konkursas tiek mėgėjams, tiek profesionaliems Turkijos muzikantams . Kiekvieną sausį netoliese esančiame Selcuk mieste vyksta įdomios kupranugarių grumtynės. Birželį ir liepą taip pat vyksta žymusis muzikos ir teatro festivalis Izmir, kurio didelė dalis renginių vyksta netoliese esančiame Efeso mieste.
  • Lauktuvės iš Kušadasio: Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – turkiška arbata, tradicinis arbatinis ir arbatos stiklinės, rožių vanduo, kava, prieskoniai, kilimai, turkiški saldumynai, tradiciniais raštais išmarginti drabužiai bei aksesuarai, juvelyriniai, odos dirbiniai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Kušadasį, iš Rygos į Kušadasį, iš Varšuvos į Kušadasį.