×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Fetiją

Keliones_i_Fetija

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Fetiją: akcijos, nuolaidos,paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Fetijos viešbučiai,Fetijos kurortas, reikalingi dokumentai vykstantiems į Fetiją, Fetijos klimatas, lauktuvės iš Fetijos, Fetijos maistas, Fetijos valiuta, ekskursijos po Fetijq.

Kelionės į Fetiją

Kelionės į Fetiją – įspūdžių kupinos atostogos! Poilsis Fetijoje užtikrins, kad atostogos būtų tikras svajonės išsipildymas. Tai nepaneigiama: kelionė į Fetiją – tai, ko reikia nepamirštamoms ir pilnoms poilsio atostogoms! Internetu ieškokite pasiūlymo, kuriame bus pigios atostogos Fetijoje. Dairykitės paskutinės minutės degančių pasiūlymų. Kartais galite rasti įvairius skrydžius: tiek tiesiogiai iš Vilniaus, tiek iš Varšuvos ir kt. Nuolaida gali būti taikoma tiek skrydžiams lėktuvu, tiek pasiūlymams su viskas įskaičiuota (angl. all inclusive), jei jus domina ypač komfortabilus poilsis Fetijoje.

Pigios kelionės į Fetiją – Baltic Tours ir partnerių („Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“) nuopelnas. Nepraleiskite progos tyrinėti šią nuostabią pasaulio dalį žema kaina! Kelionėje turėsite progą susipažinti su įdomia istorija.

Keliautojų atsiliepimai ir kelionių aprašymai rodo, kelionė prasideda tada, kai bilietai jau kišenėje. Iškeliavę į Fetiją už gerą kainą, vėliau patys galėsite dalyti patarimus kitiems keliautojams. Juk kelionė į kitą šalį – tai ir kelionė į save.

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Fetiją?

Lankomiausių vietų top: Fetijos muziejus, Eliudenizo lagūna (Ölüdeniz), Kayaköy kaimelis, Saklikento kanjonas, Pinara, Drugelių slėnis-paplūdimys, Patara, Tlosas.

Rekomenduojama kelionės trukmė 7–9 dienos.

Klimatas Fetijoje. Karščiausias mėnuo Fetijoje – rugpjūtis, vidutinė oro temperatūra siekia 28 °C, šalčiausias mėnuo – gruodis. Dalijamės patirtimi: orai lankytis Fetijoje palankiausi vėlyvą pavasarį arba ankstyvą rudenį.

Fetijos virtuvė. Fetijos restoranuose galėsite gardžiuotis visais turkiškais patiekalais ir skanėstais. Būsite draugiškai priimti ir skaniai palepinsite savo skrandžius. Paragaukite turkiškų sriubų gözleme, börek, jūrų gėrybių. Fetijoje tai padaryti privaloma ir, žinoma, paskanaukite baklavos!

Ekskursijos Fetijoje. Rekomenduojame apsilankyti į natūraliu būdu apsaugotą užutekį, dar kitaip pristatomą kaip „rojus“, ir mėgautis krištoliniu smėliu bei gausia augalijos įvairove. Užkopkite ant kalvos, kuri puikuojasi karūna – viduramžių pilimi. Pasidalykite įspūdžiais aplankę Fetijos apylinkes. Smalsaujate, kokias? Kiek tolėliau įsitaisęs vis dar senas tradicijas puoselėjantis kaimelis Iziumliu (Üzümlü). Apsilankykite ir tikrai neliksite nusivylę, o dar ir aukščiausios rūšies vynuogynus pamatysite! Dar viena žavi vieta – tai Turkijos tarpeklis, kuriame jį atradęs piemuo atidarė turistams pasiekiamą kavinukę. Neaplenkite jos ir paragaukite tradicinių sklindžių su Ayran padažu. Tai bent atostogos! Pasinaudokite proga paplaukioti dosnioje Daljano (Dalyan) upėje kruizu bei atsipalaiduoti purvo voniose ir terminiuose baseinuose.

Reikalingi dokumentai. Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Fetiją, būtina turėti galiojantį pasą.

Populiariausi viešbučiai: Akdeniz Beach 3*, Barut Fethiye Sensatori 5*, Dorian 3*, Günes 3*, Hillside Beach Club 5*, Letoonia Club & Hotel 4*, Liberty Hotels Lykia 5*, Majesty Club Tuana & Park 5*, Mendos Hotel 3*, Orka Sunlife Resort & Spa 5*, Sentido Lykia Resort & Spa 4*.

Šventės ir festivaliai Fetijoje. Pasaulio muzikos festivalis Fetijoje sukviečia muzikantus iš įvairių pasaulio šalių. Festivalio nuotaika ir visa muzika padaro Fetiją dar stebuklingesnę. Paįvairinkite ir jūs savo atostogas: švęskite kultūrų įvairovę kartu su visais atvykusiais ir čia gyvenančiais.

Lauktuvės iš Fetijos. Išduosime paslaptį, kad jūsų atostogos Fetijoje būtų dar turtingesnės. Tikėtina, kad būtent Fetijoje žemesne kaina negu kituose Turkijos kurortuose galėsite įsigyti garsių rankų darbo turkiškų kilimų, odos gaminių. Atnaujinkite interjerą! Rekomenduojame nepamiršti ir valgomų lauktuvių: baklavos, figų, lokum, turkiškos arbatos bei į savo virtuvę įlieti Turkijos magijos – spalvingų keraminių dirbinių.

Keliautojai dalijasi:

Arbatpinigiai kavinėse ir restoranuose – 10 %.

Geriau gerti pirktinį vandenį.

Jeigu galvojate apie taksi, turėkite galvoje, kad būna du tarifai: dieninis ir naktinis. Naktinis tarifas skaičiuojamas nuo vidurnakčio iki šeštos valandos ryte. Dieną daugelį svarbių lankytinų objektų ir paplūdimių galima aplankyti autobusu.

Liepos rugpjūčio mėnesiais atidžiai saugokite save nuo saulės, kuri tuo metu būna ypač kaitri.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Fetiją, iš Rygos į Fetiją, iš Varšuvos į Fetiją.

    BALTICTOURS-KELIONĖS
    NOVATURO-KELIONĖS
    EGZOTINĖS-KELIONĖS