×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Fetiją

Keliones_i_Fetija

Karšti pasiūlymai į Fetiją

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Fetiją: akcijos, nuolaidos,paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Fetijos viešbučiai,Fetijos kurortas, reikalingi dokumentai vykstantiems į Fetiją, Fetijos klimatas, lauktuvės iš Fetijos, Fetijos maistas, Fetijos valiuta, ekskursijos po Fetijq.

Geriausi pasiūlymai atostogoms

Kelionės į Fetiją – jos peizažo įamžinimu jūsų atmintyje pasirūpins Baltic Tours su partneriais Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour. Fetijos kurortas išsiskiria subtropiniais augalais, eglynų ir Tauro kalnų grandinės panorama, paplūdimiais ir uolėtu kraštovaizdžiu. Ramus Fetijos kurortas – neišmainomas poilsis, užburiantis kraštovaizdis – sudedamoji atostogų dalis! Fetija puikuojasi vienoje iš įlankų, kurios pasididžiavimas turistinis ir pramoninis uostai. Kapavietės uolose – Fetijos bruožas, aptinkama daugybė sarkofagų, nes gyventojai mirusiuosius laidodavo būtent uolose. Kaip jau supratote Fetija traukia ir archeologiniais atradimais ir įkvėpiančiais peizažais, tad atostogos čia tikrai turiningos. Radę paskutinės minutės pasiūlymą ir internetu įsigyję bilietus dažnai į šį kurortą skrenda šeimos su vaikais, čia mėgaujasi ramybe, akis džiugina išpuoselėta gamta ir turškiasi spindinčioje jūroje.

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Amintos kapavietė („Migdolų sodas“), Fetijos muziejus, Oludeniz lagūna, Kajakų kaimelis, Saklikento tarpeklis, Pinara, Drugelių (peteliškių) slėnis, Patara, Tlosas.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-9 dienos.
 • Klimatas Fetijoje: karščiausias mėnuo Fetijoje – rugpjūtis, vidutinė oro temperatūra siekia 28 °C, šalčiausias mėnuo – gruodis. Dalinamės patirtimi ir teigiame, kad orai palankiausi lankytis Fetijoje yra vėlyvą pavasarį arba ankstyvą rudenį.
 • Maistas Fetijoje: Fetijos restoranėliuose galėsite gardžiuotis visais turkiškais patiekalais ir skanėstais, būsite priimti draugiškai ir skaniai palepinsite savo skrandžius. Paragaukite turkiškų sriubų giuzleme, borek, jūros gėrybių – Fetijoje tai privalu ir žinoma pasmalyžiaukite dėdami į burną baklavą! Ak, koks gardus poilsis laukia…
 • Ekskursijos Fetijoje: rekomenduojame apsilankyti kapavietėje „Migdolų sodas“, kuri primena graikų šventyklą, nuklysti į natūraliu būdu apsaugotą užutekį, dar kitaip pristatomą kaip „rojus“ ir mėgautis krištoliniu smėliu bei gausia augalijos įvairove, užkopti ant kalvos, kuri puikuojasi karūna – Viduramžių pilimi. Pasidalinkite įspūdžiais aplankę Fetijos apylinkes. Kiek tolėliau įsitaisęs vis dar senas tradicijas puoselėjantis kaimelis „Juziumliu“, smalsaujate kokias? Apsilankykite ir tikrai neliksit nusivylę, o dar ir aukščiausios rūšies vynuogunus pamatysit! Viena žavi vieta „Nematomas miestas“ – Turkijos tarpeklis, kuriame jį atradęs piemuo atidarė turistams pasiekiamą kavinukę. Neaplenkite jos ir paragaukite tradicinių sklindžių su Ayran padažu. Tai bent atostogos! Pasinaudokite proga paplaukioti dosnioje Dalyan upėje kruizu bei atsipalaiduoti purvo voniose ir terminiuose baseinuose.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Beleką būtina turėti galiojantį pasą.
 • Populiariausi viešbučiai: Liberty Hotels Lykia HV-1, Barut Fethiye Sensatori 5*, Sentido Lykia Resort&SPA 5*, Mendos Hotel 3*, Hillside Beach Club HV-1/5*, Günes 3*, Dorian 3*, Orka Sunlife Resort & Spa 4*+, Akdeniz Beach 3*, Majesty Club Tuana & Park 5*, Letoonia Club & Hotel 5*.
 • Šventės ir festivaliai: pasaulio muzikos festivalis Fetijoje sukviečia muzikantus iš įvairių pasaulio šalių, su tautiniais kostiumais, etninėmis tradicijomis, vietinėmis dainomis Fetiją padaro dar stebuklingesnę – paįvairinkite ir jūs savo atostogas, švęskite kultūrų įvairovę kartu su visais atvykusiais ir vietiniais.
 • Lauktuvės iš Fetijos: išduosime paslaptį, kad jūsų atostogos Fetijoje būtų dar turtingesnės. Tikėtina, jog žymiuosius rankų darbo turkiškus kilimus, odos gaminius būtent Fetijoje galėsite įsigyti žemesne kaina, nei kituose Turkijos kurortuoe. Atsinaujinkit interjerą! Rekomenduojame nepamiršti ir valgomų lauktuvių, tokių kaip baklava, figos, lakumas, turkiškos arbatos bei į savo virtuvę įlieti turkiško magiškumo – spalvingų keramikos dirbinių.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Fetiją, iš Rygos į Fetiją, iš Varšuvos į Fetiją.

  Geriausi pasiūlymai atostogoms
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS