×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Šveicariją

kelione-i-sveicarija

Karšti pasiūlymai į Šveicariją

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Šveicariją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Šveicarijos viešbučiai, žymiausi Šveicarijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Šveicariją, Šveicarijos klimatas, lauktuvės iš Šveicarijos, Šveicarijos maistas, Šveicarijos valiuta, ekskursijos po Šveicariją.

Kelionės į Šveicariją, į puošniųjų Alpių, gardaus šokolado ir tikslaus laiko šalį, fondiu tėvynę! Didingi Šveicarijos peizažai, kvėpavimą gniaužianti panorama, žiemos pramogų gausa ir gurmaniška virtuvė, tai poilsis kurio jums reikia. Atostogos Šveicarijoje vilioja slidžių bei snieglenčių sporto mėgėjus, čia gausu slidinėjimo kurortų: Cerma – iš visų Šveicarijos kurortų įsikūręs aukščiausiai, Aroza kurortas įsikūręs tarp dviejų ežerų, ant kurių vyksta žirgų lenktynės, kuomet vanduo pasidengia ledu, Saas-Fee pramintas Alpių perlu ir dar daug kitų nenusileidžiančių vienas kitam. Poilsis Šveicarijoje išties unikalus, didingi miestai stebina savo išpuoselėtu grožiu, užburia savotiška arhitektūra. Ženeva, Liucerna, Ciurichas, Bernas, Bazelis, Lozana, Luganas, šių miestų šaukte šaukiasi jūsų atostogos! Šalyje puikiai išvystytas geležinkelių tinklas, tad galite drąsiai keliauti per visą šalį ir fotoaparatu fiksuoti to vertus kadrus. Išsirinkti jums priimtiniausias kelionės datas padės Baltic Tours su partneriais Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour. Dažnai pasitaikantys paskutinės minutės pasiūlymai pasižymi žema kaina – pasinaudokite!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Ženevos ežeras, Lavo vynuogynai, Šiljono pilis, Berno senamiestis, Interlakenas, Zermatt, Belincona, Sankt Galenas, Reino krioklys, Ciurichas.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-14 dienos.
 • Klimatas Šveicarijoje: orai Šveicarijoje permainingi, vasaros šiltos ir drėgnos, oro temperatūra pakyla iki 25°C, o vakarais kartais užklumpa audros. Žiemos pasitaiko dažnai saulėtos, tačiau šiluma nelepina, tik piečiau nuo Alpių jos būna švelnesnės ir malonesnės, nes atplūsta Viduržemio jūros orai.
 • Maistas Šveicarijoje: šveicarų virtuvė garsėja burnoje tirpstančiais sūriais, vieni žymiausių – Emmental ir Gruyere, gaminami pagal nuo seno išpuoselėtomis ir saugomomis tradicijomis. Gerai žinomas šokolado fondiu kilęs būtent iš Šveicarijos, tik jo pirminis variantas buvo ne šokoladas. Dviejų rūšių sūriai ir baltas vynas kaitinamas fondiu fontanėlyje ir kabinamas su duonos gabalėliu ar bulve, štai nuo ko viskas prasidėjo – tai bent gardžios atostogos Šveicarijoje laukia! Neaplenkite dar vieno tradicinio sūrio patiekalo raklete, su kurio gaminimo subtilybėmis susipažinsite vietoje. Dar vienas Šveicarijos atradimas – riošti – virtų bulvių paplotėliai. Negalvokite, kad viskas sukasi vien tik apie sūrius, šveicarai tikrai mėgsta mėsą, o skirtinguose regionuose ragausite skirtingai paruoštus mėsos patiekalus, taip kad privalu aplankyti visą šalį! Neapsigaukite vietiniai yra tikri smaližiai, juk būten Šveicarijoje išrasti šokoladiniai saldainiai, kepami įvairiausi šokoladiniai bei kakaviniai piragaičiai – skanaus!
 • Ekskursijos Šveicarijoje: ekskursijos su gidu Berno bei Ciuriho senamiesčiuose privalomos, išgirsite tai, ko dar neteko girdėti, o ką jau kalbėti apie supančius vaizdus. Visa Šveicarija lyg viena ilga ekskursija su savitais nuotykiais ir posūkiais. Apsilankykite prie Alečo ledyno, peržygiuokite Arės tarpekliu, pasivaikščiokite Gardino kalnų perėja, įkvėpkite Lavo vynuogynų terasų, žavėkitės ledo paviljonu, susidraugaukite su Ciuricho zoologijos sodo gyventojais, palydėkite saulę Ženevos ežero pakrantėje, pajuskite užliejantį adrenaliną lūkuriuojant ant Trifto kabandžio tiltu – tokios atostogos Šveicarijoje ilgam išliks mintyse.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Šveicariją būtina turėti galiojantį asmens dokumentą: pasą arba asmens tapatybės kortelę.
 • Šventės ir festivaliai: renginių Šveicarijoje netrūksta, tad jūsų poilsis bus tikrai turiningas. Pavasarį Ženevos gatvėse puikuojasi išblizginti automobiliai, mat vyksta automobilių paroda. Ciurikas kiekvieną balandį stebina pavasario festivaliu „Sechselauten“, vasarą lankytojai žavisi karvių kovomis, o liepą vyksta pasaulinio lygio savaitės trukmės koncertas įsiliejąs į Montrė džiazo ir Paléo muzikos festivalius, tik spėkite dalyvauti!
 • Lauktuvės iš Šveicarijos: Šveicarija itin garsėja tviskančiais laikrodžiais ir gardžiais sūriais, pastarieji kur kas pigesnės lauktuvės, tad rinktis lieka jums! Poilsis Šveicarijoje turėjo įtikinti nepakartojamu šveicariško šokolado skoniu, tad nedvejodami įteikite šio delikateso šeimynai. Jeigu draugų rate turite suvenyrų kolekcionuotoją, būtinai jo kolekciją praturtinkite varpeliais ar karvučių statulėlėmis simbilizuojančiomis didingą šalį.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Šveicariją, iš Rygos į Šveicariją, iš Varšuvos į Šveicariją.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS