×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Slovėniją

Keliones-i-Slovenija

Karšti pasiūlymai į Slovėniją

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Slovėniją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Slovėnijos viešbučiai, žymiausi Slovėnijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Slovėniją, Slovėnijos klimatas, lauktuvės iš Slovėnijos, slovėniškas maistas, Slovėnijos valiuta, ekskursijos po Slovėniją.

Kelionės į Slovėniją – nuostabios atostogos pasakiška gamta besididžiuojančioje šalyje! Poilsis Slovėnijoje, Alpių valstybėje, pačioje miškingiausioje Balkanuose, padės pamiršti visus rūpesčius ir džiaugtis puikiomis atostogomis. Kiekviena kelionės akimirka bus lydima džiaugsmingų atradimų, nes atostogos Slovėnijoje – tai aukščiausio lygio slidinėjimo kurortai, kvapą gniaužiantys Alpių kalnai, tyri, skaidrūs ežerai, kriokliai, pilys… O kur dar nuostabūs miestai, žavintys jaukiomis senamiesčio gatvelėmis ir kavinukėmis. Šalies sostinė Liubliana tikrai patiks kultūros ieškantiems turistams. Bledas, Bohinj, Kranjska Gora, Poto Rože – vieni žymiausių Slovėnijos kurortų – nuo slidinėjimo ir žygių klanuose, iki poilsio prie jūros. Laukia puikios ir aktyvios atostogos Slovėnijoje!

Kelionė į Slovėniją – nepamirštamos atostogos! Šalis tiesiog sutverta žiemos kelionėms, tačiau lygiai taip pat puikų laiką čia garantuos ir vasariški kopimai į kalnus ar pažintis su jaukiais miestais. Viešnagė ir poilsis Slovėnijoje – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Slovėnija – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Slovėniją – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią šalį žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Bledo ežeras, Liubliana, Piranas, Triglavo nacionalinis parkas, Vintgaro tarperklis, Mariboras, Postoinos urvas, Škocjano urvai, Portorožas, Predjamos pilis ir dar daugybė vietų.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-10 dienų.
 • Klimatas Slovėnijoje: Slovėnijos pietvakariuose vyrauja Viduržemio jūros klimatas, su šiltomis vasaromis ir sausomis žiemomis. Likusioje šalies dalyje vyrauja žemyninis klimatas, sausio mėnesio vidutinė temperatūra yra -2°C, liepos – +21°C. Slidinėjimo sezonas tęsiasi nuo gruodžio iki balandžio mėnesio, o šiltasis sezonas laipiojimui po kalnus – nuo gegužės iki rugsėjo.
 • Maistas Slovėnijoje: Slovėnijos gastronomijai daugiausia įtakos turėjo Vengrijos, Austrijos, Vokietijos virtuvės, pakrantėse – Italijos tradicijos. Tradiciniai patiekalai – kiaulienos sriuba su daržovėmis ir actu, jautienos sultinys, grybienė, dešrelių sriuba, daržovių sriuba. Verdama daržovių sriuba Zelenjavna juha, mėgstamas slovėniškas sūris. Nacionaliniai patiekalai – riebi sriuba Ričet iš morkų, bulvių, pupelių, pomidorų, ropinių kopūstų, svogūnų ir česnakų, troškinys iš pupelių ir bulvių Matevž. Taip pat slovakai mėgsta arkliena ir patiekalus iš jos. Iš alkoholinių gėrimų dažniausiai geriamas vietinis vynas, taip pat kriaušių, obuolių degtinė, alus. O kaip gi viešnagė Slovėnijoje be saldžiųjų kepinių ir kitų gardėsių! Pasaldinkite savo atostogas riešutiniu pyragu Potica su kava ar arbata, karštu pyragu Gibanica ar blyneliais su įvairiais įdarais. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 8 €.
 • Ekskursijos Slovėnijoje: veiklos tikrai nepritrūks! Visų pirma Slovėnija – žiemos sporto ir pramogų šalis, tad ruoškite slides ir išbandykite gausybę Slovėnijos slidinėjimo trasų. Bet kuriuo metų laiku viešėdami šioje šalyje mėgaukitės karštųjų versmių teikiamais malonumais, laipiokite po klanus, grožėkitės kalnų ežerais ir upeliais bei aplankykite stalaktitų – stalagmitų urvus. Neaplenkite ir šalies sostinės Liublianos, kur galėsite aplankyti didingus pastatus, paklaidžioti senamiesčio gatvelėmis, aplankyti muziejus.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Slovėniją, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
 • Šventės ir festivaliai Slovėnijoje: Slovėnijoje gausu tiek pasaulinio lygio, tiek vietinės reikšmės festivalių, iš kurių nemažai švenčia Viduramžių tradicijas. Birželio 1d vyksta Lento festivalis, kurio metu gausu įvairiausios muzikos koncertų, gatvės pasirodymų, spektaklių ir žinoma maisto bei vyno. Birželio gale vyksta žymusis Bledo festivalis, pritraukiantis klasikinės muzikos gerbėjus iš viso pasaulio. Liepos mėnesį Laško mieste vyksta Gėlių ir alaus festivalis. Lapkričio mėnesį vyksta Šv. Martino diena, kai palaiminamas tų metų vynas, vyksta degustacijos. Slovėnijoje vyksta ir daugybė muzikos, filmų festivalių, tradicinių švenčių tiek miestuose tiek kaimuose, tad jei tik norėsite, tikrai rasite kur pasilinksminti ir susipažinti su vietinėmis tradicijomis.
 • Lauktuvės iš Slovėnijos: Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams –suvenyrai su drakonų simbolika, vaisių skonio šnapsas, druska, nėriniai, medus, medžio dirbiniai, vynas, peiliai, sūriai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Slovėniją, iš Rygos į Slovėniją, iš Varšuvos į Slovėniją.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS