×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Slovakiją

Keliones-i-Slovakija

Karšti pasiūlymai į Slovakiją

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Slovakiją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Slovakijos viešbučiai, žymiausi Slovakijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Slovakiją, Slovakijos klimatas, lauktuvės iš Slovakijos, slovakiškas maistas, Slovakijos valiuta, ekskursijos po Slovakiją.

Kelionės į Slovakiją – puikios atostogos fantastiško grožio šalyje! Poilsis Slovakijoje, centrinės Europos valstybėje, suteiks ramybę, padės atitrūkti nuo kasdienybės ir tiesiog džiaugtis nuostabiomis akimirkomis. Kiekvienas kelionės momentas padovanos neišdildomus įspūdžius, nes atostogos Slovakijoje – tai ramuma dvelkiančios lygumų pievos, snieguotos Tatrų viršukalnės, po visą šalį išsibarsčiusios pilys ir jaukios senamiesčių gatvelės. Stary Smokovec, Štrbske Pleso, Tatranska Lomnica, Jasna – vieni žymiausių Slovakijos slidinėjimo kurortų, su puikiomis trasomis ir viešbučiais. Laukia vaizdingos ir aktyvios atostogos Slovakijoje!

Kelionė į Slovakiją – nepamirštamos atostogos! Šalis tiesiog sutverta žiemos kelionėms, tačiau lygiai taip pat puikų laiką čia garantuos ir vasariški kopimai į kalnus ar pažintis su gražiais miestais ir miesteliais. Viešnagė ir poilsis Slovakijoje – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Slovakija – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Slovakiją – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią šalį žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Bratislava, Košicė, Banska Štiavnica (UNESCO), Spišo pilis (UNESCO), Vlkolinec (UNESCO), Bardejovo senamiestis (UNESCO), Demanovskos slėnio urvai, Pribylinos liaudies buities muziejus, Slovakijos Rojaus nacionalinis parkas, Devino pilis ir dar daugybė vietų.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-10 dienų.
 • Klimatas Slovakijoje: Slovakijoje vyrauja vidutinių platumų žemyninis klimatas. Žiemos čia šaltos, o vasaros švelnios, šiltos. Žiemos pakankamai sausos, tad oras slidinėjimui tiesiog idealus. Slidinėjimo sezonas tęsiasi nuo gruodžio iki balandžio mėnesio, o šiltasis sezonas laipiojimui po kalnus – nuo gegužės iki rugsėjo.
 • Maistas Slovakijoje: Slovakijos gastronomijai daugiausia įtakos turėjo Vengrijos, Austrijos, Vokietijos virtuvės. Čia gausiai vartojamos bulvės, įvairios grūdinės kultūros, rūkyta mėsa, gaminami įvairių rūšių sūriai. Tradiciniai patiekalai – bulvių kukuliai su avių sūriu Bryndzové haluisky, šaltos žuvies, majonezo ir daržovių salotos Treska, balandėliai su grietinėlės padažu, saldžiai rūgšti kopūstienė su dešra. Iš alkoholinių gėrimų populiariausi sausas ir pusiau desertinis vynas, likeris, alus. Gaminamas vietinis Tokay regiono vynas. Tradiciniai gėrimai – slyvų brendis Slivovica, stiprus džinas Borovicka. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 7 €.
 • Ekskursijos Slovakijoje: veiklos tikrai nepritrūks! Visų pirma Slovakija – kalnų šalis, tad ruoškite slides ir išbandykite gausybę Slovakijos slidinėjimo trasų. Bet kuriuo metų laiku viešėdami šioje šalyje mėgaukitės karštųjų versmių teikiamais malonumais čia įkurtuose spa centruose, laipiokite po klanus, grožėkitės kalnų ežerais ir upeliais bei aplankykite stalaktitų – stalagmitų urvus. Slovakija garsėja kaip daugiausiai pilių turinti Europos valstybė, todėl nepraleiskite progos apsilankyti net keliose iš jų. Neaplenkite ir sostinės Bratislavos – joje senoji architektūra dera su moderniąją, o senamiestis traukia savo jaukumu ir kavinukių gausa.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Slovakiją, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
 • Šventės ir festivaliai Slovakijoje: kadangi Slovakijoje gausu pilių, jose vyksta ir nemažai renginių bei festivalių. Gegužės mėnesį vyksta Tarptautinis vaiduoklių ir dvasių festivalis Bojnice pilyje, kuomet ji prisipildo vaiduokliais persirengusių žmonių, gąsdinančių lankytojus. Panašus festivalis vyksta ir Oravos pilyje. Balandžio mėnesį šalyje vyksta vyno festivalis, o gegužę – sūrio ir brinzos festivalis, tad norintys sudalyvauti maisto ir gėrimų degustacijose turėtų kelionę pasiplanuoti pavasarį. Šalyje taip pat vyksta nemažai muzikos, folkloro festivalių, o Bratislavos Kalėdų turgelis tiesiog pasakiškai žavus.
 • Lauktuvės iš Slovakijos: Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – medinės dūdelės, kalniečių kirvukai, odos dirbiniai, žaislinės avytės, švilpukai, tradicinės kukurūzų lukštų lėlės, Tatransky Čaj likeris, šokoladas, sūriai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Slovakiją, iš Rygos į Slovakiją, iš Varšuvos į Slovakiją.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS