×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Rusiją

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Rusiją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Rusijos viešbučiai, žymiausi Rusijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Rusiją, Rusijos klimatas, lauktuvės iš Rusijos, rusiškas maistas, Rusijos valiuta, ekskursijos po Rusiją.

Kelionės į Rusiją – nepakartojamos atostogos didžiausioje pasaulio valstybėje! Poilsis Rusijoje, valstybėje milžinėje, nusidriekusioje nuo Baltijos jūros iki Ramiojo vandenyno, per Aziją ir dalį Europos, garantuos išskirtinius įspūdžius ir nepakartojamas akimirkas. Rusijos gamta tiesiog stulbinančiai įvairi – nuo beribių stepių, iki aukščiausių klanų viršūnių, nuo ledynų, iki subtropinių pajūrio kurortų. O kur dar didingi miestai, spindintys auksu ir žavintys aukščiausiu kultūriniu lygiu. Kiekviena kelionės Rusijoje akimirka virs pasakiškų atradimų džiaugsmu. Krasnodaras, Sočis, Piatigorskas – tik keli iš daugelio pajūrio ir spa kurortų, o tie, kuriuos vilioja žiemos sporto galimybės, turėtų aplankyti Kabardino – Balkarskaya respublikos slidinėjimo kurortus. Ar jau ruošiatės puikioms atostogoms Rusijoje?

Kelionė į Rusiją padovanos neužmirštamas akimirkas net ir patiems išrankiausiems. Tai tokia įvairi šalis, atostogoms galinti pasiūlyt viską, apie ką tik galite pasvajoti. Nuo laukinių stepių ir miškingų, didingų kalnų viršūnių, iki puikių vasaros kurortų ir didingų miestų. Poilsis Rusijoje – puiki atostogų idėja! Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Rusija – pasakiškas kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Rusiją – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią šalį žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top: Baikalas, Arbato gatvė, Carskoje selo ir Jekaterinos dvaras, Geizerių slėnis, Kazanės katedra-soboras, Maskvos kremlius, Raudonoji aikštė, Žiemos rūmai (Ermitažas), Pakrovskio cerkvė, Peterhofas, Transsibiro maršrutas, Elbrusas, Kižai sala ir dar daugybė vietų.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 4-12 dienų.
 • Klimatas Rusijoje: Rusija tokia didelė, kad jos klimatas šiaurėje ir pietuose, rytuose ir vakaruose ženkliai skiriasi. Nuo šiaurės į pietus – arkties, subarkties ir vidutinių platumų, žemyninis europinėje dalyje ir musoninis Tolimuosiuose Rytuose. Didesnėje dalyje šalies žiemos – labai šaltos, snieguotos, o Juodosios jūros pakrantėje ir Kaukaze vyrauja karštas subtropinis klimatas, tad norintys pasimėgauti vasaros poilsiu paplūdimiuose, tikrai neliks nusivylę.
 • Maistas Rusijoje: šalies virtuvės formavimuisi daug įtakos turėjo istoriniai aspektai. Rusija patyrė skirtingas – nuo totorių-mongolų iki prancūzų – kulinarines tradicijas. Virtuvės pagrindas labai paprastas, kuklus, atėjęs iš kaimo vietovių – tai miltiniai patiekalai, žuvis, daržovės. Nacionaliniai patiekalai – barščiai, žuvienė, troškinti grybai su bulvėmis, kiaulienos vyniotinis, sibirietiški koldūnai, sklindžiai. Tradiciniai rusų gėrimai – gira, morsai, arbata, degtinė. Kainos skiriasi nuo vietovės, tačiau vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – apie 8 € (apie 609 Rusijos rubliai).
 • Ekskursijos Rusijoje: būtinai leiskitės į ekskursiją po didžiuosius šalies miestus – Maskvą ir Sankt Peterburgą. Šiuose miestuose grožėsitės įspūdinga architektūra, auksu spindinčiais cerkvių kupolais, taip pat galėsite aplankyti muziejus su žymiausiais Rusijos ir pasaulio menininkų darbais. Jei labiau vilioja gamta, kelionės tikslą bus dar sunkiau išsirinkit, nes Rusijoje gausu lankytinų parkų, gamtos sukurtų stebuklų, laukinių miškų. Ramaus poilsio išsiilgę keliautojai gali rinktis poilsį prie Juodosios ar Kaspijos jūrų, kur susitelkę puikūs kurortai. Rusija yra milžiniška, tad norintys kuo daugiau pamatyti turėtų leistis į kelionę traukiniu Transsibiro maršrutu – tai tiesiog neįkainojama gyvenimo patirtis!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Rusiją, būtina turėti pasą su galiojančia viza.
 • Šventės ir festivaliai Rusijoje: Žiemos festivalis Rusijoje vyksta gruodžio pabaigoje – sausio pradžioje. Jo metu vyksta tradicinės muzikos, šokių pasirodymai, slidinėjama rogėmis ir vyksta kiti smagūs renginiai, kaip pasirengimas artėjantiems naujiesiems metams. Vasario mėnesį vyksta tradicinė šventė Maslenitsa, kurios metu atsisveikinama su žiema, kepami blynai su medumi ir sviestu, vyksta persirengėlių pasirodymai, šokiai, dainos. Labai didelė ir svarbi šventė Rusijoje yra Moterų diena kovo 8 dieną, kuomet vyrai moterims dovanoja gėles ir įvairiausias dovanas, rodo joms dėmesį, vyksta koncertai. Nuo birželio pabaigos iki liepos pradžios didžiuosiuose miestuose vyksta Baltųjų Naktų menų festivalis. Ta proga, kad saulė beveik nenusileidžia, naktimis vyksta koncertai, spektakliai, gatvės pasirodymai, fejerverkai. Rusijoje vyksta ir daug kitų švenčių, muzikos festivalių, mugių bei konferencijų, todėl kultūrinių renginių čia netrūksta.
 • Lauktuvės iš Rusijos: Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – matrioškos, gintaro dirbiniai, skaros, khokhloma mediniai ištapyti dirbiniai, tradicinė keramika ir porcelianas, veltiniai batai, beržų žievės dirbiniai, dekoratyviniai margučiai, suvenyrinis samovaras.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Rusiją, iš Rygos į Rusiją, iš Varšuvos į Rusiją.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS