×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Rumuniją

keliones-i-rumunija

Karšti pasiūlymai į Rumuniją

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Rumuniją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Rumunijos viešbučiai, žymiausi Rumunijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Rumuniją, Rumunijos klimatas, lauktuvės iš Rumunijos, rumuniškas maistas, Rumunijos valiuta, ekskursijos po Rumuniją.

Kelionės į Rumuniją – puikios atostogos įvairiaspalviame krašte! Poilsis Rumunijoje, Europos pietryčių valstybėje prie Juodosios jūros, sužavės savo išskirtiniu grožiu ir paliks neišdildomus įspūdžius. Kiekvienas kelionės momentas ilgam išliks atmintyje, nes čia ne tik pažinsite turtingą šalies istoriją, bet ir seksite mitų apie Drakulą pėdsakais bei grožėsitės neaprėpiamais šalies miškų, kalnų ir sodų peizažais. Mamaia, Eforie, Neptun, Jupiter, Venus, Saturn ir Mangalia – žymiausi Rumunijos Juodosios jūros kurortai, kuriuose puikias atostogas garantuoja viliojantys platūs ir švarūs paplūdimiai. Pasiruoškite, nes laukia puikiausios atostogos Rumunijoje!

Galite būti tikri, kad kelionė į Rumuniją suteiks neišblėstančių įspūdžių! Šalis tokia spalvinga ir įvairi, kad ne vienam primena paslaptingą pasakų šalį. Nuo laukinių, miškingų kalnų, nutolusių viduramžių kaimelių ir vienuolynų, iki judrių šiuolaikinių miestų ir Juodosios jūros kurortų – visa tai užtikrina, kad poilsis Rumunijoje – geriausia atostogų idėja! Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Rumunija – pasakiškas kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Bulgariją – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią šalį žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Brano (Drakulos) pilis, Sibiu senamiestis, viduramžių Brašovo miestas, Dunojaus delta, sostinė Bukareštas, Sigišoara senamiestis (UNESCO), Bukovinos vienuolynai, Transilvanijos bažnyčios-tvirtovės (UNESCO), Maramurešo cerkvės (UNESCO), Huniadų pilis ir daugybė kitų nuostabių vietų.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 4-12 dienų.
 • Klimatas Rumunijoje: Rumunijoje vyrauja vidutinių platumų pereinantis į žemyninį klimatas. Vasaros šalyje – šiltos ir sausos, žiemos – šaltos ir snieguotos. Vidutinė metinė temperatūra šalies pietuose siekia 11 °C, šiaurėje – 8 °C. Gausiausi turistų antplūdžiai – birželį-rugpjūtį, tad norintys išvengti grūsčių ir aukštų kainų, renkasi rugsėjį ir spalį arba keliauja balandžio ir gegužės mėnesiais.
 • Maistas Rumunijoje: šalies virtuvei daug įtakos turėjo graikų ir turkų virtuvės bei kaimyninės šalys, todėl rumunai gali pasiūlyti kupiną įvairovės meniu. Patiekalams naudojama nemažai pikantiškų prieskonių, kuriais gardinamos gardžios daržovės. Viešint Rumunijoje, būtina paragauti tradicinės kukurūzų miltų košės mamalyga, kukurūzai naudojami ir daugeliui kitų tradicinių patiekalų. Mėgstamos rūgščios sriubos, barščiai. Tradicinis Rumunijos valgis – Rasol – gaminamas iš paukštienos. Nacionaliniai rumunų valgiai – pyragėliai su varške (Alivenci), ant grotelių keptos, labai aštrios dešrelės be odos (Mititej), uogiene pasaldyti blynai, įdaryti kopūstai (Sarmale). Iš alkoholinių gėrimų labiausiai mėgstamas karštas vynas, tradicinis slyvų brendis (Tuica), vengriška palinka, vietinis alus (Ursus). Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 6 € (apie 27 Rumunijos lėjos).
 • Ekskursijos Rumunijoje: viešėdami Rumunijoje aplankykite žymiausias pilis, vienuolynus ir tvirtoves, nuvykite į ekskursiją po Transilvaniją – čia ne tik susipažinsite su legendinio Drakulos istorija, bet ir pasigrožėsite nuostabia gamta. Būtinai aplankykite sostinę Bukareštą, kuriame išvysite masyviuosius parlamento rūmus. Norintys poilsio, galės rinktis atostogas Juodosios jūros pakrantės kurortuose, su smėlėtais paplūdimiais, šilta jūra ir nesibaigiančiomis pramogomis.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Rumuniją, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
 • Šventės ir festivaliai Rumunijoje: liepos mėnesį vyksta tradiciniai festivaliai, kurių metu prisimenamos viduramžių tradicijos, apsirengiama tų laikų kostiumais, šokami šokiai, dainuojamos viduramžių dainos, rengiami turgeliai ir mugės. Spalio mėnesį vyksta Vyno gaminimo festivalis, žymintis vynuogių derliaus nuėmimo pradžią. Na ir žinoma kaip be rumuniško helovino Transilvanijoje, su kraupiais turais sekant Drakulos pėdomis. Rumunijoje gausu tiek tradicinės, tiek populiariosios muzikos festivalių, viduramžių švenčių, todėl kiekvienas gali atrasti kažką įdomaus.
 • Lauktuvės iš Rumunijos: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – slyvų džemas, rankų darbo lėlės, vynas, keramika, tradicinės folkloro kaukės, šmaikštus suvenyras – česnakų „virvė“, atbaidysianti nuo vampyrų.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Rumuniją, iš Rygos į Rumuniją, iš Varšuvos į Rumuniją.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS