×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Paryžių

Kelione_i_Paryziu

Karšti pasiūlymai į Paryžių

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Paryžių: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Paryžiaus viešbučiai, žymiausi Paryžiaus kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Paryžių, Paryžiaus klimatas, lauktuvės iš Paryžiaus, prancūziškas maistas, Paryžiaus valiuta, ekskursijos po Paryžių.

Geriausi pasiūlymai atostogoms

Kelionės į Paryžių, į romantiškąjį Prancūzijos miestą! Atostogos Paryžiuje sukurs jūsų kelionių žemėlapiui ypatingo žavesio, melancholijos ir romantikos… Tarkite Bonjour savo poilsiui ir ramybės laikui Paryžiuje – kelionė su šeima, draugais ar mylimuoju į Paryžių suteiks progą geriau pažinti Prancūzijos kultūrą. Prisijaukinkite Paryžių vaikštinėdami Monmartro gatvelėmis, užkilkite į Eifelio bokšto viršūnę, ragaukite dar šiltą kruasaną jaukioje Paryžiaus kavinukėje, lankykitės garsiausiuose pasaulyje muziejuose, galerijose, o gal tiesiog leiskite Paryžiaus vėjui kedenti jūsų plaukus viename iš miesto parkų… Paryžius tikrai ilgam ras vietą jūsų širdyje, todėl net grįžę namo kartkartėmis prisiminimais grįšite čia… Pažintinė kelionė į Paryžių – puikus savaitgalio planas! Garsus meno ir kultūros, romantikos ir melancholijos miestas žavės ir privers pamiršti visus kasdienius rūpesčius… Pigūs skrydžiai į Paryžių dažnai žavi kelionių jausmo išsiilgusius keliautojus, stebina nuolaidomis bei akcijomis, todėl mes Baltic Tours ir partneriai (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) siūlome pradėti krautis lagaminus į svaiginantį Paryžių!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Eifelio bokštas, Eliziejaus laukai (Champs-Elysées), Triumfo arka (Arc de Triomphe de l’Etoile), Dievo Motinos katedra (Cathédrale Notre-Dame de Paris), Luvras, Montmartras, Liuksemburgo rūmai, Pompidou centras, Les Invalides kvartalas, Santarvės aikštė, d’Orsay muziejus, Panteonas.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 4-10 dienų.
 • Klimatas Paryžiuje: kiekvienas sezonas Paryžiuje turi savo šarmo. Pavasarį čia Paryžius atgimsta, nušvinta įvairiomis spalvomis, o ore dvelkia gaiva. Temperatūra gali pakilti net iki 20°C. Vasarą Paryžius kviečia į lauką visus pasiilgusius gamtos, oro termometro stulpelis gali pakilti iki 24°C. Ruduo Paryžiuje spalvingas, o žiemą miestas gali sulaukti ir baltų sniego pakločių…
 • Maistas Paryžiuje: tiesiog būtina paragauti ką tik iškeptus – croissant, burnoje tirpstanti šilta baguette užsigeriant šilta arbata! Gardieji macarons, skrudintos prancūziškos bulvytės, blyneliai – crêpes ir saldieji eklerai… Mmm, kaip skanu! Gurmaniškos austrės ir įvairios jūros gėrybės nėra svetimos prancūziškai virtuvei. Vakarėjant prisėskite pailsėti jaukioje kavinėje ir gurkšnokite vyną su prancūziškais sūriais: camembert, brie de Meaux, reblonchon… Kainos restoranuose nėra žemos, bet pigiau papietauti galima tolėliau nuo lankytinų objektų.
 • Ekskursijos Paryžiuje: galvojate ką veikti Paryžiuje? Pamirškite šį klausimą, nes šiame Prancūzijos mieste veiklos tikrai bus. Ar jau pasiruošėte savo margą kelionės žemėlapį į romantiškąjį Paryžių? DAR NE? Čiupkite rašiklį ir žymėkitės visas lankytinas vietas, kurias privalu pamatyti kiekvienam Paryžiaus svečiui. Eiffel Tower, Noterdamo katedra, Luvro muziejus, Eliziejaus laukai… Nepamirškite skirti laiko pasivaikščioti Monmartre ir aplankyti Jim Morrison, Oscar Wilde ir Edith Piaf laidojimo vietas garsiose Père Lachaise kapinėse.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Paryžių būtina turėti galiojantį asmens dokumentą: pasą arba tapatybės kortelę.
 • Populiariausi viešbučiai: Saint James Paris – Relais et Chateaux 4*, La Reserve Paris – Hotel and SPA 5*, Hotel La Tamise 4*, Maison Souquet 5*, Hotel Joke – Astotel 3*, Mandarin Oriental, Paris 5*, Le Relais des Halles 3*, Hotel Fabric 4*.
 • Šventės ir festivaliai: nuo meno, muzikos festivalių, iki religinių, maisto ir marionečių švenčių. Garsieji Cirque du Soleil žiemos sezonu kuria renginius, muziejų naktys plačiai atverdamos muziejų duris kviečia visus apžiūrėti meno šedevrų, Bastilijos diena sukviečia visus išeiti į gatves ir švęsti. O kaip dar Paryžiaus džiazo festivalis, žiemos sezonu vyksiantys renginiai… Pigūs skrydžiai nuskraidins jūs į Paryžių, na, o jis jau aprūpins jus įvairiausiais renginiais!
 • Lauktuvės iš Paryžiaus: jūsų kelionių sąrašuose privalo būti šokoladas, macarons sausainėliai, karamelės, sūriai, vynas, antikvariniai radiniai, seni atvirukai, kvepalai, levandų vanduo, prieskoniai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Paryžių, iš Rygos į Paryžių, iš Varšuvos į Paryžių.

  Geriausi pasiūlymai atostogoms
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS