×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Algarvę

Keliones i Algarve

Karšti pasiūlymai į Algarvę

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Algarvę: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Algarvės viešbučiai, žymiausi Algarvės kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Algarvę, Algarvės klimatas, lauktuvės iš Algarvės, portugališkas maistas, Algarvės valiuta, ekskursijos po Algarvę.

Geriausios atostogos pasaulio pakrašty – kelionė į Algarvę

Atostogos Algarvėje – idealus pasirinkimas norintiems maksimalaus atsipalaidavimo ar poilsio prie jūros nuostabiame paplūdimyje. Šiame pietų Portugalijos regione jų apstu. Kelionės į Algarvę garantuoja nerūpestingas atostogas, ramų poilsį ir įspūdingus vaizdus. Norintiems ne tik atsipalaiduoti paplūdimyje galima rinktis aktyvias pramogas bei išvykas. Skrydžiai į šio regiono pagrindinį miestą Faro vykdomi iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų. Baltic Tours kelionių ekspertai padės sukurti nepamirštamas atostogas Algarvėje, o svetainėje rasite viliojančius viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) pasiūlymus ir degančias paskutinės minutės keliones lėktuvu palankiausia kaina.

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

Lankomiausių vietų top: didžiausias Algarvės regiono miestas Faro, Zoomarine teminis parkas Albufeiroje tiems, kurie nori susipažinti su jūrų pasauliu. Šv. Vincento iškyšulys – vakariausias taškas Europoje norintiems pasijusti lyg pasaulio pakrašty. Lagos miestas vakarinėje regiono dalyje, žymioji Benagil uola, Ponta de Piedade kyšulys.

Rekomenduojama kelionės trukmė 7–9 dienos.

Klimatas Algarvėje. Nuo gegužės iki rugpjūčio oro temperatūra dažnai perkopia 30 °C šilumos. Pavasarį ir rudenį vyrauja 17–19 °C šiluma, o žiemą temperatūra siekia 15 °C. Saulės nestinga visus metus, tačiau būna gana vėjuota. Vandens temperatūra siekia nuo 14 °C laipsnių žiemos mėnesiais, vasarą – iki 21 °C.

Algarvės virtuvė. Žuvies ir jūrų gėrybių mėgėjai atras tikrą rojų. Populiariausios žuvys: sardinės ir menkės. Pastarajai pagaminti portugalai turi kelis šimtus būdų. Portugalų virtuvė garsėja dėl nuostabių konditerijos gaminių ir desertų. Taigi pamirškite visas dietas ir leiskite sau mėgautis nepakartojamais skoniais. Portugaliją garsina jos gėrimai, pavyzdžiui, vynas. Nereikėtų praleisti progos jais pasimėgauti ar net užsisakyti degustacijos vakarą.

Ekskursijos ir išvykos Algarvėje. Būtina aplankyti mažus šio Portugalijos regiono miestelius. Jei norisi nuveikti daugiau, o ne vien ilsėtis paplūdimiuose, galima rinktis čia populiarias pramogas. Pavyzdžiui, skraidymą parasparniais, tenisą. Galite paplaukioti laivu pakrante ir taip išvysti įspūdingas uolas. O kur dar žvejyba, išvykos stebėti delfinų arba paprasčiausias pasivažinėjimas dviračiu besigrožint apylinkėmis…

Reikalingi kelionės dokumentai. Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Algarvę, būtina turėti galiojantį kelionės dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą).

Populiariausi viešbučiai: Plaza Real by Atlantic Hotels 3*, Algarve Gardens 3*, Studio 17 by Atlantic Hotels 3*,  Laguna Resort Vilamoura 5*, Lagoa Hotel 4*, Vila Recife 3*, Vila Senhora Da Rocha 3*, Turim Estrela Do Vau 4*, Santa Catarina Algarve 3*, Mirachoro Praia 4*, Turiquintas 3*, Zodiaco 3*, Luar Hotel 3*, Presidente 2*, Aldeamento Da Prainha 3*, Alfagar I Village 3*.

Šventės ir festivaliai Algarvėje. Renginių netrūksta visus metus ir kažką įdomaus sau atras kiekvienas. Iškilmingai švenčiamos krikščionių religinės šventės bei miestų šventųjų globėjų dienos. Mėgstamos viduramžių mugės, folkloro festivaliai ir džiazo koncertai, sporto varžybos. Rugpjūtį ir rugsėjį verta sudalyvauti žuvies ir jūrų gėrybių festivaliuose.

Lauktuvės iš Algarvės. Visoje šalyje populiarūs piri-piri prieskoniai, subtilūs keramikos dirbiniai, ypač Azulejos plytelės, gėrimai, lengvi papuošalai, tinkantys nešioti ne tik pajūryje, bet ir kasdien.

 

Keliautojai dalijasi:

 • Atostogas Algarvėje planuoti galite bet kuriuo metų laiku. Bet jei sunkiai pakeliate karštį, kelionę patariama planuoti pavasario ir rudens mėnesiais.
 • Nors saulės ir šilumos pietų Portugalijoje netrūksta, atminkite, kad sutemus gali pasidaryti netikėtai vėsu. Taigi vakare eidami pasivaikščioti nepamirškite pasiimti šiltesnių drabužių.
 • Norint aplankyti miestelius patogu naudotis viešuoju transportu. Žinoma, galima išsinuomoti automobilį. Bet vasaros mėnesiais, kai atvyksta ypač daug poilsiautojų, toks kelionės būdas gali greit virsti galvos skausmu ieškant vietų perpildytose stovėjimo aikštelėse.

 

Geriausius kelionės į Algarvę pasiūlymus ir pigias keliones iš Vilniaus, Kauno ir Palangos Jums jau yra paruošę Baltic Tours kelionių ekspertai. Įsigykite bilietus internetu ir ruoškitės palydėti vasarą, pabėgti nuo žiemos ar švęsti pavasario šventes šiame nuostabiame Portugalijos kampelyje. Saulės vonios, pribloškiantys vaizdai, visiškas atsipalaidavimas, nepamirštami įspūdžiai – visa tai užtikrina poilsis Algarvėje.

 

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Algarvę, iš Rygos į Algarvę, iš Varšuvos į Algarvę.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS