×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Moldovą

Keliones i Moldova

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Moldovą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Moldovos viešbučiai, žymiausi Moldovos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Moldovą, Moldovos klimatas, lauktuvės iš Moldovos, moldaviškas maistas, Moldovos valiuta, ekskursijos po Moldovą.

Kelionės į Moldovą – unikalios atostogų akimirkos! Poilsis Moldovoje, Rytų Europos valstybėje, įsispraudusioje tarp Rumunijos ir Ukrainos, suteiks nepamirštamų akimirkų. Kelionės metu nusikelsite į praeitį, nes atostogos Moldovoje – tai sostinės Kišiniovo sovietų palikimu alsuojanti architektūra, pagyvinta gyvybingos atmosferos su nuostabiais restoranais ir barais, tai vyno turizmas, kuris čia susilaukia didžiausio dėmesio, mat Moldovos vynas – vienas geriausių visoje Europoje ir puikiai dera prie gardžios moldaviškos virtuvės. Nors Moldova nėra pirma šalis, šaunanti į galvą planuojant slidinėjimo atostogas, vis dėlto čia yra keturi slidinėjimo kurortai: Slanic Moldova, Durau, Soveja ir Piatra-Neamt. Juose galėsite ne tik aktyviai praleisit kelionės laiką slidinėdami, bet ir pasilepinti spa malonumais.

Kelionė į Moldovą – nepamirštamos atostogos! Šalis gali pasigirti gardžiu vynu, itin draugiškais gyventojais, nuostabiu kraštovaizdžiu su išsibarsčiusiais vienuolynais ir sovietinėmis relikvijomis sostinėje. Viešnagė ir poilsis Moldovoje – intriguojanti atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Moldova – puikus pasirinkimas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Moldovą – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią vietą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Nacionalinis Moldovos istorijos muziejus, Kristaus Gimimo katedra Kišiniove, Căpriana vienuolynas, Kišiniovo vandens bokštas, Padurea Domneasca gamtos rezervatas, Rumunijos žmonių išgelbėjimo kryžius, Ștefan cel Mare centrinis parkas, Soroca pilys, Orheiul Vechi istorinis ir archeologinis kompleksas, Purcari kaimas ir vyninės.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-10 dienų.
 • Klimatas Moldovoje: Moldovoje vyrauja vidutinių platumų pereinantis iš jūrinio į žemyninį klimatas. Žiemos čia trumpos ir švelnios, o vasaros ilgos ir karštos, dažnos liūtys. Vidutinė liepos mėnesio temperatūra 21°C.
 • Maistas Moldovoje: Moldovos gastronomijai daugiausia įtakos turėjo Turkijos, Bulgarijos, Rusijos, Ukrainos virtuvės, nors šalis išsaugojo savo senovinį vietinių tautų palikimą. Čia gausiai vartojama galvijų mėsa ir aviena, kviečiai, vaisiai, daržovės. Patiekalai pasižymi aštrumu, naudojama daug česnakų, pipirų. Viešėdami Moldovoje paragaukite tokių tradicinių patiekalų, kaip brinzos ir pomidorų apkepas, moldaviški barščiai, kiaulienos balandėliai, kukurūzų košė mamaliga. Prie valgių mėgaukitės vietiniu vynu – jis čia itin aukštos kokybės. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki €4 (apie 89 Moldovos lėjos).
 • Ekskursijos Moldovoje: susipažinkite su Kišiniovo miestu – jame galėsite pasijusti, lyg nukeliavę laiku atgal, kur sovietinė architektūra visoje savo didybėje, dar galima sutikti tų laikų skulptūrų – tai gali būti puiki edukacinė ekskursija vaikams. Tačiau nederėtų manyti, kad tai viskas. Kišiniovas yra tikrai gyvybingas miestas, jame gausu įvairių restoranų, kavinių todėl šia šauniai praleisite laiką. Apžiūrėję miestą leiskitės pažinti šalies gamtą, mažus jaukius kaimelius, pabirusius po šalį vienuolynus. Nepalikite šalies neaplankę vynuogynų bei vyno rusių, kur galėsite degustuoti nuostabųjį Moldovos vyną, mėgaudamiesi vietiniais šviežiais užkandžiais.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Moldovą, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
 • Šventės ir festivaliai Vengrijoje: Spalio pirmą savaitę Moldovoje prasideda Vyno festivalis, kurio metu vyksta vakarėliai, šventės gatvėse ir nesibaigiančios degustacijos. Douce Fleur d’Acacia vyksta gegužės mėnesį. Tai Moldovos ir aplinkinių šalių liaudies dainų konkursas, su tradicinių kostiumų paradais ir šokiais. Moldovoje taip pat vyksta religinės šventės, gegužės 14 naktį vyksta muziejų naktis.
 • Lauktuvės iš Moldovos: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – sovietiniai suvenyrai, siuvinėti suvenyrai, kilimai, juvelyriniai dirbiniai, vynas.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Moldovą, iš Rygos į Moldovą, iš Varšuvos į Moldovą.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS