×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į St. Pauls Bay

Keliones_i_St-Pauls_Bay

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į St. Pauls Bay: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, St. Pauls Bay viešbučiai, St. Pauls Bay miestas, reikalingi dokumentai vykstantiems į St. Pauls Bay, St. Pauls Bay klimatas, lauktuvės iš St. Pauls Bay, St. Pauls Bay maistas, St. Pauls Bay valiuta, ekskursijos po St. Pauls Bay.

Kelionės į St. Pauls Bay – į Maltos sostinės Valetos artimą kaimyną, šiaurinėje salos dalyje įsikūrusį žemiško rojaus kampelį. Jei pagrindinės jūsų atostogų sudedamosios yra saulė ir jūra – poilsis St. Pauls Bay kaip tik jums! Stiklo skaidrumo vanduo, stulbinantys vaizdai, saulėje tviskantis paplūdimio smėlis ir kasdieninis poilsis – St. Pauls Bay kolekcija itin pamėgta šeimų. Be visų gamtos gėrybių St. Pauls Bay pateikia gausų restoranų, kavinukių ir parduotuvėlių asortimentą, kuris užtikrins, kad atostogos St. Pauls Bay atitiktų visus jūsų lūkesčius ir atitrauktų nuo kasdienybės, o Baltic Tours su partneriais Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour pasirūpins žema kelionės kaina ir draugiška atmosfera. Paskutinės minutės pasiūlymas skrydžiui lėktuvu leis dar daugiau sutaupyti laukiančioms pramogoms St. Pauls Bay.

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Wignacourt bokštas, St Paul’s katedra, Tarxien šventykla, Dingli uolos, pajūrio bulvaras, Café del MarBugibba uostas, Auksinis paplūdimys, Qawra, Klasikinių automobilių muziejus (Bugibba).
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-14 dienos.
 • Klimatas St. Pauls Bay: St. Pauls Bay vyrauja Viduržemio jūros klimatas, švelnios ir lietingos žiemos, karšti ir sausi orai vasarą. St. Pauls Bay rekomenduojama lankytis balandžio-spalio mėnesiais, o liepą-rugpjūtį mėgautis karščiausiomis dienomis, kuomet vidutinė oro temperatūra siekia 29°C.
 • Maistas St. Pauls Bay: poilsis St. Pauls Bay džiugins kiekvieną jūrų gėrybių dievintoją, tik spėkite išsirinkti iš tokios įvairovės! Tradiciniai patiekalai taip pat nenuvils, išmėginkite Stuffat Tal-Fenek, vieną populiariausių patiekalų, triušieną užlietą vynu. Įdaryta jautienos filė – bradžoli, tirps burnoje ir lepins jūsų skonio receptorius. Dar vienas gardėsis – makaronų su jautienos faršu užkepėlė pagardinta avies sūriu. Ragaujant St. Pauls Bay neaplenkite taurės vietinio švelnaus aromato Maltos vyno, taip dar labiau pažindami vietinių gyvenimą.
 • Ekskursijos St. Pauls Bay: atostogos St. Pauls Bay itin pamėgtos nardytojų, čia stiklo skaidrumo vanduo vilioja pažinti margaspalvį povandeninį pasaulį, o nerti galima praktiškai nuo kranto, tai bent! Dar neišbandėte nardymo? St. Pauls Bay įgudę instruktoriai padės jums įgyvendinti šią svajonę. Nejaukiai jaučiatės po vandeniu? Nesuteikite atostogoms neigiamų emocijų, puiki alternatyva nardymui – ekskursija laivu su stikliniu dugnu, kuri leis taip pat gerai pažinti jūros gyventojus. Sportiškai nusiteikusiems siūlome sėsti ant dviračio ir pasinerti į Maltos platybes, juk atostogos peržengus St. Pauls Bayribą nesibaigia! Fiziniai išbandymai atostogų metu ne jums? Maltoje puikiai išvystytas viešojo transporto tinklas leis apkeliauti visą salą, o savaitinis bilietas tekainuos 12 eurų, pirmyn!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į St. Pauls Bay, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
 • Populiariausi viešbučiai: Aparthotel Porto Azzurro 3*, Euroclub 3*, Paradise Bay Resort 4*, San Pawl 3*, Sunny Coast 4*, Wardija Hilltop Village 3*.
 • Šventės ir festivaliai: vos 15 min kelio nuo St. Pauls Bay miestelyje Mgarr balandžio vidury vyksta Braškių festivalis priversiantis ištįsti seilei…. čia tautinė muzika, blynai, braškės, linksmybės, šokiai, šventinė nuotaika, ledai ir dar daug kitų pramogų laukia jūsų! Taip pat maltiečiai moka elgtis su fejerverkais, mat čia stūkso jų gamykla, džiugindami vietinius gyventojus ir svečius kiekvieną balandį Valetos didžiajame uoste fejerverkų šou prikausto smalsiasias akis, jau įsitikinote, kad balandis puikus metas lankytis užburiančioje saloje?
 • Lauktuvės iš St. Pauls Bay: nudžiuginkite namiškius stiklainėliu kaktusų uogienės, juk ne kasdien turime galimybę tokios paragauti! Palepinkite vietinių meistrų gražumynais: papuošalais ar suvenyrais iš stiklo, juvelyriniais aukso bei sidabro dirbiniais, tekstilės nėriniais.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į St. Pauls Bay, iš Rygos į St. Pauls Bay, iš Varšuvos į St. Pauls Bay.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS