×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Melihą

Keliones_i_Mellieha

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie kelionesį Meliha: akcijos, nuolaidos,paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Meliha viešbučiai, Meliha miestas, reikalingi dokumentai vykstantiems į Meliha, Meliha klimatas, lauktuvės iš Meliha, Meliha maistas, Meliha valiuta, ekskursijos po Meliha.

Kelionės į Melihą – į turizmo centrą! Atostogos Melihoje – balansas saulės ir gamtos mylėtojams. Būtent Melihos pakrantėmis driekiasi didžiausias, išskirtinio smėlio kutenančio jūsų pėdas, paplūdimys, ypatingo dėmesio sulaukęs iš vaikų statančių žėrinčius smėlio rūmus. Poilsis Melihojekviečia ne tik dėl unikalaus paplūdimio, mieste gausu archeologinių vietovių traukiančių smalsius turistus. Būtent Melihoje pastatytas vienas iš labiausiai Maltoje vertinamų kūrinių – Dievo Motinos Šventovė, privalu pamatyti. Taip pat, atostogas Melihoje praturtina įvairiausių rūšių, begalo spalvingų paukščių giesmės – malonumai akims ir ausims. Išvalytos kaimų vietovės, išsaugotas unikalus kraštovaizdis, įsteigtos naujos nakvynių vietos, visu tuo ir dar daugiau žavi Meliha. Nebedvejokite ir kreipkitės į Baltic Tours komandą, kurie su partneriais Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour pasiūlys jums kokybiškas atostogas už žemą kainą, tereikia nepamiršti fotoaparato!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top: Dievo Motinos Šventovė, Šv. Agotos bokštas, Gozo sala, Popeye kaimelis, Meliha paplūdimys.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-14 dienos.
 • Klimatas Melihoje: Melihoje vyrauja šilti, saulėti ir malonūs orai ištisus metus, tačiau lankytis rekomenduojama balandžio-lapkričio mėnesiais, norint išvengti didelių karščių, aplenkite liepos-rugpjūčio laikotarpį, kuomet vidutinė oro temperatūra siekia 29°C.
 • Maistas Melihoje: kalbama, kad Melihoje įsikūrę geriausi Maltos paplūdimių restoranai – belieka tuo įsitikinti! Restoranuose gurmanus vilioja platus jūros gėrybių asortimentas, tačiau rasite ir nacionalinės virtuvės patiekalų, juk atostogos Melihoje – skonių atradimai. Palepinkite gomurį švelniu triušienos troškiniu su vynu ar įvairiomis daržovėmis įdaryta jautienos filė vadinama bradžoli. Nenuvils ir makaronų užkepėlė su jautienos faršu, o nenorėdami išsiskirti iš vietinės kultūros, vakarieniaudami pasilepinkite švelniu aromatu pasižyminčio vietinio vyno taure.
 • Ekskursijos Melihoje: neapsiribokite miesto įžymybėmis ir archeologinėmis vietovėmis, įkvėpkite daugiau pramogų! Melihoje renkasi dideli nardymo entuziastai, neignoruojami ir pradžiamoksliai sulaukiantys pagalbos iš profesionalių instruktorių, išmėginkite ir daugiau vandens pramogų, kuriomis nusėtas visas paplūdimys! Poilsis Melihoje neįsivaizduojamas be ekskursijos kruizu ar pasiplaukiojimo laivu su stikliniu dugnu, pro kurį atsiveria spalvingas jūros pasaulis… tikras akių lepinimas. Būtinai nuplaukite į Gozo salą, sezono metu keltai į salą kursuoja kas 30 minučių, o saloje esantis Žydrasis langas atostogoms suteiks dar didesnę vertę.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Melihą, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
 • Populiariausi viešbučiai: Panorama 3*, The Pergola 4*, Solana 4*, Ramla Bay Resort 4*, Maritim Antonine & SPA 4*, Mellieha Bay 4*, Labranda Riviera Resort & SPA 4*.
 • Šventės ir festivaliai: poilsis Melihoje taps dar turtingesnis, jei lankysitės švenčių metu. Gozo saloje vasario 12-16 dienomis vyksta pakankamais keistas, bet jaudinantis renginys – Nadur karnavalas. Žmonės su žaismingomis kaukėmis bei margaspalviais kostiumais keliauja salos gatvelėmis nesukeldami nei menkiausio triukšmo, tiesiog žygiuoja tylėdami ir išlaikydami Gavėnios rimties laikotarpį. Išlaikykime kontrastą ir leiskimės į vieną triukšmingiausių ir spalvingiausių fejerverkų šventę, kuri kasmet balandžio mėnesį prikausto vietinių ir turistų dėmesį.
 • Lauktuvės iš Melihos: itin populiarios lauktuvės iš šio krašto – stiklo suvenyrai ir papuošalai. Jiems nenusileidžia ir juvelyriniai dirbiniai iš aukso bei sidabro ar tekstilės nėriniai. Mėgstantiems pasmaližiauti tikra dovana – kaktusų uogienė, pradžiuginkite namiškius!

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Melihą, iš Rygos į Melihą, iš Varšuvos į Melihą.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS