×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 [email protected]

Kelionė į Kvala Lumpūrą

Kelionės į Kvala Lumpūrą, užburiantį, dėmesį traukiantį ir žadą kaustantį miestą. Nepaprasto grožio nuotraukos kelionių kataloguose, tai tik maža dalelė Kvala Lumpūro grožio, leiskitės į kelionę ir įsitikinkite! Profesionali Baltic Tours komanda, kartu su partneriais Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour padės pajausti atostogų Kvala Lumpūre žavesį. Transportas Kvala Lumpūre puikiai išvystytas, itin populiarūs turistiniai autobusai HopOnHopOff, patogus ir viešasis transportas: autobusai, metro. Apgyvendinimas Kvala Lumpūre taip pat nesukels rūpesčių, kiekvienas turistas ras jam tinkamą gyvenamąją vietą. Gyvenimas Kvala Lumpūre virte verda, įsiliekite į gyvybingą sostinės šurmulį ir mėgaukitės išskirtiniu poilsiu Kvala Lumpūre!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

  • Lankomiausių vietų Kvala Lumpūre top 10: Bokštai dvyniai (Petronas Towers), Menara KL bokštas, Kinų kvartalas, Batu urvai, Sultono Abdul Samad pastatas, Sunway Lagoon Theme parkas, KLCC akvariumas, Paukščių parkas, Rožių ir orchidėjų parkai.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 4-7 d.
  • Klimatas Kvala Lumpūre: Kvala Lumpūre vyrauja drėgnasis, lapkričio-kovo mėn., ir sausasis, gegužės-rugsėjo mėn., sezonai, taip pat išskiriami du musoniniai sezonai: kovo-balandžio ir spalio-lapkričio. Ištisus metus oro temperatūra Kvala Lumpūre svyruoja nuo 28°C iki 32°C šilumos. Nors didžioji dalis turistų atostogas Kvala Lumpūre renkasi sausuoju periodu, nevertėtų baimintis ir lietingojo periodo. Išduosime paslaptį, vietiniai tikina, kad Hindu šventyklos kompleksą ir Batu urvus vertėtų lankyti pliaupiant lietui – vaizdas stulbinantis, įsitikinkite!
  • Maistas Kvala Lumpūre: Kvala Lumpūro virtuvėje karaliauja ryžiai, jie paruošiami įvairiausiais būdais ir yra laikomi pagrindiniu komponentu ko ne daugelio desertų gaminime. Populiariausi patiekalai Kvala Lumpūre ir visoje šalyje: marinuotos mėsos gabalėliai kepami ant akmens anglių, vištienos šašlykai pagardinti žemės riešutų padažu, žuvies patiekalai, kurių paruošimo būdas būdingas visai Indonezijai. Patiekalai dažnai gardinami kokosu pienu arba jame marinuojama mėsa – įsitikinsite, tai tikras delikatesas. Atostogos Kvala Lumpūre bus tikrai gardžios, desertai gaminami su jau minėtu ir itin populiariu kokosų pienu, įvairiausiais vaisiais, gardinami kokosų drožlėmis. Vienas populiariausių gardėsių Kvala Lumpūre – Cendal, kuriuo smaguriauti galite kartu su nacionaline arbata Teh Tarik.
  • Ekskursijos Kvala Lumpūre: apsilankę Batu urvuose, įsiamžinę bokštų dvynių galybėje ir nužvelgę visą Kvala Lumpūro panoramą nuo Menara bokšto apžvalgos aikštelės pasinerkite į kitas sostinės pramogas. Aplankykite dramblių centrą, maitinkite sidabrines beždžionėles, kurių jaunikliai išsiskiria oranžine spalva, leiskitės į kelionę upe laivu ir žavėkitės mažomis švieselėmis – jonvabaliais, pamiklinkite kojas žygiuojant Atogrąžų miškų tiltais ir žavėkitės spalvinų paukščių parku, kuris yra didžiausias Pietvakarių Azijoje, tai bent neįkainojamas poilsis Kvala Lumpure!
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Kvala Lumpūrą, būtina turėti galiojantį kelionės dokumentą pasą. Lankantis šalyje ne ilgiau nei 3 mėnesius, vizos nereikia.
  • Populiariausi viešbučiai Kvala Lumpūre: Alpha Genesis 3*, Capitol Hotel 3*, Damas Suites & Residences 4*, Grand Seasons Hotel 4*, Invito Hotel Suites 4*, Sunway Putra Hotel 5*, Ambassador Row Hotel Suites by Lanson Place 4*, Pacific Express Hotel 4*, One-Stop Residence & Hotel 3*, Silka Cheras 3*, WP Hotel 4*, Arenaa Star Hotel 3*.
  • Šventės ir festivaliai Kvala Lumpūre: kovo mėnesį Malaizijos sostinė pasipuošia spalvų galybe, mat į orą pakyla daugybė oro balionų – vyksta tarptautinė oro balionų fiesta. Dar viena spalvinga šventė Kvala Lumpūre ir visoje Malaizijoje – kinų naujieji metai, atostogos Kvala Lumpūre taps dar turiningesnės, jei įsisuksite į nuotaikingo šventės šurmulį. Planuokite kelionę į Kvala Lumpūrą kartu apsilankydami didžiausiose miesto šventėse!
  • Lauktuvės iš Kvala Lumpūro: išskirtiniai dirbiniai iš medžio ir keramikos nudžiugins namiškius ir paįvairins jūsų namų interjerą. Norite dar ilgiau gyventi poilsio Kvala Lumpūre akimirkomis? Papuoškite kambarį suvenyrine bokštų dvynių skulptūrėle, kuri dar lengviau leis sugrįžti į didingo miesto atmosferą. Atostogas Kvala Lumpūre primins malaiziškos arbatos puodelis, leiskite draugams pajusti Kvala Lumpūro skonį pasakodami neįkainojamus atostogų įspūdžius.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Kvala Lumpūrą, iš Rygos į Kvala Lumpūrą, iš Varšuvos į Kvala Lumpūrą.

BALTICTOURS-KELIONĖS
TEZTOUR-KELIONĖS
NOVATURO-KELIONĖS
EGZOTINĖS-KELIONĖS