×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Liuksemburgą

Keliones i Liuksemburga

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Liuksemburgą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Liuksemburgo viešbučiai, žymiausi Liuksemburgo kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Liuksemburgą, Liuksemburgo klimatas, lauktuvės iš Liuksemburgo, vokiškas maistas, Liuksemburgo valiuta, ekskursijos po Liuksemburgą.

Kelionės į Liuksemburgą – netikėtumų ir žavesio atostogos! Poilsis Liuksemburge, nykštukinėje valstybėje, vienintelėje pasaulyje Didžiojoje Kunigaikštystėje, įsiterpusioje tarp Vokietijos, Prancūzijos ir Belgijos, paliks geriausius prisiminimus. Atostogos Liuksemburge nukels į tikrą pasakų karalystę. Kelionės metu žavės nuostabaus grožio gamta, kalnai ir slėniai, kuriuose kur ne kur stovi bokštais apstatytos pilys, o viduramžių miesteliai užburia savo dvasia, jaukumu ir padeda pasijusti lyg grįžus į praeitį. O kur dar Liuksemburgo miestas – šalies sostinė, su pasakiškais tiltais ir viadukais, fortais ir pilių bokštais. Ešas prie Alzeto, Diudelanžas, Šiflanžas – tai didžiausi miestai po Liuksemburgo, tačiau labiau primenantys jaukius miestelius su nedidelėmis gyventojų bendruomenėmis. Laukia unikalios ir žavingos atostogos Liuksemburge!

Kelionė į Liuksemburgą – įspūdingos ir magiškos atostogos! Nors ir nedidelė, tačiau šalis turi daug ką pasiūlyti ir nustebinti lankytojus. Liuksemburgas pasiūlys tiek aktyvų poilsį gamtoje, kalnuose, tiek miestų, jų kultūros pažinimą, įvairiausius festivalius ir kitus kultūrinius renginius ir tradicijas. Kelionė ir poilsis Liuksemburge – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Liuksemburgas – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Liuksemburgą – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią vietą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top: Liuksemburgo miesto senamiestis (UNESCO), Nacionalinis istorijos ir meno muziejus, Liuksemburgo fortas, Echternach miestas ir Benediktinų vienuolynas, Ardennes regionas, Bourscheid pilis, Moselle regionas, Sûre gamtos parkas, Vianden pilis ir dar daugybė vietų.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-10 dienų.
 • Klimatas Liuksemburge: Liuksemburge vyrauja vidutinių platumų žemyninis klimatas. Žiemos būna ganėtinai švelnios, vasaros vėsios. Apskritai oras – švelnus ir drėgnas, šilčiausia šalyje liepos ir rugpjūčio mėnesiais.
 • Maistas Liuksemburge: Liuksemburgo virtuvė panaši į belgų, taip pat jai įtakos turėjo Vokietija ir Prancūzija. Virtuvė pagrindą sudaro troškintų daržovių, mėsos ir kruopų patiekalai. Čia galėsite paragauti tokių nacionalinių patiekalų, kaip kiaulės plaučiai su slyvomis (Gehäck), grikių kukuliai (Sterzelen), patiekalai su vėžiais. Itin vertinami šalies desertai – slyvų tortas (Quetscheflued), obuolių pyragaičiai, imbieriniai sausainėliai. Geriamas įvairių rūšių alus, vynas, likeris, kava, vaisių sultys. Kainos Liuksemburge nėra mažos, tačiau vietiniuose restoranėliuose už 16 eurų asmuo gali papietauti.
 • Ekskursijos Liuksemburge: tai labai nedidukė šalis, todėl ją apžiūrėti atostogų metu galėsite nuodugniai. Aplankykite Luksemburgo miestą – tai tikra viduramžių architektūros ir stiklinių modernių statinių harmonija. Visoje šalyje gausu muziejų, po visą teritoriją išsibarstę mažyčiai, jaukūs miesteliai ir kaimeliai, bei horizonte vis iškylantys pilių bokštai. Ekskursijas Liuksemburge galėsite derinti su ramiu ir atpalaiduojančiu poilsiu šalies spa centruose. Pasiruoškite pasakiškoms atostogoms Liuksemburge!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Liuksemburgą, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
 • Šventės ir festivaliai Liuksemburge: Fuesent – tai tradicinis Liuksembrugo karnavalas, vykstantis nuo vasario iki kovo mėnesio, su persirengėlių paradais, įvairiais pasirodymais. Kovo viduryje Buergbrennen šventės metu kaimuose žmonės degina didžiules konstrukcijas, kaip žiemos pabaigos simbolį. Liepos-rugsėjo mėnesiais daugelyje miestų ir kaimų vyksta vyno šventės. Liuksemburge taip pat vyksta įvairiausi muzikos, viduramžių festivaliai, sporto varžybos.
 • Lauktuvės iš Liuksemburgo: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – tradiciniai saldumynai, vaisiniai vynai, dekoratyvios žvakės, paukščių formos švilpukai, keramikos dirbiniai, juvelyriniai dirbiniai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Liuksemburgą, iš Rygos į Liuksemburgą, iš Varšuvos į Liuksemburgą.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS