×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Dubrovniką

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Dubrovniko miestą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Dubrovniko viešbučiai, žymiausios Dubrovniko miesto vietos, reikalingi dokumentai vykstantiems į Dubrovniką, Dubrovniko miesto klimatas, lauktuvės iš Dubrovniko, tradicinis maistas, vietinė valiuta, ekskursijos po Dubrovniko miestą.

Kelionės į Dubrovniką – nepamirštamos ir išsvajotos atostogos viename iš gražiausių Europos miestų! Miestas, kuris privers jus pasijausti lyg būtumėt filmavimo aikštelėje. Nepakartojami miesto pastatai nuo kurių sunku atitraukti akis, Adrijos jūros žydra spalva, kuri nustebina daugelį. Užkilus į miesto sienas atsiveria vaizdas, išliekantis ilgai atmintyje. Raudoni senamiesčio pastatų stogai, jaukūs restoranėliai siūlantys neapsakomo skonio patiekalus ar tiesiog besišypsantys žmonės gundantys jus išgerti čia pat išspaustų apelsinų sulčių. Šalia miesto galima pamatyti ir netoliese esančias salas, į kurias kasdien kursuoja laiveliai. Mes tikime, kad šis miestas jūsų atostogoms suteiks žavesio! Visai nesvarbu ar jūs norite romantiškų, ar pažintinių, o gal tiesiog poilsinių atostogų – Dubrovniką atras kiekvienas!

Kelionė į Dubrovniką – tai ko jums reikia! Be nuostabaus miesto senamiesčio čia gausu ir gamtos stebuklų. Skalaujami Adrijos jūros paplūdimiai, parkai, kurie tinka romantiškiems pasivaikščiojimams ar kalnai, nuo kurių atsiveria vaizdas, kurį turite pamatyti. Vykite į šį pasakų miestą, kuris daugelio laikomas vienu gražiausiu Europoje. Mėgaukites ir kultūriniu šio miesto gyvenimu. Dubrovniko senamiestyje nuolat vyksta muzikiniai bei aktoriniai pasirodymai, kur galite išgirsti ir pamatyti labai talentingus bei kūrybingus žmones. Taip pat miestas garsėja savo simfoninio orkestro rengiamais koncertai, į kuriuos labai maloniai yra kviečiami visi čia keliaujantys. Pigios kelionės į Dubrovniką – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos savo akimis pamatyti daugelio išgirto ir pamilto Dubrovniko.

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Dubrovniką?

  • Lankomiausių vietų top: Dubrovniko miesto sienos, Rektorių rūmai, kuriuose sezono metu taip pat vyksta simfoninio orkestro koncertai, Stradum pagrindinė miesto gatvė, kurioje rasite daugybę jaukių kavinukių ir parduotuvių, Dominikonų ir Pranciškonų vienuolynai, nuostabaus grožio Dubrovniko katedra, Bokaro fortas ir Pilies vartai.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 5-7 dienų.
  • Klimatas Dubrovnike: mieste vyrauja jūrinis – žemyninis klimatas, nes miestas apsuptas Adrijos jūros. Šiltasis sezonas prasideda balandžio mėnesį ir tęsiasi iki rugsėjo ar spalio mėnėsio. Vasaros dienos labai saulėtos ir šiltos, oro termometro stulpelis kartais pasiekia, net 35 – 40 laipsnių temperatūrą. Žiemos čia būna labai švelnios ir sniegą čia pamatyti galima tik labai išskirtiniais atvejais. Keičiantis orams vasario – kovos mėnesiais pasitaiko liūčių, kuriuos trunka net kelias savaites.
  • Maistas Dubrovnike: miesto senamiestyje valgyti yra ganėtinai brangu, o pigiau papietausite kiek toliau nuo miesto centro. Pasukus iš žymiausios senamiesčio gatvės jūs galėsite rasti daug jaukių restoranėlių, kur mėgsta praleisti laiką ne tik turistai, bet ir vietiniai miesto gyventojai. Būtinai paragaukite čia gaminamų vyniotinių su varške ir grietine ir labai mėgstamos marinuotos ėriuko mėsos. Prieš pagrindinį patiekalą kroatai mėgsta valgyti užkandžius tokius kaip, vytintą kumpį ar avių pieno sūrį, kurį jie pamerkia alyvogių aliejuje. Vietiniai gyventojai labai mėgsta gerti raudoną vyną, todėl čia jo labai didelis pasirinkimas. Jei mėgstate gerti saldžius gėrimus tuomet jums tikrai patiks vynas gaminimas iš vyšnių puikiai tinkantis prie desertų.
  • Ekskursijos Dubrovnike: šis neapsakomo grožio miestas tiesiog traukte traukia turistus iš viso pasaulio. Kiekvieną dieną miestą aplanko autobusai pilni turistų tiek iš Europos, tiek iš kitų žemynų. Kadangi miestas yra apsuptas Adrijos jūros čia dažnai atpaukia didžiuliai laivai ar kruizai. Mes tikrai tikime, kad Dubrovnikas nepaliks abejingų! Ir jūs tikrai nepasigalėsite šio miesto pasirinkę savo atostogoms. Išeikite pasivaikščioti į miesto pasididžiavimu laikomą senamiestį, kuriame pilna jaukių gatvelių su kavinukėmis ir suvenyrų parduotuvėmis. Miesto senamiestis neapsakomai gražus naktį, kuomet jis apšviestas švieselių atrodo lyg iš pasakos. Dubrovnikas taip pat garsėja savo nuostabaus grožio paplūdimiais, tad skirkite laiko jų aplankyti kuo daugiau, nes kiekvienas išsiskiria savo unikalumu. Jei nemėgstate vietų, kur visada daug žmonių, rinkitės šiek tiek už miesto centro esantį Lapad rajoną, kuris labai tiks jei norėsite atsipalaiduoti ir tiesiog pailsėti. Šis miestas įkvepia kurti ir mėgautis akimirkomis. Tad kraukitės lagaminus ir vykite į Adrijos jūros perlu tituluojamą miestą.
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Dubrovniką, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
  • Populiariausi viešbučiai: Villa Dubrovnik – Dubrovnik 5*, Hilton Imperial Dubrovnik 5*, Neptun Hotel Dubrovnik 4*, Hotel Lapad 4*, Rixos Hotel Libertas 5*.
  • Šventės ir festivaliai Dubrovnike: miestas garsėja čia nuo 1950 metų vykstančiu menų festivaliu „Dubrovniko vasaros žaidynės”, kurio metu visas miestas tampa gyva scena, o jo senamiestis prisipildo aktorių, muzikantų savo stebinančiais pasirodymais visus turistus. Pavasarį mieste vyksta vyno festivalis, kuomet čia atvyksta vynų gamintojai iš visos šalies ir pristato savo gaminamus vynus. Kiekvieną vasaros savaitgalį mieste rengiami įvairūs pasirodymai, kaip simfoninio orkestro, akustiniai muzikantų koncertai.
  • Lauktuvės iš Dubroviniko: mėgtantiems suvenyrus ir įvairias smulkmenas Dubrovnike tikrai patiks. Miesto pagrindinėje aikštėje kasdien vykstančiame turguje galite įsigyti vietinių žmonių gaminamų produktų. Čia galite rasti įvairiausių prieskonių, džiovintų vaisių. Dubrovniko simboliu laikomos levandos produktų. Visko nuo pagalvėlių su levandomis iki aliejų ar aromatinių žvakių. Miesto centre esančioje vienoje iš seniausių Europos vaistinių galima įsigyti veido kremų, kurie gaminami pagal seniausias tradicijas. Papuošalai su turkio, koralo akmenimis. Tradicinis vynas bei atvirukai su miesto nuotraukomis.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Dubrovniko miesto, iš Rygos į Dubrovniką, iš Varšuvos į Dubrovniką.