×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Kolumbiją

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Kolumbiją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Kolumbijos viešbučiai, žymiausi Kolumbijos miestai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Kolumbiją, Kolumbijos klimatas, lauktuvės iš Kolumbijos, Kolumbijos maistas, Kolumbijos valiuta, ekskursijos po Kolumbiją.

Kelionės į Kolumbiją, į šalį skalaujamą Ramiojo vandenyno ir Karibų jūros bangų. Atostogos Kolumbijoje garantuoja nuotykių kupiną poilsį ir turiningai praleistą laiką. Vienas įdomus faktas apie šarmingą šalį – šalis pavadinta žymaus keliautojo Kristupo Kolumbo garbei, nors pastarasis nei kojos nebuvo įžengęs į Kolumbiją. Keliaukite ir poilsis Kolumbijoje jums pateiks dar daugiau paslapčių. Kelionės į Kolumbiją metu turėsite galimybę susipažinti su seniausia indėnų gentimi pasaulyje, žavėtis didingais Andų kalnais, sušokti kumbiją, nacionalinį kolumbiečių šokį ir pažvelgti į bluosto nesudedančius ugnikalnius, taip, Kolumbijoje jų dar yra! Kolumbijos transportas yra pakankamai išplėtotas, tačiau pasitaiko ir tokių atvejų, kuomet kelius išplauna lietūs ar užverčia nuošliaužos, būkite pasiruošę išbandymams! Tiek transporto, tiek apgyvendinimo paslaugos gali pareikalauti nemažai Kolumbijos pesų, tačiau galima rasti ir pigesnių variantų. Kelionė į Kolumbiją gali pareikalauti nemažai santaupų, tačiau Baltic Tours komanda ir partneriai Novaturas, Tez Tour ir Kidy Tour pasirengę jums padėti sutaupyti, priimkite profesionalią pagalbą! Bilietai internetu, paskutinės minutės pasiūlymai siūlo žemas kainas, nesvarstykite, juk Kolumbijoje patirti įspūdžiai – neįkainojami!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Kartachena, Tayrona nacionalinis parkas, Bogota, Vilja de Lejva, San Chilis, Zona Kafetera, San Augustinas ,Šventojo Andriejaus ir Apvaizdos salos, Medelijinas, Popajanas.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 14-30 dienų.
 • Klimatas Kolumbijoje: Kolumbijos klimatas įvairus, šiuos skirtumus lemia skirtingas šalies reljefas. Karibų jūros pakrantėse vyrauja drėgni ir karšti orai, temperatūra ko ne visus metus laikosi ties 25°C, tačiau pasitaiko ir uraganų, ypatingai vasaros pabaigoje. Upių slėniuose karaliauja karštis, o Amazonijos regione oro temperatūra svyruoja nuo 25°C iki 30°C šilumos, turbūt jau supratote, kad Kolumbija lepina šiluma.
 • Maistas Kolumbijoje: kolumbiečiai itin mėgsta įvairius vaisius ir saldumynus. Didžioji dalis gardumynų gaminami iš kavos pupelių ar bent jomis pagardinami. Kolumbijos virtuvė nenuvils nei vieno, svečiuojantis šalyje derėtų paragauti vištienos sriubų Ajiaco ir Sancocho de gallina, patiekalo iš jautienos, pupų, avokado, dešros, ryžių – Bandeja paisa, kukurūzų miltų tortilijų Arepa. Desertui burnoje tirpstantys gardėsiai – Rres ir Arequipe, skanaus!
 • Ekskursijos Kolumbijoje: vertėtų paskirti vakarą žvaigždžių stebėjimui Tatacoa dykumoje ir pavakarieniauti pas vietinius gyventojus, jei tik norėsite ekskursijos metu gidas tuo pasirūpins. Apsilankykite San Augustino archeologiniame parke, Purasės Nacionaliniame parke įsiamžinkite aktyvaus Purasės ugnikalnio šešėlyje. Pažintinė ekskursija po Papają, Medeliną ir Bagotą taip pat paliks įspūdį, o ekskursija į Kavos regioną tiesiog būtina! Apžiūrėti nacionalinių Kolumbijos medžių – vaškinių palmių vertėtų vykti į Kokoros slėnį, atraskite Kolumbiją!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Kolumbiją būtina turėti galiojantį pasą, trumpalaikiam buvimui šalyje Lietuvos respublikos piliečiams viza nereikalinga.
 • Lauktuvės iš Kolumbijos: šalyje kasami smaragdai, auksas, platina ir sidabras, tad dirbiniai iš jų gali būti puikios lauktuvės namiškiams. Kiek paprastesnės, bet ne prastesnės dovanos rankų darbo spalvingi aksesuarai mola, kolumbietiška kava ir saldainiai, Sombrero Vueltiao kepurė iš Karibų pakrantės, Arhuacas’ krepšiai paplitę visoje Kolumbijoje.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Kolumbiją, iš Rygos į Kolumbiją, iš Varšuvos į Kolumbiją.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS