×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Limasolį

Keliones i Limasoli

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie kelionesį Limasolį: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Limasolį viešbučiai, Limasolio kurortas, reikalingi dokumentai vykstantiems į Limasolį, Limasolio klimatas, lauktuvės iš Limasolio, Limasolio maistas, Limasolio valiuta, ekskursijos po Limasolį.

Kelionės į Limasolį, į vyno tėvynę! Taip, išgirdote teisingai, būtent Limasolyje dar kryžiuočių laikais buvo pradėtas brandinti Cammandaria vynas – seniausias pasaulyje. Ir šiais laikais Limasolis laikomas vyndarių centru, kurį puošia derlinguose Triodos kalnų slėniuose nokstančios vynuogės. Atostogos Limasolyje puikiai tiks naktinio gyvenimo mėgėjams, čia gausu naktinių klubų, barų bei restoranų, kurie traukia naktinius turistus. Poilsis Limasolyje neįsivaizduojamas be pasivaikščiojimo Kipro Rivjera alėja pėstiesiems, itin pamėgtos romantikų. Dar vienas privalumas, atostogaujant Limasolyje nereikės rūpintis valiutos keitimu, čia galėsite atsiskaityti eurais, o ir didžiulio kainų skirtumo, lyginat su Lietuva, tikrai nepajusite. Tad nedvejokite, planuokite savo poilsį Limasolyje, o jums padės Baltic Tours ir partneriai Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour pasiūlydami geriausią kainą ir išskirtinę atostogų kokybę.

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Limasolį?

  • Lankomiausių vietų top 10: Limasolio viduramžių pilis, senasis ir naujasis uostai, Kolossi tvirtovė, Kipro vyno muziejus, archeologijos muziejus, Afroditės kalva, Šv. Nikolo vienuolynas, krioklys Kaledonian, Apolo šventovė, Choirokoitia gyvenvietė, Fasouri Watermania vandens parkas.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-14 dienų.
  • Klimatas Limasolyje: atlaidžios žiemos (vidutinė temperatūra 13°C), karštos ir sausos vasaros – Limasolio vizitinė kortelė. Malonūs orai traukia turistus lyg magnetas, vasaromis vidutinė oro temperatūra siekia 30°C– mėgaukitės!
  • Maistas Limasolyje: Kipro virtuvėje didelis dėmesys skiriamas salotoms, naudojamas alyvuogių aliejus bei citrinų sultys, vyrauja tokie prieskoniai, kaip kalendras, rozmarinas, bazilikas, šalavijas, peletrūnas, tad garantuotai atostogos Limasolyje bus sveikos! Viešėdami Limasolyje nepamirškite paragauti halloumi sūrio – Kipro pasididžiavimo. Alkio jausmą rekomenduojame numalšinti molinėje krosnyje kepta ėriuko mėsa kleftiko, balandėliais iš vynuogių lapų vadinamais koupepia, mėsos kotletukais keptais grilyje sheftalia ar įvairių rūšių mėsa pagardinta daržovėmis souvlakia. Poilsis Limasolyje gali būti labai saldus, juk kipriečiai dievina saldumynus. Tradiciški gardėsiai gaminami iš specialios tešlos, kuri verdama aliejuje, vėliau paprastai pagardinama cinamonu, medumi, migdolais. Neišsiskirkite iš tenykščių, krimsdami saldžiuosius gardėsius mėgaukitės vietinio vyno Commandaria taure – tai bent poilsis!
  • Ekskursijos Limasolyje: susipažinkite su miesto ir jo apylinkių įžymybėmis, juk tai turiningų atostogų dalis! Nustebins Amathus archeologinė vietovė, didinga Kolossi pilis, neaplenkite ir senovinio Kipro miesto Kourion, kuriame galėsite įsiamžinti tarp vertų dėmesio romėnų miesto griuvėsių. Atlikite akių mankštą apsilankę gaivumu dvelkiančiamesode “The public garden”, Limasolio zoologijos sode bei Kipro viduramžių muziejuje, kuris įsikūręs žavioje Limasolio pilyje. Nenuvils pažintinės ekskursijos po Kurijum karalystę, Limasolio bažnyčią, Kolossi šventovę ir žinoma Trodos kalnus. Aktyvaus poilsio mėgėjams pramoginių ekskursijų pasiūla Limasolyje taip pat gausi: jodinėjimas, dviračiai, slidinėjimas, kartingai, golfas, pėsčiųjų takai, vandens sportas. Gamtos mylėtojai, skirkite vieną atostogų dieną nuvykti į Avako pusiasalį, kurio pasididžiavimas Avako tarpeklis – grožis jūsų akims!
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Limasolį, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
  • Populiariausi viešbučiai: Caravel 3*, Amathus Beach Hotel 5*, Blue Crane Apts 3*, Curium Palace 4*, Cyprus Villages Traditional Houses, Elias Beach 4*, Four Seasons Limassol 5*, Golden Arches Hotel 3*, Navarria 3*, Park Beach Hotel 3*
  • Šventės ir festivaliai: kasmetinis vyno festivalis Limasolyje tęsiasi 12 dienų, nuo rugpjūčio pabaigos iki rugsėjo pradžios – pakankamai laiko įtraukti į jūsų atostogų darbotvarkę! Limasolis džiugina ir kitais festivaliais: kasmetiniu margu Limasolio karnavalu, išpuoselėtu senovės graikų dramos festivaliu, stebuklingomis Šekspyro naktimis, spalvingu ir kvapniu gėlių festivaliu – kultūrinis poilsis Limasolyje garantuotas!
  • Lauktuvės iš Limasolio: suteikite galimybę artimiesiems paragauti Limasolio. Dauguma turistų į tėvynę gabenasi natūralių alyvuogių aliejus, daug kartų minėto ir išgirto vietinio vyno Commandaria, pikantiškų prieskonių, gardėsių sudzuko iš riešutų ir džiovintų vaisių su sirupu bei puskiečio sūrio halloumi.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Limasolį, iš Rygos į Limasolį, iš Varšuvos į Limasolį.