×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Ayia Napa

Keliones i Agiya Napa

Karšti pasiūlymai į Ayia Napa

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Ayia Napą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Ayia Napos viešbučiai, žymiausi Ayia Napos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Ayia Napą, Ayia Napos klimatas, lauktuvės iš Ayia Napos, kiprietiškas maistas, Ayia Napos valiuta, ekskursijos po Ayia Napą.

Kelionės į Ayia Napą – nesibaigiančių linksmybių lydimos atostogos! Poilsis Ayia Napoje, tolimiausiame Kipro salos taške įsikūrusiame miestelyje, tikrai nevirs tik tingiomis atostogomis paplūdimyje! Ayia Napa yra vienas žinomiausių Kipro kurortų, o dėl savo restoranų, barų, diskotekų ir paplūdimio vakarėlių gausos miestelis net yra vadinamas „Kipro Ibiza“! Tai jaunimo pamėgtas kurortas, kuriame linksmybės tęsiasi iki paryčių, o dienos metu galima mėgautis poilsiu auksiniuose paplūdimiuose arba pramogauti aktyviai. Atostogos Ayia Napoje suteiks neišdildomų įspūdžių linksmybių ištroškusiems keliautojams!

Neapsigaukite – kelionė į Ayia Napą – tai ne vien nesibaigiantys vakarėliai miestelio baruose. Aplink tikrai yra ką pamatyti – istorinių paminklų gausa Kipras tikrai pasižymi. Atostogas Ayia Napoje vainikuos pasakiški paplūdimiai bei skaidrus žydras jūros vanduo. Poilsis Ayia Napoje – geriausia idėja pašėlusioms atostogoms! Čia tikrai smagiai praleisite laiką su draugais, ar mėgausitės aktyviu poilsiu su antąja puse. Ayia Napa – puikus kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Ayia Napą – Baltic Tours partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią vietą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Kannos įlanka, Nissi paplūdimys, uolos jūroje, WaterWorld vandens parkas, Ayia Napa vienuolynas, Lotynų koplyčia, Cape Greco, Ayia Napos uostas, Skulptūrų parkas, Kaktusų parkas.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 3-14 dienų.
 • Klimatas Ayia Napoje: subtropiniai Viduržemio jūros orai – priežastis, kodėl Ayia Napa yra puikių atostogų garantas. Vasaros čia – karštos, giedros ir saulėtos, žiemos – šiltos ir drėgnesnės. Atostogų sezonas čia prasideda jau balandžio viduryje. Gausiausi turistų antplūdžiai – birželis-rugsėjis, tad norintys išvengti grūsčių ir aukštų kainų, renkasi keliauti vėlyvą rudenį, ankstyvą pavasarį ar net žiemą, kuri čia labiau primena mūsiškį pavasarį, nes temperatūra žiemą išlieka apie 12°C
 • Maistas Ayia Napoje: viešint Ayia Napoje būtina pasilepinti Kipro virtuve! Mėgaukitės šviežutėle žuvimi, namų darbo jogurtu, legendiniais halloumi ir anari sūriais, tradiciniu pieno gėrimu ayrani, populiariuoju kiprietišku brendžiu zivania. Be kiprietiškos virtuvės čia galėsite pasimėgauti ir įvairia pasaulio virtuve, nes restoranų Ayia Napoje tikrai netrūksta. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 12 €
 • Ekskursijos Ayia Napoje: aplankykite Ayia Napa vineuolyną, Lotynų koplyčią, miesto uoste susipažinkite su tradicijas išsaugojusiais vietiniais žvejais. Leiskitės į ekskursiją laivu palei jūros pakrantę, aplankant uolas ir sustojant panardyti. Išbandykite ekstremalias pramogas – šuoliai su guma, šuoliai į vandenį nuo uolų, pasivažinėjimas kartingais ir dar daugybė įvairių pramogų. Visa tai laukia čia – Ayia Napoje!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Ayia Napą, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
 • Populiariausi viešbučiai: Corfu Hotel 3+ *, Florida Hotel 4 *, Tasia Maris Oasis 4 *, Christofinia Hotel 4 *, Napa Plaza 4 *, Tasia Maris Sands 4 *, So Nice Boutique Suites 4 *, So White Boutique Suites 5 *, Napa Mermaid 3+ *, Aktea Beach Village 4 *
 • Šventės ir festivaliai Ayia Napoje: gegužės pabaigoje Ayia Napoje, kaip ir visame Kipre, švenčiamos Kataklysmos – vandens šventė, kurios metu turėsite galimybę išgirsti tradicinę folk muziką, apsipirkti mugėje bei išbandyti vandens pramogas. Rugpjūčio mėnesį miesto uoste vyksta Jaunimo festivalis bei Ayia Napa Alaus festivalis. Spalio mėnesį vienuolyne rengiamas išskirtinis Viduramžių festivalis, kuriame galėsite susipažinti su tų laikų tradicijomis ir kultūra.
 • Lauktuvės iš Ayia Napos: štai mūsų patarimai jums – tradiciniai rankų darbo saldainiai Soutzioukos, kava, sūris, alyvuogių aliejus, vynas, brendis, odos dirbiniai, papuošalai, drožtos dūdelės, pinti krepšeliai, kilimai ir kiti rankdarbiai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Aya Napą, iš Rygos į Aya Napą, iš Varšuvos į Aya Napą.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS