×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Kiniją

Keliones i Kinija

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Kiniją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Kinijos viešbučiai, žymiausi Kinijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Kiniją, Kinijos klimatas, lauktuvės iš Kinijos, kiniečių maistas, Kinijos valiuta, ekskursijos po Kiniją.

Kelionės į Kiniją – nepamirštamos atostogos vienoje didžiausių pasaulio valstybių!
Poilsis Kinijoje – šalyje, kurios istorija siekia 2000 m. pr. Kr., o grožis ir sukaupta išmintis neprilygsta niekam kitam. Kinija – tai dangų remiantys kalnai ir neaprėpiamos lygumos, didžiausios upės ir bekraštės dykumos bei meno ir kultūros oazė. Kinija stebina savo įvairiapusiškumu ir suteikia galimybę kiekvieną kelionės sekundę mėgautis naujais ir netikėtais atradimais. Atostogos Kinijoje – nuotykių kupina kelionė po senovės kinų istoriją, dabartinių Kinijos gyventojų kasdienybę bei žvilgsnį į ateitį. Čia pasikviesti savo šeimą, vaikus, draugus ar mylimąjį vilioja neapsakoma ir magiška energija. Juk tai yra stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Viešnagė ir poilsis čia užtikrina įsimintiniausias akimirkas. Kelionė į Kiniją, unikalią Azijos šalį, ranka pasiekiama – ieškokite išskirtinai pigiausių Baltic Tours pasiūlymų internetu ir mėgaukitės!
Pigios kelionės į Kiniją lėktuvu – Baltic Tours ir partnerių „Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“, „Top Travel“ bei „Eco Travel“ nuopelnas. Skrydžių bilietai su akcija, degantys paskutinės minutės ir viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) pasiūlymai, kokybiški kelionių aprašymai, atsiliepimai, ekspertų patarimai… Viskas jums vienoje vietoje! Tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią įdomią pasaulio vietą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top: Didžioji Lešano budos statula (UNESCO), Didžioji kinų siena (UNESCO), Geltonieji kalnai arba Huangšanas (UNESCO), Lidziang upė, Magao olos (UNESCO), Potala rūmai (UNESCO), Terakotinė kariauna (UNESCO), Tiananmeno aikštė, Uždraustasis Miestas (UNESCO), Viktorijos uostas ir dar daugybė kitų vietų.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė 7–12 dienų.
 • Klimatas Kinijoje. Kinijoje vyrauja trys skirtingi klimatai. Žemyninis klimatas – šiaurėje ir vakaruose, subtropinis – šalies centre, tropinis – pietinėje pakrantėje. Lietingasis sezonas šalyje būna vasarą, daugiausia kritulių iškrenta būtent liepos ir rugpjūčio mėnesiais, todėl rekomenduojama keliauti vėlyvą pavasarį ir rudenį.
 • Kinijos virtuvė. Kinijos gyventojams svarbus maistas. Kinijoje gyvenantys žmonės vadovaujasi mintimi, kad nė viena valgomo gyvūno ar augalo dalis negali būti išmesta. Būtent tai suteikė neįtikėtinos įvairovės tradicinei virtuvei. Kinijos virtuvė gali būti suskirstyta pagal regionus, o ingredientai priklauso nuo to, kas konkrečiai auga tame regione. Pavyzdžiui, šiaurinėje dalyje dažniau valgomi kviečiai, iš kurių gaminami makaronai ar koldūnai, o ne ryžiai. Pietuose atvirkščiai – virtuvės pagrindą sudaro ryžių patiekalai. Pietuose maistas kur kas aštresnis. Kainos vietiniuose restoranuose nepaprastai mažos. Pietūs asmeniui iki 4 € (apie 29 Kinijos juanius).
 • Ekskursijos Kinijoje. Atostogose susipažinkite su tūkstantmečius menančia šalies istorija bei kultūra aplankydami Didžiąją kinų sieną, Terakotinę armiją, Potala rūmus, Uždraustąjį Miestą ir daugybę kitų Kinijos stebuklų. Gamtos mylėtojai čia liks apstulbinti: Geltonieji kalnai (Huangšanas), Jangdzės upės baseinas. Šios magiškos gamtos dovanos pavers atostogas Kinijoje neužmirštamomis. Gyvūnų mylėtojai čia taip pat puikiai leis laiką: galėsite aplankyti Čengdu didžiųjų pandų veisimo mokslinių tyrimų stotį. Joje susipažinsite su šiuo Kinijos simboliu tapusiu gyvūnu. Apsvaigę nuo spalvų ir architektūros stebuklų didybės, galėsite ilsėtis nuostabiuose Kinijos paplūdimiuose. Leiskitės į kelionę Lidziango upe, kuria galima nukeliauti iki pat Guangxi provincijos. Jūsų laukia išskirtinis kraštovaizdis su įspūdingomis kalvomis, stačiomis uolomis, žemdirbystės regionais ir bambukų giraitėmis.
 • Reikalingi dokumentai. Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Kiniją, būtina turėti galiojantį asmens pasą su galiojančia Kinijos viza.
 • Sveikata. Keliaujantiems į Kiniją privalomų skiepų nėra. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į Baltic Tours kelionės ekspertus.
 • Populiariausi viešbučiai: Crowne Plaza Shanghai Anting 5*, Double Happiness Beijing Courtyard Hotel 3*, Fairmont Peace Hotel 5*, Four Seasons Hotel Guangzhou 5*, Hilton Xi’an 5*, Holiday Inn Express Beijing Huacai 3*, Hotel Eclat Beijing 5*, Mandarin Oriental Pudong 5*, Rosewood Beijing 5*, Shangri-La’s China World Hotel 5*, The Puli Hotel And Spa 5*, The Ritz-Carlton Shanghai 5*, The Westin Xian 5*, Waldorf Astoria Shanghai On The Bund 5*, Wyndham Grand Xian South 5*.
 • Šventės ir festivaliai Kinijoje. Pavasario festivalis – Naujieji metai Kinijoje – pati svarbiausia šventė šalyje. Ji vyksta sausio–vasario mėnesiais. Žibintų šventė švenčiama 15 sinodinio kalendoriaus dieną. Tada žibintais išpuošiamos ir gatvės, ir takeliai bei kitos vietos. Drakono valčių festivalis – itin smagus reginys atvykstantiems. Jame vyksta drakono valčių lenktynės. Kinijoje nuolat vyksta įvairiausi festivaliai, ir kiekvienas iš jų garantuoja nepamirštamus įspūdžius, todėl kelionė čia yra puiki proga linksmintis.
 • Lauktuvės iš Kinijos. Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams iš atostogų Kinijoje: tradicinius lakuotus dirbinius, kiniškus kaspinus, popierinius karpinius, stiklo gaminius, porcelianą, vėduokles, popierinius skėčius, šilką, įvairiausių rūšių arbatą, išskirtinius meno kūrinius.

Keliautojai dalinasi:

 • Miestų telefono būdelės gatvėse skirtos tik vietiniams pokalbiams, o tarptautinių pokalbių paslaugas teikia visi viešbučiai ir pašto skyriai.
 • Didžiuosiuose miestuose (Pekinas, Šanchajus, Guangdžou) piko valandos yra 7–8 val. ir 17–18 val.
 • Keliauti metro pigiau ir greičiau negu traukiniais. O bilietas metro kainuoja apie 3 juanius (0,39 Eur)
 • Kinijoje yra labai turistams saugi aplinka.

Pasiruoškite kelionėje į Kiniją daug kartų nustebti ir mėgautis architektūros stebuklais bei kunkuliuojančiais miestais. Skrydžiai į šį nuostabų kraštą už geriausią kainą iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Varšuvos ir Rygos oro uostų! Paverskite svajones tikrove – įsigykite poilsinę arba turistinę kelionę su išskirtinai didele nuolaida!

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Kiniją, iš Rygos į Kiniją, iš Varšuvos į Kiniją.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS