×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Kiniją

Keliones i Kinija

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Kiniją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Kinijos viešbučiai, žymiausi Kinijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Kiniją, Kinijos klimatas, lauktuvės iš Kinijos, kiniečių maistas, Kinijos valiuta, ekskursijos po Kiniją.

Geriausi pasiūlymai atostogoms

Kelionės į Kiniją – tai užgniaužiančios kvapą atostogos vienoje didžiausių pasaulio valstybių! Poilsis Kinijoje, šalyje, kurios istorija siekia 2000 m. pr. Kr., o jos grožis ir sukaupta išmintis neprilygsta niekam kitam, apsvaigins iš nuostabos ir pasigėrėjimo kiekvienoje kelionės akimirkoje. Kinija – tai civilizacijos lopšys, meno ir kultūros oazė, neaprėpiami senieji miškai ir ateitį pranašaujantys gyvybingi, šurmuliuojantys miestai. Tai dangų remiantys kalnai ir neaprėpiamos lygumos, didžiausios upės ir bekraštės dykumos. Kinija stebina savo įvairiapusiškumu ir suteikia galimybę kiekvieną kelionės sekundę mėgautis naujais ir netikėtais atradimais. Atostogos Kinijoje – nuotykių kupina kelionė laiku į senovės rytus, dabartinių Kinijos gyventojų kasdienybę bei futuristinis žvilgsnis į ateitį.

Kelionė į Kiniją – neišsipildžiusi vaikystės svajonė, kuriai atėjo metas virsti tikrove. Kinija vilioja neapsakoma ir magiška energija, architektūriniais stebuklais, kunkuliuojančiais miestais bei poilsiu nuostabaus grožio palmėmis apsuptuose paplūdimiuose. Viešnagė ir poilsis Kinijoje padovanos įsimintiniausias akimirkas paslaptingoje Azijos šalyje. Čia puikiai jausitės su šeima ir vaikais, smagiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Kinija – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Kiniją – Baltic Tours nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią įdomią pasaulio vietą žema kaina!

Populiariausios kryptys

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top: Didžioji Kinų siena (UNESCO), Uždraustasis miestas (UNESCO), Potala rūmai (UNESCO), Viktorijos uostas, Terakotinė kariauna (UNESCO), Li upė, Geltonieji kalnai (UNESCO), Leshan Giant Buddha statula (UNESCO), Magao urvai (UNESCO), Tiananmenio aikštė ir dar daugybė kitų vietų…
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-12 dienų.
 • Klimatas Kinijoje: Kinijoje vyrauja trys skirtingi klimatai mat šalis išsidėsčiusi per tris klimato juostas. Žemyninis klimatas – šiaurėje ir vakaruose, subtropinis – šalies centre, tropinis – pietinėje pakrantėje. Lietingasis sezonas šalyje būna vasarą, daugiausia kritulių iškrenta būtent liepos ir rugpjūčio mėnesiais, todėl rekomenduojama keliauti vėlyvą pavasarį ir rudenį.
 • Maistas Kinijoje: maistas turi ypatingą reikšmę Kinijos gyventojams. Jie vadovaujasi tokia filosofija, kad nei viena valgomo gyvūno ar augalo dalis negali būti išmesta. Būtent tai suteikė neįtikėtinos įvairovės tradiciniai virtuvei. Kinijos virtuvė gali būti suskirstyta pagal regionus, o ingredientai priklauso nuo to regiono agrikultūros. Pavyzdžiui šiaurinėje dalyje dažniau valgomi kviečiai, iš kurių gaminami makaronai ar koldūnai, o ne ryžiai. Pietuose atvirkščiai – virtuvės pagrindą sudaro ryžių patiekalai. Pietuose maistas taip pat žymiai aštresnis. Kainos vietiniuose restoranėliuose nepaprastai mažos – pietūs asmeniui – iki 4 € (apie 29 Kinijos juniai).
 • Ekskursijos Kinijoje: atostogų metu susipažinsite su tūkstantmečius menančia šalies istorija bei kultūra, aplankydami Didžiąją Kinų sieną, Terakotinę armiją, Potala rūmus, Uždraustąjį miestą ir daugybę kitų Kinijos stebuklų. Gamtos mylėtojai čia liks apstulbinti – Geltonieji kalnai, Jangdzės upės baseinas, Li upė – magiškos gamtos dovanos, kurios atostogas Kinijoje pavers neužmirštamomis. Gyvūnų mylėtojai čia taip pat puikiai praleis laiką – galėsite aplankyti Didžiųjų pandų veisimo ir tyrimų centrą, kur susipažinsite su šiuo Kinijos simboliu tapusiu gyvūnu. Apsvaigę nuo spalvų ir architektūrinių stebuklų didybės, galėsite ilsėtis nuostabiuose Kinijos paplūdimiuose…
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Kiniją, būtina turėti galiojantį asmens pasą su galiojančia Kinijos viza.
 • Populiariausi viešbučiai: Holiday Inn Express Beijing Huacai 3*, Hotel Eclat Beijing 5*, Rosewood Beijing 5*, Double Happiness Beijing Courtyard Hotel 3*, Shangri-La’s China World Hotel 5*, The Puli Hotel And Spa 5*, Crowne Plaza Shanghai Anting 5*, Mandarin Oriental Pudong 5*, Waldorf Astoria Shanghai On The Bund 5*, The Ritz-Carlton Shanghai 5*, Fairmont Peace Hotel 5*, The Westin Xian 5*, Hilton Xi’an 5*, Wyndham Grand Xian South 5*, Four Seasons Hotel Guangzhou 5*.
 • Šventės ir festivaliai Kinija: Pavasario festivalis – Kinijos Naujieji metai – yra pati svarbiausia šventė šalyje. Ji vyksta sausio-vasario mėnesiais. Žibintų šventė švenčiama penkioliktą sinodinio kalendoriaus dieną, kuomet žibintais išpuošiamos gatvės, takeliai ir kitos vietos. Drakono valčių festivalis – itin smagus reginys atvykstantiems. Jo metu vyksta drakono valčių lenktynės. Kinijoje nuolat vyksta įvairiausi festivaliai, ir kiekvienas iš jų garantuoja nepamirštamus įspūdžius.
 • Lauktuvės iš Kinijos: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – tradiciniai lakuoti dirbiniai, kiniški kaspinai, popieriniai karpiniai, stiklo gaminiai, porcelianas, vėduoklės, popieriniai skėčiai, šilkas, įvairiausių rūšių arbata, išskirtiniai meno kūriniai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Kiniją, iš Rygos į Kiniją, iš Varšuvos į Kiniją.

  Geriausi pasiūlymai atostogoms
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS