×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į JAV

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į JAV: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, JAV viešbučiai, žymiausi JAV kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į JAV, JAV klimatas, lauktuvės iš JAV, JAV maistas, JAV valiuta, ekskursijos po JAV.

Kelionės į JAV – privalomas punktas jūsų “ką nuveikti” sąraše! Netolimoje praeityje dauguma galėjo tik pasvajoti apie išsvajotąjį kraštą… Apie tai, kaip žygiuoja Holivudo žvaigždžių alėja, žvelgia į Niujorką nuo Empire State pastato, mėgaujasi Niagaros krioklio šniokštimu ar kitais stebuklais, ypač išryškinamais amerikietiškų filmų juostose. Galite patikėti? Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV) tapo ranka pasiekiamu pasaulio tašku! Poilsis JAV taps ypatinga ir neapsakoma patirtimi, todėl kviečiame kelti sparnus įstabios šalies link. Pasiruošę?

Paskutinės minutės pasiūlymai, pigūs lėktuvų bilietai internetu į JAV vis dažniau lepina užkietėjusius keliautojus. Norite į JAV keliauti dar pigiau? Žema kaina jus nustebins Baltic Tours ir partnerių Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour pateikti kelionės pasiūlymai. Nebedvejokite, čiupkite kantriąją kiaulę taupyklę, te prasideda atostogos Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV)!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į JAV?

  • Lankomiausių vietų top 10: Didysis Kanjonas, Manhetenas, Jeloustouno nacionalinis parkas, Aukso vartų tiltas, Niagaros krioklys, Kilauea ugnikalnis, Florida, Keys salos, Las Vegas, Denalio nacionalinis parkas, Baltieji rūmai.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 14-30 dienų.
  • Klimatas JAV: JAV orai kiekvienoje valstijoje skiriasi. Nenuostabu – juk šalis išskirtinai didžiulė ir kupina įvairovės. Dideli temperatūros svyravimai, lyginant šalies šiaurę su pietumis, vakarus su rytais, tereikia apsispręsti, koks oras jūsų atostogoms tinkamiausias!
  • Maistas JAV: JAV virtuvė dažnai siejama su greito maisto užkandinėmis ir ne itin sveiku maistu, kuris yra plačiai paplitęs po visas Jungtinių Amerikų Valstijas, tačiau tam tikri miestai garsėjai savita maisto kultūra ir tradiciniais patiekalais, kurie nudžiugins jūsų gurmanišką sielą, pavargusius nuo kasdieninių mėsainių. Kone sveikiausiu maistu valstijose lepina Kalifornija – čia paplitę švieži, ekologiški produktai. O štai Sietlas garsėja burnoje tirpstančiais lašisos kepsniais, būtent todėl, lankantis minėtame mieste, stabtelkite karališkosios žuvies kepsnio! Čikaga? Taip taip! Palepins storapadėmis picomis, o Baltrimorė nudžiugins krabų paplotėliais. Mmmm… Užuodžiate? Dalase neaplenkite jautienos šonkauliukų, o lankantis šalies pietvakariuose galite mėgautis kitataučių patiekalais, mat čia itin populiarios ispaniška bei meksikietiška virtuvės. Skanaus!
  • Ekskursijos  JAV: Niujorkas, Vašingtonas, Majamis, Las Vegas, Holivudas, Didysis kanjonas, Baltieji rūmai,  Antilopės Kanjonas, Arkų nacionalinis parkas, Auksinių vartų tiltas, Baltieji smėlynai, Didžiojo Tetono nacionalinis parkas, Disneilendas, Empire State pastatas, Kapitolijus, Laisvės statula, Ledynų įlankos nacionalinis parkas, Mamuto urvas, Manhetenas, Mirties slėnis, Monumento slėnis, Niagaros kriokliai, Napos slėnis, Rašmo kalno nacionalinis paminklas, Raudonmedžio nacionalinis parkas, Spalvotoji dykuma, Stiklo paplūdimys, Siono nacionalinis parkas, Velnio bokštas, Havajai šį sąrašą galima tęsti dar ir dar… Kiekvienas miestas, valstija ar gamtos stebuklas gali būti įtrauktas į ekskursiją po JAV, mėgaukitės, patirkite ir pamatykite kiek įmanoma daugiau JAV grožio!
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į JAV būtina turėti galiojantį pasą ir vizą, nors keliaujant mažiau nei 90 dienų viza nėra būtina.
  • Lauktuvės iš JAV: kontrastinga, milžiniška ir spalvinga šalis, kiekviena valstija išsiskiria savitais kultūros bruožais, tad ir lauktuvės gali būti labai įvairios, bet pasirinkimas laukia didžiulis. Kiekvienam namiškiui ar draugui atrasite tai ko reikia, vieni apsidžiaugs suvenyrine Laisvės statulėle, krepšinio aistruoliai žavėsis NBA atributika, o tretiesiems taps neįkanojama saujelė smėlio tiesiai iš Didžiojo kanjono! Dalinkitės įspūdžiais, patirtais nuotykiai ir fotografijomis, patvirtinkite, kad atostogos JAV – nesibaigianti kelionė!

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į JAV, iš Rygos į JAV, iš Varšuvos į JAV.