×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Sardiniją

Keliones_i_Sardinija

Karšti pasiūlymai į Sardiniją

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Sardiniją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Sardinijos viešbučiai, žymiausi Sardinijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Sardiniją, Sardinijos klimatas, lauktuvės iš Sardinijos, itališkas maistas, Sardinijos valiuta, ekskursijos po Sardiniją.

Kelionės į Sardiniją – pasakiškos atostogos Italijoje! Poilsis Sardinijoje, didelėje Viduržemio jūros saloje su beveik 200 km besitęsiančiu pajūriu, padės pasijusti lyg rojuje ir viską pamiršti. Kiekviena kelionės Sardinijoje akimirka sujaudins iki sielos gelmių, nes čia ne tik pailsėsite nuostabiuose paplūdimiuose, bet ir pažinsite unikalią sardiniečių kultūrą. Kaljaris, Pula, Forte Village, Kosta Rei, Arborėja – vieni iš žymiausių Sardinijos kurortų, pasižymintys balto smėlio paplūdimiais, laukine gamta, puikioms nardymo ir buriavimo galimybėmis, prestižiniais viešbučiais. Visa tai garantuos, kad atostogos Sardinijoje dar ilgai primintų nerūpestingą poilsį.

Kelionės į Sardiniją atgaivins ir kūną ir sielą. Juk tai sala, kurios gyventojai garsėja ilgaamžiškumu – tai pasaulyje pirmaujanti vieta pagal šimtamečių žmonių skaičių! Sardinijos kraštovaizdis nusėtas tūkstančiais nuraghi – mistiškomis Bronzos amžiaus akmenų struktūromis. Atostogos gali virsti dar labiau pasakiškomis, nes gamtoje galite pamatyti ir rožinius flamingus bei delfinus. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Sardinija – nuostabus kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Sardiniją – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šį nuostabų miestą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Su Nuraxi di Barumini archeologinis paminklas (UNESCO), Madalenos archipelagas (UNESCO), Chia paplūdimys, Su Gorroppu tarpeklis, Neptūno grota, Kaljario miestas, Asinaros sala, Taroso archeologinė vietovė, Smaragdinė pakrantė, Olbijos miestas.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7 – 14 dienų.
 • Klimatas Sardinijoje: Viduržemio jūros Sardinijos klimatas garantuoja puikų poilsį paplūdimiuose. Vasaros čia – karštos ir sausos, žiemos – švelnios, šiltos ir drėgnos. Atostogų sezonas Sardinijoje tęsiasi nuo gegužės iki spalio mėnesio. Svarbu paminėti, kad rugpjūčio mėnesį salą užplūsta patys italai, o kainos tuo metu taip pat pakyla, todėl norintys ramesnio poilsio turėtų važiuoti balandį-birželį.
 • Maistas Sardinijoje: salos virtuvė – tai paprastas, tačiau šviežias ir natūralus maistas. Sardinijoje galėsite pasimėgauti visoje Italijoje populiariais patiekalais, tačiau čia jie turi išskirtinį skonį dėl vietinių prieskonių ir receptų, perduodamų iš kartos į kartą. Pragaukite sicilietiškos pane carasau duonos, fregola pastos,bei įvairiausių patiekalų su šviežiomis jūros gėrybėmis. Saloje taip pat populiarus vietinis likeris Mirto. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – apie 15 €.
 • Ekskursijos Sardinijoje: saloje galėsite vykti į vyno bei sūrio degustaciją, leistis į kelionę jachta palei pakrantę stebėti delfinų ar pasižvalgyti nardant po nuskendusius laivus. Vykite į ekskursiją džipais po laukinę gamtą, kurioje jus pasitiks baltieji asiliukai ir žemaūgiai arkliukai. Būtinai aplankykite žymiuosius nuraghi, bei susipažinkite su salos istorija Kaljario mieste. Sardinija yra didelė sala, todėl čia tikrai turėsite ką pamatyti ir nuveikti.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Sardiniją, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
 • Populiariausi viešbučiai: Club Valtur Colonna Beach 4*, Pullman Timi Ama (Villasimius) 5*, Is Morus (S. M. Di Pula) 4*, Horse Country Resort (Arborea) 4*, Flamingo (S.M. Di Pula) 4*, Castello (Forte Village) 5*, Il Borgo (Forte Village) 4*, Villa Del Parco (Forte Village) 5*, Le Palme (Forte Village) 4*, Le Dune (Forte Village) 5*, Bouganville (Forte Village) 4*, Villas Resort (Costa Rei) 4*, Le Zagare (Villasimius) 4*, Qt Hotel 4*, Mare Pineta Hotel 3*.
 • Šventės ir festivaliai Sardinijoje: Sant Efisio, vykstantis gegužės 1-4 dienomis, yra svarbiausias festivalis saloje, ir laikomas didžiausia ir margiausia religine procesija visame pasaulyje. L’Ardia di San Costantino vyksta liepos 3-5 dienomis. Šventės metu vyksta pavojingos ritualinės žirgų lenktynės miestelių ir kaimelių gatvėse. Tai unikalus reginys, tikrai vertas pamatyti. Festa di San Simplicio vyksta gegužės pradžioje, ir pritraukia minias turistų. Jos metu raiteliai varžosi, kuris surinks daugiau žvaigždžių ir laimės turnyrą. Be šių festivalių Sardinijoje nuolat vyksta tradicinės tautinės ir religinės šventės, taip pat regio muzikos, vyšnių ir kiti festivaliai.
 • Lauktuvės iš Sardinijos: Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – vynas, tradicinės medinės kaukės, alyvuogių aliejus, sūriai, citrinų likeris limoncello, likeris Mirto, makaronai, šilkiniai šaliai ir kaklaraiščiai, odos ir juvelyriniai dirbiniai, kava.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Sardiniją, iš Rygos į Sardiniją, iš Varšuvos į Sardiniją.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS