×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Sardiniją

Keliones_i_Sardinija

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Sardiniją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Sardinijos viešbučiai, žymiausi Sardinijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Sardiniją, Sardinijos klimatas, lauktuvės iš Sardinijos, itališkas maistas, Sardinijos valiuta, ekskursijos po Sardiniją.

Kelionės į Sardiniją – įspūdžių kupinos atostogos! Poilsis Sardinijoje užtikrins, kad atostogos būtų tikras svajonės išsipildymas. Tai nepaneigiama: kelionės į Sardiniją – tai, ko reikia nepamirštamoms ir pilnoms poilsio atostogoms! Internetu ieškokite pigiausių poilsio Sardinijoje pasiūlymų. Dairykitės paskutinės minutės degančių pasiūlymų. Kartais galite rasti įvairius skrydžius: tiek tiesiogiai iš Vilniaus, tiek iš Varšuvos ir kt. Nuolaida gali būti taikoma tiek skrydžiams lėktuvu, tiek pasiūlymams su viskas įskaičiuota (angl. all inclusive), jei ieškote komfortabilaus poilsio Sardinijoje.

Pigios kelionės į Sardiniją – Baltic Tours ir partnerių („Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“) nuopelnas. Nepraleiskite progos tyrinėti šią nuostabią pasaulio dalį žema kaina! Kelionėje turėsite progą susipažinti su įdomia salos istorija, nes čia daug lankytinų objektų bei monumentų.

Keliautojų atsiliepimai ir kelionių aprašymai atskleidžia, kad kelionė prasideda tada, kai bilietai jau kišenėje. Iškeliavę į Sardiniją už gerą kainą, vėliau patys galėsite dalyti patarimus kitiems keliautojams. Juk kelionė į kitą šalį – tai ir kelionė į save.

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

Lankomiausių vietų top: Arčipelago de la Madalenos nacionalinis parkas, Azinaros sala,

Chia paplūdimys, Gola di Gorropu tarpeklis, Kaljario miestas, Neptūno grota, Olbijos miestas, Smaragdinė pakrantė, Su Nuraxi di Barumini archeologinis paminklas (UNESCO), Tharros archeologinė vietovė.

Rekomenduojama kelionės trukmė 7–14 dienų.

Klimatas Sardinijoje. Viduržemio jūros Sardinijos klimatas garantuoja puikų poilsį paplūdimiuose. Kokie orai ir kada tinkamiausia temperatūra kelionei į Sardiniją? Vasaros čia karštos ir sausos. Žiemos švelnios, šiltos ir drėgnos. Atostogų sezonas Sardinijoje tęsiasi nuo gegužės iki spalio mėnesio. Svarbu paminėti, kad rugpjūčio mėnesį salą užplūsta patys italai, o ir kainos tuo metu pakyla. Taigi norintys ramesnio poilsio turėtų važiuoti balandį–birželį.

Sardinijos virtuvė. Salos virtuvė – paprastas, tačiau šviežias ir natūralus maistas. Atostogos Sardinijoje – tai galimybė mėgautis visoje Italijoje populiariais patiekalais. Čia jie turi išskirtinį skonį dėl vietinių prieskonių ir receptų, perduodamų iš kartos į kartą. Paragaukite sicilietiškos pane carasau duonos, fregula makaronų bei įvairiausių patiekalų su šviežiomis jūrų gėrybėmis. Saloje taip pat populiarus vietinis likerio gėrimas. Kainos vietiniuose restoranuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui apie 15 €.

Ekskursijos Sardinijoje. Saloje galėsite vykti į vyno bei sūrio degustaciją, leistis į kelionę jachta ir plaukti pakrante bei stebėti delfinus. Galėsite pasižvalgyti nardydami po nuskendusius laivus. Vykite į ekskursiją džipais po laukinę gamtą, kurioje jus pasitiks baltieji asiliukai ir žemaūgiai arkliukai. Būtinai aplankykite žymiuosius Nuraghi bei susipažinkite su salos istorija Kaljario mieste. Sardinija yra didelė sala, todėl čia tikrai turėsite, ką pamatyti ir ką veikti.

Reikalingi dokumentai. Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Sardiniją, būtina turėti galiojantį kelionės dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą).

Populiariausi viešbučiai: Bouganville (Forte Village) 4*, Castello (Forte Village) 5*, Club Valtur Colonna Beach 4*, Flamingo (S. M. Di Pula) 4*, Horse Country Resort (Arborea) 4*, Il Borgo (Forte Village) 4*, Is Morus (S. M. Di Pula) 4*, Le Dune (Forte Village) 5*, Le Palme (Forte Village) 4*, Le Zagare (Villasimius) 4*, Mare Pineta Hotel 3*, Pullman Timi Ama (Villasimius) 5*, Qt Hotel 4*, Villa Del Parco (Forte Village) 5*, Villas Resort (Costa Rei) 4*.

Šventės ir festivaliai Sardinijoje. Sant Efisio, vykstantis gegužės pradžioje, yra svarbiausias festivalis saloje. Jis laikomas didžiausia ir margiausia religine procesija visame pasaulyje. L’Ardia di San Costantino vyksta liepos pradžioje. Per šią šventę rengiamos pavojingos ritualinės žirgų lenktynės miestelių ir kaimelių gatvėse. Tai yra unikalus reginys, kurį tikrai verta pamatyti. Festa di San Simplicio organizuojamas gegužės pradžioje ir pritraukia minias turistų. Raiteliai varžosi, kuris surinks daugiau žvaigždžių ir laimės turnyrą. Be šių festivalių Sardinijoje nuolat rengiamos tradicinės ir religinės šventės, taip pat regio muzikos, vyšnių ir kiti festivaliai.

Lauktuvės iš Sardinijos. Kas tinka kaip lauktuvės draugams ir giminaičiams? Gėrimai, tradicinės medinės kaukės, alyvuogių aliejus, sūriai, makaronai, šilkiniai šaliai ir kaklaraiščiai, odos ir juvelyriniai dirbiniai, kava.

Keliautojai dalijasi:

Jeigu jums pasiūlys paragauti sugedusio sūrio, priimkite tai kaip komplimentą, nes jis laikomas delikatesu.

Įtariama, kad Sardinijoje avių daugiau negu žmonių. Todėl vairuodami turėkite galvoje, kad avys ir karvės keliauja savo maršrutu, kuris gali sutapti su jūsų.

Pakrantes apžiūrėti geriausia išsinuomojus kajakus.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Sardiniją, iš Rygos į Sardiniją, iš Varšuvos į Sardiniją.

    BALTICTOURS-KELIONĖS
    TEZTOUR-KELIONĖS
    NOVATURO-KELIONĖS
    EGZOTINĖS-KELIONĖS