×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Bergamą

Keliones i Bergama

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Bergamą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Bergamo viešbučiai, Bergamo miestas, reikalingi dokumentai vykstantiems į Bergamą, Bergamo klimatas, lauktuvės iš Bergamo, Bergamo maistas, Bergamo valiuta, ekskursijos po Bergamą.

Kelionės į Bergamą – dviejų dalių miestą – nustebins kiekvieną. Į aukštutinį ir žemutinį miestus išskirtas Bergamo turi kuo didžiuotis: jauki miesto atmosfera pasipuošusi įvairiomis aikštėmis, dailiomis bažnyčiomis, daugybe fontanėlių malšinančių turistų ir vietinių gyventojų troškulį. Poilsis Bergame leis akis paganyti visiems architektūros mylėtojams, čia gausu ryškių eksterjero detalių. Aukštutinis ir žemutinis Bergamo miestai sujungti funikulieriumi, tačiau norintiems įkvėpti tikrojo Bergamo, siūlome nepabūgti ir pamiklinti kojas kylant senomis vingiuotomis gatvelėmis, tik leiskite įspėti, kopiant karštomis dienomis reiks nusiteikti išbandymų kupinai kelionei, na, bet kokios atostogos be nuotykių ir iššūkių? Spėkite, kuo nuo seno garsėja Bergamo miestas? O gi žemėlapių gamyba, o tikras turistas visuomet tokį privalo turėti! Atostogos Bergame tikrai paliks įspūdį, tad jei jau apsisprendėt, drąsiai kreipkitės į Baltic Tours kelionų agentūrą, kuri su partneriais Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour užtikrins jaudinančią kelionę pasiūlydama vieną žemiausių kainų.

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Bergamą?

 • Lankomiausių vietų top 10: Piazza Vecchia miesto aikštė, Santa Maria Maggiore bazilika, Colleoni Chapel koplyčia, Sant’Alessandro katedra, Rocca muziejus, Miesto vartai ir Viale delle Mura, Donizetti muziejus, Piazza Matteotti, Accademia Carrara meno galerija.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 2-4 dienos.
 • Klimatas Bergame: Bergame vyrauja karštas ir drėgnas klimatas, vasaros metu supa maloniai kaitrūs orai. Poilsiaujant Bergame kovo-gegužės ar spalio-lapkričio mėn. patartina sus savimi turėti skėtį, nes kritulių mieste iškrenta nemažai. Karščiausias mėnuo – liepa, kuomet oro temperatūra pakyla virš 29°C.
 • Maistas Bergame: italų virtuvė viena populiariausių pasaulyje, visiems gerai žinoma pica Margarita savo ingredientų spalvomis simbolizuojanti Italiją, garsūs spagečiai ir itališkos kapučino ar espreso kavos – tikras gardumėlis, visu tuo galite mėgautis Bergamo mieste, juk atostogos privalo būti gardžios. Svečiuojantis Bergame privalote pasimėgauti Casoncelli alla bergamasca – namų gamybos pasta su įvairiausiais ingredientais – virtuvės šefas pristatys pasirinkimo galimybes. Pasigardžiuokite tradicinio pyrago polenta e osei gabalėliu bei vietinio vyno taure žvelgdami į Bergamo panoramą iš aukštutinio miesto – tai bent poilsis sielai.
 • Ekskursijos Bergame: kaip jau supratote, pasižvalgyti mieste tikrai yra į ką, pakilkite į San Virgilio tvirtovę ir įamžinkite Bergamo panoramą, atsigaivinkite trykštančiais purslais iš aikštės fontano, aplankykite prie kalno prisiglaudusį gaivų botanikos sodą, susipažinkite su atminimų parku, neaplenkite didingos Santa Maria Maggiore bazilikos, o besidomintys muzika, užsukite į nediduką kompozitoriaus Gaetano Donizetti muziejų. Norite pažinti Bergamą nuo pat gimimo – leiskitės į pažintinę ekskursiją su gidu.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Bergamą, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
 • Populiariausi viešbučiai: Starhotels Cristallo Palace 4*, Petronilla Hotel 4*, Hotel Relais San Lorenzo 5*, La Valletta Relais 3*, Gombit Hotel 4*, Residenza Il Fiore 3*, NH Bergamo 4*, Arli Hotel 3*, Hotel Piazza Vecchia 4*, Mercure Bergamo Palazzo Dolci 4*, Hotel Citta dei Mille 3*, Starhotels Cristallo Palace 4*, Hotel Il Gourmet 3*, Hotel Executive 4*, Excelsior San Marco Hotel 4*.
 • Šventės ir festivaliai: kovo mėnesį Bergamo miestas svečius ir vietinius džiugina tarptautiniu filmų festivaliu, birželį šokio ritmą pajaučia visi dalyvaudami Bergamo vasaros šokių festivalyje, o rugpjūtį šalia Iseo ežero vyksta gatvės artistų pasirodymai – nepraleiskite!
 • Lauktuvės iš Bergamo: mada ir virtuvė, turbūt tokiais žodžiais galime apibūdinti Italiją, tad ir lauktuves galite parinkti iš šio spektro. Mėgstantiems gaminti įteikite natūralaus alyvuogių aliejaus ar tikro Parmezano sūrio, besivaikantiems madų – garsaus dizainerio drabužių.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Bergamą, iš Rygos į Bergamą, iš Varšuvos į Bergamą.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS