×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Estiją

Keliones_i_Estija

Karšti pasiūlymai į Estiją

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Estiją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Estijos viešbučiai, žymiausi Estijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Estiją, Estijos klimatas, lauktuvės iš Estijos, estiškas maistas, Estijos valiuta, ekskursijos po Estiją.

Kelionės į Estiją – netikėtų atradimų kupinos atostogos! Poilsis Estijoje, šiauriausiai esančioje iš Baltijos valstybių, padės dar geriau pažinti regiono ypatumus – juk mus sieja nemažai istorinių aspektų, tačiau Estijos kultūra turi daugiau sąsajų su Suomija, o tai suteikia dar didesnį žavesį šiai valstybei. Mėgaukitės kiekvienu kelionės momentu, nes atostogos Estijoje – tai salomis ir mažomis salelėmis nusietas pajūris, nepaliestų miškų tankmės, gaivinantys ežerai. O kur dar Talinas – pelnytai užkariavęs Europos širdis, su savo spalvingu, į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktu senamiesčiu, gyvybingomis gatvelėmis ir technologijų centru. Hapsalu, Kuresarė, Narva Jeesū, Otepė, Pernu – žymiausi Estijos kurortai, kuriuose galima pabėgti nuo miesto šurmulio, mėgautis laukiniais paplūdimiais, gamta, bei susipažinti su šalies istorija. Puikios atostogos Estijoje garantuotos!

Kelionė į Estiją – atostogos pažinimo bei ramaus poilsio ištroškusiems keliautojams. Šioje šalyje ką nuveikti ir pamatyti atras visi, nes tai kraštas, siūlantis tiek aktyvų poilsį gamtoje, tiek miestų, kultūros, tradicijų pažinimą. Kelionė ir poilsis Estijoje – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Estija – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Estiją – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią šalį žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top: Talino senamiestis (UNESCO), Saaremaa sala, Lahemaa nacionalinis parkas, Parnu kurortas, Tartu miestas, Narva bažnyčios ir pilys, Kuressaare pilis, Vortsjarv ežeras, Soomaa nacionalinis parkas ir dar daugybė vietų.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-10 dienų.
 • Klimatas Estijoje: Estijoje vyrauja vidutinių platumų, pereinantis iš jūrinio į žemyninį klimatas. Žiemos būna šaltos, drėgnos, iškrenta nemažai sniego. Vasaros Estijoje – šiltos, pajūryje būna audrų. Oras dažnai vėjuotas ir drėgnas dėl Baltijos jūros įtakos. Geriausia keliauti vasaros mėnesiais, kai atsiskleidžia visas gamtos grožis, arba Kalėdų laikotarpiu aplankyti šventiškai nusiteikusį Taliną.
 • Maistas Estijoje: Estijos virtuvės pagrindas – mėsa, daugiausia kiauliena, bulvės, pieno produktai, pajūrio ir ežerų regionuose – žuvis. Virtuvei daug įtakos turėjo ir istorinės sąlygos, kaimyninės šalys. Taip pat nuo seno mityba priklauso ir nuo sezono. Pietauti ar vakarieniauti pradedama nuo šaltų užkandžių – dešrelių, įvairiai paruoštos mėsos, bulvių ar burokėlių salotų, silkės. Populiaru prieš pagrindinį patiekalą pasimėgauti sriuba, kurios čia ruošiamos iš mėsos sultinio ir įvairių daržovių. Įdomi desertinė sriuba yra leivasupp, gaminama iš juodos duonos ir obuolių, patiekiama su grietinėle. Pavasarį ir vasarą naudojama daugiau šviežių daržovių, vaisių, ką tik sugauta žuvis. Populiariausi alkoholiniai gėrimai – vietinės gamybos alus bei vaisių ir uogų vynai. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 10 € .
 • Ekskursijos Estijoje: Estijoje tikrai turėsite ką įdomaus nuveikti. Šioje šalyje gausu nacionalinių parkų ir rezervatų, ežerų, o pajūrio ruožas tiesiog nesibaigiantis, todėl čia puikios sąlygos vandens sportui, žvejybai, baidarių žygiams ar tiesiog ramiam poilsiui prie vandens. Aplankykite gausybę Estijos salų, susipažinkite su liaudies tradicijomis, šokiais, dainomis. Būtinai pasilepinkite pirties malonumais! Estijoje galėsite ne tik praleisti puikias atostogas gamtoje, bet ir pažinti moderniąją šalies pusę, kuri technologiniais sprendimais stebina ne tik regioną, bet ir visą pasaulį.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Estiją, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
 • Šventės ir festivaliai Estijoje: sausio mėnesį vyksta Parnu šiuolaikinės muzikos festivalis, kurio metu ne tik rengiami koncertai, bet ir rodomi spektakliai, veikia įvairios dirbtuvės. Balandžio mėnesį vyksta didelis studentų festivalis. Jo metu rengiami įvairūs įdomūs ir netgi keisti koncertai, visiems atviri vakarėliai. Gegužės mėnesis Taline skirtas prisiminti viduramžių tradicijoms. Tuo metu vyksta Talino senamiesčio dienos, su riterių turnyrais, prekystaliais, o žmonės apsirengia tradiciniais viduramžių kostiumais. Estijoje vyksta daugybė muzikos festivalių – džiazo, baroko muzikos, chorų festivaliai, taip pat įvairios tradicinės šventės, tokios kaip pienių ar silkių festivaliai.
 • Lauktuvės iš Estijos: Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – gaminiai iš vilnos, suvenyrai iš medžio ir dolomito, Vanna Talinn likeris, Kalev saldainiai ir šokoladas, juvelyriniai dirbiniai, tekstilė.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Estiją, iš Rygos į Estiją, iš Varšuvos į Estiją.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS