×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Čilę

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Čilę: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Čilės viešbučiai, žymiausi Čilės miestai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Čilę, Čilės klimatas, lauktuvės iš Čilės, Čilės maistas, Čilės valiuta, ekskursijos po Čilę.

Kelionės į Čilę, garsiojo keliautojo F. Magelano atrastą šalį. Siaurutė valstybė skalaujama Ramiojo vandenyno krantų žada dar nepatirtus nuotykius ir nė sapnuose nesapnuotus vaizdus, atostogos Čilėje – neįkainojama patirtis jūsų gyvenime. Kad atostogos būtų nepriekaištingos, o poilsis Čilėje taptų vertas filmo scenarijaus Baltic Tours komanda ir partneriai Novaturas, Tez Tour ir Kidy Tour pasirengę jums padėti. Paskutinės minutės pasiūlymai į Čilę, stebinančios nuolaidos ir bilietai internetu žema kaina leis pasilikti dalį santaupų kitoms atostogoms. Viešbučiai Čilėje klasifikuojami 5 žvaigždučių sistema, tačiau ekonomišką variantą apgyvendinimui rasti nėra lengva. Kmpingai Čilėje plačiai paplite, bet tai taip pat nėra itin pigus pasirinkimas, tačiau užburainčios gamtos apsubtis atpirks visas išlaidas. Viešasis transportas Čilėje pakankamai išvystytas, tačiau į tam tikras vietas galima nuvykti tik automobiliu, nors didelė dalis šalies kelių yra žvyrkeliai, jie tikrai patikimi ir kokybiški, tad turistai drąsiai nuomojasi automobilius ir traukia į neregėto grožio kampelius arba renkasi populiarią ir patikimą transporto priemonę – tarpmiestinius autobusus. Jei teks naudotis taksi paslaugomis, susitaikykite, kad gali prireikti nemenkos sumos Čilės pesų, mat taksi vairuotojai turistų santaupų negaili.

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Velykų salos, Lauca nacionalinis parkas, Pucon, Torres del Paine nacionalinis parkas, Mėnulio slėnis, San Rafael nacionalinis parkas, Valparaiso, Čilojė bažnyčios, Pingvinų gamtinis draustinis, Cerro San Cristobal kalnas.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 14-30 dienų.
 • Klimatas Čilėje: didžiojoje Čilės dalyje, kaip mums ir įprasta yra keturi metų laikai, tik ne tuo pačiu laiku, kaip esame pratę, mat čia vasara karaliauja lietuviškos žiemos laikotarpiu, ruduo pavasario, žiema vasaros ir pavasaris rudens, tai bent painiava. Siaura valstybė kerta net tris klimato juostas: tropinę, subtropinę ir vidutinių platumų, tad temperatūra ir orai skirtingose Čilės vietose gali ženkliai skirtis.
 • Maistas Čilėje: Čilės virtuvėje karaliauja žuvis ir kitos jūros gėrybės, tačiau patiekalai iš jautienos ir vištienos taip pat ne svetimi. Poilsis Čilėje nenuvils jūsų skonio receptorių, išmėginkite vištienos troškinį Arroz con pollo, žuvienę Chupe, kukurūzų pyragą su mėsos įdaru Pastel de choclo, tradicinį žuvies troškinį Zarzuela ir dar kitų čilietiškų patiekalų. Atsigaivinkite pieno ir vaisių kokteiliu Licuados bei tradiciniu nealkoholiniu gėrimu Mote con huesillo, o vakarieniaudami pasimėgaukite taure čilietiško vyno, juk Čilės vynai itin populiarūs visame pasaulyje.
 • Ekskursijos Čilėje: leiskitės į nepamirštamą ekskursiją po Atakamos dykumą, kuri beje yra sausiausia vieta žemėje, p. s. nepamirškite vandens buteliuko. Diena praleista Marmuro olų apsuptyje – neįkainojama, o pažintis su Anduose sušalusiomis sniego smailėmis neleis jų pamiršti. Neaplenkite Grėjaus ežero su plūduriuojančiais ledo luitais, Čilės gamtos paminklo La Portada uolos, Mėnulio slėnio ir Ugnies žemės, pamatyti vaizdai atmintyje išliks visą gyvenimą.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Čilę būtina turėti galiojantį pasą, trumpalaikiam buvimui šalyje Lietuvos respublikos piliečiams viza nereikalinga.
 • Lauktuvės iš Čilės: vaikus nustebinkite tradiciniais mediniais Čilės žaidimais emboque ir trompo, prisiminimui įsigykite suvenyrų su Moai akmeninių statulų atributika, kurie primena Velykų salas, papuošalai su mėlynuoju Lapis Lazuli akmeniu, kuris randamas tik Čilėje ir Afganistane tikrai nudžiugins šeimos damas ir žinoma nepamirškite Čilėje gaminamo vyno.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Čilę, iš Rygos į Čilę, iš Varšuvos į Čilę.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS