×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Šv. Konstantiną ir Eleną

Keliones i Konstantina ir Elena

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Šv. Konstantiną ir Eleną : akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Šv. Konstantino ir Elenos viešbučiai, Šv. Konstantino ir Elenos kurortas, reikalingi dokumentai vykstantiems į Šv. Konstantiną ir Eleną, Šv. Konstantino ir Elenos klimatas, lauktuvės iš Šv. Konstantino ir Elenos, Šv. Konstantino ir Elenos maistas, Šv. Konstantino ir Elenos valiuta, ekskursijos po Šv. Konstantiną ir Eleną.

Kelionės į Šv. Konstantiną ir Eleną – poilsis dar viename spindinčiame Bulgarijos kurorte, įsikūrusiame Auksinių kopų ir Varnos kurortų kaimynystėje. Baltic Tours su partneriais Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour siūlo aplankyti vieną iš seniausių Juodosios jūros pakrantėje Bulgarijos teritorijoje karaliaujantį kurortą. Šv. Konstantinas ir Elena apsupti lelijų, kiparisų ir figų medžių puikuojasi sename parke, čia išlikusi seniai stovėjusio vienuolyno, nuo kurio ir kilo Šv. Konstantino ir Elenos kurorto pavadinimas, bažnyčia. Atostogos Šv. Konstantine ir Elenoje turistų mėgiamos dėl kalnų oro, gydomųjų vandens versmių, kurios atkeliauja net iš 2 km gylio ir įkaista iki 48°C, spa kompleksų ir švarios viliojančios jūros. Poilsis Šv. Konstantine ir Elenoje tikras rojus šeimoms vertinančioms ramybę. Paskutinės minutės pasiūlymas dažnai lepina pigia kaina mėgautis Šv. Konstantino ir Elenos kurorto malonumais, jei tik pamatėte – nedvejokite!
Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Šv. Konstantiną ir Eleną?

  • Lankomiausių vietų top 10: Šv. Konstantino ir Elenos vienuolyno bažnyčia, mineraliniai baseinai/vonios, Aladžos vienuolynas (Auksinės kopos), Varnos Katedra (Varna), Delfinariumas (Varna), Romėniškų pirčių griuvėsiai (Varna), Varnos archeologinis muziejus, Jūreivystės muziejus (Varna), Botanikos sodas (Balčikas), Kaliakros iškyšulys (Balčikas).
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 3-14 dienų.
  • Klimatas Šv. Konstantino ir Elenos kurorte: specifinis kurorto mikroklimatas pasižymi didele laisvųjų neigiamų jonų konsentracija, kuri suaktyvina kraujotaką, stiprina imuninę sistemą, todėl Šv. Konstantino ir Elenos kurortas rekomenduojamas sveikatinimosi tikslais. Vasaros metu vidutinė oro temperatūra Šv. Konstantine ir Elenoje pakyla iki 31°C, karščiauisias mėnuo yra liepa. Rugsėjo mėnuo yra pats sausiausias, o lapkritį sulaukiami lietingi orai.
  • Maistas Šv. Konstantino ir Elenos kurorte : bulgarų virtuvė pasižymi įvairove, tad atostogos Šv. Konstantine ir Elenoje džiugins jūsų skrandį! Besimėgaujant karščiu siūlome atsigaivinti šalta tarator sriuba gaminama iš rugpienio ar jogurto, taip pat paragauti kitų populiarių sriubų bob chorba ir shkembe chorba. Išbandykite bulgariškus balandėlius sarmi, vyno kebabą tas kebab ar troškinį kavarma. Pasijauskite sotūs išragavę mėsos patiekalus musaka, giuveč, moussaka, kebapche. Ir žinoma desertui… garaš šokoladinis tortas, pirštus apsilaižysite.
  • Ekskursijos Šv. Konstantino ir Elenos kurorte: susipažinkite plačiau su  pačiu Šv. Konstantino ir Elenos kurortu, aplankykite vienuolyno bažnyčią, pasimėgaukite šimtamečių medžių parku, purenkite birųjį paplūdymio smėlį tarp pirštų, lepinkitės mineraliniais baseinais ir kitomis spa procedūromis. Aplankykite ir kaimynus, atostogos juk nesibaigia ties Šv. Konstantino ir Elenos kurorto ribomis. Nuvykite į Auksinių kopų Aladžo vienuolyną, kuris stebina freskomis ant sienų, apsilankykite pirmajame rytų Europoje pastatytame vandens parke. Nepraleiskite progos akis paganyti Balčikos botanikos sode ir pasigrožėti Kaliakros iškyšuliu.
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Šv. Konstantino ir Elenos kurortą, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
  • Populiariausi viešbučiai: Grand Hotel Varna 5*, Azalia 4*, Dolphin Marina 4*, Lebed Hotel 4*, Dolphin 4*, Aqua Azur 4*, Estreya Palace 4*, Estreya Residence 4*, Gloria Hotel 3*, Kristel 4*, Romance Hotel & Spa 4*, Roussalka 2*, Sirius Beach 4*, Sveta Elena Spa Hotel 4*, Yo Hotel 3*
  • Šventės ir festivaliai: vienas populiariausių festivalių vyksta greta Šv. Konstantino ir Elenos esančiame kurorte Varnoje. Tarptautinis  vasaros džiazo festivalis Varnoje jau nuo 1992 m sukvies čia daugybę svečių ir džiazo mylėtojų iš viso pasaulio.
  • Lauktuvės iš Šv. Konstantino ir Elenos: pasiilgę artimieji apsidžiaugs sulaukę ne tik jūsų bet ir lauktuvių: rankų darbo dirbinių iš keramikos, vario, sidabro, odos, rožių aliejaus ar kvepalų, sudraus skonio bulgariško vyno „Sophia Merlot“, „Monastirsko Szuszukane“ ar „Rosenthaler Kadarka“.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Šv. Konstantiną ir Eleną, iš Rygos į Šv. Konstantiną ir Eleną, iš Varšuvos į Šv. Konstantiną ir Eleną.