×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Saulės Krantą

Keliones i Sauleta kranta
Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Saulės Krantą : akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Saulės Kranto viešbučiai, žymiausi Bulgarijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Saulės Krantą, Saulės Kranto klimatas, lauktuvės iš Saulės Kranto, bulgariškas maistas, Saulės Kranto valiuta, ekskursijos po Saulės Krantą.
Kelionės į Saulės Krantą – šilčiausios atostogos Bulgarijoje! Poilsis Saulės Krante, ilgiausią ir plačiausią paplūdimį turinčiame Bulgarijos Juodosios jūros pakrantės kurorte, užtikrins nuostabias akimirkas. Miestelio pavadinimas jau pats kalba už save – tai atostogos saulėčiausiame kurorte labiausiai ištroškusiems kaitrių saulės spindulių! Auksinio smėlio kopos, geriausi viešbučiai, profesionalus aptarnavimas – visa tai rasite Saulės Krante. Tai poilsis nuostabaus grožio Bulgarijos kurorte, kuriame susijungia spygliuočių ir lapuočių miškai su jūros ir nuostabių kopų peizažu. Niekuo nesirūpinkite ir džiaukitės puikiausioms atostogoms Saulės Krante!

Niekas net nemanytų prieštarauti, kad kelionės į Saulės Krantą – atgaiva kūnui, protui bei sielai… Kurortas yra vienas mažiausių ir ramiausių Bulgarijoje, tačiau vasaros sezono metu jis virsta tikra atostogų meka!Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Saulės Krantas – išsvajotos kelionės tikslas. Pigios kelionės į Saulės Krantą – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos tyrinėti pasaulį žema kaina!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

 Ką reikia žinoti keliaujant į Saulės Krantą?

  • Lankomiausių vietų top 10: Byala miestas, Emonos kaimelis, Heliopolis, Nessebar sala (UNESCO), Rila vienuolynas, Plovdiv miestas, Kazanluk miestas, Šv. Sofijos bažnyčia, gynybinė Nessebar miesto siena, Druskos muziejus.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 4-12 dienų.
  • Klimatas Saulės Krante: miestelyje vyrauja Viduržemio jūros klimatas. Vasaros čia – karštos ir sausos, žiemos – vėsios, iškrenta nemažai kritulių. Atostogų sezonas Saulės Krante prasideda gegužės pabaigoje ir tęsiasi iki spalio. Gausiausi turistų antplūdžiai – birželį-rugpjūtį, tad norintys išvengti grūsčių ir aukštų kainų, renkasi rugsėjį ir spalį arba keliauja balandžio ir gegužės mėnesiais, kuomet temperatūra jau pakyla iki 21˚C!
  • Maistas Saulės Krante: Bulgarijos virtuvei daug įtakos turėjo kaimyninės šalys, ypač Graikija, todėl bulgarai gali pasiūlyti kupiną įvairovės meniu. Patiekalams naudojama nemažai pikantiškų prieskonių, kuriais gardinamos gardžios daržovės. Viešint Saulės Krante, būtina paragauti Giuvečo, Kavarmos, Šopska salotų, kebabų. Kartu su gardžiais patiekalais mėgaukitės raudonu bulgarišku vynu. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 5 € (apie 10 Bulgarijos levų).
  • Ekskursijos Saulės Krante: Galėsite aplankyti istorinius paminklus, išsibarsčiusius aplinkiniuose miesteliuose, pasimėgauti poilsiu nuostabiuose paplūdimiuose, vykti į kruizą laiveliu palei Juodosios jūros pakrantę, apsipirkti, pasivaikščioti parke, ar pasivažinėti kartingais. Aplankykite Mariką, kaimelį kuriame galėsite leisti į turą upe. Vakare linksminkitės pašėlusiuose vakarėliuose paplūdimyje arba klube.
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Saulės Krantą, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
  • Populiariausi viešbučiai: Aquamarine 4*, Hrizantema 4*, Trakia Garden 3*, Planeta Hotel 5*, Chaika Resort 4*, Victoria Palace 5*, Ivana Palace 5*, Ivana Palace 3*, Strandja 4*, Trakia Plaza 4*, Lion Sunny Beach 4*, Alba 4*
  • Šventės ir festivaliai Saulės Krante: Kiekvienais čia vyksta nemažai muzikos festivalių. Žymiausias jų – Kavarna roko festivalis, vykstantis liepos mėnesį. Kitas vertas dėmesio vasaros muzikos festivalis – Spirit of Burgas, suburiantis atlikėjus iš viso pasaulio. Saulės Krantas pasižymi savo naktinio gyvenimo patrauklumu, todėl čia nuolat vyksta įvairūs vakarėliai ir šventės.
  • Lauktuvės iš Saulės Kranto: Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – vynas, moliniai indai, odos dirbiniai, rožių produktai, tradicinės staltiesės, medus.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Saulės Krantą, iš Rygos į Saulės Krantą, iš Varšuvos į Saulės Krantą.