×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Braziliją

Karšti pasiūlymai į Braziliją

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Braziliją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Brazilijos viešbučiai, žymiausi Brazilijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Braziliją, Brazilijos klimatas, lauktuvės iš Brazilijos, Brazilijos maistas, Brazilijos valiuta, ekskursijos po Braziliją.

Kelionės į Braziliją – šokis sambos ritmu. Tviskantys paplūdimiai, laukinė gamta, sultingi tropiniai vaisiai, besišypsantys vietinių veidai, didingi Amazonės miškai, visa tai nepamirštamos atostogos Brazilijoje. Kiekvienais metais didinga šalis pritraukia vis daugiau ir daugiau turistų iš viso pasaulio, gamtos stebuklai vilioja savu žavesiu, miestų didybė nustelbia grožiu ir žinoma karnavalas… turbūt nėra nei vieno, kuris negirdėjo apie spalvingąjį visoje Brazilijoje vykstantį karnavalą, taip, kad planuojama kelionės į Braziliją data turėtų apimti nors vieną karnavalo dieną, kuomet galėtumėte įsilieti į šokių, muzikos ir spalvų šurmulį. Transportas Brazilijoje įvairus, vietiniai skrydžiai tarp miestų – gan brangus malonumas, vandens transportas pakankamai išvystytas ir patrauklus keliavimo būdas, traukiniai – nėra populiarus ir plačiai išplėtotas būdas keliauti, verčiau rinktis autobusus – patikima ir išbandyta! Dar viena gera naujiena, paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Braziliją žema kaina! Tikrai taip, tai pakankamai dažnas reiškinys pastaruoju metu, naudokitės! Norite keliauti dar pigiau? Baltic Tours su partneriais Tez Tuor, Novaturas, Kidy Tour pasiruošę jums padėti! Atraskite Braziliją!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Rio de Žaneiras, Foz do Iguasu, Salvadoras, Manausas, Olinda, Resifė, Paratis, Fortaleza, Brazilija, San Paulas.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 14-30 dienų.
 • Klimatas Brazilijoje: Brazilijos galybė leidžia mėgautis šiltais ir maloniais orais, retkarčiais kiek per karštais, bet tai priklauso nuo regioninių skirtumų. Amazonės žemuma pasižymi drėgnu klimatu, tad lankantis čia vertėtų pasirūpinti apsauga nuo lietaus. Žiemos laikotarpiu tam tikruose regionuose ir kalnuotose vietovėse galima išvysti net gi krentantį sniegą. Pasirinkite kokiais orais Brazilijoje mėgausitės jūs taip išsirinkdami šalies regioną.
 • Maistas Brazilijoje: visai nekeista, jog Brazilijos virtuvė įvairiaspalvė ir skirtingose šalies dalyse vyrauja skirtingi patiekalai. Pradėkime nuo vakarinės dalies, kurios delikatesas – krokodiliena, sutikite, kad vien dėl tokių patiekalų verta atostogauti Brazilijoje! Jei jūsų skrandis iššūkių nemėgsta, apsiribokite kiaulienos nugarinės kepsniu ar troškintomis pupomis. Rytai lepins patiekalais iš menkės bei braziliškai ruoštomis dešrelėmis, o šiaurėje vertėtų paragauti omaro su kokoso pienu ar šviežiai troškintų krevečių. Pietuose garsėja mėsos troškinys su kukurūzų miltais, o visoje šalyje gan populiarūs gatvės užkandžiai acaraje – pupų rutuliukai virti palmių aliejuje ir pagardinti prieskoniais. Tai bent skanios atostogos Brazilijoje laukia keliautojų!
 • Ekskursijos Brazilijoje: poilsis Brazilijoje turėtų būti aktyvus. Kiekvienas didysis Brazilijos miestas vertas apžvalginių ekskursijų, susipažinkite savarankiškai arba naudokitės profesionalaus gido patirtimi – liksite sužavėti! Išbandykite nardymą neregėto grožio povandeniniame parke įsikūrusiame Natale. Pro kopas, lagūnas ir drėgnąjį mišką skriekite visureigiais, būtinai pamatykite naktinį Brazilijos gyvenimą, o gal leiskitės į ekskursiją kruizu? Nors ir nesate didis futbolo gerbėjas, Maracana stadione įsikūrusiame Rio de Žaneire apsilankyti rekomenduojama kiekvienam, futbolo varžybos taps neeiliniu įvykiu! Esate užkietėjąs žvejys? Išbandykite sportinę žvejybą, kuri populiari visoje Brazilijoje. Tyrinėkite laukinę gamtą Amazonės miškuose, tai rojus nuotykių ištroškusiems turistams, mėgaukitės žodžiais nenupasakojamu Iguacu krioklio grožiu ir, žinoma, įsiamžinkite Atpirkėjo Kristaus statulos apsuptyje. Atostogos Brazilijoje, tai lyg naujų potyrių dėlionė.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Braziliją būtina turėti galiojantį pasą, trumpalaikiam buvimui šalyje Lietuvos respublikos piliečiams viza nereikalinga.
 • Lauktuvės iš Brazilijos: lauktuvėms įsigyti rinkitės mažas vietines krautuvėles, kuriose rasite tikrai autentiškų suvenyrų su kiekvieno miesto ar regiono simbolika. Brazilška kava ar cachaga – vietinis likeris, taip pat puiki dovana iš Brazilijos.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Braziliją, iš Rygos į Braziliją, iš Varšuvos į Braziliją.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS