×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Bosniją ir Hercegoviną

Kelione_i_Bosnija_ir_Hercegovina

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Bosniją ir Hercegoviną: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Bosnijos ir Hercegovinos viešbučiai, žymiausi Bosnijos ir Hercegovinos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Bosniją ir Hercegoviną, Bosnijos ir Hercegovinos klimatas, lauktuvės iš Bosnijos ir Hercegovinos, Bosnijos ir Hercegovinos maistas, Bosnijos ir Hercegovinos valiuta, ekskursijos po Bosniją ir Hercegoviną.

Kelionės į Bosniją ir Hercegoviną – nuostabios atostogos gamtos prieglobstyje! Poilsis Bosnijoje ir Hercegovinoje, Balkanų pusiasalio valstybėje, paliks neišdildomus įspūdžius. Kiekvienas kelionės momentas ilgam išliks atmintyje, nes čia ne tik pažinsite turtingą šalies istoriją, viduramžius menančius kaimelius, musulmonų ir krikščionių žymiausius objektus, bet taip pat mėgausitės pasakiško grožio gamta, turkio spalvos upėmis ir ežerais bei Alpių miškais. Jahorina, Bjelasnica, Vlasic, Kupres – žymiausi Bosnijos ir Hercegovinos slidinėjimo kurortai, kuriuose puikias atostogas garantuoja gerai išvystyta žiemos sporto ir aktyvaus vasaros turizmo infrastruktūra. Pasiruoškite, nes laukia puikiausios atostogos Bosnijoje ir Hercegovinoje!

Neabejotina – kelionė į Bosniją ir Hercegoviną neleis nusivilti! Šalyje galima ne tik aktyviai praleisti laiką klanuose, bet ir susipažinti su tradicijomis, kultūriniu, religiniu bei kulinariniu paveldu. Viešnagė ir poilsis Bosnijoje ir Hercegovinoje – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Bosnija ir Hercegovina– stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Bosniją ir Hercegoviną – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią vietą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Sarajevas, Stari Most tiltas, Kravice kriokliai, Medjugorjė, karo nuniokotas Mostaro miestas, Bjelino miestas, Sarajevo tunelio muziejus, Tuzla kurortinis miestas, Trebinje miestelis, Hutovo Blato gamto rezervatas.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 4-12 dienų.
 • Klimatas Bosnijoje ir Hercegovinoje: šalies vakaruose, prie Adrijos jūros, vyrauja Viduržemio jūros klimatas , tolstant pereinantis į žemyninį. Vasaros čia – karštos ir sausos, žiemos – vėsios, iškrenta nemažai kritulių. Kalnuose vasaros vėsesnės ir trumpos, o žiemos šaltos, tačiau giedresnės nei pakrantėje. Bosnija ir Hercegovina garsėja ir gerais žiemos kurortais, todėl mėgstantys pramogas snieguotuose kalnuose gali džiaugtis atostogomis ir žiemą.
 • Maistas Bosnijoje ir Hercegovinoje: šalies virtuvė atspindi buvusios Jugoslavijos, Vidurio Rytų Europos bei Balkanų gastronomiją. Patiekalams naudojama nemažai pikantiškų prieskonių, kuriais gardinamos gardžios daržovės. Patiekalai lengvi, nes gaminant naudojama labai daug vandens ir natūralių produktų. Mėsos patiekalai dažniausiai susideda iš jautienos ar ėrienos. Viešint Bosnijoje ir Hercegovinoje, būtina paragauti guliašo, kebabų bei plovo, nuo kurių čia tikrai pirštus galima apsilaižyti. Kartu su gardžiais patiekalais mėgaukitės raudonu vynu, kuris atkeliauja iš Hercegovinos regiono, mat ten palankiausios sąlygos vynuogėms auginti. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 5 € (apie 10 Bosnijos ir Hercegovinos markių).
 • Ekskursijos Bosnijoje ir Hercegovinoje: Aplankykite šalies sostinę Sarajevą, kur susipažinsite su krašto istorija, kultūrų įvairove bei karo metų išgyvenimais. Apie juos byloja ir Mostaro miestas, kuriame dar iki šiol matomos karo žaizdos. Šiame mieste taip pat pamatysite ir žymųjį Stari Most tiltą. Gamtos išsiilgę keliautojai turėtų skirti laiko kalnams, kur galės vaikščioti tam pritaikytais takeliais, kopti aukščiau į kalnus, gėrėtis atsiveriančiais vaizdais, ar leisti kalnų upėmis plaustais. Vykstantys žiemą čia be jokios abejonės praleis puikias atostogas žiemos sporto kurortuose. Na, ar jau tepate slides..?
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Bosniją ir Hercegoviną, būtina turėti galiojantį pasą.
 • Šventės ir festivaliai Bosnijoje ir Hercegovinoje: Tarptautinis Sarajevo žiemos festivalis vyksta vasario mėnesį, pritraukiantis parodas iš viso pasaulio, koncertus, įvairiausias meno formas. Bascarsija Nights festivalis vyksta liepą, o jo metu rengiami klasikinės uzikos koncertai, baleto pasirodymai, rodomi filmai, organizuojami pasirodymai vaikams. Summer on the Vrbas taip pat vyksta liepos mėnesį. Festivalio metu menininkai ir atletai dalyvauja tiek sporto rungtynėse, tiek meniniuose renginiuose, taip sujungdami iš pažiūros nesusijusias veiklas.
 • Lauktuvės iš Bosnijos ir Hercegovinos: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – medžio dirbiniai, juvelyriniai dirbiniai, dailūs tradiciniais raštais išpuošti įrankiai, puodelių ir kavinukų rinkiniai, vynas, odos dirbiniai, tradicinės staltiesės.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Bosniją ir Hercegoviną, iš Rygos į Bosniją ir Hercegoviną, iš Varšuvos į Bosniją ir Hercegoviną.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS