×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Baltarusiją

kelione-i-baltarusija

Karšti pasiūlymai į Baltarusiją

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Baltarusiją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Baltarusijos viešbučiai, žymiausi Baltarusijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Baltarusiją, Baltarusijos klimatas, lauktuvės iš Baltarusijos, Baltarusijos maistas, Baltarusijos valiuta, ekskursijos po Baltarusiją.

Kelionės į Baltarusiją, į šalį glaudžiai susijusią su Lietuva, kurioje dar ir dabar gausu Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės kilmingųjų pilių bei kitų svarbių istorinių vietovių. Atostogos Baltarusijoje suteiks jūsų poilsiui paslaptingumo ir apjuos magiška skara, o didžiausi šalies miestai suteiks didingumo pojūtį. Į Baltarusiją traukia turistai mylintys istoriją ir dievinantys architektūrą, besididžiuojantys kunigaikščio Gedimino pastatyta Lydos pilimi ir norintys pamatyti Krėvos pilį, vainikuotą dviem svarbiais įvykiais. Poilsis Baltarusijoje suteiks galimybę įsijausti į Radvilų gyvenimą, kurie net buvo praminti miestelio Miros grafais – vaikščiokite aukštai iškėlę galvas Miros ar Nesvydžiaus pilies menėse lyg būtumėte garbingi jų šeimininkai, Radvilų palikuonys. Įgyvendinti didingas atostogas jums padės Baltic Tours supartneriaisTez Tour, Novaturas, Kidy Tour, pateikdami kelionės pasiūlymus žema kaina ir užtikrindami kokybišką poilsį. Atostogos Baltarusijoje taps dar malonesnės, jei pasinaudosite degančiu paskutinės minutės pasiūlymu kelionei autobusu ar lėktuvu, pirmyn!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Kelionės į Baltarusiją – poilsis plečiant akiratį!

Kelionės į Baltarusiją – monumentalus Minskas, rugiagėlių laukai, tvirti miškai ir vaizdingi kaimeliai. Poilsis Baltarusijoje – didžiausio žinduolio Europoje – europietiškojo bizono namai.

Per atostogas Baltarusijoje pamatysite net 11 tūkst. ežerų! O 43 proc. šalies ploto dengia miškai. Minsko botanikos sodas užima 100 ha ir yra vienas iš didžiausių pasaulyje.

Ką reikia žinoti?

Lankomiausių vietų top: Belovežo girios nacionalinis parkas, Bresto tvirtovė, Gomel rūmai, istorinis Minsko centras, Krėvos pilis, Marko Šakalo meno centras, Michajlaŭski sodo skveras, Myriaus viduramžių pilis, Nacionalinė Baltarusijos biblioteka, Nesvydžiaus pilis, Operos namai, Švc. Mergelės Marijos katedra, Traukinių technologijos muziejus ir daugybė kitų lankytinų vietų.

Rekomenduojama kelionės trukmė 3–7 dienos.

Klimatas Baltarusijoje. Šalyje vyrauja žemyninis klimatas, kuriam būdingos šaltos žiemos ir šiltos vasaros. Palankiausi orai lankytis Baltarusijoje būna vasarą, kai vidutinė oro temperatūra siekia 17–19 °C.

Baltarusijos virtuvė. Šios šalies patiekalai – užgrūdintam skrandžiui. Juk bulvė čia laikoma antrąja duona! Baltarusijos virtuvėje yra apie 300 bulvinių patiekalų receptų. Pasiruošę morališkai, ragaukite babka – tarkuotų bulvių plokštainį, pirožki – virtų bulvių bandeles. Čia itin mėgstama kiauliena, ypač rūkyti lašiniai, tad nepraleiskite progos išbandyti ir juos. Jūsų lauks ir mačanka – mėsos ir grietinės troškinys. Viena iš pagrindinių Baltarusijos virtuvės daržovių – kopūstai. Tad būtina paragauti balandėlių. Stebina blynų įvairovė ir dosniai kviečia vaišintis. O kur dar baltarusiški šaltibarščiai, grybų sriuba… Ir meduoliai, ir slyvų uogienė!

Ekskursijos Baltarusijoje. Su gidais keliaukite po Baltarusijos lankytinas vietas ir susidarykite savo unikalų įspūdį apie šią šalį. Aplankykite Lietuvos ir Baltarusijos bendrai istorijai svarbias vietas ir dar geriau pažinkite istoriją. Netikėčiausios bažnyčios ir kiti su religija susiję architektūros pavyzdžiai praplės akiratį, o nacionaliniai parkai ir gamta padės atsikvėpti.

Reikalingi dokumentai. Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Baltarusiją, būtina turėti galiojantį pasą ir vizą.

Sveikata. Vykstantiems į Baltarusiją privalomų skiepų nėra.

Populiariausi viešbučiai: Beijing Hotel 5*, Boutique Hotel Buta 4*, DoubleTree by Hilton Hotel Minsk 5*, Europe Hotel 5*, Green City Hotel 3*, Gubernskiy Hotel 4*, Kronon Park Hotel 4*,

Minsk Marriott Hotel 5*, Renaissance Minsk Hotel 4*, Slavyanskaya Hotel 3*.

Šventės ir festivaliai. Menestral gitaros muzikos festivalis, vykstantis kiekvieną vasarį ir kovą, pritraukia tiek profesionalius muzikantus, tiek mėgėjus. Vitebsko tarptautinis menų festivalis kiekvieną liepą – tai slaviškos muzikos šventė. Nacionalinės kultūros festivalis – tai skirtingų šalių kultūros su tradiciniais šokiais, muzika ir virtuve. Tai ir dar daugiau jūsų laukia Baltarusijoje!

Lauktuvės iš Baltarusijos. Baltarusiškas linas – mėgstamas ir labai vertinamas dėl ekologijos ir sveikatos. Lininiai drabužiai – tai, ko reikia karštai vasarai. O gal interjero detalių? Pavyzdžiui, lininių servetėlių, staltiesių, paklodžių ir pan. Keramikos amatas irgi labai svarbus Baltarusijai. Net muzikos instrumentus gamina iš molio! Saldumynų? Zefyrai. Cukruje mirkytos vyšnios – ekologiškas ir sveikas desertas.

Keliautojai dalijasi:

Nepraleiskite progos aplankyti bažnyčias ir kitus religinius pastatus.

Manastyrski viešbutyje, įsikūrusiame Minsko senamiestyje, galite pajusti išskirtinę atmosferą, nes čia anksčiau buvo vienuolynas.

Nacionalinės Baltarusijos bibliotekos pastatas stebina modernumu. Jo 23-iame aukšte galite išvysti puikiausią miesto panoramą ir išgerti kavos vienoje iš geriausių kavinių.

Keliautojai labai giria baltarusišką sūrį. Patikrinkite ir jūs jį!

Atostogos Baltarusijoje – atradimai tikriems keliautojams. Juk vėliau patys galėsite rašyti patarimų ir įspūdžių kupinus aprašymus ir atsiliepimus! Baltic Tours komanda su partneriais „Novaturas“, „Tez Tour“, „Kidy Tour“ pasirūpins jūsų kelione į Baltarusiją! Rinkitės keliones tiek su viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) paslauga, tiek pigias keliones ir skrydžius.

Kelionės į Baltarusiją – poilsis ir atostogos įspūdžių sklidiname krašte. Rinkitės kelionę, per kurią atostogos ir poilsis atvers naują puslapį jūsų gyvenime. Juk kelionė – ne tik gražios nuotraukos jūsų socialiniuose tinkluose, bet ir kelionė į save.

Skrydžių bilietai ir kelionės į Baltarusiją lengvai pasiekiami. Juos už mažą kainą galima įsigyti internetu arba apsilankyti kelionių agentūroje Baltic Tours. Čia gausite pigios kelionės į Baltarusiją pasiūlymą už gerą kainą. Ieškokite degančių paskutinės minutės pasiūlymų ir išskirtinių nuolaidų. Dažnai nuolaidos ir akcijos taikomos skrydžiams lėktuvu. Nuolaidos ir akcijos taikomos skrydžiams, vykstantiems iš Vilniaus į Minską, iš Minsko į Vilnių ir kt. Nuolaidos taikomos tiek tiesioginiams, tiek skrydžiams su persėdimu. Poilsis Baltarusijoje – kad galėtumėte dalyti patarimus ir rašyti atsiliepimus tiesiogiai kitiems keliautojams!

 

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Baltarusiją, iš Rygos į Baltarusiją, iš Varšuvos į Baltarusiją.

    BALTICTOURS-KELIONĖS
    TEZTOUR-KELIONĖS
    NOVATURO-KELIONĖS
    EGZOTINĖS-KELIONĖS