×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Sidnėjų

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Sidnėjų: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Sidnėjaus viešbučiai, Sidnėjaus miestas, reikalingi dokumentai vykstantiems į Sidnėjų, Sidnėjaus klimatas, lauktuvės iš Sidnėjaus, Australijos maistas, Sidnėjaus valiuta, ekskursijos po Sidnėjų.

Kelionės į Sidnėjų, pasaulį aukštyn kojom! Atostogos Sidnėjuje, mieste, kuriame liepą žiema, o gruodį vasara, kur geriausios draugės kengūros, o krokodilų uodegos – delikatesas! Nauji potyriai ir neįkainojama patirtis laukia kelionės į Sidnėjų metu. Svajonių atostogas Sidnėjuje jums padės įgyvendinti profesionali Baltic Tours komanda, kuri kartu su partneriais Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour pateiks specialius pasiūlymus pagal kiekvieno pageidavimus. Norite keliauti į Sidnėjų pigau? Paskutinės minutės pasiūlymai, išskirtinės nuolaidos ir akcijos padės sutaupyti! Transportas Sidnėjuje: viena populiariausių susisiekimo priemonių tarp vietinių – vandens taksi, pasinaudokite ir jūs! Viešojo transporto infrastruktūra Sidnėjuje puikiai išvystyta, įsigijus dienos bilietą, galėsite naudotis visomis viešojo transporto rūšimis – pirmyn, pažinkite kerintį miestą!  3-5* viešbučių pasirinkimas Sidnėjaus mieste gausus, taip, kad apgyvendinimas Sidnėjuje rūpesčių nesukels, kiekvienas ras tinkamiausią gyvenamąją vietą. Nebelaukite, pirmyn į Sidnėjų!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų Sidnėjuje top 10: Sidnėjaus operos teatras, Harbour tiltas, Jūrų muziejus, Vaškinių figūrų muziejus, Laukinių gyvūnų muziejus, “Rocks” kvartalas, Karališkasis botanikos sodas (Royal Botanic Gardens),Bundeena nacionalinis parkas, Morisset kengūrų parkas, Bondi pakrantė
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 9-14 d.
 • Klimatas Sidnėjuje: malonūs orai Sidnėjuje lepina ištisus metus, šalčiausią žiemos mėnesį birželį vidutinė oro temperatūra Sidnėjuju svyruoja nuo 9-17 °C šilumos. Vasaros metu (gruodžio-vasario mėn.) vidutinė oro temperatūra 19-26 °C .
 • Maistas Sidnėjuje: Sidnėjaus virtuvė, kaip ir visos Australijos, skiriama į tris tipus: Australijos čiabuvių (aborigenų) – krūmų maistas, sunkus ir sotus maistas dažniausiai su dideliu kiekiu druskos – tradiciniai patiekalai ir aukšto lygio kokybiškas maistas – moderni virtuvė. Atostogos Sidnėjuje – naujų atradimų skonio receptoriams metas! Krokodilo uodegos arba kengūrų sriuba – nacionalinis Australijos patiekalas. Sidnėjaus virtuvėje taip pat skanausite patiekalų iš stručio mėsos, sumuštinių su australų pasididžiavimu – vegamite užtepėle, jūrų žuvies Barramundi, įvairios mėsos pyragų. Mėgstantiems iššūkius siūlome čiabuvių delikatesą – Baltasias lervas, kurios valgomos pakeptos ant žarijų arba… gyvos. Nesusižavėjote? Nusiraminkite ir pasimėgaukite burnoje tirpstančiais australiškais desertais – Pavlovo pyragu ir Lamingtonais – saldus poilsis Sidnėjuje garantuotas!
 • Ekskursijos Sidnėjuje: pažintinė ekskursija po Sidnėjų su profesionaliu gidu – puiki mintis! Būtinai apsilankykite Sidnėjaus perle – Sidnėjaus operos rūmuose, užsisakykite specialią ekspediciją Bridge Climb – laipiojimą po Uosto tiltą, mėgaukitės nuostabiais vaizdais žygiuodami Bondi to Coogee Walk taku. Seniai svajojate apie buriavimą, bet iki šiol nedrįsote? Užsisakykite buriavimo pamoką nuostabiais Sidnėjaus vandens takais! Įsitikinote, kad atostogos Sidnėjuje pilnos pramogų? Tačiau, tai dar ne viskas! Apsilankykite Karališkajame botanikos sode, susipažinkite su išskirtiniais gyvūnais Taronga zoologijos sode, nuvykite į Mėlynųjų kalnų nacionalinį parką – tai bent poilsis Sidnėjuje laukia!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Sidnėjų, būtina turėti galiojantį kelionės dokumentą – pasą. LR piliečiai vykstantys į Sidnėjų ne ilgesniam nei 90 dienų laikotarpiui turi turėti elektroninį leidimą.
  Populiariausi viešbučiai Sidnėjuje: Primus Hotel Sydney 5*, The Darling at The Star 5*, Ovolo 1888 Darling Harbour 5*, The Langham Sydney 5*, QT Sydney 5*, Pullman Quay Grand Sydney Harbour 5*, The Old Clare Hotel 5*, Dulcis Domus Broadway Serviced Apartments 4*, Veriu Suites Camperdown 4*, Watsons Bay Boutique Hotel 4*, North Sydney Harbourview Hotel 4*, 57Hotel 4*, Holiday Inn Old Sydney 4*, Mary MacKillop Place 3*, Royal Hotel 3*
 • Šventės ir festivaliai Sidnėjuje: Vivid Sydney – nepaprastas šviesos ir muzikos festivalis kasmet pritraukiantis daugybę miesto svečių ir vietinių gyventojų, užburiantis ryškiomis kompozicijomis nuspalvina visą miestą. Atostogos Sidnėjuje festivalio metu paliks neišdildomą įspūdį ir begalę margų prisiminimų.
 • Lauktuvės iš Sidnėjaus: vertinga dovana namiškiams iš Sidnėjaus – eukaliptų aliejus – apsidžiaugs kiekvienas virtuvės šefas! Grįžę iš atostogų pavaišinkite namiškius neįprastais kengūros bei krokodilo mėsos džiovintais užkandžiais. Atnaujinkite namų interjerą – originalūs tradiciniai čiabuvių meno kūriniai tam puikiai tiks. Įvairūs suvenyrai su Sidnėjaus vaizdais ilgai primins, kokios šaunios atostogos Sidnėjuje buvo!

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Sidnėjų, iš Rygos į Sidnėjų, iš Varšuvos į Sidnėjų.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS