×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Armėniją

Keliones-i-Armenija

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Armėniją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Armėnijos viešbučiai, žymiausi Armėnijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Armėniją, Armėnijos klimatas, lauktuvės iš Armėnijos, armėniškas maistas, Armėnijos valiuta, ekskursijos po Armėniją.

Kelionės į Armėniją – įsimintinos atostogos pasakiško grožio šalyje! Poilsis Armėnijoje, Užkaukazėje įsikūrusioje valstybėje, vienoje iš pirmųjų krikščionių civilizacijų, užburs naujų atradimų gausa. Nedaug tautų turi tokią seną, sudėtingą ir tragedijų apipintą istoriją, ir tokią turtingą bei gyvą kultūrą kaip Armėnija. Atostogos Armėnijoje – tai intriguojančios istorijos pažinimas, stulbinantys monumentai, svaiginantis kraštovaizdis ir paprasti, draugiški žmonės. Dilijan, Jermuk, Sevan, Tsaghkadzor – vieni iš žymiausių Armėnijos kurortų, kuriuose puikias atostogas garantuoja gerai išvystyta žiemos sporto ir aktyvaus vasaros turizmo infrastruktūra, vilioja mineralinio vandens gydyklos ir neapsakoma gamtos ramybė. Atostogos Amėnijoje suteiks unikalias patirtis ir nepamirštamas akimirkas!

Kelionė į Armėniją – tai, kas pažadins kūną ir mintis! Šalyje galima ne tik aktyviai praleisti laiką klanuose, bet ir susipažinti su tradicijomis, kultūriniu, religiniu bei kulinariniu paveldu, aplankyti neeilinę kolekciją po visą šalį išsibarsčiusių Viduramžių vienuolynų. Viešnagė ir poilsis Armėnijoje – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Armėnija – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Armėniją – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią vietą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Sevano ežeras, Jerevanas, Ečmiadzino katedra, Garni šventykla, Chačkarai – akmeniniai kryžiai, Jermuk miestelis ir kriokliai, Tatev vienuolynas, Zvartnots šventyklos griuvėsiai, Sisianas, Yeghegnadzor vienuolynas ir daugybė kitų vietų.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 4-12 dienų.
 • Klimatas Armėnijoje: Armėnijai būdingas žemyninis, sausa klimatas. Lygumose vidutinė sausio mėnesio temperatūra –5 °C, liepos mėnesio +25 °C. Žiemą kalnuose iškrenta sniego, todėl čia yra galimybių ir paslidinėti. Palankiausias metas keliauti – rugsėjo-spalio mėnesiai, kai šalyje dar šilta, tačiau nevargina dideli karščiai.
 • Maistas Armėnijoje: Armėnų virtuvė yra viena iš seniausių Azijoje, todėl tikrai unikali. Jai įtakos turėjo persų, turkų ir arabų tradicijos. Virtuvė pagrindą sudaro žalumynai, sūriai, daržovės, mėsa ir lavašas. Armėnijoje labai populiarus turkiškas patiekalas dolma – tai panašus į balandėlius patiekalas, tik mėsa su ryžiais yra vyniojama į vynuogių lapus. Tradicinis armėnų valgis – šašlykai su žalumynais. Užkandžiams valgomi sumuštiniai su sūriu durum. Armėnija taip pat garsėja saldumynais – chalva, įvairių uogų ir vaisių džemai, džiovinti vaisai, riešutai, įdaryti persikai…Mmmmm, mums širdis jau apsalo…Nacionalinis šalies gėrimas – konjakas. Armėnijoje palankios sąlygoms augti vynuogėms, tinkamoms konjakui gaminti, tačiau gaminami ir vynai. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 7 € (apie 3811 Armėnijos dramų).
 • Ekskursijos Armėnijoje: šalis garsėja visur išsibarsčiusiais vienuolynais, tad leiskitės į ekskursiją po šalį, aplankydami žymiausius vinuolynus, bažnyčias ir senąsias šventyklas. Jos įsikūrusios itin vaizdingose kalnuotose vietovėse, tad atsiveriantys vaizdai tiesiog pasakiški. Norintys pasilinksminti, neturėtų praleisti progos apsilankyti Jerevane – nors miestas nėra toks išskirtinis, tačiau čia vietiniai gyventojai žino, kaip linksmai gyventi, ir vakarėliai nenutyla iki paryčių. Norintys pailsėti, turėtu nuvykti prie Sevano ežero, kurį armėnai vadina jūra. Čia įsikūrę geriausi šalies kurortai, o kraštovaizdis suteiks taip išsvajotą ramybę ir visapusišką palaimą.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Armėniją, būtina turėti pasą.
 • Šventės ir festivaliai Armėnijoje: liepos mėnesį vyksta Tarptautinis Jerevano filmų festivalis, kurio metu suvažiuoja režisieriai, prodiuseriai ir kino entuziastai iš viso pasaulio, rodomas nepriklausomas kinas. Vartavar festivalis vyksta liepos mėnesį, ir jo metu daugiausia džiaugsmo turi vaikai ir nuo karščio pavargę turistai – festivalio metu yra laistomasi vandeniu, kaip laiminimo ir švaros ženklu. High Fest tarptautinis teatro festivalis vyksta spalio pradžioje, sulaukiantis gausybės dalyvių iš viso pasaulio, rengiami įvairių žanrų pasirodymai tiek gatvėse, tiek teatruose.
 • Lauktuvės iš Armėnijos: Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – vynas, džiovinti vaisiai, papuošalai, kilimai, armėniškas konjakas, keramikos dirbiniai, medžio drožiniai, uogų ir vaisių džemai, chalva.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Armėniją, iš Rygos į Armėniją, iš Varšuvos į Armėniją.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS