×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Argentiną

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Argentiną: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Argentinos viešbučiai, žymiausi Argentinos miestai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Argenitną, Argentinos klimatas, lauktuvės iš Argentinos, Argentinos maistas, Argentinos valiuta, ekskursijos po Argentiną.

Kelionės į Argentiną, nepaprastos gamtos ir ramybės oazę. Atostogos Argentinoje pareikalaus nemažai santaupų, tačiau Baltic Tours su partneriais Novaturas, Tez Tour ir Kidy Tour pasirengę jums padėti keliauti pigiau! Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Argentiną, nuolaidos, bilietai internetu ir kelionės išlaidos sumažėja. Pasirengę išgyventi vieną nuostabiausių kelionių jūsų gyvenime? Pirmyn! Garantuojame – Argentina jus pakerės. Didingi Iguazu kriokliai, neretai prilyginami Niagaros kriokliams, ežerų ir uolų miestas Bariloche garsėjantis pasaulinio lygio slidinėjimo trasomis. Buenos Aires – šalies sostinė, energingiausias viso žemyno miestas, vietinių dažniausiai vadinamas Baires, futbolo aistruolių rojus, tai daugiausiai futbolo stadionų ir sirgalių turintis miestas pasaulyje! Poilsis ir įspūdžiai tuo nesibaigia, kelkimės į Patagonijos regioną, nors klimatas jame kiek atšiaurokas, tvyranti atmosfera verta išbandymų. Lyg krištolas žaižaruojantis didingas Perito Moreno ledynas dar ilgai nesitrauks iš jūsų prisiminimų. Galime vardinti ir vardinti šalies privalumus, tačiau Argentinos nenupasakosi, būtina išvysti. Transportas Argentinoje įvairus, tarpmiestinių autobusų tinklas išvystytas plačiai, tačiau nuošalesnės vietovės gali būti vis dar sunkiai pasiekiamos, kadangi atstumai šalyje tikrai dideli, daugelis renkasi vietinius skrydžius, įspėjame – jie ne iš pigiųjų, prireiks pluoštelio Argentinos pesų. Šalies sostinėje galima nevaržomai naudotis metro, tramvajumi, taksi, mikroautobusais ar traukiniais. Viešbučiai Argentinoje, ypač Buenos Airėse taip pat ne pigus malonumas, tačiau visoje šalyje išsidėstę kempingai nereikalaujantiems didelių patogumų puikiai tiks.

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Igvasu kriokliai, Buenos Airės,  Perito Moreno ledynas, Bariločė, La Boca, Valdeso pusiasalis, Byglio kanalas, Monte Fitz Roy kalnas, Mendoza vyno regionai, Ugnies žemė.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 14-30 dienų.
 • Klimatas Argentinoje: įvairus, juk šalis tikrai ne iš mažųjų. Ties Argentinos sostine, Bueno Aires, oro temperatūra vasarą (gruodžio-vasario mėn.) svyruoja nuo 25°C iki 35°C, vyrauja šiltas ir drėgnas klimatas. Šalies šiaurės vakaruose klimatas sausas ir karštas, o štai pietuose, ties Andų kalnais žiemos metu temperatūra nukrenta iki -20°C.
 • Maistas Argentinoje: Argentinos virtuvėje vyrauja jautienos patiekalai, populiariausias gaminimo būdas – kepimas ant grilio. Taip, kad atostogos Argentinoje be grilyje kepto jautienos kepsnio – ne atostogos. Jautiena ruošiama ir kitais būdais, itin gardus jautienos troškinys pagardintas kukurūzais, bulvėmis, kriaušėmis, ryžiais ar obuoliais. Aviena, vištiena ar kiauliena Argentinoje valgoma taip pat, o kepsniai pasižymi ypatingu skoniu. Jūros gėrybės taip pat nenusileidžia jautienai, o desertui pasimėgaukite saldžių ir gaivių pyragėlių su puodeliu matės.
 • Ekskursijos Argentinoje: itin populiarus septynių ežerų kelias Argentinoje, tai vaizdingas maršrutas, kurio metu susipažįstama su šalies laukine gamta, miškingais slėniais ir kitomis kerinčiomis šalies vietovėmis. Pasirinkite pažintinę ekskursiją po šalies sostinę ar kitus didžiuosius miestus Kordobą ir Ušuają, šalia kurios prasideda Ugnies žemė viliojanti užburiančia gamta ir Pasaulio Krašto muziejumi. Lankantis Saltoje vertėtu pakeliauti „debesų traukiniu“, kuris veža į San Antonio de los Kobres – kalnų miestelį. Gyvūnijos mylėtojams poilsis Argentinoje, Puerto Madryn, tikras rojus, mat čia gyvai galima stebėti pingvinus, jūrų liūtus, ruonius, delfinus, galbūt net išvysti banginį, nepamiškite įamžinti nepakartojamų akimirkų!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Argentiną būtina turėti galiojantį pasą, trumpalaikiam buvimui šalyje Lietuvos respublikos piliečiams viza nereikalinga.
 • Lauktuvės iš Argentinos: nudžiuginkite artimuosius indėniškais suvenyrais, odos gaminiais, tikra argentinietiška matės arbata ir specialiais puodeliais minėtai arbatai gerti, vietinio vyno buteliu, o nacionalinio Argentinos paukščio krosniaus statulėlė puiki dovanu jums patiems, kuri primins nepaprastą ir kerinčią Argentiną.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Argentiną, iš Rygos į Argentiną, iš Varšuvos į Argentiną.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS