×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt
14 naktų
nuo € 1240

Vietnamas ir poilsis Mui Ne

Įspūdingas maršrutas po šiaurinį, centrinį ir pietinį Vietnamą

Ausiai nepažįstami vietinių balsai, intensyvios spalvos, kvapai ir skoniai… Ar taip įsivaizdavote Vietnamą? Tam, kad nekiltų abejonių, Baltic Tours komanda atrinko net du įdomiausius maršrutus po Vietnamą. Puiki proga pažinti tiek šalies šiaurę, tiek centrinę dalį bei pietus pasiliekant laiko poilsiui balto smėlio nuklotame kurorte.

Akimis glostysime žaliuojančius ryžių laukus, žavėsimės saulėlydžiais ir patys imsimės veiksmo: irsimės valtimis Mekongo deltoje, gaudysime rytietiškos saulės spindulius, masažuodami kojas balto smėlio, skalaujamuose žydro vandens paplūdimiuose Mui Ne. Nuotykiai, poilsis ir ramybė čia virs sinonimais. Pasiruošę savo kišenes pripildyti milijonais dongų?

 

 

1–2 DIENA

Vilnius–Hanojus

Lėktuvas sparnais vaiko debesis ir jūs jau iš vienos sostinės – Vilniaus – keliaujate į kitą – Vietname įsikūrusį Hanojų (dėmesio, vaizdas pro langą akimirkai bus pertrauktas persėdimo).

Laikas, datos ir įvairiausi terminai išsisklaido dar nespėjus kirsti Europos sienos ir spalvingos atostogos Vietname prasideda… Įsiliekite į neįprastai šurmuliuojantį gyvenimą – jame čia verda net 90 mln. gyventojų! Nesijaudinkite, atvykus neįprastame dinamizme orientuotis padės Hanojaus oro uoste jūsų jau laukiantys kruopščiai atrinkti „Baltic Tours“ partnerių atstovai. Gidas šiandien bus kelionės į viešbutį palyda. Metas atsikvėpti po skrydžio…

Nakvynė viešbutyje.

 

3 DIENA

Hanojus

Rytas prasideda sočiais pusryčiais po kurių gidas pakvies aplankyti Hošimino mauzoliejų. Mauzoliejų pastatė Vietnamo revoliucionierius, norėdamas pagerbti Demokratinės Vietnamo Respublikos prezidento Ho Ši Mino nuopelnus. Griežtas pastato siluetas, nuolat sergimas garbės sargybos ypač įspūdingai atrodo tuomet, kai uniformuoti vyriškiai, aukštai keldami kojas, žygiuoja pakeisti stovinčiųjų…
O ar kada teko domėtis budizmu? Vietname tai vyraujanti religija, tad tesiog būtina išvysti One Pillar Pagoda. Tokia pat įspūdinga ir Temple of Literature. Pasivaikščiokite po įstabųjį šventyklos parką! Išmintingi pamokymai akmeninėse plokštėse – įkvėpimas visai dienai! Išalkote? Atostogos Vietname be kvapniosios Azijos virtuvės tiesiog neegzistuoja! Garuose, kvapuose ir garsuose paskendęs turgus nustebins… Nepamirškite paragauti nuodėmingai skanios vietnamietiškos kavos! Ji čia švelni ir dvelkia amaretu…

Ilsimės viešbutyje.

 

4 DIENA

Hanojus–Halongo įlanka

Pusryčiaudami gaudome pirmuosius rytietiškos saulės spindulius ir nieko nelaukdami vykstame į Halongo įlanką. Nepamirškite, pakeliui akys gėrisi ryžių laukais ir po kūginėmis kepurėmis pasislėpusių vietinių siluetų „atvirutėmis“! Atvykus vaizdas nustulbins ir didžiausią kelionių veteraną. Ši vieta gyventojų dar vadinama ,,Nusileidusio drakono“ įlanka. Salų čia net 1969-ios galybės… Netikite? Suskaičiuokite patys!

Pasiekus Halongą gidas palydės į uostą. Čia jus pasveikins laivo kapitonas. Kajutės čia turi ir vonios kambarius, ir kitus patogumus, o pro langus – besikeičiantys, hipnotizuojantys vaizdai. Pasimėgaukite nuostabia gamta, stebėkite kitonišką vietinių kasdienybę ir netrukus virtuvės šefas pateiks pietus ant denio. Jūros gėrybės čia dieviško skonio… Paragaukite, be jų poilsis Vietname – neįsivaizduojamas! Laivui išmetus inkarą turėsite progą pasigrožėti stalaktitų ir stalagmitų urvais. Didžiuliai, vėsūs, tarsi išpuošti akmeniniais gėlių žiedynais… užgniaužė kvapą? Atsigaivinkite žydrojoje įlankoje. Ši kelionės į Vietnamą diena privers mėgautis kiekviena akimirka…

Nakvynė, pietūs ir vakarienė laive su saulėlydžiu horizonte ir tykiai teliūskuojančio vandens melodijomis!

 

5 DIENA

Halongo įlanka–Hanojus–Danang–Hoi An

Ryte keliamės sveikinami jau pabudusių paukščių. Prieš pusryčius siūlome kartu su vietiniais išbandyti Tai Chi pratimus ir giliai kvėpuojant keletą minučių pasimankštinti ant denio. Makšta pripildys sielą energijos naujai dienai, beliks pamaitinti kūna – pusryčiai su kvapnia vietnamietiška kava tam puikiai tiks.

Su įgula atsisveikinsite laivui prisišvartavus prie kranto. Ranka mosite vandens stichijai – šiandien kilsite į dangų! Tik prieš tai, grįžtame į Hanojų, kur gidas palydės į oro uostą – vyksite į Danangą. Atvykus būsite pervežti į Hoi An – užburiantį tūkstančio žibintų miestą su senovine architektūra, gaubiama nenusakomos ramumos ir tvarkingumo.

Nakvynė viešbutyje.

 

6 DIENA

Hoi An

Po sočių pusryčių šiandien kartu su gidu tyrinėsite Hoi An senamiestį. Pirmiausia aplankysite čerpėmis dengtą Japoniškąjį tiltą, senuosius Prekybos rūmus ir netruksite įsitikinti jog aplink veikia daugybė puikių meno galerijų, jaukių suvenyrų parduotuvėlių ir dirbtuvėlių. Stabtelėkite! Tikrai rasite kuo pradžiuginti laukiančius artimuosius.

Po žvalgybos mieste lankysitės amatininko namuose, kur iš arti susipažinsite su vietnamietiškų žibintų istorija. Čia galėsite ne tik stebėti ir klausytis pasakojimų, bet ir patys pasigaminti tradicinį žibintą rankomis. Dekoruokite ir parsivežkite namo dalelę Vietnamo šviesos. Vakare turėsite laisvo laiko – atsipūskite arba paklaidžokite po miestelio siaurutes gatveles. Įsitikinsite, jos Hoi Ane skendintį ne bauginančiose sutemose, o įvairiaspalvių žibintų šviesose.

Nakvynė viešbutyje.

 

7 DIENA

Hoi An–Danang–Hošiminas

Pasistirprinate ir keliaujate į oro uostą – skrisite į Hošiminą – tikrų tikriausią Azijos didmiesį. Atvykus, jus pasitiks vairuotojas, perveš į viešbutį. Pažintis su dar vienu Vietnamo miestu prasideda! Hošimine, kurį vietiniai vis dar pabrėžtinai vadina Saigonu, atostogos taps ypač dinamiškomis. Liksite priblokšti kokios skirtingos gali būti pietinė ir šiaurinė Vietnamo dalys! Šiame mieste susijungia gamtos grožis ir visai kitokia, nei iki šiol teko pažinti didmiesčio kultūra. Nekantraujate?

Po sočių pietų prakalbinti šį unikalų miestą padės jūsų palydovas – gidas. Drauge lankysite Vietnamui istoriškai ypač svarbius Nepriklausomybės rūmus. Nepamirškime ir Karo muziejaus – vienos emociškai stipriausių ir širdį virpinančių vietų. Įsiklausykite į intriguojančias Vietnamo karo detales ir susipažinkite su dar visai nesenai užverstu šios šalies istorijos puslapiu.

Ausys ir kojos po dar vienos atostogų dienos ilsisi viešbutyje.

 

8 DIENA

Hošiminas–Mekongo Delta

Pirmiausia – pusryčiai, o tuomet atsisveikiname su pakylėtuoju Hošiminu ir pajudame link Ben Tre – miestelio, esančio Mekongo deltoje. Pakeliui – ryžių plantacijos, kaimai nukabinėti spalvingais hamakais…. Vietiniai sako, kad būtent čia ir išvysite tikrąjį Vietnamo veidą. Atvykus į Ben Tre jūsų jau laukia laivas, kurio kapitonas pasiruošęs kelių valandų kelionei Mekongo upe. Upė čia kasdien tvinsta ir slūgsta, tačiau vietiniai lankstūs – su gamta nesipyksta ir su tokiu „diktatu“ susitaiko. Garantuojame, jog tokių žvejų namelių, užlietose pievose, ištisų plaukojančių kaimų su ligoninėmis, bažnyčiomis ir turgeliais nepamatysite niekur kitur.

Laivui prisišvartavus, sėdame į tuk-tuk – triratį taksi. Jis jus nuveš į vietinės šeimos restoranėlį. Atidžiai apžiūrėkite interjerą, degustuokite vietinius valgius, gurkštelkite kavos ir nepabijokie šeimininkės paklausti recepto – juk po kelionės ne viską pavyksta nusakyti žodžiais!

Grįžus, įspūdžiai į veningą sintezę suguls Hošimine. Nakvynė viešbutyje.

 

9 DIENA

Hošiminas–Mui Ne

Šiandien… turime jums planų tropikų rojuje Mui Ne.

Nekantraujate ? Papusryčiaukite ir vairuotojas jus nuveš į pasirinktą kurorto viešbutį. Kelionė truks apie 4-5 val., tačiau Vietnamas – tai kalnai, upės, miškai ir egzotiška augmenija, tad žvalgykitės ir tuoj išvysite nepakartojamo grožio kopas, siaurus balto smėlio paplūdimius, o jaukus vietos restoranėlis pasiūlys atsigaivinti vaisių kokteiliu. Įsitikinsite – Mui Ne paplūdimiai, kaip vieni nuostabiausių įvardijami ne be reikalo.

Nakvynė pasirinktame viešbutyje.

 

10–11 DIENA

Mui Ne

Po dinamiškos ir spalvingos pažinties, palikome vietos ir jūsų individualiems pomėgiams bei poreikiams. Pasilepinkite saule – atostogos Vietname dar nesibaigė, tad atsipalaiduokite ir leiskite naujų potyrių fragmentams susipinti į vientisą egzotišką pasakojimą!

Pusryčiai ir nakvynė pasirinktame viešbutyje.

 

12 DIENA

Mui Ne–Hošiminas

Susitinkame prie pusryčių stalo ir palyginę, ką saulė po dienos paplūdimyje nubučiavo labiausiai, grįžtam į jau pažįstamą Hošiminą. Pakeliui – šiaudinėmis kepurėmis pridengtos vietinių šypsenos, nepaliaujantis stebinti kraštovaizdis, nosį vis dar pakutenantys egzotiški kvapai ir palaiminga ramuma.

Pasiekę Hošiminą suspaudžiame lagaminų turinį, tvarkingai perlankstome sukneles ir šortus ir lekiame paskutinės minutės apsipirkimui. Vietinis turgus, kavos ir saldumynų parduotuvėlės čia pat. Nustebinkite artimuosius viena brangiausių kavų pasaulyje „Kopi Luwak“, dar vadinamos žebenkščių kava dėl ypatingo savo apdorojimo būdo. Kokio? Vietnamiečiai jums patys papasakos…

Prieš skrydį ilsimės viešbutyje

 

13–14 DIENA

Hošiminas–Vilnius

Šiandien paskutinė atostogų Vietname diena. Po pusryčių į automobilį talpinate per bemaž porą savaičių pasunkėjusį įspūdžių bagažą – būsite pervežti į oro uostą. Kelsite sparnus į Vilnių, kur vietoj lotoso formos pagodų jus pasitiks barokiniai bažnyčių bokštai. Kai spalvų ir kvapų ilgesio nepavyks numalšinti vakarinėmis nuotraukų peržiūromis – paskambinkite, mūsų komanda nukreips jus nauja kelionių kryptimi.

Skrydis į Vilnių su persėdimu viename Europos miestų.

 

 

MŪSŲ REKOMENDUOJAMI, O JŪSŲ PASIRENKAMI VIEŠBUČIAI MUI NE

 

 

 

Sunny Beach Resort 4****

Tdealus variantas išsiilgusiems ramumos ir trokštantiems tikrų atostogų. Prabangus viešbutis ant vandenyno kranto, apsuptas žalumos, palmių, kokosų giraičių ir balto smėlio paplūdimių… Didžiulis baseinas, restoranas, bei pramogos patiks tiek romantikos ieškančioms poroms, tiek šeimoms su savo mažyliais. Viskas pagal jūsų poreikius: dviračių nuoma, ekskursijų organizavimas ar tiesiog grožėjiasis tiesiai iš baro atsiveriančiu vaizdu į vandenyną.

Maitinimo tipas: BB (pusryčiai)

Kaina: turas ir 3 nakvynės Sunny Beach Resort viešbutyje 1240 €

 

Terracotta Resort 4****

Nepaisant to, jog šis prabangus viešbutis įsikūręs Mui Ne miesto centre, jį supa žaluma, palmių giraitės ir… vandenyno krantas. Plaukiokite didžiuliame Terracotta Resor baseine ir mėgaukitės poilsiu erdviuose, nesenai renovuotuose kambariuose. Išskirtinis aptarnavimas bei restorano meniu – patenkinantais paliks ir pačius išrankiausius svečius. Poilsis neiškeliant kojos iš viešbučio teritorijos skamba nuobodžiai ? Pasivaikščiokite miestelio centre – jis visai netoliese..

Maitinimo tipas: BB (pusryčiai)
Kaina: turas ir 4 nakvynės Terracotta Resort viešbutyje 1256 €

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Vietiniai skrydžiai su oro uostų mokesčiais
7 nakvynės kruopščiai atrinktuose ir partnerių rekomenduotuose Vietnamo 3*** – 4**** viešbučiuose
1 nakvynė laive Halongo įlankoje su pilnu maitinimu
3 nakvynės poilsio metu pasirinktame viešbutyje
Pusryčiai viešbučiuose kelionės po Vietnamą metu
Kelionės Vietname transportas su oro kondicionieriumi (pasitikimai oro uoste, pervežimai į oro uostus, pervežimai tarp miestų, pervežimai turų po miestus metu)
Angliškai kalbančio gido paslaugos Vietname (rusiškai kalbantis gidas – už papildomą mokestį)
Vietnamo vizos įforminimas (už įklijavimą mokama oro uoste)

 

 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

Tarptautinio skrydžio bilietas (specialus Baltic Tours pasiūlymas, kaina nuo 765 €)
Įėjimai į lankomus objektus (~15 €)
Arbatpinigiai
Vietnamo vizos įklijavimas (~45 €, su savimi reikia turėti dvi spalvotas nuotraukas)
Būtinųjų medicininių išlaidų draudimas (nuo 14,48 €)
Pietūs, vakarienės (nepaminėti „Į kelionės kainą įskaičiuota“)
Rusiškai kalbančio gido paslaugos turų po miestus metu Vietname
Pasirenkami turai
Asmeninės išlaidos

 

 

PASTABOS:

Kaina pateikta vienam asmeniui keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje
Rekomenduojame kelionę užsisakyti iš anksto – didesnė tikimybė rasti pigius skrydžio bilietus
Kainos gali nežymiai kisti nuo pasirinktų datų ir/arba valiutų kurso svyravimų
Yra galimybė keisti turo ir poilsio trukmę Vietname
Galime pakoreguoti viešbučių kategoriją, maitinimo tipą, lankomus objektus pagal Jūsų poreikius
Ir mūsų auksinė taisyklė! Didesnė grupė – mažesnė kelionės kaina!

Norite gauti daugiau informacijos?

Hanojus

Hanojus


Halongo įlanka

20.925534, 107.184612


Danang

Danang, Da Nang, Vietnam


Hoi An

Hoi An, Quang Nam Province, Vietnam


Hošiminas

Hošiminas


Mui Ne

Mui Ne


Kelionės programa
 • 1-2 diena Vilnius–Hanojus
 • 3 diena Hanojus
 • 4 diena Hanojus–Halongo įlanka
 • 5 diena Halongo įlanka–Hanojus–Danang–Hoi An
 • 6 diena Hoi An
 • 7 diena Hoi An–Danang–Hošiminas
 • 8 diena Hošiminas–Mekongo Delta
 • 9 diena Hošiminas–Mui Ne
 • 10-11 diena Mui Ne
 • 12 diena Mui Ne–Hošiminas
 • 13-14 diena Hošiminas–Vilnius

Turite klausimų? Susisiekite!

+370 5 266 1616 egle@baltictours.lt
Eglė
Kelionių ekspertė
BALTICTOURS-KELIONĖS
TEZTOUR-KELIONĖS
NOVATURO-KELIONĖS
EGZOTINĖS-KELIONĖS