×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt
 • Pradžia
 • Vietnamas aplankant Sapa ir poilsis Mui Ne
14 naktų
nuo € 1360

Vietnamas aplankant Sapa ir poilsis Mui Ne

Kur praeitis tampa dabartimi tiesiog einant...
vietnamas-aplankant-sapa-ir-poilsis-mui-ne

Ausiai nepažįstami vietinių balsai skamba kaip egzotiška muzika, kurios ritmu laikrodžių rodyklės ima suktis atgal vos įlipus į naktinį traukinį… Ar taip įsivaizdavote savo kelionę į Vietnamą? „Baltic Tours“ komanda atrinko išskirtinį maršrutą po Vietnamo šiaurę ir pietus. Tai puiki proga panardyti motorolerių užtvindytomis gatvėmis ir aplankyti kalnuotąjį, debesis siekiantį Sapa regioną, pasiliekant laiko atgauti jėgas balto smėlio nuklotame Mui Ne kurorte.

Akimis glostysime žaliuojančius ryžių laukus, žavėsimės saulėlydžiais ir patys imsimės veiksmo: nersim į kalnų rūką, kad pasiektume Sapa, irsimės valtimis Mekongo deltoje, gaudysime rytietiškos saulės spindulius, masažuodami kojas balto smėlio paplūdimiuose, skalaujamuose žydro vandens Mui Ne. Nuotykiai, poilsis ir ramybė čia virs sinonimais. Pasiruošę savo kišenes pripildyti milijonais dongų?

 

1–2 DIENA

Vilnius–Hanojus

Lėktuvas sparnais vaiko debesis ir jūs jau iš vienos sostinės – Vilniaus – keliaujate į kitą – Vietname įsikūrusį Hanojų (dėmesio, vaizdas pro langą akimirkai bus pertrauktas persėdimo viename Europos miestų).

Laikas, datos ir įvairiausi terminai išsisklaido dar nespėjus kirsti Europos sienos ir spalvingos atostogos Vietname prasideda… Įsiliekite į neįprastai šurmuliuojantį gyvenimą – čia verda net 90 mln. gyventojų! Nesijaudinkite, atvykus neįprastame šurmylyje orientuotis padės Hanojaus oro uoste jūsų jau laukiantys kruopščiai atrinktų „Baltic Tours“ partnerių atstovai. Gidas šiandien bus kelionės į viešbutį palyda. Metas atsikvėpti po skrydžio…

Nakvynė viešbutyje.

 

3 DIENA

Hanojus–Lao Cai

Rytas prasideda sočiais pusryčiais, po kurių gidas pakvies aplankyti Hošimino mauzoliejų. Mauzoliejų pastatė Vietnamo revoliucionierius, norėdamas pagerbti Demokratinės Vietnamo Respublikos prezidento Ho Ši Mino nuopelnus. Griežtas pastato siluetas, nuolat sergimas garbės sargybos ypač įspūdingai atrodo tuomet, kai uniformuoti vyriškiai, aukštai keldami kojas, žygiuoja pakeisti stovinčiųjų…
O ar kada teko domėtis budizmu? Vietname tai vyraujanti religija, tad tiesiog būtina išvysti One Pillar pagodą. Tokia pat įspūdinga ir Temple of Literature. Pasivaikščiokite po įstabųjį šios šventyklos parką! Išmintingi pamokymai akmeninėse plokštėse – įkvėpimas visai dienai!
Bevaikštinėdami išalkote? Garuose, kvapuose ir garsuose paskendęs turgus nustebins… Tik nepamirškite paragauti nuodėmingai skanios vietnamietiškos kavos! Ji čia švelni ir dvelkia amaretu… Po egzotiškų pietų – tradicinis Vietnamo vandens lėlių teatro pasirodymas. Šis teatras – unikali kasdienio gyvenimo kaime ir senovinių vietos pasakojimų sintezė… Nustebsite, kiek daug apie savo gyvenimo ypatumus ir istoriją galima nupasakoti ne žodžiais, o pasakiškais vaizdais.
Vakare su gidu keliausite į traukinių stotį. Jei kada svajojote apie romantišką naktinę kelionę traukiniu, stebint pro langą nakties tamsoje skęstančius kaimelius, tai šiandien tam lemta išsipildyti. Patogiuose keturvietės kajutės gultuose (yra galimybė užsisakyti dvivietę kajutę už papildomą priemoką) kelionės judesys ir ramus miegas taps vienu nedalomu malonumu.

 

4 DIENA

Lao Cai–Sapa–Tavan

Anksti ryte atvyksite į Lao Cai – pasienio miestą su Kinija, kurio pavadinimo skambesys mūsų ausiai lyg lietuviški „laukai”. Čia jus šypsodamosi pasitiks per amžius autentiškumo nepraradusios kalnuose gyvenančios tautelės. Įsitikinsite, jog unikalus čia ne tik gyvenančiųjų būdas, visai kitokie ir akimis sunkiai aprėpiami peizažai.
Taigi, šokame iš tarytum laiku, o ne vietnamietiškais bėgiais dundėjusio traukinio. Stotelėje atlikus vieną kitą tempimo pratimą, kartu su gidu leidžiamės į kelionę kalnų keliukais, vedančiais link Sapa miesto. Jei mankšta žvalumo nesuteikė, nesijaudinkite, pakeliui būtinai sustosite pusryčių vietiniame restoranėlyje. Besimėgaudami kavos puodeliu, pasigrožėkite horizonte išnyrančiomis kalnų viršukalnėmis, o tuomet patys tęskite žygį šiuo vaizdingu maršrutu per Muong Hoa kalnų slėnį. Pakeliui – kaimelis, kuriame gyvenimus gyvena vietinė Hmong tautelė. Kinai ilgus amžius bandė sunaikinti šią tautą (Hmong reiškia ,,laisvi žmonės”), draudė jiems kalbėti gimtąja kalba, tad vietos moterys savo kalbos simbolius pradėjo koduoti siuvinėdamos drabužius. Iki šiol vietiniai čia gyvena panašiai, kaip prieš šimtus metų gyveno jų protėviai – namuose čia sunkiai rastumėte elektros energiją ar vandentiekį. Rodos, kalnuose laikrodžiai tiksi atgal, tad kelionė laiku tęsiasi – praeities papročiai ir buitis tampa regimybe tiesiog einant…

Po žygio kojas masažuojame Sapa mieste.

 

5 DIENA

Sapa–Tautinių mažumų turgelis–Lao Cai–Hanojus

Sapa – tartum ant debesies įsikūręs miestas – slepia savo veidą rytmečio rūke daugiau nei 1600 m. aukštyje. Gyvenimas čia ramus ir pastovus, kaip kalnų siluetai. Vietos gyventojai čia daugiausiai verčiasi prekyba – siūlo atvykstantiems turistams rankų darbo suvenyrus, šilko, augalų nuovirais dažomus drabužius… Papusryčiavę, po rankdarbių prekystalius galėsite pasižvalgyti ir patys – į čia vykstantį tautinių mažumų turgelį susirenka kone visos apylinkių gentys. Turgelis tiesiog mirga tradicinių rūbų spalvomis, kvepia neragautais vaisiais, apsuka galvas lyg toms stiklainiuose uždarytoms naminuke nugirdytoms kobroms. Papuošiame kaklus rankų darbo vėriniais ir tiek akimis, tiek siela atsiduodame tarp kalnų skambančiai chaotiškai turgaus muzikai…
Po margaspalvės prekybos ir garsų įvairovės neprarasdami ritmo judame į traukinių stotį. Lange – ramybė, viena kitą keičiančios ryžių terasos ir kalnų masyvai, kuriuos stebint dienos įspūdžiai perauga į keturvietėje traukinio kajutėje sapnuojamą sapną (yra galimybė užsisakyti dvivietę kajutę už papildomą priemoką).

 

6 DIENA

Hanojus–Halongo įlanka

Hanojų pasieksime ankstyvą rytą. Pirmasis labo ryto šiandien palinkės vairuotojas, nuvešiantis jus į tarpinį viešbutį pusryčių. Tačiau viešbutyje neužsibūsime – pasisotinę, rytietiškos saulės spindulių vyksime gaudyti į Halongo įlanką. Pakeliui, akys gėrisi ryžių laukais ir po kūginėmis kepurėmis pasislėpusių vietinių siluetų „atvirutėmis“… Halongas neabejotinai nustulbins ir didžiausią kelionių veteraną. Ši vieta gyventojų dar vadinama ,,Nusileidusio drakono“ įlanka, kur salų net 1969-ios galybės… Netikite? Suskaičiuokite patys!

Pasiekus Halongą gidas palydės į uostą. Čia jus pasveikins laivo kapitonas. Kajutės čia turi ir vonios kambarius, ir kitus patogumus, o pro langus – besikeičiantys, hipnotizuojantys vaizdai. Pasimėgaukite nuostabia gamta, stebėkite kitonišką vietinių kasdienybę ir netrukus virtuvės šefas pateiks pietus ant denio. Jūros gėrybės čia dieviško skonio… Paragaukite, be jų poilsis Vietname – neįsivaizduojamas! Laivui išmetus inkarą turėsite progą pasigrožėti stalaktitų ir stalagmitų urvais. Didžiuliai, vėsūs, tarsi išpuošti akmeniniais gėlių žiedynais… užgniaužė kvapą? Atsigaivinkite žydrojoje įlankoje. Ši kelionės į Vietnamą diena privers mėgautis kiekviena akimirka…

Nakvynė, pietūs ir vakarienė laive su saulėlydžiu horizonte ir tykiai teliūskuojančio vandens melodijomis!

 

7 DIENA

Halongo įlanka–Hanojus–Hošiminas

Ryte keliamės sveikinami jau pabudusių paukščių. Prieš pusryčius siūlome kartu su vietiniais išbandyti Tai Chi pratimus ir giliai kvėpuojant keletą minučių pasimankštinti ant denio. Mankšta pripildys sielą energijos naujai dienai, beliks pamaitinti kūną – pusryčiai su kvapnia vietnamietiška kava tam puikiai tiks.

Su įgula atsisveikinsite laivui prisišvartavus prie kranto. Ranka mosite vandens stichijai – šiandien kilsite į dangų! Tik prieš tai, grįžtame į Hanojų, kur gidas palydės į oro uostą – vyksite į pietinę Vietnamo dalį – Hošiminą. Vos atskridus, būsite pasitikti ir pervežti į viešbutį poilsiui.

Nakvynė viešbutyje.

 

8 DIENA

Hošiminas–Mekongo delta

Pirmiausia – pusryčiai, o tuomet pajudame Ben Tre miestelio link, esančio Mekongo deltoje. Pakeliui – ryžių plantacijos, kaimai nukabinėti spalvingais hamakais… Vietiniai sako, kad būtent čia ir išvysite tikrąjį Vietnamo veidą. Atvykus į Ben Tre jūsų jau laukia laivas, kurio kapitonas pasiruošęs kelių valandų kelionei Mekongo upe. Upė čia kasdien tvinsta ir slūgsta, tačiau vietiniai lankstūs – su gamta nesipyksta ir su tokiu „diktatu“ susitaiko. Garantuojame, jog tokių žvejų namelių, užlietose pievose, ištisų plaukiojančių kaimų su ligoninėmis, bažnyčiomis ir turgeliais nepamatysite niekur kitur.

Laivui prisišvartavus, sėdame į tuk-tuk – triratį taksi. Jis jus nuveš į vietinės šeimos restoranėlį. Atidžiai apžiūrėkite interjerą, degustuokite vietinius valgius, gurkštelkite kavos ir nepabijokite šeimininkės paklausti recepto – juk po kelionės ne viską pavyksta nusakyti žodžiais!

Grįžus, įspūdžiai į vieningą sintezę suguls Hošimine. Nakvynė viešbutyje.

 

9 DIENA

Hošiminas–Mui Ne

Po pusryčių viešbutyje, kartu su gidu, pradėsite aktyvią pažintį su Hošiminu. Šiame mieste gyvena 8 milijonai gyventojų, iš jų net kas antras gyventojas turi motorolerį. Taigi, didmiestyje jų yra apie 4 milijonus. Niekur kitur pasaulyje neišvysite tokio kiekio ryškiaspalvių burzgiančių motorolerių! Po to drauge su gidu lankysite Vietnamui istoriškai ypač svarbius Nepriklausomybės rūmus. Nepamirškime ir Karo muziejaus – vienos emociškai stipriausių ir širdį virpinančių vietų. Įsiklausykite į intriguojančias Vietnamo karo detales ir susipažinkite su dar visai neseniai užverstu šios šalies istorijos puslapiu…

Po pietų, atsisveikinsite su gidu. Jūsų lauks pervežimas patogiu, oro kondicionuojamu automobiliu į tropikų rojų – Mui Ne.

Tuoj išvysite nepakartojamo grožio kopas, siaurus balto smėlio paplūdimius, o jaukus vietos restoranėlis pasiūlys atsigaivinti vaisių kokteiliu. Įsitikinsite – Mui Ne paplūdimiai nuostabiausiais įvardijami ne be reikalo.

Nakvynės viešbutyje.

 

10–12 DIENA

Mui Ne

Po aktyvios ir spalvingos pažinties, palikome vietos ir jūsų individualiems pomėgiams bei poreikiams. Pasilepinkite saule – atostogos Vietname dar nesibaigė, tad atsipalaiduokite ir leiskite naujų potyrių fragmentams susipinti į vientisą egzotišką pasakojimą!

Pusryčiai ir nakvynės pasirinktame viešbutyje.

 

13–14 DIENA

Hošiminas–Vilnius

Šiandien paskutinė atostogų Vietname diena. Po pusryčių į automobilį talpinate per bemaž porą savaičių pasunkėjusį įspūdžių bagažą – būsite pervežti į oro uostą. Kelsite sparnus į Vilnių, kur vietoj lotoso formos pagodų jus pasitiks barokiniai bažnyčių bokštai. Kai spalvų ir kvapų ilgesio nepavyks numalšinti vakarinėmis nuotraukų peržiūromis – paskambinkite, mūsų komanda nukreips jus nauja kelionių kryptimi.

Skrydis į Vilnių su persėdimu viename Europos miestų.

 

 

MŪSŲ REKOMENDUOJAMI, O JŪSŲ PASIRENKAMI VIEŠBUČIAI MUI NE

 

Sunny Beach Resort 4****

Idealus variantas išsiilgusiems ramumos ir trokštantiems tikrų atostogų. Prabangus viešbutis ant vandenyno kranto, apsuptas žalumos, palmių, kokosų giraičių ir balto smėlio paplūdimių… Didžiulis baseinas, restoranas, bei pramogos patiks tiek romantikos ieškančioms poroms, tiek šeimoms su savo mažyliais. Viskas pagal jūsų poreikius: dviračių nuoma, ekskursijų organizavimas ar tiesiog grožėjiasis tiesiai iš baro atsiveriančiu vaizdu į vandenyną.

Maitinimo tipas: BB (pusryčiai)

Kaina: turas ir 4 nakvynės Sunny Beach Resort viešbutyje 1360 €

 

Terracotta Resort 4****

Nepaisant to, jog šis prabangus viešbutis įsikūręs Mui Ne miesto centre, jį supa žaluma, palmių giraitės ir… vandenyno krantas. Plaukiokite didžiuliame Terracotta Resor baseine ir mėgaukitės poilsiu erdviuose, nesenai renovuotuose kambariuose. Išskirtinis aptarnavimas bei restorano meniu – patenkinantais paliks ir pačius išrankiausius svečius. Poilsis neiškeliant kojos iš viešbučio teritorijos skamba nuobodžiai ? Pasivaikščiokite miestelio centre – jis visai netoliese..

Maitinimo tipas: BB (pusryčiai)

Kaina: turas ir 4 nakvynės Terracotta Resort viešbutyje 1465 €

 

Anantara Mui Ne Resort 5*****

Ieškantiems ypatingos prabangos bei aptarnavimo, norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio bei mėgautis tikromis atostogomis. Ant vandenyno kranto įkurtas, apsuptas žalumos ir palmių giraičių, Anantara Mui Ne Resort viešbutis gali pasiūlyti privatumą, šiuolaikiškus, tačiau vietnamietiška kultūra dvelkiančius kambarius bei ypatingą dėmesį detalėms. Šis viešbutis drąsiai tituluojamas vienu geriausių viešbučių visame Mui Ne kurorte ir tuo tikrai įsitikinsite patys.

Maitinimo tipas: BB (pusryčiai)

Kaina: turas ir 4 nakvynės Anantara Mui Ne Resort viešbutyje 1718 €

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Vietiniai skrydžiai su oro uostų mokesčiais
1 nakvynė laive Halongo įlankoje su pilnu maitinimu
4 nakvynės poilsio metu pasirinktame viešbutyje Mui Ne
Pasirinkus viešbučių komforto kategoriją poilsiui (3***, 4**** ar 5*****), ta pati kategorija galios ir 6 nakvynėms ekskursijų metu
Pusryčiai viešbučiuose kelionės po Vietnamą metu
Kelionės Vietname transportas su oro kondicionieriumi (pasitikimai oro uoste, pervežimai į oro uostus, pervežimai tarp miestų, pervežimai turų po miestus metu)
Rusiškai kalbančio gido paslaugos Vietname
Įėjimai į lankomus objektus
Vietnamo vizos įforminimas (už įklijavimą mokama oro uoste)

 

 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

Tarptautinio skrydžio bilietas (specialus Baltic Tours pasiūlymas, kaina nuo 765 €)
Arbatpinigiai
Vietnamo vizos įklijavimas (~45 €, su savimi reikia turėti dvi spalvotas nuotraukas)
Būtinųjų medicininių išlaidų draudimas (nuo 14,48 €)
Pietūs, vakarienės (nepaminėti „Į kelionės kainą įskaičiuota“)
Pasirenkami turai
Asmeninės išlaidos

 

PASTABOS:

Kaina pateikta vienam asmeniui keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje
Rekomenduojame kelionę užsisakyti iš anksto – didesnė tikimybė rasti pigius skrydžio bilietus
Kainos gali nežymiai kisti nuo pasirinktų datų ir/arba valiutų kurso svyravimų
Yra galimybė keisti turo ir poilsio trukmę Vietname
Galime pakoreguoti viešbučių kategoriją, maitinimo tipą, lankomus objektus pagal Jūsų poreikius
Ir mūsų auksinė taisyklė! Didesnė grupė – mažesnė kelionės kaina!

Norite gauti daugiau informacijos?

Hanojus

Hanojus, Hà Nội, Vietnamas


Lao Cai

Lao Cai, Vietnam


Sapa

Sapa, Vietnam


Halongo įlanka

20.925534, 107.184612


Hošiminas

Hošiminas, Ho Chi Minh, Vietnam


Mui Ne

Mui Ne


Kelionės programa
 • 1-2 diena Vilnius–Hanojus
 • 3 diena Hanojus–Lao Cai
 • 4 diena Lao Cai–Sapa–Tavan
 • 5 diena Sapa–Tautinių mažumų turgelis–Lao Cai–Hanojus
 • 6 diena Hanojus–Halongo įlanka
 • 7 diena Halongo įlanka–Hanojus–Hošiminas
 • 8 diena Hošiminas–Mekongo Delta
 • 9 diena Hošiminas–Mui Ne
 • 10-12 diena Mui Ne
 • 13-14 diena Mui Ne–Hošiminas–Vilnius

Turite klausimų? Susisiekite!

+370 5 266 1616 egle@baltictours.lt
Eglė
Kelionių ekspertė
BALTICTOURS-KELIONĖS
TEZTOUR-KELIONĖS
NOVATURO-KELIONĖS
EGZOTINĖS-KELIONĖS