×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt
 • Pradžia
 • Vietnamą ir poilsis Mui Ne/Phu Quoc
14 naktų
nuo € 1160

Vietnamą ir poilsis Mui Ne/Phu Quoc

Atostogų maršrutas po šiaurinį ir pietinį Vietnamą

Ausiai nepažįstami vietinių balsai, intensyvios spalvos, kvapai ir skoniai… Ar taip įsivaizdavote Vietnamą? Tam, kad nekiltų abejonių, Baltic Tours komanda atrinko net du įdomiausius maršrutus po Vietnamą. Puiki proga pažinti šalies šiaurę ir pietus, pasiliekant laiko poilsiui balto smėlio nuklotame pasirinktame kurorte.

Akimis glostysime žaliuojančius ryžių laukus, žavėsimės saulėlydžiais ir patys imsimės veiksmo: irsimės valtimis Mekongo deltoje, gaudysime rytietiškos saulės spindulius, masažuodami kojas balto smėlio paplūdimuose, skalaujamuose žydro vandens Mui Ne arba egzotiškojoje Phu Quoc saloje. Nuotykiai, poilsis ir ramybė čia virs sinonimais. Pasiruošę savo kišenes pripildyti milijonais dongų?

 

1–2 DIENA

Vilnius–Hanojus

Lėktuvas sparnais vaiko debesis ir jūs jau iš vienos sostinės – Vilniaus – keliaujate į kitą – Vietname įsikūrusį Hanojų (dėmesio, vaizdas pro langą akimirkai bus pertrauktas persėdimo).

Laikas, datos ir įvairiausi terminai išsisklaido dar nespėjus kirsti Europos sienos ir spalvingos atostogos Vietname prasideda… Įsiliekite į neįprastai šurmuliuojantį gyvenimą – jame čia verda net 90 mln. gyventojų! Nesijaudinkite, atvykus neįprastame dinamizme orientuotis padės Hanojaus oro uoste jūsų jau laukiantys kruopščiai atrinkti patikimi „Baltic Tours“ partneriai. Gidas šiandien bus kelionės į viešbutį palyda. Metas atsikvėpti po skrydžio…

Nakvynė viešbutyje.

 

3 DIENA

Hanojus

Rytas prasideda sočiais pusryčiais po kurių gidas pakvies aplankyti Hošimino mauzoliejų. Mauzoliejų pastatė Vietnamo revoliucionierius, norėdamas pagerbti Demokratinės Vietnamo Respublikos prezidento Ho Ši Mino nuopelnus. Griežtas pastato siluetas, nuolat sergimas garbės sargybos ypač įspūdingai atrodo tuomet, kai uniformuoti vyriškiai, aukštai keldami kojas, žygiuoja pakeisti stovinčiųjų…
O ar kada teko domėtis budizmu? Vietname tai vyraujanti religija, tad tesiog būtina išvysti One Pillar Pagodą. Tokia pat įspūdinga ir Temple of Literature. Pasivaikščiokite po įstabųjį šventyklos parką! Išmintingi pamokymai akmeninėse plokštėse – įkvėpimas visai dienai! Išalkote? Atostogos Vietname be kvapniosios Azijos virtuvės tiesiog neegzistuoja! Garuose, kvapuose ir garsuose paskendęs turgus nustebins… Nepamirškite paragauti nuodėmingai skanios vietnamietiškos kavos! Ji čia švelni ir dvelkia amaretu…

Ilsimės viešbutyje.

 

4 DIENA

Hanojus–Halongo įlanka

Pusryčiaudami gaudome pirmuosius rytietiškos saulės spindulius ir nieko nelaukdami vykstame į Halongo įlanką. Nepamirškite, pakeliui akys gėrisi ryžių laukais ir po kūginėmis kepurėmis pasislėpusių vietinių siluetų „atvirutėmis“! Atvykus vaizdas nustulbins ir didžiausią kelionių veteraną. Ši vieta gyventojų dar vadinama ,,Nusileidusio drakono“ įlanka. Salų čia net 1969-ios galybės… Netikite? Suskaičiuokite patys!

Pasiekus Halongą gidas palydės į uostą. Čia jus pasveikins laivo kapitonas. Kajutės čia turi ir vonios kambarius, ir kitus patogumus, o pro langus – besikeičiantys, hipnotizuojantys vaizdai. Pasimėgaukite nuostabia gamta, stebėkite kitonišką vietinių kasdienybę ir netrukus virtuvės šefas pateiks pietus ant denio. Jūros gėrybės čia dieviško skonio… Paragaukite, be jų poilsis Vietname – neįsivaizduojamas! Laivui išmetus inkarą turėsite progą pasigrožėti stalaktitų ir stalagmitų urvais. Didžiuliai, vėsūs, tarsi išpuošti akmeniniais gėlių žiedynais… užgniaužė kvapą? Atsigaivinkite žydrojoje įlankoje. Ši kelionės į Vietnamą diena privers mėgautis kiekviena akimirka…

Nakvynė, ir vakarienė laive su saulėlydžiu horizonte ir tykiai teliūskuojančio vandens melodijomis!

 

5 DIENA

Halongo įlanka–Hanojus–Hošiminas

Ryte keliamės sveikinami jau pabudusių paukščių. Prieš pusryčius siūlome kartu su vietiniais išbandyti Tai Chi pratimus ir giliai kvėpuojant keletą minučių pasimankštinti ant denio. Mankšta pripildys sielą energijos naujai dienai, beliks pamaitinti kūna – pusryčiai su kvapnia vietnamietiška kava tam puikiai tiks.

Su įgula atsisveikinsite laivui prisišvartavus prie kranto. Ranka mosite vandens stichijai – šiandien kilsite į dangų! Tik prieš tai, grįžtame į Hanojų, kur gidas palydės į oro uostą – vyksite į pietinę Vietnamo dalį – Hošiminą. Vos atskridus, būsite pasitikti ir pervežti į viešbutį poilsiui.

Nakvynė viešbutyje.

 

6 DIENA

Hošiminas–Cu Chi–Hošiminas

Po pusryčių viešbutyje, kartu su gidu, vyksite aplankyti garsiųjų Cu Chi tunelių. Tai ypatinga tunelių sistema, kuri driekiasi po žeme maždaug 200 km. nuo Hošimino iki pat Kambodžos. Tai pati tinkamiausia vieta, norint pažinti su Vietnamo istoriją ir kultūrą…

Po pietų pradėsite aktyvią pažintį su Hošiminu. Šiame mieste gyvena 8 milijonai gyventojų, iš jų net kas antras gyventojas turi motorolerį. Taigi, didmiestyje jų yra apie 4 milijonus. Niekur kitur pasaulyje neišvysite tokio kiekio ryškiaspalvių, burzgiančių motorolerių! Po to drauge su gidu lankysite Vietnamui istoriškai ypač svarbius Nepriklausomybės rūmus. Nepamirškime ir Karo muziejaus – vienos emociškai stipriausių ir širdį virpinančių vietų. Įsiklausykite į intriguojančias Vietnamo karo detales ir susipažinkite su dar visai nesenai užverstu šios šalies istorijos puslapiu…

Nakvynė viešbutyje.

 
7 DIENA

Hošiminas–Mekongo Delta

Pirmiausia – pusryčiai, o tuomet atsisveikiname su pakylėtuoju Hošiminu ir pajudame link Ben Tre – miestelio, esančio Mekongo deltoje. Pakeliui – ryžių plantacijos, kaimai nukabinėti spalvingais hamakais… Vietiniai sako, kad būtent čia ir išvysite tikrąjį Vietnamo veidą. Atvykus į Ben Tre jūsų jau laukia laivas, kurio kapitonas pasiruošęs kelių valandų kelionei Mekongo upe. Upė čia kasdien tvinsta ir slūgsta, tačiau vietiniai lankstūs – su gamta nesipyksta ir su tokiu „diktatu“ susitaiko. Garantuojame, jog tokių žvejų namelių, užlietose pievose, ištisų plaukojančių kaimų su ligoninėmis, bažnyčiomis ir turgeliais nepamatysite niekur kitur.

Laivui prisišvartavus, sėdame į tuk-tuk – triratį taksi. Jis jus nuveš į vietinės šeimos restoranėlį. Atidžiai apžiūrėkite interjerą, degustuokite vietinius valgius, gurkštelkite kavos ir nepabijokie šeimininkės paklausti recepto – juk po kelionės ne viską pavyksta nusakyti žodžiais!

Grįžus, įspūdžiai į veningą sintezę suguls Hošimine. Nakvynė viešbutyje.


8 DIENA

Hošiminas–Mui Ne/Phu Quoc

Ryte, po pusryčių vyksite į oro uostą, atsisveikinsite su gidu. Jūsų lauks pervežimas patogiu, oro kondicionuojamu automobiliu į tropikų rojų – Mui Ne arba patogus skrydis į Phu Quoc salą.

Tuoj išvysite nepakartojamo grožio kopas, siaurus balto smėlio paplūdimius, o jaukus vietos restoranėlis pasiūlys atsigaivinti vaisių kokteiliu. Įsitikinsite – Mui Ne paplūdimiai, kaip vieni nuostabiausių įvardijami ne be reikalo.

Jei pasirinksite egzotiškąją Pqu Quoc salą, netoli Kambodžos krantų, suprasite atsidūrę poilsio oazėje. Vietinių Pqu Quoc tituoluojama kaip viena gražiausių ir romantiškiausių salų visame Vietname. Idiliškas salos grožis tiesiog kerintis – balto smėlio paplūdimiai, žydras vanduo bei daugybė nulinkusių palmių. Atostogos Vietname – stulbinantys reginiai…

Nakvynės pasirinktame viešbutyje.


9–11 DIENA

Mui Ne/Phu Quoc

Po dinamiškos ir spalvingos pažinties, palikome vietos ir Jūsų individualiems pomėgiams bei poreikiams. Pasilepinkite saule – atostogos Vietname dar nesibaigė, tad atsipalaiduokite ir leiskite naujų potyrių fragmentams susipinti į vientisą egzotišką pasakojimą!

Pusryčiai ir nakvynės pasirinktame viešbutyje.

 

12 DIENA

Mui Ne/Phu Quoc–Hošiminas

Susitinkame prie pusryčių stalo ir palyginę ką saulė po dienos paplūdimyje nubučiavo labiausiai, grįžtam į jau pažįstamą Hošiminą. Pakeliui – šiaudinėmis kepurėmis pridengtos vietinių šypsenos, nepaliaujantis stebinti kraštovaizdis, nosį vis dar pakutenantys egzotiški kvapai ir palaiminga ramuma.

Pasiekę Hošiminą suspaudžiame lagaminų turinius, tvarkingai perlankstome sukneles ir šortus ir lekiame paskutinės minutės apsipirkimui. Vietinis turgus, kavos ir saldumynų parduotuvėlės čia pat.

Prieš skrydį ilsimės viešbutyje


13–14 DIENOS

Hošiminas–Vilnius

Šiandien paskutinė atostogų Vietname diena. Po pusryčių į automobilį talpinate per bemaž porą savaičių pasunkėjusį įspūdžių bagažą – būsite pervežti į oro uostą. Kelsite sparnus į Vilnių, kur vietoj lotoso formos pagodų jus pasitiks barokiniai bažnyčių bokštai. Kai spalvų ir kvapų ilgesio nepavyks numalšinti vakarinėmis nuotraukų peržiūromis – paskambinkite, mūsų komanda nukreips jus nauja kelionių kryptimi.

Skrydis į Vilnių su persėdimu viename Europos miestų.

 

MŪSŲ REKOMENDUOJAMI, O JŪSŲ PASIRENKAMI VIEŠBUČIAI PHU QUOC SALOJE
Saigon Phu Quoc Resort 4****

Puikus viešbutis, įkurtas ant vandenyno kranto. Romantišos vakarienės, pramogos vaikams bei vietinių organizuojamos ekskursijos suteiks naujų spalvų atostogoms Vietname. Galėsite atsipalaiduoti SPA centre, išbandyti profesionalius masažus, nardymą, ilsėtis balto smėlio paplūdimyje arba pasinaudoti nemokama dviračių nuomos paslauga.
Kaina: turas ir 4 nakvynės Saigon Phu Quoc Resort viešbutyje 1340 €

 

 

Eden Resort 4****

Phu Quoc saloje, ant vandenyno kranto įkurtas viešbutis. Puikiai tiks tiems, kurie ieško ypatingo aptarnavimo, išskirtinės gastronomijos bei šiuolaikiškos prabangos. Eden Resort apsuptas žalumos ir puikuojasi privačiu balto smėlio paplūdimiu. Tai subtilia prabanga dvelkiantis kurortas, kuris nepaliks abejingo nei vieno.
Kaina: turas ir 4 nakvynės Eden Resort viešbutyje 1338 €

 

 

Long Beach Resort Phu Quoc 5*****

Prabangus išskirtinio interjero viešbutis ant žydrojo vandenyno kranto. Čia jausitės lyg sapne. Puikus maistas ir malonus aptarnavimas – tai, kuo didžiuojasi Long Beach Resort Phu Quoc viešbutis. Nardymo ir žvejybos turai, ekskursijos po salą – kelios iš daugelio viešbučio pramogų. Long Beach Resort Phu Quoc viešbutis apsuptas palmių giraičių ir balto smėlio paplūdimių laukia jūsų…
Kaina: turas ir 4 nakvynės Long Beach Resort Phu Quoc viešbutyje 1344 €

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Vietiniai skrydžiai su oro uostų mokesčiais
6 nakvynės kruopščiai atrinktuose ir partnerių rekomenduotuose Vietnamo 3*** – 4**** viešbučiuose
1 nakvynė laive Halongo įlankoje su pilnu maitinimu
4 nakvynės poilsio metu pasirinktame viešbutyje Mui Ne/Phu Quoc
Pusryčiai viešbučiuose kelionės po Vietnamą metu
Kelionės Vietname transportas su oro kondicionieriumi (pasitikimai oro uoste, pervežimai į oro uostus, pervežimai tarp miestų, pervežimai turų po miestus metu)
Angliškai kalbančio gido paslaugos Vietname (rusiškai kalbantis gidas – už papildomą mokestį)
Vietnamo vizos įforminimas (už įklijavimą mokama oro uoste)

 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

Tarptautinio skrydžio bilietas (specialus Baltic Tours pasiūlymas, kaina nuo 765 €)
Įėjimai į lankomus objektus (~18 €)
Arbatpinigiai
Vietnamo vizos įklijavimas (~45 €, su savimi reikia turėti dvi spalvotas nuotraukas)
Būtinųjų medicininių išlaidų draudimas (nuo 14,48 €)
Pietūs, vakarienės (nepaminėti „Į kelionės kainą įskaičiuota“)
Rusiškai kalbančio gido paslaugos turų po miestus metu Vietname
Pasirenkami turai
Asmeninės išlaidos
PASTABOS:

Kaina pateikta vienam asmeniui keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje
Rekomenduojame kelionę užsisakyti iš anksto – didesnė tikimybė rasti pigius skrydžio bilietus
Kainos gali nežymiai kisti nuo pasirinktų datų ir/arba valiutų kurso svyravimų
Yra galimybė keisti turo ir poilsio trukmę Vietname
Galime pakoreguoti viešbučių kategoriją, maitinimo tipą, lankomus objektus pagal Jūsų poreikius
Ir mūsų auksinė taisyklė! Didesnė grupė – mažesnė kelionės kaina!

Norite gauti daugiau informacijos?

Hanojus

Hanojus, Hà Nội, Vietnamas


Halongo įlanka

20.926175, 107.183926


Hošiminas

Hošiminas, Ho Chi Minh, Vietnam


Cu Chi

Củ Chi, Ho Chi Minh, Vietnam


Mui Ne

Mũi Né, Phan Thiet, Binh Thuan, Vietnam


Kelionės programa
 • 1-2 diena Vilnius–Hanojus
 • 3 diena Hanojus
 • 4 diena Hanojus–Halongo įlanka
 • 5 diena Halongo įlanka–Hanojus–Hošiminas
 • 6 diena Hošiminas–Cu Chi–Hošiminas
 • 7 diena Hošiminas–Mekongo Delta
 • 8 diena Hošiminas–Mui Ne/Phu Quoc
 • 9-11 diena Mui Ne/Phu Quoc
 • 12 diena Mui Ne/Phu Quoc–Hošiminas
 • 13-14 diena Hošiminas–Vilnius

Turite klausimų? Susisiekite!

+370 5 266 1616 egle@baltictours.lt
Eglė
Kelionių ekspertė
BALTICTOURS-KELIONĖS
TEZTOUR-KELIONĖS
NOVATURO-KELIONĖS
EGZOTINĖS-KELIONĖS