×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt
13 naktų
nuo € 898

Tailandas ir poilsis PHUKETE

Apie kontrastų karalystę ir dangiško žydrumo poilsį PHUKETE
Kelione i Tailanda-Phuket

Aplankykime tūkstančio šypsenų šalį! Pasakiškas maistas, užburiantis tajų masažas, akinančio, balto smėlio paplūdimiai ir nuolat besišypsantys draugiški vietiniai. Širdis apsąla nuo ausį glostančių Tailando pagundų… Baltic Tours komanda paruošė šį unikalų maršrutą norintiems susipažinti su dinamiškuoju Bankoku, trokštantiems aplankyti įstabųjį Kanchanaburį, kur taip kruopščiai saugomos tajų tradicijos… Tai maršrutas, pasirengusiems maudytis po nuostabaus grožio kriokliais ir ilsėtis pasaką primenančioje Tailando saloje – Phuket, aplankant ir šalia esančias mažesnes, privatesnes saleles. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir leiskitės į ypatingą kelionę kartu su mumis…

 

1–2 DIENA
Vilnius–Bankokas

Viskas paprasčiau nei paprasta: atostogų dvasios kupini leidžiatės į įspūdingą, egzotinių ritmų kupiną kelionę. Iš Vilniaus oro uosto (su persėdimu viename iš Europos miestų) keliate sparnus į įstabiąją Tailando karalystės sostinę Bankoką. Tikimės, jog nekantraujate! Atskridus pasirūpinkite, kad jūsų pase atsirastų naujutėlis spaudas – viza. Nors tai tik formalumas, be jo kelionėje neapsieisite. Oro uoste jūsų lauks kelionių agentūros „Baltic Tours“ partnerių atstovai Tailande. Kartu su gidu, kuris ištikimai lydės visos kelionės metu, patrauksite į viešbutį Bankoko mieste. Pasiruoškite įspūdžiams!
 
Nakvynė viešbutyje Bangkok
 

 

3 DIENA
Bankokas

Po aromatingų pusryčių – kelionės į Tailandą įvadas! Bankokas – niekada nemiegantis Azijos metropolis, vadinamas ,,Angelų miestu’’. Tai kontrastų miestas, kuriame susilieja vakarietiškas modernumas ir rytietiška mistika. Įkvėpkite ir pasiruoškite intriguojančiai pažinčiai!
Vos akimirka ir kartu su gidu lankomės Karalių rūmuose. Čia be akinamos prabangos tvyro ypatinga atmosfera, rimtis ir susikaupimas. Išskirtinumo prabangiems rūmams suteikia įžymiausios Smaragdinio ir Auksinio Budos šventyklos. Vėliau lankomės ir Wat Pho šventykloje, kuri garsėja viduje esančia auksu padengta didinga gulinčio Budos statula. Paslaptingai traukiamės fotoaparatą ir fiksuojame akimirką!
Už papildomą mokestį gidas pakvies pietų netoli Bankoką raizgančių kanalų, sutekančių į Čao Prajos upę. Popiet už papildomą mokestį rekomenduojame ir patiems išmėginti kanalų labirintus, kur jūsų lauktų smagus plaukiojimas, vietovės žvalgybos.
Sugrįžus į viešbutį patariame registratūros darbuotojų paprašyti rytojaus pusryčius paruošti išsinešimui dėžutėje (meal box), nes rytoj jūsų diena prasidės labai anksti.
 
Nakvynė viešbutyje Bankoke
 

 

4 DIENA
Bankokas–Turgus ant vandens–Kančianaburio provincija–Kvai upė (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Šiandien keliamės labai anksti. Maždaug 5:30 val. ryte viešbučio vestibiulyje jūsų jau lauks gidas. Nesijaudinkite, vakare būsite informuoti ir pasiruošę pilnai įspūdžių dienai. Ankstyvą rytą vėl pradedate gausiais pusryčiais iš egzotiško Tailando gėrybių rago! Šiandien laukia siauri keliukai, vingiuojantys į Kančianaburį, nutolusį maždaug 130 km nuo Tailando sostinės. Pažadame, kad kelionė neprailgs, nes pakeliui sustosime Damnoen Saduak autentiškame plaukiojančiame turguje, kuris iki šių dienų išlaikė ypač senovinį ir tradicinį, prekybos medinėse valtyse, metodą. Kiekvieną rytą prekybininkai atvyksta valtelėmis, prikrautomis daržovėmis, šviežutėliais vaisiais, ką tik pagautomis jūros gėrybėmis… Nepraleiskite progos ne tik stebėti, bet ir įsigyti gardžiausių ir dar niekur neregėtų gėrybių!
Traukiame toliau! Netrukus stojame nuostabioje vietoje – virš Kvai upės nusidriekęs įžymusis geležinkelio tiltas, dar kitaip vadinamas ,,Mirties kelias’’. Tokį pavadinimą ši vieta įgavo neatsitiktinai – sunkiomis darbo sąlygomis geležinkelį priverstinai statė daugiau nei 100 tūkst azijiečių darbininkų ir karo belaisvių.
Turbūt išalkote? Sočiai papietaujame vietiniame restoranėlyje ir toliau, išradingai, tęsiame savo kelionę. Aplankome Tham Krasae oloje pastatytą Budos skulptūrą, pasivaikštome mediniu tiltu.
Šiandien laukia ypatinga naktis. Intrigėlė! Turbūt kiekvienas svajojote atsidurti nuostabiame rojaus kampelyje džiunglių širdyje, kur pamirštamas civilizacijos triukšmas ir visi rūpesčiai? Lipame į valteles ir grožėdamiesi uolėtais kalnais, kriokliais, plauksime į džiunglių glūdumą. Skamba kaip scena iš filmo! Atvykus į viešbutį, šalia Kwai upės, jūsų lauks gardi vakarienė. Jeigu dar pilnai nepasisotinote įspūdžiais, rekomenduojame už papildomą mokestį pasimėgauti tradiciniu Mon kaimelio gyventojų šou, surengtu specialiai jums.
 
Po turiningos dienos – vakarienė ir nakvynė Kančianaburi
 

 

 
5 DIENA

Kančianaburi–Bankokas

Ryte pusryčiais mėgaujamės gėrėdamiesi ypatingu vaizdu! Jeigu pageidaujate, atsikelkite anksčiau ir kartu su gidu aplankykite Mon kaimelį, esantį Tailando ir Mianmaro pasienyje. Mon – tai Mianmaro etninė grupė, kurios dalis susitelkusi Tailande. Čia turėsite unikalią progą susipažinti su Mon kultūros žmonėmis, kurie daro viską, kad išsaugotų savo kultūrą. Pamatysite jų kasdienį gyvenimą, aplankysite vaikų mokyklą.
Grįžtame atgal į savo viešbutį. Tie, kurie norės, galės išbandyti kitą pramogą – išmetimą upėje ir plaukimą pasroviui. Taip taip, savo jėgomis! Pažadame, jog tai nustebins net ir daugiausiai mačiusius keliautojus. Prisimaudę ir atsipalaidavę mojuojame viešbučio prižiūrėtojams ir traukiame toliau. Vyksite į tajų vaistinių žolelių ir prieskonių pristatymą. Čia galėsite paragauti kvapnių natūralių arbatų, prieskonių ir žinoma jų įsigyti.
Toliau – įspūdingieji Erawan kriokliai ir šalia esančios Kuimang karštosios versmės. Pasiruoškite maudymosi kostiumėlius ir atsipalaiduokite turkio spalvos vandenyje! Jūs jau apsupti įspūdingų džiunglių ir krintančio vandens garsų.
 
Vakare sugrįžtame į Bankoką. Nakvynė viešbutyje.
 

 

6 DIENA

Bankokas–Puketas

Rytas, saulė, pusryčiai ir vykstame į Bankoko oro uostą! Šiandien ranka mosime dinamiškajam Bankokui ir kilsime į dangų – vyksime į Tailando pietus – Phuket salą. Tai jaunavedžių, banglenčių sporto mylėtojų ir poilsiautojų rojus. Ši sala yra pati didžiausia visame Tailande ir garsėja spalvingumu, kosmopolitiška atmosfera bei yra žinomiausia išsvajotų atostogų vieta visame pasaulyje. Phuket sala gali didžiuotis prabangiais apylinkių peizažais, pasakiška vakarine pakrante, Andamanų jūros turkio spalvos vandeniu ir balčiausio smėlio paplūdimiais… Tai sala, kuri privers atsiduoti dangiškam poilsiui!
 
Vos atskridus būsite pasitikti ir pervežti į viešbutį poilsiui. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Phuket saloje.
 

 

 

7 DIENA
Phuket sala

Šiandien keltis anksti nereikės, mėgaujamės rytiniais saulės spinduliais netoli jūros. Po sočių pusryčių, kartu su gidu, lankome Phuket senamiestį, pagrindinį turgų, gražiausius paplūdimius… Mmm… girdite? Vandenyno ošimas – ausų masažas! Nepamirštame stabtelti, papietauti vietiniame restoranėlyje ir tiesiog mėgautis atostogomis…
 
Nakvynė viešbutyje prie jūros pasirinktame viešbutyje.
 

 

 

8 DIENA
Phuket sala–Phi Phi salos–Maya Bay–Khai sala

Šiandien laukia dar viena ypatinga diena! Ryte, po pusryčių, susitinkame su gidu ir vykstame į uostą. Iš ten greitaeigiu kateriu plauksime lankyti garsiųjų Phi Phi salų. Valio! Tiek daug girdėta ir skaityta, o šiandien visą tai pamatysite savo akimis. Phi Phi archipelagas yra įsitaisęs Andamanų jūros vakarinėje dalyje, Tailando Krabi provincijoje ir nuo didžiosios Phuket salos nutolęs vos 50 kilometrų. Tai viena nuostabiausių natūralios gamtos grožybių mūsų žemėje. Čia iš melsvo vandens gelmių kyla stačios klinčių uolos, salų pakrantėje, tarp urvų nusidriekę balto smėlio paplūdimiai, o juos skalauja skaidrus smaragdinis vandenynas…
 
Atplaukiame į Phi Phi Don salą, kuri garsėja laukiniais beždžionių paplūdimiais ir puikiausiomis vietomis nardymui! Išsitraukiame maudymosi kostiumėlius ir mėgaujamės vandens malonumais. Po aktyvaus laisvalaikio tikriausiai išalkote… Pietaujame kartu su gidu vietiniame restoranėlyje ir mėgaujamės laisvu laiku, dangišku poilsiu.
 
Vėliau ruošiamės išvysti gražiausias salos įlankas – Phi Le ir Lo Sama. Jis duetas – gerai žinomas iš filmo ,,Paplūdimys’’, kuriame vaidino Leonardo Di Caprio. Vaizdinys netrukus pakerės gamtos mylėtojus. Prieš akis atsivers ir tūkstančių kregždučių prieglobsčiu tapusi Vikingų uola. Dešimtmečiais vietos gyventojai nuo uolos skliautų renka kregždučių lizdus, iš kurių gaminamas gurmaniškas patiekalas. Smaragdinė, tyra, permatoma jūra ir įvairiaspalviai koralų rifai apsilankiusiųjų atmintyje išlieka ilgam…
 
Diena dar nesibaigia – sėdame į greitaeigį katerį ir plaukiame į dar vieną rojaus vietą – Khai salą.
 
Vakare greitaeigiu kateriu sugrįžtame į Phuket, ilsimės viešbutyje.
 

 

 

9 DIENA

Phuket sala

Ši diena skirta poilsiui ir saulės vonioms… Viskas pagal jūsų individualius poreikius ir pomėgius. Mėgausitės atostogomis Phuket saloje.
 
Rekomenduojame išbandyti šias pramogas: masažai, nardymas, plaukiojimas laivu.
 

 

 

10 DIENA

Phuket sala–Koralų sala

Trokštate dar? Po pusryčių, kartu su gidu, turėsite galimybę keliauti į uostą, kuriame jūsų lauks greiteigis kateris. Šiandien plauksime į Koralų salą, kuri garsėja pačiais geriausiais paplūdimiais nardymui. Spalvingiausios žuvytės ir koralai matomi vos įbridus į vandenį, tačiau nepabijokite ir išbandykite paviršinį nardymą – čia atsiveria neįtikėtino grožio reginiai.
 
Po pietų keliaujame į uostą ir sugrįžtame į Phuket salą.
 
Nakvynė viešbutyje Phuket saloje.
 

 

 

11 DIENA

Phuket sala

Dar viena nuostabi diena skirta poilsiui rojuje… Pasimėgaukite saule, šviežutėliu maistu, pasivaikščiokite pakrante ir atsiduokite atpalaiduojančiam poilsiui.
 
Nakvynė viešbutyje.
 

 

 

12 DIENA

Phuket sala–Bankokas

Tai paskutinė diena Phuket saloje. Po gausių pusryčių vairuotojas jus perveš į tarptautinį oro uostą, iš kurio lauks skrydis į Bankoką. Vos atskridus jus pasitiks patikimi ,,Baltic Tours’’ partnerių atstovai ir perveš į viešbutį poilsiui.
 
Rekomenduojame paskutinės minutės apsipirkimą charizmatiškajame Bankoke.
 
Nakvynė viešbutyje Bankoke.
 

 

 

13–14 DIENA

Bankokas–Vilnius

Šiandien paskutinė atostogų diena. Po pusryčių viešbutyje, būsite pervežti į oro uostą, iš kurio lauks skrydis į gerai pažįstamą barokinį Vilnių (skrydis su persėdimu viename iš Europos miestų).
 
Grįžus jus keletą dienų kamuos pokelioninis ilgesys… Paskambinkite mums pasidalinti savo įspūdžiais, nuotaikomis, atsiųskite kelionės nuotraukų, užeikite puodeliui arbatos. Nenusiminkite, ir vėl ateis atostogų planavimo metas – mūsų komanda paplušės dėl jūsų.
 


MŪSŲ REKOMENDUOJAMI, O JŪSŲ PASIRENKAMI VIEŠBUČIAI PHUKETE

 

D Varee Maikhao 4****

Puikus variantas trokštantiems tikrų atostogų ant jūros kranto. Prabangus viešbutis, apsuptas žalumos, balto smėlio paplūdimių… Viešbutis gali pasiūlyti puikų aptarnavimą, pramogų įvairovę, didžiulį baseiną, restoraną bei visame viešbutyje veikiantį nemokamą internetą. Viskas pagal jūsų poreikius.

Maitinimo tipas: BB (pusryčiai)

Kaina: turas ir 6 nakvynės D Varee Mai Khao viešbutyje 898 €

 

Swissotel Resort Phuket 4****

Šis viešbutis idealiai tinka poilsiui su vaikais. Čia rasite erdvę žaidimų aikštelę, didžiulį baseiną, įvairiausių pramogų… Plaukiokite didžiuliame baseine ir mėgaukitės poilsiu erdviuose, nesenai renovuotuose kambariuose. Išskirtinis aptarnavimas bei restorano meniu – patenkins ir išrankiausius svečius. Poilsis neiškeliant kojos iš viešbučio teritorijos skamba nuobodžiai? Pasivaikščiokite miestelio centre – jis visai netoliese..

Maitinimo tipas: BB (pusryčiai)

Kaina: turas ir 6 nakvynės Swissotel Resort Phuket viešbutyje 948 €

 

Duangjitt Resort and Spa 4****

Viešbutis įkurtas atogrąžų gamtos apsuptyje, vos 200 metrų nuo jūros Patongo paplūdimyje. Čia įrengti net trys didžiuliai lauko baseinai, du restoranai ir Spa centras. Viešbutis gali pasiūlyti privatumą, šiuolaikiškus, tačiau tailandietiška kultūra dvelkiančius kambarius bei ypatingą dėmesį detalėms.

Maitinimo tipas: BB (pusryčiai)

Kaina: turas ir 6 nakvynės Duangjitt Resort and Spa viešbutyje 1020 €

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • 4 nakvynės kruopščiai atrinktuose ir partnerių rekomenduotuose 3*** viešbučiuose Bankoke
 • 1 nakvynė viešbutyje Kančianaburyje
 • 6 nakvynės jūsų pasirinktame kruopščiai atrinktame ir partnerių rekomenduotame 4*-5* viešbutyje
 • Pusryčiai viešbučiuose kelionės po Tailandą metu
 • Pusryčiai, pietūs, vakarienė viešbutyje kelionės metu į Kančianaburį
 • Kelionės Tailande metu transportas su oro kondicionieriumi (pasitikimai oro uoste, pervežimai į oro uostus, pervežimai tarp miestų, pervežimai ekskursijų po miestus metu)
 • Perplukdymas greitaeigiu kateriu iš Phuket salos į Phi Phi salas, Maya Bay, Khai salą, Koralų salą
 • Rusiškai kalbančio gido paslaugos Tailande (yra galimybė keliauti su angliškai kalbančiu gidu)
 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Tarptautinio skrydžio bilietas (kaina nuo 500 €)
 • Arbatpinigiai
 • Būtinųjų medicininių išlaidų draudimas (nuo 15 €)
 • Pietūs, vakarienės (nepaminėti „Į kelionės kainą įskaičiuota“)
 • Skrydžio bilietas Bankokas-Phuket Sala-Bankokas (kaina apie 100 €)
 • Vienkartinė Tailando viza (31 €)
 • Pasirenkamos ekskursijos
 • Asmeninės išlaidos
 
PASTABOS:
 • Kaina pateikta vienam asmeniui keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje
 • Rekomenduojame kelionę užsisakyti iš anksto – didesnė tikimybė rasti pigius skrydžio bilietus
 • Kainos gali nežymiai kisti nuo pasirinktų datų ir/arba valiutų kurso svyravimų
 • Yra galimybė keisti pažintinių ekskursijų ir poilsio trukmę Tailande
 • Galime pakoreguoti viešbučių kategoriją, maitinimo tipą, lankomus objektus pagal Jūsų poreikius
 • Ir mūsų auksinė taisyklė! Didesnė grupė – mažesnė kelionės kaina!
Norite gauti daugiau informacijos?

Bankokas

Bankokas Tailandas


Kančianaburis

Kanchanaburi Tailandas


Puketas

Phuket Tailandas


Phi Phi

Phi Phi Islands Ao Nang Krabi Tailandas


Khai

Koh Khai Nok Phru Nai Phang-nga Tailandas


Koralų sala

Coral Island Rawai Phuket Tailandas


Kelionės programa
 • 1-2 diena Vilnius–Bankokas
 • 3 diena Bankokas
 • 4 diena Bankokas–Kančianaburis–Kvai upė
 • 5 diena Kančianaburis–Bankokas
 • 6 diena Bankokas–Puketas
 • 7 diena Puketas
 • 8 diena Puketas–Phi Phi salos–Maya Bay–Khai sala
 • 9 diena Puketas
 • 10 diena Puketas–Koralų sala
 • 11 diena Puketas
 • 12 diena Puketas–Bankokas
 • 13-14 diena Bankokas–Vilnius

Turite klausimų? Susisiekite!

+370 5 266 1616 egle@baltictours.lt
Eglė
Kelionių ekspertė
BALTICTOURS-KELIONĖS
TEZTOUR-KELIONĖS
NOVATURO-KELIONĖS
EGZOTINĖS-KELIONĖS