×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt
 • Pradžia
 • Tailandas ir poilsis KOH CHANG saloje
13 naktų
nuo € 790

Tailandas ir poilsis KOH CHANG saloje

Apie nematytą eklektiškąjį Tailandą ir poilsį KOH CHANG saloje
Širdis apsąla vos pagalvojus! Tailandas akimirksniu pavergs ir privers jaustis it sapne… Neįtikėtino skonio maistas, atpalaiduojantis tajų masažas, stulbinantis baltas smėlis, pritrenkiantys paplūdimiai ir nuolat besišypsantys draugiški vietiniai! Tailando pagundos virs ingredientais visą keičiančioje sielos ir kūno palaimos kelionėje… Pasiruoškite – Baltic Tours komanda sukūrė ir išpuoselėjo šį unikalų maršrutą norintiems susipažinti su kontrastinguoju Bankoku, trokštantiems patirti poilsio džiaugsmus įstabiojoje Koh Chang saloje. Tai maršrutas, pasirengusiems atsiduoti šiltam atostogų ritmui, maudytis po nuostabaus grožio kriokliais ir ilsėtis kalnuotoje, džiunglių apsuptoje Koh Chang saloje – netoli Kambodžos krantų. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir leiskitės į ypatingą kelionę kartu su mumis…

 

1–2 DIENA
Vilnius–Bankokas
Viskas paprasčiau nei paprasta: atostogų dvasios kupini leidžiatės į įspūdingą, egzotinių ritmų kupiną kelionę. Iš Vilniaus oro uosto (su persėdimu viename iš Europos miestų) keliate sparnus į įstabiąją Tailando karalystės sostinę Bankoką. Tikimės, jog nekantraujate! Atskridus pasirūpinkite, kad jūsų pase atsirastų naujutėlis spaudas – viza. Nors tai tik formalumas, be jo kelionėje neapsieisite. Oro uoste jūsų lauks kelionių agentūros „Baltic Tours“ partnerių atstovai Tailande. Kartu su gidu, kuris ištikimai lydės visos kelionės metu, patrauksite į viešbutį Bankoko mieste. Pasiruoškite įspūdžiams!
 
Nakvynė viešbutyje Bankoke
 
3 DIENA
Bankokas
 
Po aromatingų pusryčių – kelionės į Tailandą įvadas! Bankokas – niekada nemiegantis Azijos metropolis, vadinamas ,,Angelų miestu’’. Tai kontrastų miestas, kuriame susilieja vakarietiškas modernumas ir rytietiška mistika. Įkvėpkite ir pasiruoškite intriguojančiai pažinčiai!
Vos akimirka ir kartu su gidu lankomės Karalių rūmuose. Čia be akinamos prabangos tvyro ypatinga atmosfera, rimtis ir susikaupimas. Išskirtinumo prabangiems rūmams suteikia įžymiausios Smaragdinio ir Auksinio Budos šventyklos. Vėliau lankomės ir Wat Pho šventykloje, kuri garsėja viduje esančia auksu padengta didinga gulinčio Budos statula. Paslaptingai traukiamės fotoaparatą ir fiksuojame akimirką!
Už papildomą mokestį gidas pakvies pietų netoli Bankoką raizgančių kanalų, sutekančių į Čao Prajos upę. Popiet už papildomą mokestį rekomenduojame ir patiems išmėginti kanalų labirintus, kur jūsų lauktų smagus plaukiojimas, vietovės žvalgybos.

Sugrįžus į viešbutį patariame registratūros darbuotojų paprašyti rytojaus pusryčius paruošti išsinešimui dėžutėje (meal box), nes rytoj jūsų diena prasidės labai anksti.

Nakvynė viešbutyje Bankoke
 

4 DIENA
Bankokas–Turgus ant vandens–Kančianaburio provincija–Kvai upė (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
 
Šiandien keliamės labai anksti. Maždaug 5:30 val. ryte viešbučio vestibiulyje jūsų jau lauks gidas. Nesijaudinkite, vakare būsite informuoti ir pasiruošę pilnai įspūdžių dienai.  Šiandien laukia siauri keliukai, vingiuojantys į Kančianaburį, nutolusį maždaug 130 km nuo Tailando sostinės. Pažadame, kad kelionė neprailgs, nes pakeliui sustosime Damnoen Saduak autentiškame plaukiojančiame turguje, kuris iki šių dienų išlaikė ypač senovinį ir tradicinį, prekybos medinėse valtyse, metodą. Kiekvieną rytą prekybininkai atvyksta valtelėmis, prikrautomis daržovėmis, šviežutėliais vaisiais, ką tik pagautomis jūros gėrybėmis… Nepraleiskite progos ne tik stebėti, bet ir įsigyti gardžiausių ir dar niekur neregėtų gėrybių!
Traukiame toliau! Netrukus stojame nuostabioje vietoje – virš Kvai upės nusidriekęs įžymusis geležinkelio tiltas, dar kitaip vadinamas ,,Mirties kelias’’. Tokį pavadinimą ši vieta įgavo neatsitiktinai – sunkiomis darbo sąlygomis geležinkelį priverstinai statė daugiau nei 100 tūkst azijiečių darbininkų ir karo belaisvių.
Turbūt išalkote? Sočiai papietaujame vietiniame restoranėlyje ir toliau, išradingai, tęsiame savo kelionę. Aplankome Tham Krasae oloje pastatytą Budos skulptūrą, pasivaikštome mediniu tiltu.
Šiandien laukia ypatinga naktis. Intrigėlė! Turbūt kiekvienas svajojote atsidurti nuostabiame rojaus kampelyje džiunglių širdyje, kur pamirštamas civilizacijos triukšmas ir visi rūpesčiai? Lipame į valteles ir grožėdamiesi uolėtais kalnais, kriokliais, plauksime į džiunglių glūdumą. Skamba kaip scena iš filmo! Atvykus į viešbutį, šalia Kwai upės, jūsų lauks gardi vakarienė. Jeigu dar pilnai nepasisotinote įspūdžiais, rekomenduojame už papildomą mokestį pasimėgauti tradiciniu Mon kaimelio gyventojų šou, surengtu specialiai jums.
 
Po turiningos dienos – vakarienė ir nakvynė Kančianaburi

5 DIENA
Kančianaburi–Bankokas

Ryte pusryčiais mėgaujamės gėrėdamiesi ypatingu vaizdu! Jeigu pageidaujate, atsikelkite anksčiau ir kartu su gidu aplankykite Mon kaimelį, esantį Tailando ir Mianmaro pasienyje. Mon – tai Mianmaro etninė grupė, kurios dalis susitelkusi Tailande. Čia turėsite unikalią progą susipažinti su Mon kultūros žmonėmis, kurie daro viską, kad išsaugotų savo kultūrą. Pamatysite jų kasdienį gyvenimą, aplankysite vaikų mokyklą.
Grįžtame atgal į savo viešbutį. Tie, kurie norės, galės išbandyti kitą pramogą – išmetimą upėje ir plaukimą pasroviui. Taip taip, savo jėgomis! Pažadame, jog tai nustebins net ir daugiausiai mačiusius keliautojus. Prisimaudę ir atsipalaidavę mojuojame viešbučio prižiūrėtojams ir traukiame toliau. Vyksite į tajų vaistinių žolelių ir prieskonių pristatymą. Čia galėsite paragauti kvapnių natūralių arbatų, prieskonių ir žinoma jų įsigyti.
Toliau – įspūdingieji Erawan kriokliai ir šalia esančios Kuimang karštosios versmės. Pasiruoškite maudymosi kostiumėlius ir atsipalaiduokite turkio spalvos vandenyje! Jūs jau apsupti įspūdingų džiunglių ir krintančio vandens garsų.
 
Vakare sugrįžtame į Bankoką. Nakvynė viešbutyje.
 

6 DIENA
Bankokas–Koh Chang sala

Pabudome ir kelkimės! Saulėtas rytas, šildanti saulė, maistingi pusryčiai ir pradedame kelionę į rojaus salą netoli Kambodžos krantų! Šiandien ranka mosime Bankoko šurmuliui ir keltu plauksime į įstabiąją Koh Chang salą. Taip taip, tai trečia pagal dydį sala visame Tailande. Kalnuotoji Koh Chang sala yra žinoma dėl keleto įspūdingų vandens krioklių, koralinių rifų, atogražų miškų ir baltų paplūdimių. Kokosų palmių giraitės ir vietiniai žvejų laimikiai leis pajusti malonumą ne tik akimis, bet ir lepins per dieną nusipelniusį pilvą! Tai sala, kuri privers atsiduoti dangiškam poilsiui ir malonumams!
Vos tik pasiekę salą, būsite jaukiai sutikti ir palydėti į viešbutį poilsiui. Laisvas laikas ir nakvynė pasirinktame viešbutyje Koh Chang saloje.
 

7–11 DIENA
Koh Chang sala

 
Valio! Šiandien keltis anksti nereikės – mėgaujamės rytiniais saulės bučiniais prie jūros. Tik paklausykite! Girdite? Beribio vandenyno daina – tikriausias ausų masažas! Jei išalkote, stabtelėkite išmėginti vietinio restorano virtuvės – pietūs taps dienos vinimi. Mėgaukitės atostogomis, juk tai tikrų tikriausia palaima… Čia – viskas pagal jūsų individualius poreikius ir pomėgius. Tyrinėkite Koh Chang salą, fotografuokite, užsirašinėkite ir pradėkite kelionės memuarus!
 
Rekomenduojame išbandyti šias pramogas: masažai, nardymas, plaukiojimas laivu. Nakvynės viešbutyje prie jūros.
 

12 DIENA

Koh Chang sala–Bankokas

Tai paskutinė diena Koh Chang saloje. Po gausių pusryčių vairuotojas jus perveš į uostą, iš kurio lauks keltas  į žemyninę Tailando dalį, o iš čia – pervežimas į jau pažįstamą Bankoką. Vairuotojas jus perveš į viešbutį poilsiui.
 
Rekomenduojame paskutinės minutės apsipirkimą charizmatiškajame Bankoke.
 
Nakvynė viešbutyje Bankoke.
 

 

13–14 DIENA

Bankokas–Vilnius

Šiandien paskutinė atostogų diena. Po pusryčių viešbutyje, būsite pervežti į oro uostą, iš kurio lauks skrydis į gerai pažįstamą barokinį Vilnių (skrydis su persėdimu viename iš Europos miestų).
 
Grįžus jus keletą dienų kamuos pokelioninis ilgesys… Paskambinkite mums pasidalinti savo įspūdžiais, nuotaikomis, atsiųskite kelionės nuotraukų, užeikite puodeliui arbatos. Nenusiminkite, ir vėl ateis atostogų planavimo metas – mūsų komanda paplušės dėl jūsų.
 
 
 

MŪSŲ REKOMENDUOJAMI, O JŪSŲ PASIRENKAMI VIEŠBUČIAI KOH CHANG SALOJE

 

Chai Chet Resort 4****

Tai puikus pasirinkimas kainos ir kokybės atžvilgiu. Viešbutis yra ant paplūdimio kranto ir gali pasiūlyti viską, ko reikia puikioms atostogoms. Čia rasite erdvų baseiną, šviežiausią maistą ir puikų aptarnavimą.

Maitinimo tipas: BB (pusryčiai)

Kaina: turas ir 6 nakvynės Chai Chet viešbutyje 790 €

 

Aana Resort and Spa 4****

Ieškantiems prabangos,Viešbutis įkurtas tikrame rojaus kampelyje. Apsuptas atogrąžų žalumos, upės, sodų, o baltas paplūdimys vos ranka pasiekiamas. Čia įrengti net trys didžiuliai barai, restoranai, Spa centras, lauko baseinai. Viešbutis gali pasiūlyti privatumą, šiuolaikiškus, tačiau tailandietiška kultūra dvelkiančius kambarius bei ypatingą dėmesį detalėms.

Maitinimo tipas: BB (pusryčiai)

Kaina: turas ir 6 nakvynės Aana Resort and Spa viešbutyje 898 €

 

Barali Beach Resort and Spa 4****

Šį viešbutį supa žaluma, palmių giraitės ir… paplūdimio krantas. Plaukiokite didžiuliame baseine ir mėgaukitės poilsiu erdviuose, nesenai renovuotuose kambariuose su ypatingai dideliais langais. Išskirtinis aptarnavimas bei restorano meniu – patenkintais paliks ir pačius išrankiausius svečius.

Maitinimo tipas: BB (pusryčiai)

Kaina: turas ir 6 nakvynės Barali Beach Resort and Spa viešbutyje 1020 €

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • 4 nakvynės kruopščiai atrinktuose ir partnerių rekomenduotuose 3*** viešbučiuose Bankoke
 • 1 nakvynė viešbutyje Kančianaburyje
 • 6 nakvynės jūsų pasirinktame kruopščiai atrinktame ir partnerių rekomenduotame 4**** viešbutyje
 • Pusryčiai viešbučiuose kelionės po Tailandą metu
 • Pusryčiai, pietūs, vakarienė viešbutyje kelionės metu į Kančianaburį
 • Kelionės Tailande metu transportas su oro kondicionieriumi (pasitikimai oro uoste, pervežimai į oro uostus, pervežimai tarp miestų, pervežimai ekskursijų po miestus metu)
 • Perplukdymas keltu į Koh Chang salą
 • Rusiškai kalbančio gido paslaugos Tailande (yra galimybė keliauti su angliškai kalbančiu gidu)

 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Tarptautinio skrydžio bilietas (kaina nuo 500 €)
 • Arbatpinigiai
 • Būtinųjų medicininių išlaidų draudimas (nuo 15 €)
 • Pietūs, vakarienės (nepaminėti „Į kelionės kainą įskaičiuota“)
 • Vienkartinė Tailando viza (31 €)
 • Pasirenkamos ekskursijos
 • Asmeninės išlaidos

 

PASTABOS:
 • Kaina pateikta vienam asmeniui keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje
 • Rekomenduojame kelionę užsisakyti iš anksto – didesnė tikimybė rasti pigius skrydžio bilietus
 • Kainos gali nežymiai kisti nuo pasirinktų datų ir/arba valiutų kurso svyravimų
 • Yra galimybė keisti pažintinių ekskursijų ir poilsio trukmę Tailande
 • Galime pakoreguoti viešbučių kategoriją, maitinimo tipą, lankomus objektus pagal Jūsų poreikius
 • Ir mūsų auksinė taisyklė! Didesnė grupė – mažesnė kelionės kaina!
Norite gauti daugiau informacijos?

Bankokas

Bangkok Tailandas


Kančianaburis

Kanchanaburi Tailandas


Koh Chang

Koh Chang Tratas Tailandas


Kelionės programa
 • 1-2 diena Vilnius–Bankokas
 • 3 diena Bankokas
 • 4 diena Bankokas–Kančianaburis–Kvai upė
 • 5 diena Kančianaburis–Bankokas
 • 6 diena Bankokas–Koh Chang
 • 7-11 diena Koh Chang
 • 12 diena Koh Chang–Bankokas
 • 13-14 diena Bankokas–Vilnius

Turite klausimų? Susisiekite!

+370 5 266 1616 egle@baltictours.lt
Eglė
Kelionių ekspertė
BALTICTOURS-KELIONĖS
TEZTOUR-KELIONĖS
NOVATURO-KELIONĖS
EGZOTINĖS-KELIONĖS