×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt
 • Pradžia
 • Šri Lanka ir poilsis Maldyvuose
13 dienų
nuo € 1380

Šri Lanka ir poilsis Maldyvuose

Spalvingas maršrutas ir ramus poilsis

Šri Lanka – Indijos vandenyno perlas, šalis, keliautojus kerinti arbatų plantacijomis, laukine gamta, didinga istorija ir giliomis tradicijomis.

Maldyvai – rojumi vadinamos koralinės salos, kurias skalauja dangiško žydrumo Indijos vandenynas ir supa balto smėlio paplūdimiai. Maldyvus ištisus metus šildo tropikų saulė ir gaivina smaragdinio vandenyno vėsa… Tai tiesiog ideali vieta atostogoms.

 

1–2 DIENA

Vilnius–Kolombo oro uostas–Negombo

Viskas paprasta: atsipalaiduojate ir atostogų dvasios kupini leidžiatės į įspūdingą, egzotinę kelionę. Iš Vilniaus oro uosto (su persėdimu viename iš Europos miestų) keliate sparnus į įstabiąją Šri Lankos sostinę Kolombo.

Atskridus pasirūpinkite, kad Jūsų pase atsirastų naujutėlis spaudas –viza. Nors tai tik formalumas, be jo kelionėje neapsieisite. Oro uoste Jūsų lauks kelionių agentūros „Baltic Tours“ partneriai Šri Lankoje. Kartu su gidu, kuris ištikimai lydės visos kelionės metu, patrauksite į viešbutį Negombo mieste.

Pasiruoškite atsiduoti poilsiui prie smaragdinio vandenyno, užburiančios atostogos prasideda.

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Negombo.


3 DIENA

Negombo–Pinavala–Dambula

Po sočių pusryčių – kelionės į Šri Lanką įvadas! Vyksite į Pinanawalla Elephant Orphanage dramblių prieglaudą, kuri nuo viešbučio nutolusi apie 100 km. Šiuo metu prieglaudoje gyvena dešimtys įvairaus amžiaus dramblių. Jie čia atvežti iš įvairiausių Šri Lankos vietovių. Tik pamanykite, galėsite nevaržomi stebėti kaip šie didingi gyvūnai maitinami, maudomi ir slaugomi. Po ypač įkvepiančios dramblių terapijos – kelionė į netoliese esantį miestą Dambulą. Dar prieš atvykstant į šią šventyklų tvirtovę, Jus pasitiks didžiulė, įspūdinga, iš tolo žvelgianti auksinė Budos statula. Įsidėmėkite, Dambula šventyklos – didžiausias Šri Lankos turtas ir pasididžiavimas: autentika, istorija, tradicijos… Keliaudami iš miesto į miestą grožėsitės nuostabia gamta, marga, ekstravagantiška vietinių išvaizda, palmių galybe, linksmais, spalvingais tuk–tuk’ų (motorizuotų rikšų) vaizdais, šalyje jų daugiau nei 3 mln.

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Dambuloje.


4 DIENA

Dambula–Polonaruva–Dambula

Rytą vėl pradedate gausiais pusryčiais iš egzotiško Šri Lankos gėrybių rago! Pasiruoškite, šiandien laukia siauri keliukai, vingiuojantys į Polonaruvą! Tai buvusi Šri Lankos sostinė ir viena svarbiausių istorinių vietų šalyje. Kartu su gidu aplankysite šio miesto architektūrinį palikimą: šventyklas, apleistus vienuolynus, Gal Viharają – įspūdingas uoloje išraižytas Budos statulas, spalvingą Lotosų baseiną, karaliaus Parakramabahu statulą.

Po miesto įžymybių ekskursijos – pažintis su vietinių gyvenimu kaimo vietovėje ir giliomis tradicijomis. Nustebsite, žmonės ypač draugiški, nuoširdūs ir besišypsantys. Atmosfera ir skleidžiama šiluma paliks didelį įspūdį. Po gerų emocijų pliūpsnio – adrenalino dozė! Išbandysite bulių traukiamus vežimus arba jojimą drambliais. Tai ypatingai smagus laiko praleidimo būdas, o įspūdžiai – garantuoti! Tik nepamirškite, įkraukite fotoaparato ar telefono elementus! Po pramogų – kartu su gidu aplankysite tradicinius molio namelius. Čia Šri Lankos virtuvė privers ištarti „PAKARTOT!“. Tradicinis karis ir ryžių patiekalai… mmm, prašykite recepto!

Po turiningos dienos – vakarienė ir nakvynė viešbutyje Dambuloje.

 

5 DIENA

Dambula–Sigirija–Matalė–Kandi

Ryte sveikinamės su Sigirija! Sinhalų kalba Sigirija reiškia „Liūto nasrai“. Nebijokite, nepraris – čia atostogos, neabejotinai, taps dar įsimintinesnės. Išvysite žymiąją monolitinę Sigirijos uolą. Manoma, kad šią istoriškai svarbią vietovę anksčiau gynė liūtai. Tai iš tiesų įspūdinga vieta, o užlipus ant jos anksti ryte galėsite gėrėtis fantastišku vaizdu… Toliau – Kandi. Pakeliui stabtelsite paskanauti vietinės virtuvės šedevrų. Atvykus į Kandi jus pasitiks įspūdingos prieskonių plantacijos. Cinamonas, kardamonas, alavijas ir imbieras kutens nosį… Palaima!

Patyręs prieskonių gidas pasakos apie kiekvieną puoselėjamą prieskonį. Pertraukėlei – aromatingas Šri Lankos arbatos puodelis. Pasimėgaukite tyru gamtos lobiu… Atminkite, čia galima įsigyti įvairiausių prieskonių ir arbatos rinkinių lauktuvėms. Parvežkite aromatų gamą savo artimiesiems! Netrukus įsitikinsite, jog Kandi – vienas gražiausių miestų Šri Lankoje… Nenuostabu, jog vietiniai Kandi vadina „Šri Lankos karaliene“!

Čia suprasite, jog atostogos Šri Lankoje – itin dinamiškos, spalvingos, gamta magiška, o žmonės ypač šilti. Mėgaukitės kiekviena akimirka! Vakare Jūsų lauks tradicinis ir energijos kupinas pasirodymas su šokiais ir dainomis viešbutyje, apsuptame kalnų.

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kandi.

 

6 DIENA

Kandi–Peradenija–Nuvara Elija

Rytas, saulė, pusryčiai ir turas po Kandi! Jūsų dėmesiui – puikiai žinoma Budos šventyklą (Temple Of The Sacred Tooth Relic), kurioje, tikima, iki šiol saugomas Budos dantis. Netrukus – Karališkasis Botanikos sodas. Net 4 tūkst. skirtingų rūšių augalų, gaivus oras ir paukščių daina – puiki rytmečio darna. Klausykite ištempę ausis, gidas pasakos apie sodo įdomiausius – medžius, pasodintus žymių žmonių: caro Nikolajaus, kosmonauto Jurijaus Gagarino, ekspremjerės Indiros Gandhi.

Atostogos Šri Lankoje tęsiasi, Jūsų laukia išvyka į Nuvara Eliją. Pakeliui – vietinis arbatos fabrikas. Išgirsite kruopščiai renkamų arbatžolių tradicijas ir paslaptis! Pasiruoškite, jus sužavės arbatos perdirbimo procesas, mėgausitės aromatingu arbatos puodeliu… Po trumpos ekskursijos – šarmingoji Nuvara Elija, dar vadinama „Mažąja Anglija“. Raudonos telefonų būdelės, aludės ir golfo aikštynai… ar galite įsivaizduoti, kad tai matote Šri Lankoje?

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Nuvara Elijoje.

 

7 DIENA

Nuvara Elija–Ela–Jala nacionalinis parkas

Žadintuvas, pusryčiai ir jūs kelyje į Jalą, didžiausią Šri Lankos nacionalinį parką. Šis parkas – džiunglių, endemikų, garsų ir kvapų namai. Ne, mes nepamiršome ir įstabiųjų Ela krioklių! Sustosite pasigrožėti kvapą gniaužiančiu Ela tarpekliu. Atvykus į Jala nacionalinį parką Jūsų lauks visureigiai! Leisitės į safarį, kurio metu galėsite stebėti bizonus, meškas, elnius ir laukinius dramblius. Jei pasiseks, išvysite parko pasididžiavimą – leopardą.

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

8 DIENA

Jala nacionalinis parkas–Kolombo oro uostas–Male–pasirinktas viešbutis

Vėl nuostabus rytas. Mėgaujatės pusryčiais. Pasisėmę jėgų keliaujate į šalia Kolombo esantį tarptautinį oro uostą. Kelias iki oro uosto viniguoja svajinga vandenyno pakrante, palmių giraitėmis, todėl kelionė tikrai neprailgs.

Oro uoste atsisveikinsite su jus lydėjusiu vietiniu gidu, ruošiatės skrydžiui į vieną gražiausių ir romantiškiausių pasaulio vietų – M A L D Y V U S. Tik atskridus į Malė oro uostą, jus pasitiks ,,Baltic Tours’’ partnerių atstovas ir palydės į pasirinktą atostogų viešbutį. Laikas poilsiui Maldyvuose!

Nakvynė viešbutyje, maitinimas pagal pasirinkimą.

 

9–11 DIENA

Poilsis paplūdimyje

Dienos skiriamos atpalaiduojančiam poilsiui ir naujiems potyriams… Maldyvai – tai pati mažiausia Azijos šalis, kurioje telpa daugiau nei tūkstantis koralinių salų. Daugelį jų galima pėsčiomis pereiti per pusvalandį, o iš salos į salą persikeliama keltais arba oro taksi. Net 99 % šalies teritorijos sudaro šiltas ir skaidrus vanduo, todėl tai puiki vieta nardymo mėgėjams! Ar Jūs pasirengę pažinti povandeninį jūros pasaulį?

Mėgstantiems aktyvias pramogas rekomenduojame išbandyti pasirenkamas veiklas: nardymą, jėgos aitvarus, išbandyti savo sėkmę naktinėje žvejyboje, susipažinti su Malės miesto kultūra, istorija. Mėgstantiems pasyvų poilsį puiki proga pasilepinti rytietiškais masažais, plaukioti tradiciniu laivu ar tiesiog romantiškai pasivaikščioti smėlėtais Maldyvų paplūdimiais.

Nakvynės ir maitinimas pasirinktame viešbutyje.

 

12–13 DIENA

Paplūdimys–Malė–Vilnius

Po pietų išvyksite į Malės oro uostą. Tarptautinis skrydis iš Malės į Vilnių su persėdimu viename Europos miestų.

 

MŪSŲ REKOMENDUOJAMI, O JŪSŲ PASIRENKAMI VIEŠBUČIAI MALDYVUOSE

 

The Barefoot Hanimadhoo 4****

Idealus kurortas, apsuptas žalumos, miško, balto smėlio paplūdimių. Plūduriuojantis baras, nardymo centras, dviračiai, delfinų stebėjimas ir daug daugiau! Viešbutį pasieksite patogiu skrydžiu iš Malė oro uosto (apie 45 min į vieną pusę). Apgyvendinimas su atsiveriančiu vaizdu į pajūrį.

Maitinimo tipas: BB (pusryčiai)
Kaina: turas ir 4 nakvynės The Barefoot Hanimadhoo viešbutyje 1382 €

 

Embudu village 4****

Tai tvarkingas, jaukus kurortas, pasižymintis draugišku aptarnavimu, maisto įvairove ir neseniai atnaujintais kambariais. Čia nerasite išskirtinės prabangos, tačiau galėsite mėgautis viskuo, kas reikalinga idealioms atostogoms bei poilsiui Maldyvuose. Viešbutį pasieksite greitaeigiu kateriu iš Malės oro uosto (apie 40 min į vieną pusę). Apgyvendinimas pagerintame kambaryje.

Maitinimo tipas: FB (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Kaina: turas ir 4 nakvynės Embudu village viešbutyje 1457 €

 

Fun Island Resort and Spa 3***

Svajojate apie privatumą bei išskirtinę romanti-ką? Šis viešbutis idealiai Jums. Įkurtas nedidelėje saloje, didžiuojasi balto smėlio paplūdymiais bei erdviais kambariais… Viešbutį pasieksite greaiteigiu kateriu iš Malės oro uosto (apie 45 min į vieną pusę).

Maitinimo tipas: FB (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Kaina: turas ir 4 nakvynės Fun Island Resort and Spa viešbutyje 1441€

 

Holiday island resort and spa 4****

Šis kurortas įkurtas nedidelėje privačioje saloje, pasižymi ypatingu aptarnavimu bei išskirtine maisto kokybe. Čia rasite SPA centrą, įvairių sporto ir vandens pramogų, nedidelį nardymo centrą ir keletą restoranų bei barų. Pagrindiniame bare viešbutis siūlo tradicinius šou pasirodymus, gyvo garso muzikos pasirodymus ar krabų lenktynių šou.

Viešbutį pasieksite patogiu skrydžiu iš Malės oro uosto (apie 20 min į vieną pusę).
Poilsis Maldyvuose taps dar įsimintinesnis, kadangi Holiday Island Resort and Spa apgyvendinimas – pagerintame paplūdimio namelyje su vaizdu į vandenyną bei privačia terasa.

Maitinimo tipas: HB (pusryčiai ir vakarienė)
Kaina: turas ir 4 nakvynės Holiday island resort and spa viešbutyje 1527 €

 

Sun Island Resort and Spa 4****

Didžiausias kurortas visuose Maldyvuose. Nuobodžiauti tikrai nebus kada: mėgausitės gyvos muzikos koncertais, vietiniu pasirodymais, dainuosite karaoke. Viešbutį pasieksite patogiu skrydžiu iš Malės oro uosto (apie 20 min į vieną pusę). Apgyvendinimas pagerintame paplūdimio namelyje.

Maitinimo tipas: HB (pusryčiai ir vakarienė)
Kaina: turas ir 4 nakvynės Sun Island Resort and Spa viešbutyje 1694 €

 

Paradise island resort and spa 5*****

Tai labai arti Malės oro uosto esantis kurortas, todėl jį pasieksite greitaeigiu kateriu vos per 20 minučių. Kurortas įkurtas nedidelėje saloje, ypač vaizdingoje lagūnoje, todėl idealiai tiks paviršinio nardymo mėgėjams. Kurortas pasižymi išskirtinai šiltu ir draugišku aptarnavimu, šiuolaikiškais kambariais, restoranų ir vandens pramogų įvairove. Čia Jūsų laukia apgyvendinimas pagerintame paplūdimio namelyje.

Maitinimo tipas: HB (pusryčiai ir vakarienė)
Kaina: turas ir 4 nakvynės Paradise island resort and spa viešbutyje 1660 €

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

6 nakvynių apgyvendinimas atrinktuose Šri Lankos 3*** – 4**** viešbučiuose
4 nakvynių apgyvendinimas Maldyvuose pasirinktame viešbutyje
Pusryčiai ir vakarienės viešbučiuose kelionės po Šri Lanką metu
Maitinimas Maldyvuose pagal pasirinktą planą (galimas maitinimo plano keitimas)
Kelionės Šri Lankoje transportas su oro kondicionieriumi (pasitikimai oro uoste, pervežimai į oro uostus, pervežimai tarp miestų, pervežimai turų po miestus metu)
Perskraidinimas lėktuvu / perplukdymas kateriu iš oro uosto Maldyvuose iki viešbučio ir atgal
Angliškai kalbančio gido paslaugos Šri Lankoje
„Baltic Tours“ partnerių atstovo paslaugos Maldyvuose
Visureigių nuoma safario Jala Nacionaliniame Parke metu

 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

Tarptautinio skrydžio bilietas (kaina nuo 833 €)
Skrydžio bilietas Kolombo – Malė (kaina nuo 120 €)
Įėjimai į lankomus objektus ir arbatpinigiai (~120 €)
Šri Lankos viza (38 €)
Būtinųjų medicininių išlaidų draudimas (nuo 14,48 €)
Pietūs, vakarienės (nepaminėti „Į kelionės kainą įskaičiuota“)
Rusiškai kalbančio gido paslaugos turų po miestus metu Šri Lankoje
Pasirenkami turai
Asmeninės išlaidos

 

PASTABOS:

Kaina pateikta vienam asmeniui keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje
Rekomenduojame kelionę užsisakyti iš anksto – didesnė tikimybė rasti pigius skrydžio bilietus
Kainos gali nežymiai kisti nuo pasirinktų datų ir/arba valiutų kurso svyravimų
Yra galimybė keisti turo ir poilsio trukmę Šri Lankoje ir Maldyvuose
Galime pakoreguoti viešbučių kategoriją, maitinimo tipą, lankomus objektus pagal Jūsų poreikius
Ir mūsų auksinė taisyklė! Didesnė grupė – mažesnė kelionės kaina!

Keliaujientiems balandžio mėnesį taikoma speciali nuolaida!

 

Parsisiųsti kelionės katalogą
Norite gauti daugiau informacijos?

Kolombo oro uostas

Kolombo oro uostas


Negombo

Negombo, Western Province, Sri Lanka


Pinavala

Pinnawala, Sabaragamuwa Province, Sri Lanka


Dambula

Dambula, Central Province, Sri Lanka


Polonaruva

Polonaruva, North Central Province, Sri Lanka


Sigirija

Sigiriya, Central Province, Sri Lanka


Matalė

Matalė


Kandi

Kandi, šri lanka


Peradenija

Peradeniya, Central Province, Sri Lanka


Nuvara Elija

Nuvara Elija, Central Province, Sri Lanka


Jala nacionalinis parkas

Yala National Park, Hambantota, Southern Province, Šri Lanka


Malė

Malė


Kelionės programa
 • 1-2 diena Vilnius–Kolombo oro uostas–Negombo
 • 3 diena Negombo–Pinavala–Dambula
 • 4 diena Dambula–Polonaruva–Dambula
 • 5 diena Dambula–Sigirija–Matalė–Kandi
 • 6 diena Kandi–Peradenija–Nuvara Elija
 • 7 diena Nuvara Elija–Ela–Jala nacionalinis parkas
 • 8 diena Jala nacionalinis parkas–Kolombo oro uostas–Malė–Pasirinktas viešbutis
 • 9-11 diena Poilsis paplūdimyje
 • 12-13 diena Pasirinktas viešbutis–Malė–Vilnius

Turite klausimų? Susisiekite!

+370 5 266 1616 egle@baltictours.lt
Eglė
Kelionių ekspertė
BALTICTOURS-KELIONĖS
TEZTOUR-KELIONĖS
NOVATURO-KELIONĖS
EGZOTINĖS-KELIONĖS