×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt
12 naktų
nuo € 1180

Singapūras ir Balis

Dinamiškasis Singapūras ir Balio salos kerai
Kelione_i_Singapura_ir_Bali

„Baltic Tours“ komanda paruošė išskirtinį maršrutą visiems trokštantiems pažinti nepaprastą pietryčių Azijos didmiestį ir dalelę kerinčios Indonezijos. Itin dinamiškas, niekada nemiegantis ir nušviestas negęstančių šviesų – kas? Singapūras – tarsi „sustojusi akimirka žavinga“, vietinių dar vadinamas „liūtų miestu“. O toliau – Ubudas – Balio kultūros centras, žavintis ir įkvepiantis kiekvieną naujų potyrių ištroškusį keliautoją. Kintamani ugnikalnis, ryžių terasos, iliustruojančios žmogaus ir gamtos harmoningą egzistavimą bei viską vainikuojantys balto smėlio paplūdimiai, viename iš salos kurortų, tiesiog pavergs ir padės pamiršti visus rūpesčius…

 

1–2 DIENA

Vilnius–Singapūras

Patogiai įsitaisę savo vietose, žvilgsniu vaikome pro iliuminatorių išnyrančius debesis. Lėktuvas uodega moja Vilniui ir džiugiai riaumoja Singapūrui – liūtų miestui (skrydis su persėdimu). Čia iš karto pastebėsite lūkuriuojantį vairuotoją ir gidą, kurie perveš jus į viešbutį – laikas poilsiui.
Ilsitės viešbutyje.

3 DIENA
Singapūras

Spalvingasis Singapūras kviečia pažinčiai! Šiame didžiuliame mieste oficialiai gyvena net keturios etninės bendruomenės: kinai, malajai, indai ir eurazijiečiai. Pasinerkite į šį vietinį multikultūrinį šurmulį iškart po sočių pusryčių viešbutyje! Drauge su gidu vyksite susipažinti su indų bendruomenės gyvenimu Mažosios Indijos rajone, kur nosis kutena smilkstantys smilkalai, o akys raibsta nuo spalvingųjų sarių. Netrukus – istorinis kinų kvartalas, kur dėmesį traukia Parlamento rūmai bei seniausia miesto Hindų Sri Mariamman šventykla. Nepraleisite progos aplankyti ir Singapūro brangakmenių apdirbimo gamyklos, kur prieš akis ne tik visas apdirbimo procesas, bet ir galimybė save ar namiškius papuošti išskirtiniais dirbiniais.
Pasipuošę brangakmeniais įsitaisome viešbučio pataluose – miegas šiąnakt kaip niekad gilus ir prabangus!

4 DIENA
Singapūras–Denpasaras–Ubudas

Ryte, po sočių pusryčių, keliausite į Singapūro oro uostą. Čia jūsų lauks skrydis į Balio sostinę – Denpasarą. Atsipalaiduokite, netrukus išvysite lūkuriuojantį vairuotoją ir gidą – ištikimą jūsų palydą visos kelionės metu Balio saloje. Drauge trauksite į Ubudą. Užburiančios atostogos Balyje prasideda!
Atpalaiduojanti nakvynė viešbutyje, Ubude.

5 DIENA
Ubudas

Panašu, jog planuose – ypatinga diena. Pirmiausia, svarbu sočiai papusryčiauti, juk Ubudas – Balio kultūros centras, tad teks daug ką pažinti. Būtent čia akcentus savo biografija paremtame romane dėliojo žymioji Elizabeth Gilbert, būtent čia valgė, meldėsi ir mylėjo visiems pažįstama Julia Roberts, filmuodamasi taip ir pavadintoje dramoje – ,,Valgyk, melskis ir mylėk“.
Įsivaizduokite, autentiškos salos dirbinių kolekcijos turtingos tiek klasikiniais, tiek šiuolaikiniais išskirtinės Balio stilistikos dirbiniais. Būtinai juos išvysite drauge su gidu apsilankę Ubudo Agung Raj menų muziejuje. Po to susipažinsite ir su vietos religija bei filosofija… Ne, tai ne tyli kontempliacija šventyklos kamputyje, o įspūdingas vizitas į Goa Gajah – Dramblio urvą. Šventovė iškalta bemaž prieš tūkstantį metų, tačiau ją puošiančios dramblių skulptūros lig šiol atrodo įspūdingai.
Nepamirštamu gali virsti ir pasivaikščiojimas Šventuoju beždžionių mišku, kuriame –ne tik nuostabūs egzotiški augalai, bet ir jų galybėje stūksančios induistinės šventyklos, globojamos gausybės ilgauodegių. Pastarosios itin išdykusios – te jūsų fotoaparatai lieka saugūs – jų dar prireiks vakarui.
Vakare – ypatingas tradicinių šokių šou pasirodymas. Ritualas užburia, o pasirodymas vyksta egzotiškos architektūros Puri Saren rūmuose. Neišvydus šio nacionalinės reikšmės šou pasirodymo tokioje unikalioje aplinkoje tiesiog nevalia išvykti iš Balio salos! Šokis čia – pagrindinė salos kultūros dalis. Jei patiems neteks trepsėti į ritmą, tai bent reginiu tikrai liksite sužavėti. Nepamirškite įamžinti savo potyrių – nupasakoti žodžiais vėliau gali būti sudėtinga.
Po turiningos dienos atsipūsite viešbutyje.

6 DIENA
Ubudas–Kintamani

Koks rytas be pusryčių? Po jų gidas jus mielai palydės apžiūrėti garsiųjų Tegalalang ryžių terasų. Ryžių kultūrų auginimas – ne tik itin  varginantis darbas, tačiau ir sudėtingas procesas: tvieskiant saulei, čia dirbantys vietiniai nė kiek neprimena lietuviško sėjėjo paveikslo – iki kelių įbridę į klampų purvą, jie sodina ryžius po vieną daigelį…  Nesijaudinkite, patiems klampoti purve neteks, visą procesą savo akimis galėsite stebėti besimėgaudami kava terasoje…
Netrukus, Balio kultūros kitoniškumą patvirtins ir Gunung Kawi Sebatu šventykla. Šaltinio vandens baseinai su žydinčiais lotosais čia turi sakralinę reikšmę, tad sukuria tiesiog magišką atmosferą. Tūkstančiai žmonių kasdien čia ateina apsiprausti, nes šventai tiki, jog tai vanduo, apvalantis ne tik kūną, bet ir sielą. Užburianti atmosfera – juk ritualo suvaidinti neįmanoma…
Kelionė lotosų žydėjimu nesibaigia, tad pasisotinus, jūs jau pakeliui į Kintamani. Ši  nepaliekanti abejingų lankytojų po to, kai šie išvysta jos įspūdingas panoramas. Prieš 30 tūkst. metų didžiulis vulkanas čia sukūrė 3 km. pločio kraterį. Šiomis dienomis pusę šio kraterio užima vis dar aktyvus Batur vulkanas, o prieš jį – nuostabaus grožio Batur ežeras. Vandens bei ugnies dermė per tūkstančius metų čia suformavo unikalų gyvenimo būdą, tad tiek gamta, tiek kultūra nusipelno jūsų dėmesio.
Nakvynė viešbutyje.

7 DIENA
Kintamani–Batur šventykla–Lovina
Atgaivos kūnui diena! Rytą, po pusryčių, pradėsite garsiuosiuose šiltųjų versmių baseinuose. Tai natūralus baseinas, susiformavęs jau minėtame gamtos kampelyje – tarp Batur vulkano ir ežero. Atostogos Balyje tęsiasi, šiltosiomis versmėmis sušildykite ne tik kūnus, bet ir sielas.
Dar nepavargote? Reikalaujate nuotykių? Tuomet rekomenduojame paankstinti žadintuvo skambėjimo laiką ir išbandyti papildomą turą, kopiant į Batur kalną nuo kurio, sakoma, saulėtekiai išties gniaužiantys kvapą.
Po kiek ekstremalaus sporto grįšite į viešbutį išsiregistruoti.
Netrukus jūsų dėmesiui – pati seniausia šios šalies šventykla – Pura Ulun Danu Batur. Tai šventykla skirta gyvybę teikiančiam ežero vandeniui, maitinančiam visa, kas gyva. Įsiklausykite, į autentišką šios šventyklos istoriją, pajuskite tvyrančią aurą… Pašnabždėsime, jog vietiniai šventai tiki deivės Dewi Danu dosnumu dovanojat turtą bei klestėjimą tiems, kurie jai meldžiasi būtent šioje šventykloje.
Pasmaguriavę vietos virtuvės patiekalais, riedame į Lovina – miestelį. Jis įsikūręs pačioje salos šiaurėje. Keliaudami nepaliaukite žvalgytis, keliukai, gamta, pralenkiami žmonės stebina tuo, kokia skirtinga gali būti ši nedidelė sala. Miestelis įsikūręs visai netoli vandens, tačiau svarbiausia čia atkreipti dėmesį į neįprastus paplūdimius – pilki ar net juodi, kaip lava paplūdimiai čia kontrastuoja skaidriu it krištolas vandeniu. Kur dar tokius matėte?
Nakvynė Lovinos miestelio viešbutyje.

8 DIENA

Lovina–Amed paplūdimys

Jei mėgstate ilgiau pamiegoti, iš vakaro įsitaisykite lovose anksčiau nei įprastai, nes žadintuvas savo darbą šįryt pradės anksčiau. Apie penktą valandą ryto turėsite galimybę ne tik paplaukioti tradiciniu  indonezietišku laivu, bet ir stebėti horizonte šmėžuojančius delfinų siluetus. Pasigrožėkite, įkvėpkite gaivaus ryto oro ir sugrįžę į viešbutį pasimėgaukite sočiais pusryčiais, po kurių gidas jus palydės į Amed paplūdimį. Tačiau gulinėti atokaitoje dar nevalia! Sakoma, tai geriausia vieta nardymui Balyje! Pasiruoškite nardymo kaukes! Tai kas slypi po vandeniu – gniaužia kvapą…
Nakvynė viešbutyje.

9 DIENA

Amed paplūdimys–Tirta Gangga–Goa Lawah–Paplūdimio viešbutis

Metas keltis, pusryčiauti ir įsikurti naujame viešbutyje jūsų pasirinktame kurorte. Kelyje į kurortą dar stabtelime trumpai ekskursijai Tirta Gangga – vandens rūmuose. Architektūra Balio ir Kinijos architektūros sintezė. Ar galite pasakyti kurie motyvai į šiuos Balio rūmus atkeliavo iš Kinijos?
Tik neleiskite išsisklaidyti rūmuose tvyrojusiam susikaupimui, nes Goa Lawah – šventykla, garsėjanti, kaip šventas urvas, kuriame garbinami šikšnosparniai. Neišsigąskite, oloje apsigyvenusių šikšnosparnių kolonija didelė, tačiau pagal vietos tradicijas itin gerbiama vietinių gyventojų.
Įspūdžių kupini, keliausite į savo pasirinktą viešbutį poilsiui.
Nakvynė viešbutyje.

10-11 DIENA

Poilsis paplūdimyje

Laikas pasilepinti saule… Po intensyvių tyrinėjimų, palikome vietos ir jūsų individualiems pomėgiams bei poreikiams. Atsiduokite poilsiui – atostogos Balyje dar nesibaigė, o patirti įspūdžiai geriausiai „susiguli“ gulint!
Pusryčiai ir nakvynės viešbutyje.
12 DIENA
Paplūdimio viešbutis–Denpasaro oro uostas–Singapūras
Tai paskutinė diena dievų saloje – Balyje. Po gausių pusryčių, vairuotojas jus perveš į tarptautinį oro uostą, iš kurio lauks skrydis į Singapūrą. Vos atskridus jus pasitiks patikimi „Baltic Tours“ partnerių atstovai ir perveš į viešbutį poilsiui.
Rekomenduojame paskutinės minutės apsipirkimą charizmatiškajame Singapūre.
Nakvynė viešbutyje.
13–14 DIENA
Singapūras–Vilnius
Šiandien paskutinė atostogų diena. Po pusryčių viešbutyje, būsite pervežti į oro uostą, iš kurio lauks skrydis į gerai pažįstamą barokinį Vilnių (skrydis su persėdimu viename iš Europos miestų).
Grįžus jus keletą dienų kamuos pokelioninis ilgesys… Paskambinkite mums pasidalinti savo įspūdžiais, nuotaikomis, atsiųskite kelionės nuotraukų, užeikite puodeliui arbatos. Nenusiminkite, ir vėl ateis atostogų planavimo metas – mūsų komanda paplušės dėl jūsų!

 

MŪSŲ REKOMENDUOJAMI, KLIENTŲ MĖGSTAMIAUSI VIEŠBUČIAI:

KUTA – tai judriausias ir demokratiškiausias kurortas, kuriame apstu pramogų. Čia rasite jaukių parduotuvėlių, kavinukių ir restoranų. Kuta ypač populiari tarp mėgstančius banglenčių sportą bei aktyvų gyvenimo būdą. Jeigu svajojate ne tik ramiai ilsėtis paplūdimyje, bet ir įsitraukti į pulsuojantį Balio salos gyvenimą, tai šis kurortas būtent Jums.
Bintang Kuta Bali 4****
Tai jaukus, puikiai klientų vertinamas ir 5 min. nuo paplūdimio esantis, viešbutis. Čia galėsite atsipalaiduoti baseine, mėgautis puikiu maistu restorane, ar vakarus leisti netoliese esančiose jaukiose kavinukėse. Viešbutis apsuptas parduotuvėlių, o iki didžiulio Kutos prekybos centro taip pat vos 5 min. kelio. Apgyvendinimas prabangiame dviviečiame kambaryje.
Maitinimo tipas: BB (pusryčiai).

Kaina: turas ir 3 nakvynės Bintang Kuta Bali viešbutyje 1180 €

 

Baruna Holiday Inn 5*****

Tai itin prabangus viešbutis, esantis ant vandenyno kranto, turintis didžiulį baseiną ir net keletą restoranų, siūlančių Indonezijos, Azijos ar Europos virtuvės  šedevrus. Visi viešbučio kambariai įrengti balietišku stiliumi, turi privačius, erdvius  balkonus. Atsipalaiduokite viešbučio bare ant vandenyno kranto ir mėgaukitės tikromis atostogomis. Apgyvendinimas pagerintame dviviečiame kambaryje.
Maitinimo tipas: BB (pusryčiai).

Kaina: turas ir 3 nakvynės Baruna Holiday Inn viešbutyje 1250 €

 

NUSA DUA – tai prabangus kurortas, apsuptas puikiausių paplūdimių. Čia viešbučiai turi didžiules teritorijas su žaliosiomis zonomis. Mėgstantiems patogų, ramesnį poilsį – tai ideali vieta tiems, kuriems didžiausias malonumas, kai viskas po ranka ir visai nebūtina kelti kojos iš viešbučio.
Oasis Benoa Beach 4****
Tai jaukus, prabangus viešbutis, įsikūręs ant vandenyno kranto. Jis pasiūlys platų maisto pasirinkimą keliuose skirtinguose restoranuose, net 70 m. ilgio baseiną po atviru dangumi, su vaizdu į vandenyną ir, žinoma, draugišką aptarnavimą.
Apgyvendinimas pagerintame dviviečiame kambaryje.
Maitinimo tipas: BB (pusryčiai).

Kaina: turas ir 3 nakvynės Oasis Benoa Beach viešbutyje 1200 €

 

Grand Nikko Bali 5*****

Tai itin prabangus, milžiniškas viešbutis, pastatytas ant uolos. Taigi, iš daugelio kambarių atsiveria nuostabus Indijos vandenyno vaizdas. Viešbučiui priklauso nuošalus balto smėlio paplūdimys ir didžiulis baseinas, kuriame galėsite atsipalaiduoti kada tik panorėję. Nepaisant to, jog jis kiek atokiau nuo miesto centro ir šurmulio, viešbutyje, pagal nustatytą grafiką, vykdomi nemokami pervežimai iki didžiųjų prekybos centrų. Apgyvendinimas pagerintame dviviečiame kambaryje.

Maitinimo tipas: BB (pusryčiai).
Kaina: turas ir 3 nakvynės Grand Nikko Bali viešbutyje 1325 €

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • 3 nakvynės kruopščiai atrinktuose ir partnerių rekomenduotuose 3*** viešbučiuose Singapūre
 • 5 nakvynės kruopščiai atrinktuose ir partnerių rekomenduotuose Balio salos 3-4**** viešbučiuose ekskursijų metu
 • 3 nakvynės jūsų pasirinktame viešbutyje poilsio metu
 • Pusryčiai viešbučiuose kelionės po Singapūrą ir Balio salą metu
 • Kelionės Singapūre ir Balio saloje metu transportas su oro kondicionieriumi (pasitikimai oro uoste, pervežimai į oro uostus, pervežimai tarp miestų, pervežimai turų po miestus metu)
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos Singapure ir Balio saloje (rusiškai kalbantis gidas – už papildomą mokestį)

 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Tarptautinio skrydžio bilietas (specialus Baltic Tours pasiūlymas, kaina nuo 800 €)
 • Įėjimai į lankomus objektus (~30 €)
 • Arbatpinigiai
 • Būtinųjų medicininių išlaidų draudimas (nuo 15 €)
 • Pietūs, vakarienės (nepaminėti „Į kelionės kainą įskaičiuota“)
 • Rusiškai kalbančio gido paslaugos turų po miestus metu Singapure ir Balio saloje
 • Pasirenkami turai
 • Asmeninės išlaidos
PASTABOS:
 • Kaina pateikta vienam asmeniui keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje
 • Rekomenduojame kelionę užsisakyti iš anksto – didesnė tikimybė rasti pigius skrydžio bilietus
 • Kainos gali nežymiai kisti nuo pasirinktų datų ir/arba valiutų kurso svyravimų
 • Yra galimybė keisti turo ir poilsio trukmę Singapūre ir Balio saloje
 • Galime pakoreguoti viešbučių kategoriją, maitinimo tipą, lankomus objektus pagal jūsų poreikius
 • Ir mūsų auksinė taisyklė! Didesnė grupė – mažesnė kelionės kaina!
Norite gauti daugiau informacijos?

Singapūras

Singapore


Ubudas

Ubud, Gianyar, Bali, Indonesia


Kintamani

Kintamani, Bangli Regency, Bali, Indonesia


Lovina

Lovina Beach, Anturan, Buleleng Regency, Bali, Indonesia


Amed

Amed Beach


Tirta Gangga

Tirta Gangga, Ababi, Karangasem Regency, Bali, Indonesia


Goa Lawah

Pura Goa Lawah, Jalan Raya Goa Lawah, Pesinggahan, Klungkung Regency, Bali, Indonesia


Kuta

Kuta, Badung Regency, Bali, Indonesia


Nusa Dua

nusa dua beach, Benoa, Badung Regency, Bali, Indonesia


Kelionės programa
 • 1–2 diena Vilnius - Singapūras
 • 3 diena Singapūras
 • 4 diena Singapūras - Denpasaras - Ubudas
 • 5 diena Ubudas
 • 6 diena Ubudas–Kintamani
 • 7 diena Kintamani–Batur šventykla–Lovina
 • 8 diena Lovina–Amed paplūdimys
 • 9 diena Amed paplūdimys–Tirta Gangga–Goa Lawah–Paplūdimio viešbutis
 • 10–11 diena Poilsis paplūdimyje
 • 12 diena Paplūdimio viešbutis–Denpasaro oro uostas–Singapūras
 • 13–14 diena Singapūras–Vilnius

Turite klausimų? Susisiekite!

+370 5 266 1616 egle@baltictours.lt
Eglė
Kelionių ekspertė
BALTICTOURS-KELIONĖS
TEZTOUR-KELIONĖS
NOVATURO-KELIONĖS
EGZOTINĖS-KELIONĖS