×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt
12 naktų
nuo € 1360

Kuba

Kelionė į Kubą ir poilsis Varadero

Kuba – kerinti salų valstybė tarp žydrosios Karibų jūros, Meksikos įlankos ir Atlanto vandenyno, visus pakerinti įstabiais tabako plantacijų laukais, svaiginančia laukine gamta, didinga istorija, iki šių dienų išlikusiais architektūriniais paminklais ir itin giliomis tradicijomis. Tai nedidelė sala, kuri pavergs jūsų širdį savo kultūros kontrastais, įvairove, žmonių nuoširdumu ir šypsenomis.

Praleiskite keletą žavingų naktų istoriniame Havanos 5* viešbutyje, išmėginkite senovinių automobilių ekskursiją, degustuokite legendinį, maloniai gomuriu slystantį kubietišką romą arba pasimėgaukite šviežutėlės kavos puodeliu palmių atokaitoje. Pasiruoškite pasakiškiems vaizdams: aplankykite Senąją Havanos aikštę, magišką Katedros aikštę, Šv. Pranciškaus aikštę… Susipažinkite su egzotiškąja Kubos gamta ir pamatykite tikrąjį kubiečių gyvenimą. Išsimaudykite San Juan upėje ir aplankykite vieną įspūdingiausių Kubos miestų – Trinidadą.

1-2 DIENA
Vilnius–Havana

Viskas daugiau nei paprasta: besišypsantys, kelionių lagaminą jau suruošę, atostogų dvasios kupini, leidžiatės į įspūdingą egzotinę kelionę – iš Vilniaus oro uosto (persėdimu viename iš Europos miestų) į spalvomis pulsuojančią Kubos sostinę Havaną.

Oro uoste Jūsų lauks ir pasitiks kruopščiai atrinkti kelionių agentūros „Baltic Tours“ partnerių atstovai Kuboje. Kartu su jais, patrauksite į istorinį viešbutį, esantį senojoje Havanos dalyje. Pasiruoškite atsiduoti poilsiui ir mėgauti šviežiu, aromatingu Cuba Libre ar Mojito kokteiliu – atostogos prasideda!

Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA
Havana

Po sočių ir maistingų kubietiškų pusryčių – pats metas pradėti pažintį su temperamentingąja istorine Havana, dar, kiek komiškai, vietinių vadinama Senąja Karibų dama. Havana – vienas seniausių Vakarų pusrutulyje europiečių įkurtų miestų, todėl istorinė dvasia, rodos, persismelkusi į pačias miesto sienas, vietinius gyventojus. Dar minutėlė ir kartu su gidu aplankysite gerai žinomą Revoliucijos muziejų, svarbiausias senamiesčio vietas, tokias kaip Senoji aikštė, Šv. Pranciškaus aikštė, Katedros aikštė.

Kuba, žinoma, neatsiejama nuo tabako. Ir kas gi to nežino? Cigarų tradicijos čia tokios gilios ir įsišaknijusios, kad kiekvieno pasąmonė jau turbūt piešia gatvėse sėdinčius senjorus, rūkančius cigarus ir pliekiančius kortomis. Pats metas savo akimis išvysti cigarų pasirinkimo

subtilybes, suprasti paruošimo techniką, sužinoti kaip jie sukami, uždegami… Kartu, be abejonės, ragaujamas ir kubietiškas romas arba stipri espresso kava. Tai ilgas ritualas, todėl atsipalaiduokite ir mėgaukitės svaiginančia kubietiška terapija.

Turbūt po gausybės įspūdžių išalkote? Neabejojame! Spragtelėkite pirštais ir gardžiausi pietūs tradiciniame restorane jau dengia skalsos stalą. Ragaukite, klauskite ir būtinai pasižymėkite iš kartos į kartą perduodamus receptus, kad galėtumėte palepinti namuose likusius artimuosius.

Po sočių pietų laukia artimesnė pažintis su neatsiejama Kubos gyvenimo dalimi – romu. Kartu su gidu vyksite į ypatingą romo muziejų, kur ne tik išgirsite istorijas, bet ir galėsite paragauti, mėgautis ir įsigyti.

Diena dar nesibaigė. Pats metas leistis į kelionę senoviniais XX a. penktojo dešimtmečio automobiliais ir susipažinti su moderniąja Havanos miesto dalimi. Pravažiuosite Revoliucijos aikštę, plaukus kedensite skriedami Atlanto vandenyno pakrante, vietinių dar vadinama „Malecon” (prieplauka). Be abejonės stabtelsite prie El Moro tvirtovės, kuri saugojo ir gynė Havaną nuo piratų atakų. Senoviniais automobiliais sugrįšite į istorinį Havanos viešbutį ir atsiduosite poilsiui ir pasakiškam kokteiliui viešbučio baseine besigrožėdami miesto vaizdu.

Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA
Havana–Vinales slėnis–Havana

Rytą pradedame gausiais pusryčiais, o po jų – kelionė į Vinales slėnį, kuris yra jaukiai įsikūręs vakarinėje Kubos provincijoje Pinar Del Rio, garsėjančioje vienu geriausiu tabaku pasaulyje. Slėnis apsuptas įspūdinga kalnų grandine su plokščiomis viršūnėmis, kuriose gausu olų, urvų… Oro sąlygos čia kitokios, todėl pasiruoškite įkvėpti, atsipalaiduoti ir susipažinti su kontrastingąja šalimi.

Pažadame, kad kelionė neprailgs, nes net sėdint patogiame automobilyje galėsite grožėtis Kubos gamta, vietinių gyvenimu. Ar žinojote, kad karališkosios palmės yra nacionalinis Kubos simbolis? Pakelėse tikrai pamatysite ne vieną. Pakeliui stabtelsite aplankyti vietinės fermerių šeimos namų ir tabako gamyklėlės. Susipažinsite su gyvenimo būdu, pamatysite gamybos procesą ir aiškiau suprasite tikrąjį vietinių gyvenimą – jie čia ypatingai svetingi ir draugiški.

Kartu su ištikimu gidu sėdame į valteles ir plaukiame pamatyti Indėno urvo požeminėje upėje. Tai viena gražiausių ir paslaptingiausių vietų slėnyje.

Turbūt išalkote? Tradiciniai kubietiški pietūs San Vincento rančoje jau paruošti jums. Po sočių pietų gidas atskleis paslaptį ir parodys ypatingą slėnio vietą – Los Jazmines apžvalgos aikštelę, iš kurios atsiveria pats nuostabiausias slėnio vaizdas. Nepamirškite fotoaparatų, nes čia norėsis įamžinti kiekvieną akimirką. Pasigrožėję vaizdais, tęsiame kelionę ir stabtelime Vinales kaimelyje, kur turėsite galimybę lėtai pasivaikščioti įstabiomis gatvelėmis. Atrodo, kad laikas čia sustojęs, o tvyranti ramybė tiesiog įtraukia į kubietiško kaimo gyvenimo ritmą.

Diena dar nesibaigė, tačiau metas atsigaivinti ir išsitraukti maudymosi kostiumėlius. Geriausias būdas pasigrožėti gamta ir egzotiškiausiais gyvūnais, tai nerti į San Juan upę ir patirti malonumų palaimą. Ar atgavote jėgas?! Tuomet kartu su gidu laikas aplankyti į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktą Sierra Del Rosario rezervatą, kur galima pamatyti egzotiškiausius medžius, gyvūnus ir net Kubos nacionalinį paukštį Tocororo.

Po turiningos dienos sugrįžtame į savo viešbutį poilsiui Havanoje.

5–11 DIENA
Havana–Varadero (viskas įskaičiuota)

Rytą ir vėl pradedate pilnaverčiais pusryčiais iš gausaus Kubos gėrybių rago! Pasiruoškite, šiandien laukia siauri keliukai, vingiuojantys į Varadero kurortą – balto smėlio pajūrio ruožą, kurį skalauja turkio mėlynumo atpalaiduojantis vanduo. Čia rasite visko, ko reikia idealioms atostogoms – baltą paplūdimį, šiltą, skaidrų vandenį. Norintiems aktyvesnių pramogų nuobodžiauti čia tikrai neteks. Išbandykite nardymą, būriavimą, plaukiojimą vandens slidėmis, žvejybą, jodinėjimą arba tiesiog romantišką pasivaikščiojimą paplūdimyje. Žmonės čia ypatingai draugiški ir mokantys džiaugtis kiekviena diena ar mažiausiomis smulkmenomis. Pasisemkite gerų emocijų ir atsiduokite tikrų atostogų pliūpsniui!

Rekomenduojame užsisakyti vietinių ekskursijų: aplankykite Cardenas miestą, kuriame 1850 m. pirmą kartą iškelta šiuolaikinė Kubos vėliava. Taip pat organizuojama ekskursija į Neptūno uolą – požeminius stalaktitų ir stalagmitų urvus.

Nakvynės ir viskas įskaičiuota maitinimas viešbutyje.

12-13 DIENA
Varadero–Havana–Vilnius

Ryte, po maistingų pusryčių išvyksite į Havanos oro uostą, kur jūsų lauks skrydis į Vilnių su persėdimu viename iš Europos miestų.

 

MŪSŲ REKOMENDUOJAMI, KELIAUTOJŲ MĖGSTAMIAUSI VIEŠBUČIAI KUBOJE

Brisas del Caribe 4*

Tai jaukus, prabangus viešbutis, esantis ant jūros kranto. Jis siūlo platų maisto pasirinkimą keliuose skirtinguose restoranuose, didžiulį lauko baseiną su vaizdu į jūrą bei išskirtinį aptarnavimą. Mėgaukitės tikromis atostogomis ir ramybe.

Apgyvendinimas dviviečiame kambaryje. Maitinimo tipas: AI (viskas įskaičiuota).

Turas ir 7 nakvynės Brisas del Caribe 4* viešbutyje: 1360 eurų

Iberostar Tainos Hotel 4*

Iberostar viešbučių tinklui priklausantis viešbutis, esantis ant jūros kranto. Kambariai įrengti tradiciniu karibų stiliumi ir neseniai atnaujinti. Tai idealus pasirinkimas atostogoms su vaikais: žaidimų aikštelės, baseinas vaikams, vaikų klubas su specialiais užsiėmimais…

Apgyvendinimas dviviečiame kambaryje. Maitinimo tipas: AI (viskas įskaičiuota).

Turas ir 7 nakvynės Iberostar Tainos Hotel 4* viešbutyje: 1440 eurų

Iberostar Playa Alameda 5*

Iberostar viešbučių tinklui priklausantis viešbutis ant jūros kranto. Tai prabangus, išskirtinis viešbutis, galintis pasiūlyti puikų aptarnavimą, maisto įvairovę, daugybę pramogų. Jis apsuptas žalumos ir didžiulės erdvės aplink. Mėgaukitės tobulomis atostogomis.

Apgyvendinimas dviviečiame kambaryje. Maitinimo tipas: AI (viskas įskaičiuota).

Turas ir 7 nakvynės Playa Alameda 5* viešbutyje: 1500 eurų

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Apgyvendinimas kruopščiai atrinktame ir partnerių rekomenduotame istoriniame 5* viešbutyje Havanoje
 • Apgyvendinimas kruopščiai atrinktuose ir partnerių rekomenduotuose Varadero kurorte esančiuose 4-5* viešbučiuose
 • Pusryčiai viešbutyje Havanoje
 • Tradiciniai pietūs ekskursijų metu
 • Pietūs tradiciniame restorane Havanoje
 • Viskas įskaičiuota maitinimas poilsio metu Varadero kurorte (galimas ir kitoksmaitinimo planas)
 • Kelionės Kuboje transportas su oro kondicionieriumi (pasitikimai oro uoste,pervežimai į oro uostus, pervežimai tarp miestų)
 • Angliškai arba rusiškai kalbančio gido paslaugos Kuboje

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Tarptautinio skrydžio bilietas (kaina nuo 600 €, mes padėsime surasti tinkamiausią skrydį)
 • Kubos turisto kortelė (43 €)
 • Būtinųjų medicininių išlaidų draudimas
 • Pietūs, vakarienės (nepaminėti „Į kelionės kainą įskaičiuota“)
 • Pasirenkamos ekskursijos
 • Asmeninės išlaidos
 • Išvykimo iš Kubos mokestis (sumokamas grynais Havanos oro uoste, 25 CUC, apie23 EUR)
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojui, restoranų bei viešbučio darbuotojams

PASTABOS:

 • Kaina pateikta vienam asmeniui keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje
 • Rekomenduojame kelionę užsisakyti iš anksto –didesnė tikimybė rasti pigius skrydžio bilietus
 • Kainos gali nežymiai kisti nuo pasirinktų datų ir/arba valiutų kurso svyravimų
 • Yra galimybė keisti ekskursijos ir poilsio trukmę Kuboje
 • Galime pakoreguoti viešbučių kategoriją, maitinimo tipą, lankomus objektus pagalJūsų poreikius
 • Ir mūsų auksinė taisyklė! Didesnė grupė – mažesnė kelionės kaina
Norite gauti daugiau informacijos?

Havana

Havana, Kuba


Vinales slėnis

Viñales, Pinar del Rijus, Kuba


Varadero

Varadero, Matansasas, Kuba


Kelionės programa
 • 1-2 diena Vilnius–Havana
 • 3 diena Havana
 • 4 diena Havana–Vinales slėnis–Havana
 • 5-11 diena Havana–Varadero (viskas įskaičiuota)
 • 12-13 diena Varadero–Havana–Vilnius

Turite klausimų? Susisiekite!

+370 5 266 1616 egle@baltictours.lt
Eglė
Kelionių ekspertė
BALTICTOURS-KELIONĖS
TEZTOUR-KELIONĖS
NOVATURO-KELIONĖS
EGZOTINĖS-KELIONĖS