×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt
16 naktų
nuo € 1850

Indokinija

Atostogų maršrutas po šiaurinį, pietinį Vietnamą, Laosą, Kambodžą

Net trys skirtingos šalys vienos programos metu: niekur neskubantis ir ramybe trykštantis Laosas, kontrastingoji Kambodža ir besišypsantis Vietnamas.

„Baltic Tours“ komanda atrinko išskirtinį maršrutą po Vietnamo šiaurę ir pietus, Laosą ir Kambodžą. Tai puiki proga panardyti motorolerių užtvindytomis gatvėmis, pasiliekant laiko atgauti jėgas balto smėlio nuklotame Mui Ne kurorte Vietname.

Akimis glostysime žaliuojančius ryžių laukus, žavėsimės saulėlydžiais ir patys imsimės veiksmo: irsimės valtimis Mekongo deltoje, gaudysime rytietiškos saulės spindulius, masažuodami kojas balto smėlio paplūdimiuose, skalaujamuose žydro vandens Mui Ne. Nuotykiai, poilsis ir ramybė čia virs sinonimais.

 

 

1–2 DIENA

Vilnius–Hanojus

Lėktuvas sparnais vaiko debesis ir jūs jau iš vienos sostinės – Vilniaus – keliaujate į kitą – Vietname įsikūrusį Hanojų (dėmesio, vaizdas pro langą akimirkai bus pertrauktas persėdimo).

Laikas, datos ir įvairiausi terminai išsisklaido dar nespėjus kirsti Europos sienos ir spalvingos atostogos Vietname prasideda… Įsiliekite į neįprastai šurmuliuojantį gyvenimą – jame čia verda net 90 mln. gyventojų! Nesijaudinkite, atvykus neįprastame dinamizme orientuotis padės Hanojaus oro uoste jūsų jau laukiantys kruopščiai atrinkti „Baltic Tours“ partneriai. Gidas šiandien bus kelionės į viešbutį palyda. Metas atsikvėpti po skrydžio…

Nakvynė viešbutyje.

 

3 DIENA

Hanojus

Rytas prasideda sočiais pusryčiais po kurių gidas pakvies aplankyti Hošimino mauzoliejų. Mauzoliejų pastatė Vietnamo revoliucionierius, norėdamas pagerbti Demokratinės Vietnamo Respublikos prezidento Ho Ši Mino nuopelnus. Griežtas pastato siluetas, nuolat sergimas garbės sargybos ypač įspūdingai atrodo tuomet, kai uniformuoti vyriškiai, aukštai keldami kojas, žygiuoja pakeisti stovinčiųjų…
O ar kada teko domėtis budizmu? Vietname tai vyraujanti religija, tad tiesiog būtina išvysti One Pillar pagodą. Tokia pat įspūdinga ir Temple of Literature. Pasivaikščiokite po įstabųjį šios šventyklos parką! Išmintingi pamokymai akmeninėse plokštėse – įkvėpimas visai dienai!
Bevaikštinėdami išalkote? Garuose, kvapuose ir garsuose paskendęs turgus nustebins… Tik nepamirškite paragauti nuodėmingai skanios vietnamietiškos kavos! Ji čia švelni ir dvelkia amaretu… Po egzotiškų pietų – tradicinis Vietnamo vandens lėlių teatro pasirodymas. Šis teatras – tai unikali kasdienio gyvenimo kaime ir senovinių vietos pasakojimų sintezė… Nustebsite, kaip daug apie savo gyvenimo ypatumus ir istoriją galima nupasakoti ne žodžiais, o pasakiškais vaizdais.

Nakvynė Hanojuje.

 

4 DIENA

Hanojus–Halongo įlanka

Po sočių pusryčių, rytietiškos saulės spindulių vyksime gaudyti į Halongo įlanką. Pakeliui, akys gėrisi ryžių laukais ir po kūginėmis kepurėmis pasislėpusių vietinių siluetų „atvirutėmis“… Halongas neabejotinai nustebins ir didžiausią kelionių veteraną. Ši vieta gyventojų dar vadinama ,,Nusileidusio drakono“ įlanka, kur salų net 1969-ios galybės… Netikite? Suskaičiuokite patys!

Pasiekus Halongą gidas palydės į uostą. Čia jus pasveikins laivo kapitonas. Kajutės čia turi ir vonios kambarius, ir kitus patogumus, o pro langus – besikeičiantys, hipnotizuojantys vaizdai. Pasimėgaukite nuostabia gamta, stebėkite kitonišką vietinių kasdienybę ir netrukus virtuvės šefas pateiks pietus ant denio. Jūros gėrybės čia dieviško skonio… Paragaukite, be jų poilsis Vietname – neįsivaizduojamas! Laivui išmetus inkarą turėsite progą pasigrožėti stalaktitų ir stalagmitų urvais. Didžiuliai, vėsūs, tarsi išpuošti akmeniniais gėlių žiedynais… užgniaužė kvapą? Atsigaivinkite žydrojoje įlankoje. Ši kelionės į Vietnamą diena privers mėgautis kiekviena akimirka…

Nakvynė, ir vakarienė laive su saulėlydžiu horizonte ir tykiai teliūskuojančio vandens melodijomis!

 

5 DIENA

Halongo įlanka–Hanojus–Luang Prabangas

Ryte keliamės sveikinami jau pabudusių paukščių. Prieš pusryčius siūlome kartu su vietiniais išbandyti Tai Chi pratimus ir giliai kvėpuojant keletą minučių pasimankštinti ant denio. Makšta pripildys sielą energijos naujai dienai, beliks pamaitinti kūną – pusryčiai su kvapnia vietnamietiška kava tam puikiai tiks.

Su įgula atsisveikinsite laivui prisišvartavus prie kranto. Ranka mosite vandens stichijai – šiandien kilsite į dangų! Tik prieš tai, grįžtame į Hanojų, kur gidas palydės į oro uostą – vyksite į Laoso miestą – Luang Prabangą, kuris besijungia su 30 vienuolynų ir drąsiai tituluojamas karalių sostine.
Vos atskridus, būsite pasitikti ir pervežti į viešbutį poilsiui.

Nakvynė viešbutyje.

 

6 DIENA

Luang Prabangas–Pak Ou Urvai–Kuang Si kriokliai

Šiandien po sočių pusryčių viešbutyje pradėsite pažintį su Laoso gamtos stebuklais. Kartu su gidu plauksite laivu Mekongo upe. Plaukdami grožėsitės įspūdinga panorama: ramybe alsuojantys kaimeliai, auksu tviskančios šventyklos, besišypsantys vietinių vaikų veidai… Laivu pasieksite žymiąsias Pak Ou kalkakmenio olas, kuriose namus rado tūkstančiai medinių, keraminių ir paauksuotų Budos statulėlių – nuo labai mažų iki žmogaus ūgio, kurias palieka čia apsilankę piligrimai. Po turiningos dienos, grįžtame į Luang Prabangą, pakeliui dar aplankysite Ban Xang Hai kaimelį, kuriame galėsite degustuoti ir įsigyti čia gaminamo ryžių vyno. Nepamiršime aplankyti ir Ban Phanom audėjų kaimelio, kuris puikiai žinomas dėl tradicinių laosietiškų audinių, kurie audžiami medinėmis staklėmis. Tai puiki proga įsigyti sau ir namiškiams unikalių, spalvingų lauktuvių.

Ši diena dar nesibaigė! Kupini įspūdžių, keliausite prie žymiųjų Kuang Si krioklių, kur galėsite ne tik grožėtis, bet ir atsipalaiduoti gaivinančio vandens telkiniuose. Patariame nepamiršti maudymosi kostiumėlių. Pakeliui dar stabtelsite ir susipažinsite su Laoso spalvingomis mažumų gentimis. Nustebsite, kokie draugiški, atsipalaidavę ir besidžiaugiantys mažomis smulkmenomis gali būti šie žmonės. Aplankysite Ban Xang Khong kaimelį, kur pamatysite kaip iš šilkmedžių lapų gaminamas popierius.

Ar esate pasiruošę vienam gražiausių saulėlydžių savo gyvenime? Po įspūdingos dienos grįžtame į Luang Prabangą ir keliaujame prie Wat Siphouthabath šventyklos, kur sulauksime saulėlydžio. Švetykla ir visas miestelis po truputį nusidažo rožinėmis spalvomis ir paskęsta tamsoje, o mes grįžtame į viešbutį poilsiui.

Nakvynė viešbutyje Luang Prabange.

 

7 DIENA

Luang Prabangas–Siem Reapas

Rytą pradedame sočiais pusryčiais viešbutyje. Po kurių jūsų lauks du pasirinkimai – arba laisvas laikas, arba papildomas turas bei išskirtinė galimybė pamatyti iš arti rytinę Laoso vienuolių maldą ir ritualus. Kiekvieną rytą šafrano spalvos drabužiais vilkintys vienuoliai pradeda pamaldomis, kai išeina į gatves su krepšeliais ir renka aukojamą gyventojų maistą. Tai labai unikali Laoso tradicija, su kuria turite galimybę susipažinti ir jūs.

Vėliau aplankysite Nacionalinį muziejų, įsikūrusį būvusiuose Karalių rūmuose. Lankysitės seniausioje miesto šventykloje Vat Visun, kurioje saugoma singalietiško stiliaus supa, kuri savo forma primena arbūzą. Po pietų keliausite prie Wat Xieng Thong šventyklos, dar vadinamos ,,šventyklų karūnos deimantu’’, stovinčios sode dviejų upių santakoje ir užburiančią savo ornamentais ir paauksuotomis mozaikomis.

Atsisveikiname su ramybe dvelkiančiu Laosu ir vykstame į oro uostą, kur jūsų lauks skrydis į kitą kontrastingą šalį – Kambodžą ir jos širdį ir sielą – Siem Reap miestą. Vos atskridus jus pasitiks ,,Baltic Tours’’ partneriai ir perveš į viešbutį poilsiui.

Nakvynė viešbutyje Siem Reape.

 

8 DIENA

Siem Reapas–Angkoras

Jūsų lauks sotūs pusryčiai viešbutyje ir iškart po jų pradedame pažintį su Angkoros šventyklų kompleksu. Tai pats didžiausias religinis statinių kompleksas pasaulyje, apsuptas vandens telkinių, džiunglių ir kanalų bei įrašytas į UNESCO Pasaulio paveldą. Pažintį pradedame nuo miesto – tvirtovės Angkor Thom pietinio įėjimo, kurį saugo vartai dievai, verčiantys žiūrėti į juos užvertus galvas iš apačios su pagarba ir susižavėjimu. Sunku suvokti, kad žmogaus rankos galėjo pastatyti tokį įspūdingą šventyklų kompleksą. Čia pakili nuotaika tiesiog tvyro ore, todėl prisėskite ir pasimėgaukite pietumis bei įspūdingu vaizdu.
Po pietų apsilankysite šventykloje Angkor Wat – galingo karaliaus Surjavarmano II palikimą, pastatytą 12 a. viduryje. Ji atspindi karaliaus dangaus viziją, jo suvokimą, kaip turėtų atrodyti dangiškasis miestas. Ankor Vatas buvo šventas įstabaus Ankoro miesto – Khmerų imperijos sostinės, kurią valdė Surjavarmanas – centras. Aukščiausias šventyklos taškas, jos centras, yra šis bokštas, simbolizuojantis šventąjį kalną. Jis atstovauja visos visatos centrą, induizmo dievų buveinę.

Pilni įspūdžių sugrįžtame į viešbutį nakvynei.

 

9 DIENA

Siem Reapas–Hošiminas

Šiandien pusryčiaujame viešbutyje ir pirmus saulės spindulius vis dar gaudome Siem Reape. Po sočių pusryčių palikome jums laisvo laiko pasivaikščiojimams mieste ir paskutiniams lauktuvių įsigijimams iki skrydžio į Vietnamo pietus – Hošimino miestą.
Vos atskridus į Hošiminą, jus pasitiks gidas ir vairuotojas, kurie jus ištikimai lydės lankant pietinę Vietnamo dalį.

Nakvynė viešbutyje Hošimine.

 

10 DIENA

Hošiminas–Mekongo Delta

Pirmiausia – pusryčiai, o tuomet pajudame link Ben Tre – miestelio, esančio Mekongo deltoje. Pakeliui – ryžių plantacijos, kaimai nukabinėti spalvingais hamakais… Vietiniai sako, kad būtent čia ir išvysite tikrąjį Vietnamo veidą. Atvykus į Ben Tre jūsų jau laukia laivas, kurio kapitonas pasiruošęs kelių valandų kelionei Mekongo upe. Upė čia kasdien tvinsta ir slūgsta, tačiau vietiniai lankstūs – su gamta nesipyksta ir su tokiu „diktatu“ susitaiko. Garantuojame, jog tokių žvejų namelių, užlietose pievose, ištisų plaukiojančių kaimų su ligoninėmis, bažnyčiomis ir turgeliais nepamatysite niekur kitur.

Laivui prisišvartavus, sėdame į tuk-tuk – triratį taksi. Jis jus nuveš į vietinės šeimos restoranėlį. Atidžiai apžiūrėkite interjerą, degustuokite vietinius valgius, gurkštelkite kavos ir nepabijokite šeimininkės paklausti recepto – juk po kelionės ne viską pavyksta nusakyti žodžiais!

Grįžus, įspūdžiai į vieningą sintezę suguls Hošimine. Nakvynė viešbutyje.

 

11 DIENA

Hošiminas–Mui Ne

Po pusryčių viešbutyje, kartu su gidu, pradėsite aktyvią pažintį su Hošiminu. Šiame mieste gyvena 8 milijonai gyventojų, iš jų net kas antras gyventojas turi motorolerį. Taigi, didmiestyje jų yra apie 4 milijonus. Niekur kitur pasaulyje neišvysite tokio kiekio ryškiaspalvių, burzgiančių motorolerių! Po to drauge su gidu lankysite Vietnamui istoriškai ypač svarbius Nepriklausomybės rūmus. Nepamirškime ir Karo muziejaus – vienos emociškai stipriausių ir širdį virpinančių vietų. Įsiklausykite į intriguojančias Vietnamo karo detales ir susipažinkite su dar visai nesenai užverstu šios šalies istorijos puslapiu…

Po pietų, atsisveikinsite su gidu. Jūsų lauks pervežimas patogiu, oro kondicionuojamu automobiliu į tropikų rojų – Mui Ne.

Tuoj išvysite nepakartojamo grožio kopas, siaurus balto smėlio paplūdimius, o jaukus vietos restoranėlis pasiūlys atsigaivinti vaisių kokteiliu. Įsitikinsite – Mui Ne paplūdimiai, kaip vieni nuostabiausių įvardijami ne be reikalo.

Nakvynės viešbutyje.

 

12–14 DIENA

Mui Ne

Po dinamiškos ir spalvingos pažinties, palikome vietos ir Jūsų individualiems pomėgiams bei poreikiams. Pasilepinkite saule – atostogos Vietname dar nesibaigė, tad atsipalaiduokite ir leiskite naujų potyrių fragmentams susipinti į vientisą egzotišką pasakojimą!

Pusryčiai ir nakvynės paplūdimio viešbutyje.

 

15–16 DIENA

Mui Ne–Hošiminas–Vilnius

Šiandien paskutinė atostogų Vietname diena. Po pusryčių į automobilį talpinate per bemaž porą savaičių pasunkėjusį įspūdžių bagažą – būsite pervežti į oro uostą. Kelsite sparnus į Vilnių, kur vietoj lotoso formos pagodų jus pasitiks barokiniai bažnyčių bokštai. Kai spalvų ir kvapų ilgesio nepavyks numalšinti vakarinėmis nuotraukų peržiūromis – paskambinkite, mūsų komanda nukreips jus nauja kelionių kryptimi.

Skrydis į Vilnių su persėdimu viename Europos miestų.

 

 

VIEŠBUTIS POILSIO METU MUI NE

 

 

Sunny Beach Resort 4****

Tdealus variantas išsiilgusiems ramumos ir trokštantiems tikrų atostogų. Prabangus viešbutis ant vandenyno kranto, apsuptas žalumos, palmių, kokosų giraičių ir balto smėlio paplūdimių… Didžiulis baseinas, restoranas, bei pramogos patiks tiek romantikos ieškančioms poroms, tiek šeimoms su savo mažyliais. Viskas pagal jūsų poreikius: dviračių nuoma, ekskursijų organizavimas ar tiesiog grožėjiasis tiesiai iš baro atsiveriančiu vaizdu į vandenyną.

Maitinimo tipas: BB (pusryčiai)

Kaina: turas ir 4 nakvynės Sunny Beach Resort viešbutyje 1850 €

 

Terracotta Resort 4****

Nepaisant to, jog šis prabangus viešbutis įsikūręs Mui Ne miesto centre, jį supa žaluma, palmių giraitės ir… vandenyno krantas. Plaukiokite didžiuliame Terracotta Resor baseine ir mėgaukitės poilsiu erdviuose, nesenai renovuotuose kambariuose. Išskirtinis aptarnavimas bei restorano meniu – patenkinantais paliks ir pačius išrankiausius svečius. Poilsis neiškeliant kojos iš viešbučio teritorijos skamba nuobodžiai ? Pasivaikščiokite miestelio centre – jis visai netoliese..

Maitinimo tipas: BB (pusryčiai)

Kaina: turas ir 4 nakvynės Terracotta Resort viešbutyje 2030 €

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

4 nakvynės kruopščiai atrinktuose ir partnerių rekomenduotuose Vietnamo 3*** viešbučiuose
1 nakvynė laive Halongo įlankoje su pilnu maitinimu
2 nakvynės kruopščiai atrinktuose ir partnerių rekomenduotuose Laoso 3*** viešbučiuose
2 nakvynės kruopščiai atrinktuose ir partnerių rekomenduotuose Kambodžos 3*** viešbučiuose
4 nakvynės poilsio metu pasirinktame viešbutyje Mui Ne
Pusryčiai viešbučiuose kelionės po Vietnamą, Laosą, Kambodžą metu
Kelionės Vietname, Laose, Kambodžoje transportas su oro kondicionieriumi (pasitikimai oro uoste, pervežimai į oro uostus, pervežimai tarp miestų, pervežimai turų po miestus metu)
Rusiškai kalbančio gido paslaugos Vietname, Laose, Kambodžoje
Įėjimai į lankomus objektus
Vietnamo vizos įforminimas (už įklijavimą mokama oro uoste)

 

 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

Tarptautinio skrydžio bilietas (specialus „Baltic Tours“ pasiūlymas, kaina nuo 765 €)
Skrydžio bilietas Hanojus-Luang Prabangas-Siem Reapas-Hošiminas (kaina ~450 €)
Arbatpinigiai
Vietnamo viza (~45 €, su savimi reikia turėti dvi spalvotas nuotraukas)
Laoso viza (~28 €,
Kambodžos viza (~23 €,
Būtinųjų medicininių išlaidų draudimas
Pietūs, vakarienės (nepaminėti „Į kelionės kainą įskaičiuota“)
Pasirenkamos ekskursijos
Asmeninės išlaidos

 

 

PASTABOS:

Kaina pateikta vienam asmeniui keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje
Rekomenduojame kelionę užsisakyti iš anksto – didesnė tikimybė rasti pigius skrydžio bilietus
Kainos gali nežymiai kisti nuo pasirinktų datų ir/arba valiutų kurso svyravimų
Yra galimybė keisti turo ir poilsio trukmę Vietname
Galime pakoreguoti viešbučių kategoriją, maitinimo tipą, lankomus objektus pagal Jūsų poreikius
Ir mūsų auksinė taisyklė! Didesnė grupė – mažesnė kelionės kaina!

Norite gauti daugiau informacijos?

Hanojus

Hanojus, Hà Nội, Vietnamas


Halongo įlanka

20.922968, 107.185986


Luang Prabangas

Luang Prabangas


Pak Ou urvai

20.049265, 102.207863


Kuang Si

19.751343, 101.992731


Siem Reapas

Siem Reap


Angkoras

Angkor Wat, Krong Siem Reap, Siem Reap, Cambodia


Hošiminas

Hošiminas


Mui Ne

Mũi Né, Phan Thiet, Binh Thuan, Vietnam


Kelionės programa
 • 1-2 diena Vilnius–Hanojus
 • 3 diena Hanojus
 • 4 diena Hanojus–Halongo įlanka
 • 5 diena Halongo įlanka–Hanojus–Luang Prabangas
 • 6 diena Luang Prabangas–Pak Ou urvai–Kuang Si
 • 7 diena Luang Prabangas–Siem Reapas
 • 8 diena Siem Reapas–Angkoras
 • 9 diena Siem Reapas–Hošiminas
 • 10 diena Hošiminas–Mekongo Delta
 • 11 diena Hošiminas–Mui Ne
 • 12-14 diena Mui Ne
 • 15-16 diena Mui Ne–Hošiminas–Vilnius

Turite klausimų? Susisiekite!

+370 5 266 1616 egle@baltictours.lt
Eglė
Kelionių ekspertė
BALTICTOURS-KELIONĖS
TEZTOUR-KELIONĖS
NOVATURO-KELIONĖS
EGZOTINĖS-KELIONĖS