×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt
11 naktų
nuo € 900

Balis

Indonezijos burtai ir povandeninio Balio paslaptys
Kelione i Balis

Rafinuota kasdiena ėmė artėti prie rutiniško ritmo? Trokštate atgręžti civilizacijai nugarą ir patirti naujų išgyvenimų išskirtinės gamtos apsuptyje? Leiskitės pažinti tropinės Balio salos, kurio maršrutą kruopščiai suplanavo Baltic Tours komanda! Balio kultūros centras Ubudas pasveikins jus nuoširdžiomis šypsenomis, atvers duris kitoniškos kultūros pažinimui ir pakvies aplankyti švenčiausias vietas bei kampelius. Neapsakomo grožio Kintamani ugnikalnis, ryžių terasos, iliustruosiančios žmogaus ir gamtos harmoningą egzistavimą bei poilsis viešbutyje vienoje iš keleto skirtingų kurortų salų, leis užmiršti kasdienius rūpesčius.

Laikas Balio saloje… tarsi „sustojusi akimirka žavinga“… pripildys gyvenimą ramybe ir šiluma. Svetingoje Indonezijos saloje pasilepinsite saule kvapą gniaužiančiame paplūdimyje, pailsinsite akis horizonte snaudžiančių ugnikalnių peizažu… Tereikia leisti jūsų atostogoms prasidėti!

1–2 DIENA

Vilnius–Denpasaras–Ubudas

Pirmiausia, nusigręžiate nuo kasdienių rūpesčių ir atsiduodate įspūdžių bei egzotikos galiai. Jūs jau kelyje iš Vilniaus oro uosto (skrydis su persėdimais), leidžiatės į  Balio  sostinę – Denpasarą. Čia iš karto išvysite jau lūkuriuojantį vairuotoją ir gidą – ištikimą jūsų palydą visos kelionės metu. Pirmiausia, drauge trauksite į Ubudą. Užburiančios atostogos Balyje prasideda!
Nakvynė viešbutyje Ubude.

3 DIENA
Ubudas

Panašu, jog planuose – ypatinga diena. Pirmiausia, svarbu sočiai papusryčiauti, juk Ubudas – Balio kultūros centras, tad teks daug ką pažinti. Būtent čia akcentus savo biografija paremtame romane dėliojo žymioji Elizabeth Gilbert, būtent čia valgė, meldėsi ir mylėjo visiems pažįstama Julia Roberts, filmuodamasi taip ir pavadintoje dramoje – ,,Valgyk, melskis ir mylėk“.
Įsivaizduokite, autentiškos salos dirbinių kolekcijos turtingos tiek klasikiniais, tiek šiuolaikiniais išskirtinės Balio stilistikos dirbiniais. Būtinai juos išvysite drauge su gidu apsilankę Ubudo Agung Raj menų muziejuje. Po to, visai netrukus, susipažinsite ir su vietos religija bei filosofija… ne, tai ne tyli kontempliacija šventyklos kamputyje, o įspūdingas vizitas į Goa Gajah – Dramblio urvą. Šventovė iškalta bemaž prieš tūkstantį metų, tačiau ją puošiančios dramblių skulptūros lig šiol atrodo įspūdingai.
Nepamirštamu gali virsti ir pasivaikščiojimas Šventuoju beždžionių mišku, kuriame – ne tik nuostabūs egzotiški augalai, bet ir jų galybėje stūksančios induistinės šventyklos, globojamos gausybės ilgauodegių. Pastarosios itin išdykusios – te jūsų fotoaparatai lieka saugūs – jų dar prireiks vakarui.
Vakare – ypatingas tradicinių šokių šou pasirodymas. Ritualas užburia, o pasirodymas vyksta egzotiškos architektūros Puri Saren rūmuose. Neišvydus šio nacionalinės reikšmės šou pasirodymo tokioje unikalioje aplinkoje tiesiog nevalia išvykti iš Balio salos! Šokis čia – pagrindinė salos kultūros dalis. Jei patiems neteks trepsėti į ritmą, tai bent reginiu tikrai liksite sužavėti. Nepamirškite įamžinti savo potyrių – nupasakoti žodžiais vėliau gali būti sudėtinga.
Po turiningos dienos atsipūsite viešbutyje.

4 DIENA
Ubudas–Kintamani

Koks rytas be pusryčių? Po jų gidas jus mielai palydės apžiūrėti garsiųjų Tegalalang ryžių terasų. Ryžių kultūrų auginimas – ne tik itin  varginantis darbas, tačiau ir sudėtingas procesas: tvieskiant saulei, čia dirbantys vietiniai nė kiek neprimena lietuviško sėjėjo paveikslo – iki kelių įbridę į klampų purvą, jie sodina ryžius po vieną daigelį…  Nesijaudinkite, patiems klampoti purve neteks, visą procesą savo akimis galėsite stebėti besimėgaudami kava terasoje…
Netrukus, Balio kultūros kitoniškumą patvirtins ir Gunung Kawi Sebatu šventykla. Šaltinio vandens baseinai su žydinčiais lotosais čia turi sakralinę reikšmę, tad sukuria tiesiog magišką atmosferą. Tūkstančiai žmonių kasdien čia ateina apsiprausti, nes šventai tiki, jog tai vanduo, apvalantis ne tik kūną, bet ir sielą. Užburianti atmosfera – juk ritualo suvaidinti neįmanoma…
Kelionė lotosų žydėjimu nesibaigia, tad pasisotinus, jūs jau pakeliui į Kintamani. Nepaliekanti abejingų lankytojų po to, kai šie išvysta jos įspūdingas panoramas. Prieš 30 tūkst. metų didžiulis vulkanas čia sukūrė 3 km pločio kraterį. Šiomis dienomis pusę šio kraterio užima vis dar aktyvus Batur vulkanas, o prieš jį – nuostabaus grožio Batur ežeras. Vandens ir ugnies dermė per tūkstančius metų čia suformavo unikalų gyvenimo būdą, tad tiek gamta, tiek kultūra nusipelno jūsų dėmesio.
Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA
Kintamani–Batur šventykla–Lovina

Atgaivos kūnui diena! Rytą, po pusryčių, pradėsite garsiuosiuose šiltųjų versmių baseinuose. Tai natūralus baseinas, susiformavęs jau minėtame gamtos kampelyje – tarp Batur vulkano bei ežero. Atostogos Balyje tęsiasi, šiltosiomis versmėmis sušildykite atostogaujančius kūnus.
Dar nepavargote? Reikalaujate nuotykių? Tuomet rekomenduojame paankstinti žadintuvo skambėjimo laiką ir išbandyti papildomą turą, kopiant į Batur kalną nuo kurio, sakoma, saulėtekiai išties gniaužiantys kvapą.
Po kiek ekstremalaus sporto grįšite į viešbutį išsiregistruoti.
Netrukus jūsų dėmesiui – pati seniausia šios šalies šventykla – Pura Ulun Danu Batur. Tai šventykla skirta gyvybę teikiančiam ežero vandeniui, maitinančiam visa, kas gyva. Įsiklausykite, į autentišką šios šventyklos istoriją, pajuskite tvyrančią aurą… Pašnabždėsime, jog vietiniai šventai tiki deivės Dewi Danu dosnumu dovanojat turtą bei klestėjimą tiems, kurie jai meldžiasi būtent šioje šventykloje.
Pasmaguriavę vietos virtuvės patiekalais, riedame į Lovina – miestelį. Jis įsikūręs pačioje salos šiaurėje. Keliaudami nepaliaukite žvalgytis, keliukai, gamta, pralenkiami žmonės stebina tuo, kokia skirtinga gali būti ši nedidelė sala. Miestelis įsikūręs visai netoli vandens, tačiau svarbiausia čia atkreipti dėmesį į neįprastus paplūdimius – pilki ar net juodi, kaip lava paplūdimiai čia kontrastuoja skaidriu it krištolas vandeniu. Kur dar tokius matėte?
Nakvynė Lovina miestelio viešbutyje.

6 DIENA
Lovina–Amed paplūdimys

Jei mėgstate ilgiau pamiegoti, iš vakaro įsitaisykite lovose anksčiau nei įprasta, nes žadintuvas savo darbą šįryt pradės anksčiau, nei įprasta: apie penktą valandą ryto turėsite galimybę ne tik paplaukioti tradiciniu  indonezietišku laivu, bet ir stebėti horizonte šmėžuojančius delfinų siluetus. Pasigrožėkite, įkvėpkite gaivaus ryto oro ir sugrįžę į viešbutį pasimėgaukite sočiais pusryčiais, po kurių gidas jus palydės į Amed paplūdimį. Tačiau gulinėti atokaitoje dar nevalia! Sakoma, tai geriausia vieta nardymui Balyje! Pasiruoškite nardymo kaukes! Tai, kas slypi po vandeniu – gniaužia kvapą…
Nakvynė viešbutyje.

7 DIENA
Amed paplūdimys–Tirta Gangga–Goa Lawah–Paplūdimio viešbutis

Metas keltis, pusryčiauti ir įsikurti naujame viešbutyje jūsų pasirinktame kurorte. Kelyje į kurortą dar stabtelime trumpai ekskursijai Tirta Gangga vandens rūmuose. Čia architektūra – Balio ir Kinijos architektūros sintezė. Ar galite pasakyti, kurie motyvai į šiuos Balio rūmus atkeliavo iš Kinijos?
Tik neleiskite išsisklaidyti rūmuose tvyrojusiam susikaupimui, nes Goa Lawah – šventykla, garsėjanti, kaip šventas urvas, kuriame garbinami šikšnosparniai. Neišsigąskite, oloje apsigyvenusių šikšnosparnių kolonija didelė, tačiau pagal vietos tradicijas itin gerbiama vietinių gyventojų.
Įspūdžių kupini, keliausite į savo pasirinktą viešbutį poilsiui.
Nakvynė viešbutyje.

8–10 DIENA

Poilsis paplūdimyje

Laikas pasilepinti saule… Po intensyvių tyrinėjimų, palikome vietos ir jūsų individualiems pomėgiams bei poreikiams. Atsiduokite poilsiui – atostogos Balyje dar nesibaigė, o patirti įspūdžiai geriausiai „susiguli“ gulint!
Pusryčiai ir nakvynės viešbutyje.

11–12 DIENA

Paplūdimio viešbutis–Denpasaras–Vilnius

Tai paskutinė diena dievų saloje – Balyje. Po gausių pusryčių, vairuotojas jus perveš į tarptautinį oro uostą, iš kurio lauks skrydis į gerai pažįstamą barokinį Vilnių (skrydis su persėdimu viename iš Europos miestų).
Grįžus jus keletą dienų kamuos pokelioninis ilgesys… Paskambinkite mums pasidalinti savo įspūdžiais, nuotaikomis, atsiųskite kelionės nuotraukų, užeikite puodeliui arbatos. Nenusiminkite, ir vėl ateis atostogų planavimo metas – mūsų komanda paplušės dėl jūsų!

MŪSŲ REKOMENDUOJAMI, KLIENTŲ MĖGSTAMIAUSI VIEŠBUČIAI:

KUTA – tai judriausias ir demokratiškiausias kurortas, kuriame apstu pramogų. Čia rasite jaukių parduotuvėlių, kavinukių ir restoranų. Kuta ypač populiari tarp mėgstančius banglenčių sportą bei aktyvų gyvenimo būdą. Jeigu svajojate ne tik ramiai ilsėtis paplūdimyje, bet ir įsitraukti į pulsuojantį Balio salos gyvenimą, tai šis kurortas būtent Jums.
Bintang Kuta Bali 4****
Tai jaukus, puikiai klientų vertinamas ir 5 min. nuo paplūdimio esantis, viešbutis. Čia galėsite atsipalaiduoti baseine, mėgautis puikiu maistu restorane, ar vakarus leisti netoliese esančiose jaukiose kavinukėse. Viešbutis apsuptas parduotuvėlių, o iki didžiulio Kuta prekybos centro taip pat vos 5 min. kelio. Apgyvendinimas prabangiame dviviečiame kambaryje.
Maitinimo tipas: BB (pusryčiai).

Kaina: turas ir 4 nakvynės Bintang Kuta Bali viešbutyje 900 €

 

Baruna Holiday Inn 5*****

Tai itin prabangus viešbutis, esantis ant vandenyno kranto ir turintis didžiulį baseiną bei net keletą restoranų, siūlančių Indonezijos, Azijos ar Europos virtuvės  šedevrus. Visi viešbučio kambariai įrengti Balietišku stiliumi, turi privačius, erdvius  balkonus. Atsipalaiduokite viešbučio bare ant vandenyno kranto ir mėgaukitės tikromis atostogomis. Apgyvendinimas pagerintame dviviečiame kambaryje.
Maitinimo tipas: BB (pusryčiai).

Kaina: turas ir 4 nakvynės Baruna Holiday Inn viešbutyje 998 €

 

NUSA DUA – tai prabangus kurortas, apsuptas puikiausių paplūdimių. Čia viešbučiai turi didžiules teritorijas su žaliosiomis zonomis. Mėgstantiems patogų, ramesnį poilsį – tai ideali vieta tiems, kuriems didžiausias malonumas, kai visas po ranka ir visai nebūtina kelti kojos iš viešbučio.
Oasis Benoa Beach 4****
Tai jaukus, prabangus viešbutis, įsikūręs ant vandenyno kranto. Jis pasiūlys platų maisto pasirinkimą keliuose skirtinguose restoranuose, net 70 m. ilgio baseiną po atviru dangumi, su vaizdu į vandenyną ir, žinoma, draugišką aptarnavimą.
Apgyvendinimas pagerintame dviviečiame kambaryje.
Maitinimo tipas: BB (pusryčiai).

Kaina: turas ir 4 nakvynės Oasis Benoa Beach viešbutyje 1063 €

 

Grand Nikko Bali 5*****

Tai itin prabangus, milžiniškas viešbutis, pastatytas ant uolos. Taigi, iš daugelio kambarių atsiveria nuostabus Indijos vandenyno vaizdas. Viešbučiui priklauso nuošalus balto smėlio paplūdimys ir didžiulis baseinas, kuriame galėsite atsipalaiduoti kada tik panorėję. Nepaisant to, jog jis kiek atokiau nuo miesto centro ir šurmulio, viešbutyje, pagal nustatytą grafiką, vykdomi nemokami pervežimai iki didžiųjų prekybos centrų. Apgyvendinimas pagerintame dviviečiame kambaryje.

Maitinimo tipas: BB (pusryčiai).
Kaina: turas ir 4 nakvynės Grand Nikko Bali viešbutyje 1347 €

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • 5 nakvynės kruopščiai atrinktuose ir partnerių rekomenduotuose Balio salos 4**** viešbučiuose ekskursijų metu
 • 4 nakvynės jūsų pasirinktame viešbutyje poilsio metu
 • Pusryčiai viešbučiuose kelionės po Balio salą metu
 • Kelionės Balio saloje metu transportas su oro kondicionieriumi (pasitikimai oro uoste, pervežimai į oro uostus, pervežimai tarp miestų, pervežimai turų po miestus metu)
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos Balio saloje (rusiškai kalbantis gidas – už papildomą mokestį)

 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Tarptautinio skrydžio bilietas (specialus Baltic Tours pasiūlymas, kaina nuo 800 €)
 • Įėjimai į lankomus objektus (~30 €)
 • Arbatpinigiai
 • Būtinųjų medicininių išlaidų draudimas (nuo 14,48 €)
 • Pietūs, vakarienės (nepaminėti „Į kelionės kainą įskaičiuota“)
 • Rusiškai kalbančio gido paslaugos turų po miestus metu
 • Pasirenkami turai
 • Asmeninės išlaidos
PASTABOS:
 • Kaina pateikta vienam asmeniui keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje
 • Rekomenduojame kelionę užsisakyti iš anksto – didesnė tikimybė rasti pigius skrydžio bilietus
 • Kainos gali nežymiai kisti nuo pasirinktų datų ir/arba valiutų kurso svyravimų
 • Yra galimybė keisti turo ir poilsio trukmę Balio saloje
 • Galime pakoreguoti viešbučių kategoriją, maitinimo tipą, lankomus objektus pagal jūsų poreikius
 • Ir mūsų auksinė taisyklė! Didesnė grupė – mažesnė kelionės kaina!
Norite gauti daugiau informacijos?

Denpasaras

Denpasar, Balis, Indonezija


Ubudas

Ubud, Kabupaten Gianyar, Balis, Indonezija


Kintamani

Kintamani, Kabupaten Bangli, Balis, Indonezija


Lovina

Lovina Beach, Anturan, Kabupaten Buleleng, Balis, Indonezija


Amed paplūdimys

Amed Beach, Balis, Indonezija


Tirta Gangga

Tirta Gangga, Ababi, Kabupaten Karangasem, Balis, Indonezija


Nusa Dua

Nusa Dua Beach, Benoa, Kabupaten Badung, Balis, Indonezija


Kuta

Kuta Beach, Balis, Indonezija


Kelionės programa
 • 1-2 diena Vilnius–Denpasaras–Ubudas
 • 3 diena Ubudas
 • 4 diena Ubudas–Kintamani
 • 5 diena Kintamani–Batur Šventykla–Lovina
 • 6 diena Lovina–Amed paplūdimys
 • 7 diena Amed paplūdimys–Tirta Gangga–Goa Lawah–Paplūdimio viešbutis
 • 8-10 diena Poilsis paplūdimyje
 • 11-12 diena Paplūdimio viešbutis–Denpasaras–Vilnius

Turite klausimų? Susisiekite!

+370 5 266 1616 egle@baltictours.lt
Eglė
Kelionių ekspertė
BALTICTOURS-KELIONĖS
TEZTOUR-KELIONĖS
NOVATURO-KELIONĖS
EGZOTINĖS-KELIONĖS