×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt
 • Pradžia
 • Auksinis Indijos trikampis ir Varanasis
13 naktų
nuo € 960

Auksinis Indijos trikampis ir Varanasis

Egotiškas pažintinis maršrutas ir poilsis vienoje programoje

Kelionė į Indiją – stebuklų kupinos atostogos. Tik pamanykite, aplankysite žymiausias Indijos vietas – vadinamąjį Indijos „Auksinį trikampį“. Išvysite pasaulio stebuklą Tadžmahalą, spalvingąją šurmuliuojančią sostinę Delį, išskirtinį Indijos regioną – Radžastaną ir jo sostinę Džaipurą. Nepamirškime ir ypatingojo Varanasio – kultūrinio ir religinio Indijos lopšio. Turėsite galimybę pamatyti pietinę Indijos dalį ir ilsėtis bei mėgautis užburiančiais Kovolamo paplūdimiais. Vaizdai – tikras akių masažas… Ar jūs pasiruošę nuotykių kupinai kelionei ir poilsiui Indijoje?

 

 

1–2 DIENOS

Vilnius–Delis

Pirmąją dieną jūsų laukia skrydis Vilnius-Indija su persėdimu viename Europos miestų.

Atskridus ir susitvarkius įvažiavimo į šalį formalumus, jus pasitiks „Baltic Tours“ kruopščiai atrinktų partnerių atstovai. Atsipalaiduokite – jūs gerose rankose… Nekantraudami, kartu su komanda saugiai vyksite į viešbutį.

Chaotiškos Delio gatvės ir spalvingi turgūs – pirmieji įspūdžiai, kurie užplūsta vos atvykus į dinamiškąją Indiją. Sakote „labas!” arba mokotės indiškai ir tariate „namaste!“ senojo Delio architektūrai ir naujojo Delio kosmopolitiškumui.

Visai visai netrukus pradėsite ilgai lauktą pažintį su istoriniais Delio paminklais: tyrinėsite ir apžiūrėsite britų kolonijinių laikų paminklą India Gate (Indijos vartai), President‘s House (prezidentūra), įstabųjį Indijos parlamentą bei iškilius musulmonų valdymo laikus menantį Red Fort (Delio sultonato imperatorių rezidencija). Tai dar ne viskas! Aplankysite Raj Ghat (Mahatma Gandhi memorialas). Judriomis gatvėmis keliausite į Jama Masjid – XVII a. pastatytą didžiausią Indijos mečetę, kurioje vienu metu gali melstis net 25 tūkst. tikinčiųjų.

Po nepamirštamos dienos vakare grįžtate į viešbutį atpalaiduojančiam poilsiui Delyje.

 

3 DIENA

Delis–Džaipuras

Mmm… pusryčiai! Po jų – nuotaikinga išvyka į Džaipurą – patį spalvingiausią Radžastano regiono miestą, dar kitaip vadinamą ,,rožiniu miestu”. Atostogos Indijoje – puiki galimybė išvysti tikrą skubančių miestelių ir autentiškų kaimelių gyvenimą… Galėsite mėgautis dinamiškais gamtos vaizdais ir draugiška vietinių draugija! Pažadame, jog nustebsite kokia skirtinga ir įvairi Indija gali būti.

Pabrėžiame, jog Radžastano regionas – Indijos maharadžų tėvynė, o Džaipuras – Radžastano regiono sostinė. Nekantraujate?

Vakare pasineriame į atpalaiduojantį poilsį viešbutyje Džaipure.

 

4 DIENA

Džaipuras

Saulė, rytas, Indija! Puiki atmosfera pusryčiams… Iškart po jų, nieko nelaukiant – pažintis su karališkuoju Džaipuru. Sustosite prie Džaipuro miesto simbolio – Hava Mahal (Vėjų rūmų). Tai rūmai, kurie pasižymi grakštumu, formos lengvumu. Toliau – Amber Fort (Gintarinis fortas). Ši tvirtovė – tai milžiniškas XVI a. rūmų kompleksas, kuriame kažkada gyveno vietiniai maharadžos. Keturi pagrindiniai kiemai, persiškus kilimus primenantys šafrano sodai, veidrodžių menė ir haremo apartamentai… Maharadžoms jaučiame baltą pavydą!

Ši kerinti tvirtovė pastatyta ant kalno, todėl turėsite galimybę įamžinti jos papėdėje įsikūrusį milijoninį Džaipuro miestą. Į fortą kopti sunku, tad jums padės drambliai arba visureigiai. Tikriausiai mintyse jau pasirinkote dramblius! Vėliau – įspūdingas City Palace muziejus, kuriame jus nustebins maharadžų rūbų ekspozicija, portretai, daiktai, kurie buvo naudojami maharadžų buityje, miniatiūrų paveikslai. Nieko sau buitis…

Po pietų turas tęsiasi! Ar kada buvote observatorijoje po atviru dangumi? Čia mokysitės pažinti laiką iš didžiausio (tikrai taip!) pasaulyje saulės laikrodžio. Vakare – galimybė pasimėgauti įspūdingu šviesų ir garso šou Amber Fort. Pasiruošę dar vienai įspūdžių dozei?

Vakare jūsų lauks minkštutėliai nakties patalai… Akis nakties miegui užmerkiame viešbutyje Džaipure.

 

5 DIENA

Džaipuras–Agra

Ryte, po ankstyvų pusryčių nusiteikite kelionei į Agrą (važiuosite apie 5 val.). Pakeliui aplankysite Fatehpur Sikri. Tai buvusi Mongolų imperijos politinė sostinė, įsikūrusi ant uolėto kalnagūbrio. Agroje jus pasitiks žymiausias šalies paminklas – Taj Mahal mauzoliejus. Tai garsiausias paminklas meilei, kuris pasakoja įkvepiančia ir graudžią imperatoriaus Shah Jahanio ir mylimosios Mumtaz Mahali meilės istoriją. Imperatoriaus tikslas buvo pastatyti patį simetriškiausią, tobuliausią ir gražiausią pastatą apie kurį pasklistų kalbos po visą pasaulį, o kartu su kalbomis ir jo begalinė meilė mirusiai žmonai. Tadžmahalas – vienas iš naujųjų pasaulio stebuklų! Kelionė į Indiją – kvapą gniaužiančios istorijos ir reginiai, tad kaupkite ir fiksuokite prisiminimus!

Vakare – poilsis ir nakvynė viešbutyje Agroje. Labanakt!

 

6 DIENA

Agra–Delis–Varanasis

Ryte jūsų laukia soti pusryčių porcija ir kelionė į Tadžmahalo mauzoliejų, kuris buvo statomas padedant net 2 tūkst. žmonių. Visi indai teigia, jog tai statinys, kurį būtina aplankyti bent kartą gyvenime. Vėliau kartu su gidu vyksite į Agros fortą, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Agros fortas – net kelių šimtmečių buvusi mongolų imperatorių rezidencija, menanti didingus valdovų žygdarbius.

Po ekskursijos Agroje – Delio oro uostas. Skrisite į kultūrinį ir religinį Indijos lopšį – Varanasį. Pasiruoškite, šis miestas – vienas stipriausių Indijos miestų. Čia išvysite daugybę kremavimo vietų Gango upės pakrantėje… Vietinių gyventojų legendose minima, kad Varanasį prieš 5000 m. įkūrė pats Šiva – vienas iš indų dievų trejybės, vadinamasis raudonuoju, didžiuoju griovėju arba keitėju

Į Varanasi keliauja piligrimai iš viso pasaulio, o daugelis vakariečių čia tikisi rasti dvasinę ramybę. Patiems indams šis miestas – religinis centras. O ką manote jūs?

Vakare – poilsis ir nakvynė viešbutyje Varanasyje.

 

7 DIENA

Varanasis

Po gausių pusryčių viešbutyje kartu su gidu pradėsite pažintį su vienu seniausių miestų pasaulyje – Varanasiu. Šiandien jūsų lauks nepamirštami, ypatingi ir sukrečiantys potyriai – plauksite valtimi šventąja Gango upe ir stebėsite atliekamus kremavimo ritualus. Kasdien Varanasyje sudeginama apie 400 kūnų. Pirmiausia, mirusiojo kūnas susukamas į ryškų audeklą ir panardinamas į Gangos upę. Paskui – padedamas ant kranto nudžiūti. Artimieji padeda mirusįjį ant paruošto uždegti laužo. Ugnis liepsnoja apie 3 valandas, kol kūnas pavirsta į pelenus. Pelenai išberiami į Gangos upę…

Plauksite į Ganga Aarti ceremoniją. Tai sakraliniai ritualai, skirti deivei Gangai. Stebint tūkstantinei miniai ir skambant gyvai muzikai, septyni šventikai sustoja ant žiedlapiais nuklotų pakylų ir meldžiasi už pasaulio taiką ir gerovę. Reginys – neįtikėtinas…

Vakare ilsėsitės nuostabiajame Varanasyje, ramybe dvelkiančiame viešbutyje.

 

8 DIENA

Varanasis–Delis–Trivandrum

Šiandien jūsų lauks ypatinga atostogų Indijoje diena. Ryte, po pusryčių, vyksite į Varanasio oro uostą, skrisite į Pietų Indiją, Keralos valstiją, Trivandrum miestą (skrydis vykdomas su persėdimu Delyje).

Pietų Indijoje vidutinė oro temperatūra 32°C, tad čia galėsite mėgautis vasaros malonumais ir saule… Ar jūsų lagamine dar liko vietos skrybėlei?

Trivandrum oro uoste jus pasitiks ,,Baltic Tours” partnerių atstovai Indijoje. Iš čia keliausite į viešbutį poilsiui Kovalam paplūdimyje. Kovalam paplūdimiai – puiki vieta pasimėgauti Pietų Indijos saule… Užsieniečiai ir vietiniai gyventojai maudosi, deginasi ir užsiima ekstremaliu banglenčių sportu.

Po aktyvios dienos – poilsis ir nakvynė viešbutyje Kovalam.

 

9–10 DIENOS

Kovalam

Poilsis viešbutyje, svajinguose, idiliškuose balto smėlio paplūdimiuose…

Tiesa, Kovalam – paplūdimių ir ajurvedinių masažų karalius, tad nepamirškite pasimėgauti šia atpalaiduojančia pramoga!

Pusryčiai, poilsis ir nakvynė viešbutyje.

 

11 DIENA

Kovalam–Trivandrum–Delis

Ryte, po pusryčių vyksite į oro uostą, kur jūsų lauks skrydis į Delį. Oro uoste jus pasitiks mūsų partnerių atstovai Indijoje ir perveš į viešbutį poilsiui.

Rekomenduojame džiugų paskutinės minutės apsipirkimą Delyje. Nepraleiskite progos!

Vakare jūsų laukia paskutinė nakvynė viešbutyje Delyje.

 

12–13 DIENOS

Delis–Vilnius

Pervežimas į oro uostą. Paskutinė kelionės Indijoje diena.

Grįžus į Lietuvą jus keletą dienų kamuos pokelioninis ilgesys… Paskambinkite mums pasidalinti savo įspūdžiais, nuotaikomis, atsiųskite kelionės nuotraukų, užeikite puodeliui arbatos. Nenusiminkite, ir vėl ateis atostogų planavimo metas – mūsų komanda paplušės dėl jūsų! Sutarta?

 

 

MŪSŲ REKOMENDUOJAMI, KLIENTŲ MĖGSTAMIAUSI VIEŠBUČIAI:

 

Abad Harmonia Resort 3***

Tai jaukus, nedidelis viešbutis, įkurtas ramioje vietovėje, visai netoli jūros kranto. Čia galėsite atsipalaiduoti viešbučio baseine, pasimėgauti ajurvedinėmis procedūromis ar išbandyti jogą ajurvedos centre. Visi kambariai įrengti skoningai ir jaukiai. Viešbučio restorane galėsite ragauti ne tik tradicinės indų virtuvės, bet ir mums įprastus patiekalus. Apgyvendinimas pagerintame dviviečiame kambaryje.

Maitinimo tipas: BB (pusryčiai)

Kaina: turas ir 3 nakvynės Abad Harmonia Resort viešbutyje 960 €

 

Turtle on the beach 5*****

Tai labai prabangus, išskirtinis viešbutis, netoli paplūdimio. Jis turi įspūdingą, žalią teritoriją ir yra apsuptas palmių giraičių. Viešbutis įrengtas moderniu indišku stiliumi. Čia galėsite atsipalaiduoti didžiuliame baseine, mėgautis išskirtiniu maistu, aptarnavimu bei pasilepinti ajurvedinėmis procedūromis. Apgyvendinimas pagerintame dviviečiame kambaryje.

Maitinimo tipas: BB (pusryčiai)

Kaina: turas ir 3 nakvynės Turtle on the beach viešbutyje 1330 €

 

Travancore Heritage 4****

Tai neseniai atnaujintas, įrengtas tradiciniu, pietų Indijai būdingu stiliumi. Šis viešbutis šiek tiek toliau nutolęs nuo paplūdimio, tačiau pastatytas ant įspūdingos uolos, todėl kvapą gniaužiantys vaizdai garantuojami praktiškai iš visų viešbučio kambarių. Galėsite atsipalaiduoti dideliame baseine, o svarbiausia – mėgautis tobulai draugišku aptarnavimu, kuris priverčia pasijausti lyg namuose. Apgyvendinimas pagerintame dviviečiame kambaryje.

Maitinimo tipas: BB (pusryčiai)

Kaina: turas ir 3 nakvynės Travancore Heritage viešbutyje 1257 €

 

Bethsaid Hermitage 4****

Tai jaukus viešbutis, įkurtas ant paties jūros kranto, todėl čia galėsite mėgautis saulėlydžiais ir gaiviais kokteiliais paplūdimyje. Šis viešbutis turi didžiulę, žalią teritoriją, erdvų baseiną bei neseniai atnaujintus, jaukius kambarius. Apgyvendinimas prabangiame dviviečiame kambaryje.

Maitinimo tipas: BB (pusryčiai)

Kaina: turas ir 3 nakvynės Bethsaid Hermitage viešbutyje 1240 €

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

7 nakvynės kruopščiai atrinktuose ir partnerių rekomenduotuose Indijos 3*** – 5***** viešbučiuose
3 nakvynės poilsio metu pasirinktame viešbutyje Keraloje
Pusryčiai viešbučiuose kelionės po Indiją metu
Kelionės Indijoje transportas su oro kondicionieriumi (pasitikimai oro uoste, pervežimai į oro uostus, pervežimai tarp miestų, pervežimai turų po miestus metu)
Angliškai kalbančio gido paslaugos Indijoje (rusiškai kalbantis gidas – už papildomą mokestį)
Pasivažinėjimas rikša Delyje
Pasivažinėjimas Tonga karieta Agroje
Kopimas drambliais/užvažiavimas visureigiais į Amber fortą
Vakarinis šviesų ir garso šou Amber Forte Džaipure
Pasiplaukiojimas Gangos upe Varanasyje

 

 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

Tarptautinio skrydžio bilietas (specialus Baltic Tours pasiūlymas, kaina nuo 560 €)
Skrydžio bilietas Delis-Varanasis, Varanasis-Trivandrum-Delis (300 €)
Įėjimai į lankomus objektus ir arbatpinigiai (~100 €)
Indijos viza (95 €)
Būtinųjų medicininių išlaidų draudimas (nuo 15 €)
Pietūs, vakarienės (nepaminėti „Į kelionės kainą įskaičiuota“)
Rusakalbio gido paslaugos turų po miestus metu Indijojoje
Pasirenkami turai
Asmeninės išlaidos

PASTABOS:

Kaina pateikta vienam asmeniui keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje
Rekomenduojame kelionę užsisakyti iš anksto – didesnė tikimybė rasti pigius skrydžio bilietus
Kainos gali nežymiai kisti nuo pasirinktų datų ir/arba valiutų kurso svyravimų
Yra galimybė keisti turo ir poilsio trukmę Indijoje
Galime pakoreguoti viešbučių kategoriją, maitinimo tipą, lankomus objektus pagal Jūsų poreikius
Ir mūsų auksinė taisyklė! Didesnė grupė – mažesnė kelionės kaina!

Norite gauti daugiau informacijos?

Delis

Delis, Indija


Džaipuras

Džaipuras


Agra

Agra


Varanasis

Varanasis


Trivandrum

Trivandrum


Kovalam

Kovalam


Kelionės programa
 • 1-2 diena Vilnius–Delis
 • 3 diena Delis–Džaipuras
 • 4 diena Džaipuras
 • 5 diena Džaipuras–Agra
 • 6 diena Agra–Delis–Varanasis
 • 7 diena Varanasis
 • 8 diena Varanasis–Trivandrum
 • 9-10 diena Kovalam
 • 11 diena Kovalam–Trivandrum–Delis
 • 12-13 diena Delis–Vilnius

Turite klausimų? Susisiekite!

+370 5 266 1616 egle@baltictours.lt
Eglė
Kelionių ekspertė
BALTICTOURS-KELIONĖS
TEZTOUR-KELIONĖS
NOVATURO-KELIONĖS
EGZOTINĖS-KELIONĖS