×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt
 • Pradžia
 • Auksinis Indijos trikampis ir pietų Indija
13 naktų
nuo € 890

Auksinis Indijos trikampis ir pietų Indija

Auksinis Indijos trikampis ir egzotiškoji pietų Indija
auksinis-indijos-trikampis-ir-egzotiskoji-pietu-indija

Kelionė į Indiją – neįtikėtina patirtis ir įkvėpiančios atostogos! Tik pamanykite, jums nusišypsojo laimė aplankyti žymiausias Indijos vietas – vadinamąjį Indijos „Auksinį trikampį“. Išvysite pasaulio stebuklą Tadžmahalą, spalvingają šurmuliuojančią sostinę Delį, išskirtinį Indijos regioną – Radžastaną ir jo sostinę Džaipurą. Ši kelionė atvers galimybes išvysti visiškai kitokią pietinę Indijos dalį.

Ypatinga maisto kultūra, spalvų įvairovė, gamtos dinamiškumas, dykumos ir įspūdinga architektūra – tai tikroji Indija, kuri jus stebins nuo pirmos iki paskutinės sekundės… Neabejotinai ištarsite: ,,Aš dar sugrįšiu”.

 

1–2 DIENA

Vilnius–Delis

Teleportacijos dar neišradome, tad jūsų laukia senas geras pažįstamas –- skrydis. Indiją pasieksite patogiu persėdimu viename Europos miestų.

Pasiekus Indiją ir susitvarkius įvažiavimo į šalį formalumus, jus pasitiks „Baltic Tours“ kruopščiai atrinkti partnerių atstovai. Atsipalaiduokite – jūs gerose rankose… Nekantraudami, kartu su komanda saugiai vyksite į viešbutį.

Chaotiškos Delio gatvės ir spalvingi turgūs – pirmieji įspūdžiai, kurie užplūsta vos atvykus į dinamiškąją Indiją. Sakote „labas!” arba mokotės indiškai ir tariate „namaste!“ senojo Delio architektūrai ir naujojo Delio kosmopolitiškumui.

Vakare – pirmoji nakvynė viešbutyje Delyje.

 

3 DIENA

Delis

Visai visai netrukus pradėsite ilgai lauktą pažintį su istoriniais Delio paminklais: tyrinėsite ir apžiūrėsite britų kolonijinių laikų paminklą India Gate (Indijos vartai), President‘s House (prezidentūra), įstabųjį Indijos Parlamentą bei iškilius musulmonų valdymo laikus menantį Red Fort (Delio sultonato imperatorių rezidencija). Tai dar ne viskas! Aplankysite Raj Ghat (Mahatma Gandhi memorialas). Judriomis gatvėmis keliausite į Jama Masjid – XVII a. pastatytą didžiausią Indijos mečetę, kurioje vienu metu gali melstis net 25 tūkst. tikinčiųjų.

Nepraleisite progos kartu su gidu pasivažinėti rikšomis chaotiškomis Delio gatvėmis.

Po nepamirštamos dienos vakare grįžtate į viešbutį atpalaiduojančiam poilsiui Delyje.

 

4 DIENA

Delis–Džaipuras

Mmm… pusryčiai! Po jų – nuotaikinga išvyka į Džaipurą – patį spalvingiausią Radžastano regiono miestą, dar kitaip vadinamą ,,rožiniu miestu”. Atostogos Indijoje – puiki galimybė išvysti tikrą skubančių miestelių ir autentiškų kaimelių gyvenimą… Galėsite mėgautis dinamiškais gamtos vaizdais ir draugiška vietinių draugija! Pažadame, jog nustebsite kokia skirtinga ir įvairi Indija gali būti.

Pabrėžiame, jog Radžastano regionas – Indijos maharadžų tėvynė, o Džaipuras – Radžastano regiono sostinė. Nekantraujate?

Vakare pasineriame į atpalaiduojantį poilsį viešbutyje Džaipure.

 

5 DIENA

Džaipuras

Saulė, rytas, Indija! Puiki atmosfera pusryčiams… Iškart po jų, nieko nelaukiant – pažintis su karališkuoju Džaipuru. Sustosite prie Džaipuro miesto simbolio – Hava Mahal (Vėjų rūmų). Tai rūmai, kurie pasižymi grakštumu, formos lengvumu. Toliau – Amber Fort (Gintarinis fortas). Ši tvirtovė – tai milžiniškas XVI a. rūmų kompleksas, kuriame kažkada gyveno vietiniai maharadžos. Keturi pagrindiniai kiemai, persiškus kilimus primenantys šafrano sodai, veidrodžių menė ir haremo apartamentai… Maharadžoms jaučiame baltą pavydą!

Ši kerinti tvirtovė pastatyta ant kalno, todėl turėsite galimybę įamžinti jos papėdėje įsikūrusį milijoninį Džaipūro miestą. Į fortą kopti sunku, tad jums padės drambliai arba visureigiai. Tikriausiai mintyse jau pasirinkote dramblius! Vėliau – įspūdingas City Palace muziejus, kuriame jus nustebins maharadžų rūbų ekspozicija, portretai, daiktai, kurie buvo naudojami maharadžų buityje, miniatiūrų paveikslai. Nieko sau buitis…

Po pietų turas tęsiasi! Ar kada buvote observatorijoje po atviru dangumi? Čia mokysitės pažinti laiką iš didžiausio (tikrai taip!) pasaulyje saulės laikrodžio. Vakare – galimybė pasimėgauti įspūdingu šviesų ir garso šou Amber Fort. Pasiruošę dar vienai įspūdžių dozei?

Vakare jūsų lauks minkštutėliai nakties patalai… Akis nakties miegui užmerkiame viešbutyje Džaipure.

 

6 DIENA

Džaipuras–Agra

Ryte, po ankstyvų pusryčių nusiteikite kelionei į Agrą (važiuosite apie 5 val.). Pakeliui aplankysite Fatehpur Sikri. Tai buvusi Mongolų imperijos politinę sostinė, įsikūrusi ant uolėto kalnagūbrio. Agroje jus pasitiks žymiausias šalies paminklas – Taj Mahal mauzoliejus. Tai garsiausias paminklas meilei, kuris pasakoja įkvepiančia ir graudžią imperatoriaus Shah Jahanio ir mylimosios Mumtaz Mahali meilės istoriją. Imperatoriaus tikslas buvo pastatyti patį simetriškiausią, tobuliausią ir gražiausią pastatą apie kurį pasklistų kalbos po visą pasaulį, o kartu su kalbomis ir jo begalinė meilė mirusiai žmonai. Tadžmahalas – vienas iš naujųjų pasaulio stebuklų! Kelionė į Indiją – kvapą gniaužiančios istorijos ir reginiai, tad kaupkite ir fiksuokite prisiminimus!

Vakare – poilsis ir nakvynė viešbutyje Agroje. Labanakt!

 

7 DIENA

Agra–Delis–Trivandrum

Saulės spindulių pažadinti, žvalūs, mėgausitės pusryčiais. Pasistiprinus vyksite apžiūrėti garsiojo Tadžmahalo – meilės simbolio, vieno iš naujųjų pasaulio stebuklų.

Sužavėti keliausite į Agros fortą, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Agros fortas – net kelis šimtmečius buvusi mogolų imperatorių rezidencija, menanti didingus žygdarbius. Po praeities tyrinėjimų – pelnyti pietūs.

Numalšinus alkį – skrydis į pietų Indiją – Trivandrum, su persėdimu Delyje. Vos atskridus į Trivandrum oro uostą jus pasitiks „Baltic Tours“ kruopščiai atrinkti partnerių atstovai ir perveš į pasirinktą viešbutį poilsiui Keraloje.

Vakare – atpalaiduojantis poilsis ir nakvynė viešbutyje Keraloje.

 

8–10 DIENA

Kovalam

Atpalaiduojantis poilsis ir intriguojantis Kovalam tyrinėjimas staiga tampa kūnu! Atsiduokite įkvėpiančiam laikui nuostabioje pajūrio miestelio kompanijoje.

Pusryčiais sveikinsite dieną, mikštais patalais vainikuosite vakarą viešbutyje.

 

11 DIENA

Kovalam–Trivandrum–Delis

Atsisveikinate su Indijos vandenynu ir ryte, po pusryčių, keliate sparnus į Trivandrum oro uostą. Čia jūsų lauks skrydis į Delį.

Jeigu nespėjote įsigyti lauktuvių – puiki proga tai padaryti spalvingame Delio turguje arba mažose jaukiose vietinių parduotuvėlėse. Pasidžiaukite paskutinėmis akimirkomis charizmatiškajame Delyje, tai puikus laikas prisėsti ir pasigerėti viskuo, ką matote, suprasti, kokią kultūrą pažinote…

Vakare – paskutinė nakvynė viešbutyje, Delyje.

 

12–13 DIENA

Delis–Vilnius

Ryte tariate “Sudie, Deli” ir kartu su palyda vykstate į oro uostą.

Parvykę glėbesčiuojatės su Vilniumi. Galbūt ne toks spalvingas, tačiau savas…

Kai spalvų ir kvapų ilgesio nepavyks numalšinti vakarinėmis nuotraukų peržiūromis – paskambinkite, mūsų komanda nukreips jus nauja, dar labiau įkvėpiančia kelionių kryptimi…

 

MŪSŲ REKOMENDUOJAMI, O JŪSŲ PASIRENKAMI VIEŠBUČIAI KOVALAM

 

 

Abad Harmonia Resort 3***

Tai jaukus, nedidelis viešbutis, įkurtas ramioje vietovėje, visai netoli jūros kranto. Čia galėsite atsipalaiduoti viešbučio baseine, pasimėgauti ajurvedinėmis procedūromis ar išbandyti jogą ajurvedos centre. Visi kambariai įrengti skoningai ir jaukiai. Viešbučio restorane galėsite ragauti ne tik tradicinės indų virtuvės, bet ir mums įprastus patiekalus. Apgyvendinimas pagerintame dviviečiame kambaryje.

Maitinimo tipas: BB (pusryčiai)

Kaina: turas ir 4 nakvynės Abad Harmonia Resort viešbutyje 890 €

 

Turtle on the beach 5*****

Tai labai prabangus, išskirtinis viešbutis, netoli paplūdimio. Jis turi įspūdingą, žalią teritoriją ir yra apsuptas palmių giraičių. Viešbutis įrengtas moderniu indišku stiliumi. Čia galėsite atsipalaiduoti didžiuliame baseine, mėgautis išskirtiniu maistu, aptarnavimu bei pasilepinti ajurvedinėmis procedūromis. Apgyvendinimas pagerintame dviviečiame kambaryje.

Maitinimo tipas: BB (pusryčiai)

Kaina: turas ir 4 nakvynės Turtle on the beach viešbutyje 1156 €

 

Travancore Heritage 4****

Tai neseniai atnaujintas, įrengtas tradiciniu, pietų Indijai būdingu stiliumi. Šis viešbutis šiek tiek toliau nutolęs nuo paplūdimio, tačiau pastatytas ant įspūdingos uolos, todėl kvapą gniaužiantys vaizdai garantuojami praktiškai iš visų viešbučio kambarių. Galėsite atsipalaiduoti dideliame baseine, o svarbiausia – mėgautis tobulai draugišku aptarnavimu, kuris priverčia pasijausti lyg namuose. Apgyvendinimas pagerintame dviviečiame kambaryje.

Maitinimo tipas: BB (pusryčiai)

Kaina: turas ir 4 nakvynės Travancore Heritage viešbutyje 1072 €

 

Bethsaid Hermitage 4****

Tai jaukus viešbutis, įkurtas ant paties jūros kranto, todėl čia galėsite mėgautis saulėlydžiais ir gaiviais kokteiliais paplūdimyje. Šis viešbutis turi didžiulę, žalią teritoriją, erdvų baseiną bei neseniai atnaujintus, jaukius kambarius. Apgyvendinimas prabangiame dviviečiame kambaryje.

Maitinimo tipas: BB (pusryčiai)

Kaina: turas ir 4 nakvynės Bethsaid Hermitage viešbutyje 1051 €

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

6 nakvynės kruopščiai atrinktuose ir partnerių rekomenduotuose Indijos 3*** – 5***** viešbučiuose
4 nakvynės poilsio metu pasirinktame viešbutyje Keraloje
Pusryčiai viešbučiuose kelionės po Indiją metu
Kelionės Indijoje transportas su oro kondicionieriumi (pasitikimai oro uoste, pervežimai į oro uostus, pervežimai tarp miestų, pervežimai turų po miestus metu)
Angliškai kalbančio gido paslaugos Indijoje (rusiškai kalbantis gidas – už papildomą mokestį)
Pasivažinėjimas rikša Delyje
Pasivažinėjimas Tonga karieta Agroje
Kopimas drambliais/užvažiavimas visureigiais į Amber fortą
Vakarinis šviesų ir garso šou Amber Forte Džaipure

 

 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

Tarptautinio skrydžio bilietas (specialus Baltic Tours pasiūlymas, kaina nuo 560 €)
Skrydžio bilietas Delis-Trivandrum-Delis (~200 €)
Įėjimai į lankomus objektus ir arbatpinigiai (~80 €)
Indijos viza (95 €)
Būtinųjų medicininių išlaidų draudimas (nuo 15 €)
Pietūs, vakarienės (nepaminėti „Į kelionės kainą įskaičiuota“)
Rusakalbio gido paslaugos turų po miestus metu Indijojoje
Pasirenkami turai
Asmeninės išlaidos

 

 

PASTABOS:

Kaina pateikta vienam asmeniui keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje
Rekomenduojame kelionę užsisakyti iš anksto – didesnė tikimybė rasti pigius skrydžio bilietus
Kainos gali nežymiai kisti nuo pasirinktų datų ir/arba valiutų kurso svyravimų
Yra galimybė keisti turo ir poilsio trukmę Indijoje
Galime pakoreguoti viešbučių kategoriją, maitinimo tipą, lankomus objektus pagal jūsų poreikius
Ir mūsų auksinė taisyklė! Didesnė grupė – mažesnė kelionės kaina!

Norite gauti daugiau informacijos?

Delis

Delis, Indija


Džaipuras

Džaipuras


Agra

Agra, Utar Pradešas, Indija


Trivandrum

Trivandrum


Kovalam

Kovalam


Kelionės programa
 • 1-2 diena Vilnius–Delis
 • 3 diena Delis
 • 4 diena Delis–Džaipuras
 • 5 diena Džaipuras
 • 6 diena Džaipuras–Agra
 • 7 diena Agra–Delis–Trivandrum
 • 8-10 diena Kovalam
 • 11 diena Kovalam–Trivandrum–Delis
 • 12-13 diena Delis–Vilnius

Turite klausimų? Susisiekite!

+370 5 266 1616 egle@baltictours.lt
Eglė
Kelionių ekspertė
BALTICTOURS-KELIONĖS
TEZTOUR-KELIONĖS
NOVATURO-KELIONĖS
EGZOTINĖS-KELIONĖS