×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Andrius Paulionis – kelionių pardavimo ekspertas

„Gyvenu, kad keliaučiau ir kad keliautų mano klientai”. Taip prasideda mūsų pašnekesiai su Andriumi. Žibančios, smalsios ir patyrusios akys neleidžia suabejoti, jog drąsus pasisakymas yra daugiau nei Andriaus gyvenimo moto.
Visą Europą, Centrinę Ameriką, dalį Azijos ir Šiaurinę Afriką ištyrinėjęs charizmatiškasis Andrius negali nustygti vietoje: domisi, kuria, fotografuoja, planuoja ir daro viską, kad įkvėptų draugus, pažįstamus, klientus ir visus jį supančius keliauti! Šešiolikos metų patirtis turizmo industrijoje priverčia susimąstyti: tai darbas ar malonumas? Andrius teigia, jog tai tiesiog – gyvenimo būdas. Kasdien tenka sutikti begalę įdomių žmonių, narplioti įvairiausias situacijas. Tai – neįkainojama patirtis kiekvienam, kuriam rūpi pati turizmo idėja. „Svajoju, kad turizmas taptų natūraliu, prigimtiniu žmogaus poreikiu”, – sako Andrius.

NOVATURAS.
15-asis atostogų sezonas.
Metų agentu išrinktas kelionių agentūros ir  kelionių organizatoriaus Baltic Tours pardavimo vadovas Andrius Paulionis

TEZ TOUR.
Geriausiu 2014 metų atstovu išrinktas kelionių agentūros ir kelionių organizatoriaus Baltic Tours pardavimo vadovas Andrius Paulionis

NOVATURAS.
Andrius Paulionis paskelbtas 2014 metų auksiniu agentu. Už lojalumą, profesinį išmanymą ir entuziazmą, padėjusį pasiekti puikių darbo rezultatų

TEZ TOUR.
Andrius Paulionis apdovanotas 2015 metų VIP agento sertifikatu.

TEZ TOUR.
Metų partneris 2015 metai.

AKKA HOTELS.
Andrius Paulionis įvertintas už puikias pastangas ir sėkmingus pardavimus bei bendradarbiavimą 2015 metais.

Kodėl rinktis Baltic Tours?
 • +370 5 266 1616
  Profesionalios konsultacijos

  Baltic Tours kelionių pardavimo vadybininkai deda išskirtines pastangas, kad klientui būtų suteikta profesionali konsultacija, rastas idealiausias kelionės derinys.

 • Optimali kaina

  Kiekvienas užsakymas – unikalus atvejis, būtent todėl Baltic Tours atsižvelgia į individualias keliautojų svajones, jų biudžetą ir ieško optimaliausio kelionės varianto.

 • Platus tinklas

  Rūpinamės ir užtikriname vartotojų atsiskaitymo saugumą. Siūlome patikimiausius mokėjimo būdus, suteikiame galimybę rinktis

 • Verslo patirtis

  Baltic Tours bendradarbiauja su daugiau nei 74 tūkst. viešbučių visame pasaulyje. Visa tai – dėl keliautojo patogumo ir galimybės rinktis iš daugelio alternatyvų.

 • Saugus atsiskaitymas

  Nuo 1991 m. esame kelionių manija sergantys profesionalai, kaupiantys pasaulinę patirtį, puoselėjantys meilę didžiausiai pasaulio industrijai – turizmui.

 • Specialūs pasiūlymai

  Kiekviena diena – kelionių naujovės. Baltic Tours teikia išradingus pasiūlymus bei kviečia apie juos sužinoti pirmiems! Kodėl gi nepatikėjus savo atostogų mums?

Mūsų partneriai
 • Tez Tour keliones