×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Barseloną

Barselona-Baltic-Tours

Pigios kelionės į Barseloną

Pigios kelionės į Barseloną ranka pasiekiamos! Pigiau įsigyti bilietai skrydžiui lėktuvu, visuomet maloni staigmena. Pigiausios kada nors turėtos atostogos gali būti jūsų, jei jus užklups karštos nuolaidos ar paskutinės minutės pasiūlymas su itin žema kaina, nedvejokite ir lai užburiantis poilsis Barselonoje prasideda. Atostogos Barselonoje galėtų prasidėti nuo gegužės iki rugsėjo, nors ir kitais mėnesiais lepins malonūs, šilti orai. Ką reikia žinoti? Susipažinti su Barselona nepakaks sportiškų kojų, mūsų patarimai, įsigykite Barselonos miesto viešojo transporto kortelę ir poilsio Barselonoje metu pataupykite jėgas, jų prireiks!
Pigios kelionės į Barseloną metu įkvėpkite kuo daugiau didingo miesto, apsilankykite Güell parke – Antonio Gaudi šedevre, atostogos taps dar turtingesnės, kai savo akimis išvysite Sagrada Familia bažnyčią, kurią taip reklamavo kelionių katalogų aprašymai. Poilsis Barselonoje džiugins ir kitais miesto malonumais, itin vertinamas Pikaso muziejus, margaspalvis jūrų muziejus ir žinoma Barselonos senamiestis – gotikos perlas. Pigios kelionės į Barseloną metu nepraleiskite progos susitikti su Kristupu Kolumbu, ši kelionė tokią galimybę suteikia, jis jūsų lauks Barselonos pakrantėje! Poilsis turėtų tęstis Barselonos paplūdimyje, juk tai jūsų atostogos – atsipūskite!
Kelionė išsiskirs komfortabilumu, kai viešbutyje mėgausitės paslauga “viskas įskaičiuota” (all inclusive) gardžiuodamiesi Katalonijos virtuvės skaniaisiais kūriniais. Atsiliepimai skaityti apie gurmanišką Barseloną, taps jūsų pačių įspūdžiais, kuriais dalinsitės draugų būryje ir mintimis grįšite į atostogų akimirkas.

  Andrius rekomenduoja
  Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
  Norite paklausti apie kelionę?
  +370 5 266 1616
  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones
  Geriausi pasiūlymai atostogoms
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS